Sayfayı yazdır | Close Window

Kardemir Karabükspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3089
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 13:57
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kardemir Karabükspor
Gönderen: Kaan
Konu: Kardemir Karabükspor
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 00:18

-------------
KaanOZTRK

Yanıtlar:
Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 00:19
İlk mesajı ben yazayım hoşgeldin karabük!

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: ESKİÇerkES
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 00:21
2B den 2A ya çıkma playoff maçlarının ilkini karabükle oynamıştık..kalecimiz Hakan ın penaltılarda efsaneleştiği maç..ozaman karabük tribünleri dikkatimi çekmişti..çok iştahlı ve güzel tribünleri vardı..maç boyunca sağlam tribün yapmışlardı..

-------------
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///

Gönderen: goethe_minder
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 00:22
gelecek sezon bol bol küfürleşeceğimiz ve düşman olacağımız karabükspor tekrar hoşgeldin. umarım öngörümde yanılırım.

-------------
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 00:24
Hoşgeldin Karabük

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 00:25
Hoşgeldin Karabükspor...

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 29/May/2010 saat 23:16
Alıntı yapılan goethe_minder

gelecek sezon bol bol küfürleşeceğimiz ve düşman olacağımız karabükspor tekrar hoşgeldin. umarım öngörümde yanılırım.
maç içinde sahadaki duruma bağlı olarak belki biraz tersleşme falan olur ama genelde sorun yaşancağını sanmıyorum serdar. onlarında bizim açık tribüne benzer kitleleri var. 2B play off ilk maçında tribünleri bizden daha istekliydi, o dönemde taraftar gruplarının adını koyma çaaları falan vardı. mavi ateş grupları var ama içerdeki maçlarında azınlık kalıyorlar gibi tribünü yönlendirme açısından.

yücel idiz gibi bir hocayla devam etmek bence hataları olacak, para sorunları yok gibi ama bank asydaki kadrolarıyla devam etmeye kalkarlarsa zorlanırlar süper ligte. bizimde gayet iyi bildiğimiz bülent bal o takımın kaptanı ve en iyilerinden biri. 2 yıllık süreçte bank asya ve süper lig farkını açıkça gördük. alttan gelip en fazla sıkıntı yaşayan klüp olabilirler.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: RossoNero
Gönderi tarihi: 29/May/2010 saat 23:34
Hoşgeldiniz sevgili Karabük'lüler.....Hoşgeldin Karabükspor........

-------------
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/

Gönderen: RossoNero
Gönderi tarihi: 29/May/2010 saat 23:42
Hoşgeldin Maviateş..............

-------------
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 00:55
Hos geldin Karabuk,sana deplasmana gelecegiz isallah.

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: Mustang1965
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 12:12
rakibimiz hakkında daha detaylı bilgi yokmu stadının resmi felan konsa klüp tarihi felan başlık acılıyor laf olsun diye acılmasın

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 12:57
Karabük stadın tribünlerini teker teker yıkıp aynı fb stadı gibi bir stad yapacakmış.Maraton tribünü yıkmışlar çalışmalar başlamış sanırım.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: tcandemir
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 13:11
Vallahi kafayı yicem yaa!!!Adamların yaptıkları icraatlara bak bide bizim uğraştığımız işlere bak yaa!!!Allah sonumuzu hayır etsin!!

-------------
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 13:24
Helal olsun Karabük YÖNETIMINE

-------------

Gönderen: komik26
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 14:03
ya onlar bu yönetim hiç mi kıskanmaz görmez.Onlar süper lige yeni çıkmış fıstık gibi stad yapıyolar.bizim hedefimiz avrupa biz kale arkası yapsak açığı kaparsak diye uğraşıyoruz Angry

-------------
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...

Gönderen: serhat_kepirli
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 14:25
karabüğün yeni transferi benim çalıştığım otele geldi. almanyalı gurbetçi henüz adını öğrenemedim. haftaya istanbulda imza atacakmış. iyi oyuncuysa esesime gönderirim =))

-------------
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 14:42
Karabükspor yönetimi süper lig'i garantilediği haftada bunun projelerini hazırlamıştı.
Lig biter bitmezde çalışmalara başladılar. Küçük ama harika bir stad olacak. Tebrik ediyorum onları.
İmreniyorum inanki. Koskoca şehiriz ve inanılmaz bir taraftar potansiyelimiz var ama bir Manisa gibi, Buca gibi, Karabük gibi, Samsun gibi stadımızı moderize edemiyoruz. Kasımpaşa bile çoktan resterasyon işlerine başladı.
Bizimkiler Amerikadan gelecekte, projeyi çizdirip belediyeye verecekte, ölme eşeğim ölme. Sezon başladımı zaten unuturuz, taki bir dahaki sezonun sonuna kadar. Sonra yine burada yazdıklarımız burada kalacak. Şu ülkede ahır gibi bir tek bizim stad kaldı. Yazıklar olsun.
Uyutuluyoruz !
Ne zaman abuk subuk konularda birbirimizi yemeyi bırakırsak, rantçıların tekerlerine çomak sokarsak, tek bilek tek yumruk olursak o zaman bizim stadımızda çağa uygun olarak geliştirilecek. Ama bu kafayla gittiğimiz sürece el alemin başarılarına, stadlarına bakıp bakıp hayal kurmaya devam ederiz.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 15:24

Karabükspor'un lige iyi bir renk getireceğini düşünüyorum.. Karabük'ün Süper Lig'e çıkmasıyla doğduğum ve 15 senedir gidemediğim topraklara gitme şansım doğdu.. Hoşgeldin Karabükspor..

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: EryamanlıESES
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 18:23
Alıntı yapılan omerbihlar

Karabükspor'un lige iyi bir renk getireceğini düşünüyorum.. Karabük'ün Süper Lig'e çıkmasıyla doğduğum ve 15 senedir gidemediğim topraklara gitme şansım doğdu.. Hoşgeldin Karabükspor..

Ben de Ömer'le aynı kaderi paylaşıyorum Smile. Karabük doğumlu bir Es-Es'li olarak Kardemir Karabükspor'un lige renk katacağı kanaatindeyim. Hoşgeldin Karabük...

-------------
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 19:00
Vay anasını sayın seyirciler...
Lige yeni çıkan Karabüke bak.
Gör yönetim gör...Angry

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: moritanya
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 19:15
İstedim mi her şey olabiliyormuş.Biz yönetimden stadı komple yıkın yenisi yapın da demiyoruz.

Açığın kapatılmasını, kale arkalarının yapılmasını, giriş ve çıkışlarda, tuvaletlerde düzenleme olsun istiyoruz.Neyse fazla sapmayalım Karabük yönetimine helal olsun.Daha sürprizlere imza atacaklardır.

-------------
En güzel siyah en güzel kırmızı.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 19:21
İşte anlatmaya çalıştığımız bu komple bir proje çizilsin sonra parça parça yapılsın . Şehrin önemli kuruluşları istese yapılır . Kale arkalarına Sarar sponsor olsa , maratona Eti , numaralıyı belediye yapsa vs bu stad işi çözülür ama dersenizki bunu yaparlarmı pek sanmıyorum EsEs üvey evlat bu şehirde .

-------------

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 19:36
İstendiği zaman stad yerinde de büyütülebiliyormuş , yeter ki bu işi gerçekten isteyen, içinde gerçekten arma sevgisi olan, taraftarı düşünen bir yönetim olsun..

Tebrikler Karabükspor Yönetimi, umarım ders alması gerekenler bundan derslerini alırlar...

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 20:26
Alıntı yapılan Esparta _yigit

İstendiği zaman stad yerinde de büyütülebiliyormuş , yeter ki bu işi gerçekten isteyen, içinde gerçekten arma sevgisi olan, taraftarı düşünen bir yönetim olsun..

Tebrikler Karabükspor Yönetimi, umarım ders alması gerekenler bundan derslerini alırlar...

evet bizler de onu istiyoruz
stad bir yere taşınmasın yerinde kalıp büyütülsün...

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 01/Haz/2010 saat 17:09
Kardemir Karabükspor'da, iç transferde kaptan Bülent Bal ve kaleci Bülent Ataman ile 1'er yıllık, Yasin Avcı ve Birol Hikmet ile de 2'şer yıllık sözleşme imzalandı.

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 00:01

Turkcell Süper Lig’in yeni takımlarından Kardemir Karabükspor,Hırvat Vjekoslav Tomiç’e imza attırdı. Kulübün tesislerinde Futbol Şube Sorumlusu Metin Yılmaz ve Genel Menajer Seyit İçgül ile görüşen Tomiç, 2 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Türkiye’den iki takımın kendisi ile görüştüğünü söyleyen Tomiç, tercihini Süper Lig'e yeni çıkan Kardemir Karabükspor’dan yana kullandığını ifade etti.

İvesa'ya Arkadaş gelmişTongue

-------------

Gönderen: izzetiz
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 03:54
inşallah çok samimi olmayız,,,asırı samimiyet tez ayrılık getiriyo o yüzden dedim, kavga edelim demiyorum ama karabüktede var sanırım EsEs sempatisi.bi cok takım EsEse sempati duyuyo sonra en ufak bi hatamızda aaa bak size sempati duyuyoduk olur mu böle diyip cephe alıyorlar,benim okulumda da vardı baska takımları tutup EsEsime sempati ile bakanlar "biz size sempati duyuyoruz ama o küfürler yakıstımı yada cok böbürlenmeyin gibi" onlara cevabım kimsenin sempatisine ihtiyacımız yok,istemeselerde bizim EsEse olan Aşkımız bi cok kişide sempati yaratacak ve yaratıyo ama samimi oldugumuzda sırf bize sempati duyduklarını öne sürerek daha fazla sey istiyolar...baskasından kelek gördüklerinde sünger cekerken bizimkilerini unutmuyolar,,,süper lige cıkan hic bi takım bende bi heyecan yaratmadı,tribün olarakta cokta ii olduklarını düsünmüyorum,yeter ki biz kendi işimize bakalım.)

-------------

Gönderen: simsek26
Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 23:31
Hoşgeldin Karabük hayırlı olsun.Şehir olarak küçük olduğundan ve arkalarında fazla mali destek olmadığından  yukarı sıraları zorlayacak bir takım olacağını düşünmüyorum...

-------------
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 16/Haz/2010 saat 20:10
Turkcell Süper Lig'in yeni takımlarından Kardemir Karabükspor, Denizlispor'un Bulgar oyuncusu Emil Rosenov Angelov ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 23/Haz/2010 saat 13:05

Dış transferde Hırvat kaleci Tomiç, Gençlerbirliği'nden Tozo ve Denizlispor'dan Angelov'a imza attıran Kardemir Karabükspor'un, kadrosunda yer alan Hassan ve bir dönem Beşiktaş forması giyen Hırvat futbolcu Seriç'e imza attırmasının da an meselesi olduğu belirtildi. Kadrosuna genç yabancı futbolcular katmak isteyen Kardemir Karabükspor, 7 ülkeden 25 futbolcuyu, Ovacık İlçesi'nde bulunan Sporcu Kamp Eğitim Merkezi'nde kampa aldı. 12 İngiliz, 3 Senagalli, 3 Güney Afrikalı, 3 Hırvat, 2 Fransız, 1 Gürcü ve 1 Kamerunlu futbolcu kendi aralarında yaptıkları maçlarda yöneticiler tarafından izlenildi.

sporX

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 01:24
florin cernat ı almış karabük. bizim forumda sanırım martin mistre bu oyuncu hakkında araştırma yapmış ve gelse faydalı olabilceğini yazmıştı. şimdi karabüksporda izlicez bakalım...

-------------

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 10:24

Dış transferde Hırvat kaleci Tomiç, Gençlerbirliği'nden Tozo ve Denizlispor'dan Angelov'a imza attıran Kardemir Karabükspor'un, kadrosunda yer alan Hassan ve bir dönem Beşiktaş forması giyen Hırvat futbolcu Seriç'e imza attırmasının da an meselesi olduğu belirtildi. Kadrosuna genç yabancı futbolcular katmak isteyen Kardemir Karabükspor, 7 ülkeden 25 futbolcuyu, Ovacık İlçesi'nde bulunan Sporcu Kamp Eğitim Merkezi'nde kampa aldı. 12 İngiliz, 3 Senagalli, 3 Güney Afrikalı, 3 Hırvat, 2 Fransız, 1 Gürcü ve 1 Kamerunlu futbolcu kendi aralarında yaptıkları maçlarda yöneticiler tarafından izlenildi.

sporX

Karabük'ün yaptığı bu transfer çalışması gayet mantıklı ama sürenin 1-2 maçla kısıtlı olmaması lazım.25 futbolcudan biri tutarsa Karabük için yeter.25 de 1 in tutmasıda büyük olasılık.(Tabi adamları pazardan toplamadılarsaLOL)

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: Dost Karabüklü
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 13:07
Alıntı yapılan esesosman26

sporX

Karabük'ün yaptığı bu transfer çalışması gayet mantıklı ama sürenin 1-2 maçla kısıtlı olmaması lazım.25 futbolcudan biri tutarsa Karabük için yeter.25 de 1 in tutmasıda büyük olasılık.(Tabi adamları pazardan toplamadılarsaLOL)

yabancı futbolcular 1 hafta denendi,içlerinden 5 tanesi beğenildi takımla kampa getirilecek kesin karar ondan sonra verilecek, yeterli olanlar belki 6+2+2 kontenjanından takımda kalacak yada bankasya takımlarına 1 yıl kiralık verilecekler,ordaki performansları izlenecek.

Florin Cernat dün transfer edildi,klübüne 150 bin,kendine yıllık 400 bin Euro,Romanyalı Dinamo Kievde Şampiyonlar liginde oynamış sol ayaklı 10 numara,çok etkili frikik kullanıyormuş,bir ara Haginin veliahtı diye konuşulmuş, menejeri Milan Rapaiç,
kadromuzda Emenike,Angelov,Tozo,Tomiç,Florin Cernat,Hassan Wassa var,sol bek Seriç imza atacak 1 yabancı daha alınacak,Romanyalı stoperle ve Antepten Deumi ile görüşmeler sürüyor,geçen seneki kadrodan çoğu ilk 11 oynamış,10-11 oyuncumuz takımda kaldı,Türkiyeden Antalyadan Fatih Ceylan,Hakan Özmert alındı Ankaragücünden İlhan Parlak ve Adem Koçak imza aşamasında, yerli bir sağ bek ve stoper alınıp transfer sonlandırılacak.Takım kadromuz iyi tek çekincemiz tecrübesine rağmen ilk defa Süper ligde takım çalıştıracak olan hocamız Yücel İldiz,inşallah oda geçen seneki başarısını sürdürür de ligde kalırız.
Tribün Grubumuzun ismi Mavi Ateş aynı zamanda takımında sembolik ismi,şu an için Kardemir fab.30 senedir mevcut çelik iş sendikası ile 10 yıl önce çelik iş sen.ayrılıp metal iş sen.geçmiş kişiler tekrar geri gelip o sendika adına işçi kayıtlarına başladı, fabrikada sendikal yetki mücadelesi var,işler çok karıştı,herkes 2 gruba ayrıldı,30 kişi işten atıldı,bu şehri çok etkiledi,tribünleride etkileyecektir.

-------------
Türk Futbolu; Tribündeki Dostluklarla gelişir.

Gönderen: Ventisei
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 18:12
Antalyaspor'dan Kerim Zengin ile anlaşmışlar.

Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 20:27
Karabükspor yıllar önce, lige çok kötü başladıgı ,herkesin kesin düşecek gözüyle baktıgı sezonda, verdigi inanılmaz mücadele ile ligde kalmayı neredeyse  garantiledigi ,beraberligin bile ligde kalmalarına yetecegi ligin son maçında ,üstelik kendi evinde  son saniyede yedigi golle ligden düşmüştü. gerçekten onca mücadeleden sonra düşmelerine çok üzülmüştüm. Bakalım bu sezon nasıl bir performans gösterecekler?

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 06/Tem/2010 saat 15:51

Karabükspor'da kombineler satışta

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderi tarihi: 06/Tem/2010 saat 18:24

Karabükspor Futbol Şube sorumlusu Metin Yılmaz, takıma stoper ve santrafor mevkisine birer futbolcu düşündüklerini söylerken, "Belki santrfor ikiye de çıkabilir" dedi.

Geçtiğimiz hafta cumartesi gününden itibaren Gerede'de kampa girdiklerini hatırlatan Metin Yılmaz, transfer çalışmalarını değerlendirdi. Yılmaz, iç transfer çalışmalarından kemik kadroyu koruduklarını belirterek, "Bülent Bal, Bülent Ataman, Şenol Akın, Yasin Avcı, Engin Aktürk, Hakan Söyler, Ferdi Elmas, Muhammet Özdin, Murat Uslu, Emmanuel Emenike, Hassan Wasswa ve Pursaklarda kiralık olarak oynayan kalecimiz Fatih Öztürk ile anlaştık. Dış transferde ise Hajduk Split takımından orta saha oyuncusu Floren Carnet, Seric ve kaleci Tomic, santrfor'a Denizlispor'dan Angelow'u, ön liberoda Gençlerbirliği'nden Tozo'yu, Antalya'dan sol kanat oyuncusu Fatih Ceylan ve Kerim Zengin'i, orta sahada ofansif oynayan Hakan Özmert'i, Denizli'den Mehmet Çoğum, Gaziantepspor'dan Deumi'yle transferlerini gerçekleştirdik. Bu oyuncuların hepsi takım kampına katıldılar.

Takıma şuan stoper ve santrfor mevkisine birer futbolcu düşündüklerini kaydeden Metin Yılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Belki santrfor ikiye de çıkabilir. Bunla ilgilide çalışmalarımız devam ediyor. Yabancı hakkımıza baktığımızda 6+2'yi doldurmayı düşünüyoruz. Bu ölçüde bir tane yabancı hakkımız bulunuyor ve bunu da stoper mevkisine yapmayı planlıyoruz. Onunla ilgili olarak görüştüğümüz birkaç oyuncu var. Diğer yandan ilk etap kampımız içersinde iki tane hazırlık maçımız belli oldu. Bunların ilkini 13 Temmuz'da Konya ile 15 Temmuz'da ise Eskişehir ile yapacağız. İlk etap kampını bitirmeden bir takımla daha hazırlık maçı yapmak için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

-------------

Gönderi tarihi: 06/Tem/2010 saat 18:34
karabük değişik bir takım kuruyor. geçen seneki veteran kadroyu takviye ettiler ama gelen isimlerin çoğunun kariyeri ya düşüş halinde yada sabit düzeye geçmiş. yeterli katkıyı sağlarlarmı muamma ama genede çıkan kadroyu tamamen değiştirmeyerek bence iyi yaptılar.

-------------

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 06/Tem/2010 saat 18:56
Alıntı yapılan darknESS

karabük değişik bir takım kuruyor. geçen seneki veteran kadroyu takviye ettiler ama gelen isimlerin çoğunun kariyeri ya düşüş halinde yada sabit düzeye geçmiş. yeterli katkıyı sağlarlarmı muamma ama genede çıkan kadroyu tamamen değiştirmeyerek bence iyi yaptılar.

Ülkemizde oynayan Tozo, Deumi, Angelov gibi bu ligi iyi tanıyan yabancıları aldılar, bunun yanında Seric ve Cernat gibi iki deneyimli yabancı daha aldılar. Türk oyuncularına baktığımız zaman çokta kaliteli olmayan adamlar var. Bizim ilk sene çıktığımız güçte bir kadro bence. Ligde kalmama mücadelesi verecekleri açık, Yücel İldiz'in Süper lig tecrübesi yok tabi bu da bir dezavantaj. Başarılı olup olamayacağı muamma.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 17:25
Atıp tuttular dün nette yok eskişehiri yenerdikdik öne geçtik böyle taraftarı olan takımlardan nefret ediyorummmmmm

-------------

Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 17:33
Nihat çok kaptırmışsın kendini sinirden ama biz dün Bucaspor ile maç yaptık, Karabükten nefret etmene gerek yok LOL

-------------

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 20:51
Alıntı yapılan cliperinesk

Atıp tuttular dün nette yok eskişehiri yenerdikdik öne geçtik böyle taraftarı olan takımlardan nefret ediyorummmmmm
sen şimdi takımları karıştırdın ya;nette bu tip yazı yazanları görünce eskişehirspor taraftarından da nefret ediyorlarmıdır?

Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 22:22
Bence malum takım taraftarları(a.g.) geçen sezon ,diger takım taraftarlarını da bize karşı kışkırtmak için sistemli davranışlar sergilediler ,bizde  bunların ekmegine yag sürecek şekilde davranmamalıyız .

-------------

Gönderen: nightmare26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 22:27
Karabükle papaz ne alaka ya ? Benim rakip olarak hatırladığım tek Karabük ankarada 2lig b playoff maclarında penaltılarla eledıgımız karabuk onun harıcınde pek fazla bısey olmadı yanlıs hatırlamıyorsam ! Orada Ankarada da gerçekten takımlarını çok düzgün desteklemiş bir tane küfür etmemişlerdi bize 90 dakika ve uzatmalarda da bizden baya iyi oynamışlardı ama bırsey bıle duymamıstım kotu ıcerıklı taaaa o zamanlarda,o maçada en az bızım kadar saglam gelmıslerdı taraftar olarakda...Karabüğü ne severim ne sevmem diye birşey diyemem ama tek bıldıgım karabukde okuyan EsEsli arkadaşlarıma mavi ateşlerın çok ılgı gosterdıklerı SAYGILAR

-------------
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2010 saat 02:07
Karabük sevdalısı kardeşlerim,paylaşımlarınızı her zaman bekliyoruzSmile

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 15/Tem/2010 saat 10:44
Bir aralar Karabükspor ile 2nci liglerde şampiyonluk mücadelesi veriyorduk. Ligin ortasında Eskişehir' de ki maç çok kalabalıktı hatta spor gazetelerinden birinde de taraftar haberi çıkmıştı o zaman, maç berabere bitmişti sanırım. Ünye, Bulancak falan da vardı :)  Tabi biz o zamanlar yine her zamanki gibi ilk haftalar iyi gidip sonraki haftalar düşüşe geçmiştik.. Artık süper ligde karşılaşıyoruz

Gönderi tarihi: 15/Tem/2010 saat 10:58

nette yazan çoğu Karabükte bile oturmayan 13-14 yaşındaki çocuklar yüzünden koskoca bir şehirden,takımdan nefret etmek?

Karabükte Eskişehirspor her zaman sevilmiştir,Eskişehirde Üniversitede okuyan bir çok Karabüklü gencimizde hep iyi olarak bahsetmiş,Eskişehirspor maçlarında destek olmuştur.İnşallah maçlarımızda centilmence geçecektir.

-------------

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 15/Tem/2010 saat 11:01
Alıntı yapılan Dost Karabüklü

nette yazan çoğu Karabükte bile oturmayan 13-14 yaşındaki çocuklar yüzünden koskoca bir şehirden,takımdan nefret etmek?

Karabükte Eskişehirspor her zaman sevilmiştir,Eskişehirde Üniversitede okuyan bir çok Karabüklü gencimizde hep iyi olarak bahsetmiş,Eskişehirspor maçlarında destek olmuştur.İnşallah maçlarımızda centilmence geçecektir.

bu arkadaş bu yazıyı buca maçından sonra yazdı ama yanlış yere yazmış.bu yazı niye hala burada duruyor onu da anlamış değiliz.

Gönderen: jazin26
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 05:06
Jamal Alioui transferi çok güzel bir transfer Karabük için hayirli olsun Bu arada Sion'la cincona gol atmis

-------------
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi

Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 05:11
net alemi bu hersey yazılır. karabük bize koyar biz onlara falan sürer gider. önemli olan biz gibi yada "dost karabüklü" gibi arkadaşlar. rekabet her daim var ama maç sırasında ama maç bittikten sonra saygıda olur.

-------------

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 04:26
http://urlal.com/dqqf">

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2010 saat 00:46
ya biri bana şu tribünün nasıl olacağını anlatabilirmi?  bu kadar yüksek çatı ama bu kadar sahaya yakın tribün? garip geldi bana !!

http://img830.imageshack.us/i/67787750.jpg/">

Uploaded with http://imageshack.us - ImageShack.us

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderen: esozgures
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 09:24
Dün akşam ki maçta, Karabük'ün 10 numası ismi Cernat sanırım, tam bir 10 numara, çok beğendim..

-------------
Siyahla yazılmış kırmızıydı sevdamız...

Gönderen: ades
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 09:39
Karabük yönetimi taraftarına jest yapıyor   Clap Bizim yönetimimizde taraftardan nasıl para kazanmanın yollarını arıyor.Helal olsun karabük yönetimine ilk haftadan taraftarın gönlünü almışlar.

-------------
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ

Gönderen: Ayberk228
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 09:45
Alıntı yapılan ades

Karabük yönetimi taraftarına jest yapıyor   Clap Bizim yönetimimizde taraftardan nasıl para kazanmanın yollarını arıyor.Helal olsun karabük yönetimine ilk haftadan taraftarın gönlünü almışlar.

Bizim yönetim de nasıl taraftarı kızdırırız, küstürürüz diye bakıyor. AngryAngryAngryAngryAngry

-------------
ESKİŞEHİRLİ nin Hali başka, ESKİŞEHİRLİ Doymaz aşka. Hele birde sevdiği varsa ESKİŞEHİRLİ ölmez asla.... ESKİŞEHİRLİ ağlamaz, Ağlasada kimse duymaz. Unutma ki kardeş Herkes ESKİŞEHİRLİ olamaz....

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 11:32
Alıntı yapılan nörones

ya biri bana şu tribünün nasıl olacağını anlatabilirmi?  bu kadar yüksek çatı ama bu kadar sahaya yakın tribün? garip geldi bana !!

http://img830.imageshack.us/i/67787750.jpg/">

Uploaded with http://imageshack.us - ImageShack.us

-------------

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 11:38
Stad yapımı sürüyor kapasitesi 13 bin olacak ve bittiğinde kare şeklinde ve tüm tribünlerin çatısı aynı yükseklikte aynı hizada olacağından kale arkaları seyirci kapasitesi yüksek olacak dolayısıyla çatısıda yüksek olacak,bu yüzden Maraton Tribünü kapasitesi 2200 olmasına rağmen çatısı yüksek tutuldu,

Lige iyi başladık,iyi mücadele ettik,lige tam olarak hazır olmasakta 3-5 hafta sonra daha iyi olacağız.Cernat gerçekten tam bir 10 numara,kaleci Tomiç iyi,Emenike her zaman bu takımın en büyük kozu olacak,

-------------

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 12:32
karabük bu sene çok canlara yakacak gibi..

-------------

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 12:50
Maçı izlemedim ama Manisa en güçlü sonuncu adayım kadrosu ve hocası itibariyle. O yüzden Manisa maçını ölçü olarak kabul etmiyorum ama lige çabuk uyum sağlarlar. Cernat ile Emenike'nin de kötü de olsa alternatifleri vardır umarım.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 13:26

2200 kişilik maraton tribünü bile kapatıyorlar. helal olsun adamlara. bizim 10000 kişilik tribün hala AÇIK... 

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderen: moritanya
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 15:31
Yönetimde açık konusunda jest yapsa keşke ona da razıyız... Ermm

Bravo Karabük yönetimine, büyük işler başaracaklar bu yolda ilerlerse.

-------------
En güzel siyah en güzel kırmızı.

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 15:35
Alıntı yapılan delibasozi

Maçı izlemedim ama Manisa en güçlü sonuncu adayım kadrosu ve hocası itibariyle. O yüzden Manisa maçını ölçü olarak kabul etmiyorum ama lige çabuk uyum sağlarlar. Cernat ile Emenike'nin de kötü de olsa alternatifleri vardır umarım.

Manisa ve Ankaragücü eğer bu sezon şu anki teknik direktörleriyle ilk yarının sonuna kadar devam ederse % 90 ihtimal düşerler. Hakan Kutlu ve Ümit Özat gibi futbolculuk dönemlerinde kasap diye tabir edilen futbolcular, bunların teknik direktörlüklerinden bişey beklemek abes olur..LOL

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2010 saat 15:54
Spor Toto Süper lig ilk hafta en güzel golü Karabüksporun kara panteri Emenikenin Manisaya attığı gol ile Sercanın attığı gol seçildi.Geçen sezon adından çokça bahsettiren Emenike Süper ligede iyi başladı,Cernartın orta sahadan önüne attığı topu kafayla düzeltip 2 rakibini fizik gücü ile geçen ve ayağının üstü ile çaprazdan köşeye sert gönderen Emenike, Lig tv üyelerince yapılan anketle haftanın en güzel gollerinden birini atmış oldu.

Manisa maçında harika oynayan Cernatta tüm otoritelerce haftanın karmasına seçilmiştir.

-------------

Gönderen: çoko26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 20:50
Yardımcı antrenör Esat Karaberberoğlu antrenmanda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti..

Allah rahmet eylesin..

-------------
Sevdan Benimle Her Yerde!
Nefer
twitter.com/gulerkerem

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 20:52
Alıntı yapılan çoko26

Yardımcı antrenör Esat Karaberberoğlu antrenmanda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti..

Allah rahmet eylesin..
Bütün Karabükspor camiasının başı sağolsun.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 20:52
Allah rahmet eylesin çok üzücü bir durum Karabükspor camiasının başı sağolsun.

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 20:54
Karabük camiasının başı sağolsun. Allah yakınlarına sabır versin.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: jazin26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 21:07
Karabük camiasinin basi sagolsun, Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabir versin...

-------------
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 21:09
Karabük camiasının başı sağolsun

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: Lucifer
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 21:37
Allah rahmet eylesin, Karabük camiasının başı sağolsun.

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2010 saat 22:19
Karabük camiasina taziyelerimi sunarim.......

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: Turcios
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 00:41

Çok üzüldüm,tüm futbol camiasının başı saolsun.

Genç arkadaşlar bilmeyebilir,eğer başka biriyle karıştırmıyorsam rahmetli bir yada iki sezon bizde de oynamıştı, 91-95 arası yıllarda olması lazım (sarışına yakın kumral,saçları eğer hafif dalgalı Esat sa eğer tabi) Sakaryadan gelmiş olması lazım.

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 15:06
Alıntı yapılan Turcios

Çok üzüldüm,tüm futbol camiasının başı saolsun.

Genç arkadaşlar bilmeyebilir,eğer başka biriyle karıştırmıyorsam rahmetli bir yada iki sezon bizde de oynamıştı, 91-95 arası yıllarda olması lazım (sarışına yakın kumral,saçları eğer hafif dalgalı Esat sa eğer tabi) Sakaryadan gelmiş olması lazım.

EVET BENDE HATIRLADIM sanırım 93/94 sezonu olabilir olabilir
  allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 15:08
Alıntı yapılan irfnzcn

Alıntı yapılan Turcios

<font style="">Çok üzüldüm,tüm futbol camiasının başı saolsun.

<font style="">Genç arkadaşlar bilmeyebilir,eğer başka biriyle karıştırmıyorsam rahmetli bir yada iki sezon bizde de oynamıştı, 91-95 arası yıllarda olması lazım (sarışına yakın kumral,saçları eğer hafif dalgalı Esat sa eğer tabi) Sakaryadan gelmiş olması lazım.
  EVET BENDE HATIRLADIM sanırım 93/94 sezonu olabilir olabilir   allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

dünkü stadyum programında Eskişehirsporda oynadığını söyledi..
Mekanı Cennet Olsun.

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: yedek_parçacı
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 15:26
ben hatırladım esatı..Allah rabbim rahmet eylesin..ailesinin,sevenlerinin başı sağolsun..

-------------
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 15:31
O dönemin en bomba transferiydi Esat,sakarya veya sarıyerden geldiydi.Allah rahmet eylesin

-------------

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 15:55
Allah rahmet eylesin..geride kalanlara sabır versin...

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 16:00
Allah rahmet eylesin.karabük ve eskişehir camialarının başısağolsun

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: huntürk
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 16:04
Başınız sağolsun Karabüklüler. Allah rahmet eylesin.

-------------
Büyük Hun Türk'ü Atilla...

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 16:45

Allah rahmet eylesin kalanlarına sabırlar versin..

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2010 saat 20:11
Yücel İldize Orduspordan kalan bi antipatim var.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2010 saat 16:03
Başsağlığı dileyen arkadaşlar sağolsunlar,Allah razı olsun,mekanı cennet olsun, Sarıyerde oynarken birde stoper yaşça büyük bir Esat olduğundan Türk futbolunda Küçük Esat diye tanınırdı forvet oynardı,Sivasın başarısında hoca olarak çok büyük emeği olmuş,Bülent hocanın yardımcısıyken,sene başı Asbaşkan Mustafa Yolbulan onu Karabükspora kazandırmak için çok uğraştı ve başardı,evi Sakaryada olduğundan yakın diye Karabükü tercih etti.

Dün gece Kasımpaşayı 2-1 yenerken ilk yarı oldukça etkili oynadık,1.golü 4 pasta mükemmel attık,ilk deplasman galibiyetini aldık,İnönüde bize ayrılan yeri tıklım tıklım doldurduk, Emenike her geçen hafta lige damgasını daha çok vuruyor,Florinde kondisyon eksiğini kapatınca daha iyi olacağız.

-------------

Gönderen: devrimeses
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2010 saat 19:17
kasımpaşa-karabük maçını izledim geçen hafta.helal olsun çok sağlam deplasman yapmış karabüklüler.inönü stadında deplasman tribünü silme doluydu.güzelde tezahürat yaptılar,inşallah daha çok şehir takımı olur ligimizde.

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2010 saat 23:58
karabük cmiasına başsağlığı dilerim.Ayrıca yönetimi tebrik etmek istiyorum.
süperlige çıktıktan sonra takımı kurtlara,çakallara yem etmeyip; önceden beri beğendiğim, başarılı bulduğum hocaları yücel ildizle devam ettiler.
süperligi parsellemiş, aralarına yenilerini kolayca almayan bir güruh var, kendilerinden daha yetenekli teknik adamlar alt liglerde belli bir zaman sonra kaybolup gidiyor.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: Holiganizma
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2010 saat 03:51
Karabük camiyasına başsağlığı dilerim.
Şahsen sevdiğim bir takımdır Karabükspor. Bu sene Şampiyon olmalarından ötürü Karabük'ün dört bir yanı Mavi Lacivert idi.
Karabük stadı epey küçüktü, ilk gittiğimde biz buraya nasıl sığacağız diye düşündüm.
Maraton tribünü inşaat halindeydi o vakit, bayramda tekrar baktım dışarıdan, maraton tribünü bitmiş hatta üstü bile kapanmış.
Karium'dan hatıralıkbir kaç şey almak istesemde, kapalıydı gittiğimde.
Aklıma gelmişken sormak istiyorum Karium'un resmi sitesinde Çelik-İş Sendikası'nın amblemini gördüm.
Çelik İş Sendikası'yla olan bağlantısı nedir Karium'un?

Karabük'e selamlar!..

-------------
eses!

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2010 saat 18:05
Alıntı yapılan Holiganizma

Şahsen sevdiğim bir takımdır Karabükspor. Bu sene Şampiyon olmalarından ötürü Karabük'ün dört bir yanı Mavi Lacivert idi.
Karabük stadı epey küçüktü, ilk gittiğimde biz buraya nasıl sığacağız diye düşündüm.
Maraton tribünü inşaat halindeydi o vakit, bayramda tekrar baktım dışarıdan, maraton tribünü bitmiş hatta üstü bile kapanmış.
Aklıma gelmişken sormak istiyorum Karium'un resmi sitesinde Çelik-İş Sendikası'nın amblemini gördüm.

Karabük'e selamlar!..
Öncelikle Mavi-Lacivert yazmışsın bunu anlayamadım,Karabüksporun renkleri KIRMIZI-MAVİ,her yer kırmızı-maviydi karıştırdın sanırım.

KARIUM karabüksporun kendi kurduğu lisanslı ürünlerini satacağı,takım ve taraftar formalarını üreteceği yer,bu sene Lesconla anlaşıldı,şimdilik kendini geliştirmekte meşgul,baktığın site Karabüksporun resmi sitesi ve Karabüksporun sponsoru Kardemir ve Çelik İş sendikası,doğal olarak ikisinin internet sitesine girişte mevcut resmi siteden,sanırım anlatabildim.
Stad henüz bitmedi,siyasi bir şey olduğundan kimse bir şey demiyor,9 trilyon para vardı ihale yapıldı 75 günde bitecekti 120 gün oldu hala inşaat herkes birbirini suçluyor,2 hafta sonraki gs maçında açılacak denildi bekliyoruz ama açılması zor gibi,

-------------

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 19:45

Helal Olsun Karabükspor ! Bizden çok daha kısıtlı bi kadroyla 5 haftada 9 puan yaptılar

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 19:48
ligin en iyi 7. kadrosu bizde ama bulunduğumuz yere bakın,,,
daha dün lige çıkan karabük kadar olamadık

-------------

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 19:56
vay be biz lige çıktık çıkalı 3.0 maç almadık rahat rahat

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: majiskül
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 20:00
Alıntı yapılan menderes26

vay be biz lige çıktık çıkalı 3.0 maç almadık rahat rahat

bız de cıktıgımız sezon 6-1 yenmemıs mıydık beledıyeyı sahamızda

-------------
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 20:02
3 sezonda 1 maç mı rahat oynadık şimdi ,,,aklımıza tek ibb mi geliyor :S

-------------

Gönderen: esgüvenes
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 21:30
geç oldu ama karabükspora baş sağlığı dilerim ve sorarım bu emenikeyi kim buldu getirdi diye ?ama bir arkadaşta demiş benimde aynen yücel ildıza bir antipatim var orduspordan kalan

-------------
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR

Gönderen: Holiganizma
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 22:01

Karabük'e selamlar!..
Öncelikle Mavi-Lacivert yazmışsın bunu anlayamadım,Karabüksporun renkleri KIRMIZI-MAVİ,her yer kırmızı-maviydi karıştırdın sanırım.

KARIUM karabüksporun kendi kurduğu lisanslı ürünlerini satacağı,takım ve taraftar formalarını üreteceği yer,bu sene Lesconla anlaşıldı,şimdilik kendini geliştirmekte meşgul,baktığın site Karabüksporun resmi sitesi ve Karabüksporun sponsoru Kardemir ve Çelik İş sendikası,doğal olarak ikisinin internet sitesine girişte mevcut resmi siteden,sanırım anlatabildim.
Stad henüz bitmedi,siyasi bir şey olduğundan kimse bir şey demiyor,9 trilyon para vardı ihale yapıldı 75 günde bitecekti 120 gün oldu hala inşaat herkes birbirini suçluyor,2 hafta sonraki gs maçında açılacak denildi bekliyoruz ama açılması zor gibi,

Kusura bakmayın ben karıştırdım, Kırmızı - Mavi yazacaktım oysa.
Karabük'ün stadı kedine göre çok küçüktü, süper ligte kaldıkça daha büyük bir stada kavuşacaktır Karabük..
4 senenin ardından Karabük'te çok değişim gördüm Onel gibi bir alış veriş merkezinin daha açılırsa şaşırmayın.

Karabükspor'a başarılarının devamını dilerim

-------------
eses!

Gönderen: hsyn
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2010 saat 22:09
ya geçen yıl transfer sezonunda boş kalmıştı ve tekrar sözleşme imzaladı takımıyla!söylemiştim şu adamı alalım;adam peynir ekmek gibi gol atıyor diye!uff yaa!çok canım sıkıldı vallahi;(

-------------
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..

Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 02:41
Neden bilmiyorum ama Karabükspor'a ayrı bir sempati duyuyorum.Ligede iyi bir başlangıç yaptılar inşallah sezon sonundada yüzlerinin güleceği bir yerde olurlar..

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 17:15

Karabük'e selamlar!..

Kusura bakmayın ben karıştırdım, Kırmızı - Mavi yazacaktım oysa.
Karabük'ün stadı kedine göre çok küçüktü, süper ligte kaldıkça daha büyük bir stada kavuşacaktır Karabük..
4 senenin ardından Karabük'te çok değişim gördüm Onel gibi bir alış veriş merkezinin daha açılırsa şaşırmayın.

Karabükspor'a başarılarının devamını dilerim
ONEL den postaneye çıkan caddenin sonunda Batı karedenizin en büyük Alışveriş Merkezi KARES bitmek üzere,orası çok büyük,içinde yok yok olacak,her kattan girilen bir Mescidi var köşede 5 katlı,hemen karşısında bulunan fabrikanın eski tek katlı lojmanlarının bulunduğu 100 evler yıkıldı çok büyük arazi açıldı orasıda Kent meydanı olacak,3 tane çok eski ağaç yıkıldı diye birileri dava açtı onun sonucu bekleniyor yapımı 2011 yılının yazında bitecek,projesi mükemmel,şehrin ortasından geçen Tren yolunu bilirsin orasınında ihalesi yapıldı oraya Battı Çıktı yol yapılacak,hemen yanındaki araziyi EVKUR aldı temelini attı 6 katlı çok büyük mağaza yapıyor,Kardemir sürekli Üniversiteye yeni Bina yapıyor,1-2 iş adamıda kendileri yeni binalar yapıyor,Üniversitemiz 2 yılda 4 bin öğrenciden 12 bine çıktı 2015 de 32 bin olacak,şimdilik sadece Anadolu Üniversitesinde olan dışardan eğitim çok kısa sürede Karabük Üniversitesinde de olacak,Belediye Başkanımız mükemmel çalışıyor,anlayacağın 2 yıl içinde Karabükte büyük bir değişim olacak,
Bir arkadaş yazmış EMENİKEYi alalım dedim diye,Emenike ile yapılan anlaşmada 31.05.2010 tarihine kadar Bonservisine 200 EURO yatırılırsa Karabüksporun futbolcusu olur diye madde vardı,yani gitme ihtimali yoktu,oda Karabükü çok sevdi,küçük ama sevecen bir kent diyor,kendi isteği ve rızası ile 3 yıllık anlaşma yaptı,bunda daha önce Gençlerbirliği,Hacettepe,Mersin,Erciyes tarafından denemiş ve beğenilmemiş olmasınında etkisi var,Karabük ona kucak açtı,taraftar ilk idmanında bağrına bastı,sokakta gezerken herkes ona ilgi gösteriyor,hocamızda maçlarda onu serbest bırakıyor kafasına göre oynuyor,hiç bir şekilde sıkmıyorlar,onunda maşallahı var sahada herşeyi ile mücadele ediyor.Ama bizim en önemli özelliğimiz 2 yıldır hocanın bir düzeni,  taktiği ve oyun şablonu var kim oynarsa sırıtmıyor,isimlerin hiç önemi yok,7-8 yeni adam kadroya girdi aynı düzen devam ediyor.

-------------

Gönderen: weswas
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 17:24
işe yaramaz diye gönderdiğimiz birol hikmet karabük te dün sahdaydı ve iyi de oynadı.orta saha da en az doğa kadar oynardı ama rıza hoca üstün futbol bilgisiyle eskişhir sayfasını birol hikmete kapattırdı...

-------------
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR

Gönderen: quarentina_26
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2010 saat 18:30
nette arastırma yaptım arkadaslar emenıkenın karabukspor bankasyadayken kıralık oldugunda bonservısı 300 bın dolarmıs Fc Cape Town(güney afrika)2.ligi takımından gelmıs tabı ılhan cavcav bu adamıda kesfetmıs ancak yabancı sınırlaması yuzunden transferı olmamıs ve oynadıgı lıgde yılın futbolcusu secılmıs sımdı nerden baksanız bu adamı en az 2 mılyon eurodan daha asagıya satmazlar bence transfer basarısı budur ıste ucuza al takımına yararlı olsun ve daha sonra cok ıyı bır paraya sat tabı nıyetın satmak ıcınse benım ıcımden cok gecıyor keske bızım takımda olsa dıye

-------------
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 16/Eki/2010 saat 20:29
Resmi sitelerindeki futbolcu fotoğraflarına isyan ediyorlar photoshop ile yapıldığı için..

http://www.kardemirkarabukspor.org.tr/default2.asp?PO=takimlar&k=1&islem=tg

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: paşalı_26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2010 saat 23:58
cernatın ayağı 3 yerinden kırılmış

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com