eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Süper lige hoşgeldin BUCASPOR...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 11:22
Daha Süper Lig'e çıkmadan en iyi oyuncuları Mehmet Batdal'ı gelecek sezon için Manisaspor'a satmışlardı.
Yapacakları kaşar trasnferler ile Süper Lig'de tutunmaları zor.
KKŞ
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 11:51
hoşgeldiler sefa geldiler... oldum olası severim bucayı ne kadar bize ters gelselerde... nasıl seneye minimum 4 puan gs den garantiyse bucanında bizden minimum 4 ü var diyorum... Tongue

umarım maçlarını atatürk yada alsancakta oynarlar...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 12:22
Alıntı yapılan kadirgulen

Daha Süper Lig'e çıkmadan en iyi oyuncuları Mehmet Batdal'ı gelecek sezon için Manisaspor'a satmışlardı.
bucanın çok fazla kaşar alacağını sanmıyorum... altyapıları çok iyi..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 12:44
Hiç unutmadım eski buca stadında dışardan atılan tencere büyüklüğündeki kayayı. Allah büyük tam ortaya düştü kimseye değmedi. Ama çıkışta küçük bi kardeşimiz yalnız yakalayıp başından yaralayıp hastanelik ettiklerini. Elbet intikam zamanı gelecek , çok yakın artık... orda ya da burda...
Yukarı
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı ysn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 12:49
yanlışın war heralde kardşim Mehmet BATDAL'ı manisaya satamazlar onlarda para ne gezer Vestel'De desteği çekti yani yanlış biliyorsun gibi geliyor ama? kadirgülen kardeşim
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 12:53
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan kadirgulen

bucanın çok fazla kaşar alacağını sanmıyorum... altyapıları çok iyi..

Nike Premier Cup 15 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası'nda 2009-2010 sezonu Türkiye şampiyonu olan Bucaspor, Danimarka'da da büyük bir başarıya imza attı ve Nike Premier Cup Avrupa Elemeleri'nde şampiyon oldu.

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır