Sayfayı yazdır | Close Window

Süper lige hoşgeldin BUCASPOR...

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
Forum Açıklaması: Türkiye Ligleri, Dünya Ligleri, Avrupa Kupaları, Dünya Kupaları hakkındakı haberler, konular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3061
Yazdırma tarihi: 25/May/2024 saat 05:46
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Süper lige hoşgeldin BUCASPOR...
Gönderen: 26KIRMIZI
Konu: Süper lige hoşgeldin BUCASPOR...
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:07
Süper lige çıkan ikinci takım BUCASPOR oldu tebrikler BUCASPOR ...

-------------
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........

Yanıtlar:
Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:13
Hele şükür. Bunca yıldan sonra yeniden (ama yeni) bir İzmirli geldi. Hoşgeldin Bucaspor, hayırlı olsun.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:15
Yeni lig ve sezonda  basarilar BucasporClap....

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: esgüvenes
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:17
antalya ikamet eden biri olarak sevindim denzili düştü ama izmir takımı geldi 

-------------
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR

Gönderen: eyup_kara26
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:17
hayırlı olsun bucaspor...Clap

-------------
ES-ES

Gönderen: sarıcakayalı
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:18
bir izmir takımının gelmesi çok güzel oldu. tebrikler bucaspor Clap

-------------
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...

Gönderen: escgtyes
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:19
Diğer izmir takımları da çıksa baya güzel olur.Özellikle KSK maçlarını özledim.Gerilimi yüksek :)

-------------
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:20
Alıntı yapılan escgtyes

Diğer izmir takımları da çıksa baya güzel olur.Özellikle KSK maçlarını özledim.Gerilimi yüksek :)
merak etme seneye tribünlerinde bucalıdan çok ksk li olur. sanmıyorumki buca ile normal ilişkilerimiz olsun bu sebepten.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: ayk26
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:20
Bucaspora süper ligte başarılar, hoşgeldiniz.

-------------
" seni bizim kadar seven oldu mu? "

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:23
Tebrikler buca.hoşgeldin süper lige.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:24
Tebrikler Bucaspor.Hakettiler geldier..

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:24
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

merak etme seneye tribünlerinde bucalıdan çok ksk li olur. sanmıyorumki buca ile normal ilişkilerimiz olsun bu sebepten.
Bizim kiminle normal bir ilişkimiz var ki...

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:27
Bucaspor deyince aklıma hep Eskişehir' de ki bir Buca maçı geliyor. Meşaleler falan yaktığımız gece maçıydı. Maça 2 saat kala Kızılcıklı' nın önünde içeri girmek için beklerken Bucaspor takım otobüsü yanlışlıkla Ayder' in bulunduğu taraftan girmişti. Tabi otobüs biraz tekmelenip yumruklanmıştı bir kaç camın çatladığını hatırlıyorum

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:27
Alıntı yapılan escgtyes

Diğer izmir takımları da çıksa baya güzel olur
Fazlasi zararWinkWink.....

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: Volkan Yılmaz
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:28
Helal olsun kaf sin kaça kapak olsun

Gönderen: taffijun
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:31
Evimizin önünde deplasman yapmak nasip olcak inşallah artık Tongue Tebrikler bucaspor. aramızın iyi olmayacağına (iyiden kasıt normal) adım gibi eminim ama o açıdan da ayrı bir heycanlı olcak maçlarımız LOL

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:33
Keşke Adana çıksaydı. Göztepe dışında İzmir takımlarını sevmiyorum hepsi bize karşı. Ama iyi yönüde var tabiki artık İzmirdede ESeceğiz !

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: EsEsli_yeltin
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:34
Ya bu bucaspor çıktı, karşıyaka da çıkarsa kötü anılarım depreşecek :) eskiden hep bunlarla maç yapardık.. ıyyy ne kadar iğrenç günlerdi.. Tebrikler Bucaspor..

-------------
...Sevdan Bir Ateş...

Gönderen: Atİ NeFeR
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:35
2. lig b katagorisinde burdaki buca maçını unutamıyorum. 2-0 yenilmiştik. Bucanın 9 numarası soyunma odasına girerken hareket çekmişti tribüne gözümün önünden gitmiyor Big%20smileHoş Geldin Buca.

-------------
Hayallerimiz Elbet Bir gün Gerçek Olacak Eskişehir Bayrağı Boğazda Dalgalanacak!!! //inadına nefer

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:40
artık bu renklerden gına geldi..

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:43
Hoş gelmişler süper lig'e.
Daha 5-6 sezon önce 2 B liginde çamur sahalarda karşılaştığımız takım ile süper lig'de rakip olmamız ilginç olacak.

Altay, Ksk, Göztepe birbirlerini yemeye devam etsinler. İbret olsun Bucanın geldiği nokta onlara.
Siyasi nedenlerden dolayı süper lig'e İzmirden takım çıkamıyor diye ağlamasınlar boşu boşuna. Çıkan çıkıyor işte.

Ha başarılı olurlarmı süper lig'de derseniz, sanmam. Büyük ihtimal averaj takımı olurlar.
Ama yinede son üç senede yaptıkları taktir edilmesi gereken bir durum.

O stad bazı maçlarda rakip takım taraftarı için çok sıkıntı olur. Bize, Bursalılara, Trabzonlulara ve hele hele İzmirde büyük kitleler halinde bulunan bizans sempatizanlarına hayatta yetmez. Büyük ihtimal maçları Atatürk stadında oynarlar. Ya da mevcut stadı genişletirler.
Keza Karabükün stadıda öyle.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:45
Valla Tuğran averaj takımı olacaklarını hiç sanmıyorum Buca mükemmel yönetilen bir klüp alt yapıları ve tesisleri 10 numara bize ve birçok Anadolu takımına bu konuda fark atarlar . Diğer eksiklerinide giderirler bu yönetim tarzı ile bence kalıcı olma ihtimalleri çok yüksek .

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:47
Hem Karabük, hem Buca Turkcell Süper Lig'e hoşgeldiniz. Sanırım 7 sene sonra bir İzmir takımı tekrar süper lige yükseliyor. Umarım Karşıyaka ya da Altay'da gelir, önümüzdeki sezon Esmir'e çift deplasman yaparız. 

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:52
Buca 15 takımı da 3-4 gün önce Porto'yu yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Altyapıları çok sağlam.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:52
alt yapıları hakikaten çok iyi..

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:53
İzmir deplasmanı güzel olacak...Hoşgeldiniz Smile

-------------
Nefer

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:56
Eskiden hep bunlarla maç yapardık diyen arkadaşlara : Demekki bizi çok seviyorlar ardımızdan ayrılamıyorlar. Birde şunu belirtmeden geçemeyeceğim . Bucayla maç yapmak belediyeyle maç yapmaktan daha iyi olacağı kesin. Tebrikler.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: esesliahmet2695
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 23:08
2 Yakın deplasman daha..Hoşgeldiler.

-------------

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 23:13

izmir deplasmanını özlemiştik ii oldu

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 23:39
Keşke Karşıyaka çıksaydı.

Hayırlı olsun Buca'ya.Clap

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 23:58
Hoşgeldin Buca.İzmir deplasmanı güzel oldu bizim için:)Zamanında baya çekmiştik Buca'dan:)

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:04
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

Hic Sanmıyorum Aralarında ksk li olacagını bence bucanın cıkması iyi oldu İzmirdede Baya Buca Taraftarı Var tbk Buca

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:10
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

Hic Sanmıyorum Aralarında ksk li olacagını bence bucanın cıkması iyi oldu İzmirdede Baya Buca Taraftarı Var tbk Buca

Neden sanmıyorsun abi araları hiç fena değil ben de çok ksklı bekliyorum bizim maçta

Gönderen: karamese
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:14
2.ligdeyken hiç şansımız gülmezdi bu takıma ben yendiğimiz maçlardan çok yenildiğimiz maçları hatırlıyorum :) hoşgeldin bucaspor

-------------
KIZILCIKLI

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:18

Helal Olsun.Kendini Taraftar sanan Küfürbaz Kskliler çıkamazda anlarlar.O gece Hangi Sene diye espiriler devam eder.

Not:Mesajı Değiştirdim.Altay Taraftarı hakkındaki yeterli bilgiye sahip olmadığım için.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:19

Daha bu İzmir kentinde Anti-Bizans kavramı yoktur.Sorsanız ksklilere derler kskliyim.Play off-tan kaybetsin ksk hepsi bizans taraftarı olur.Karışıkyakalılar.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:20
Hiç sevmem Bucasporu eskilerden kalma kötü bir anı bıraktılar bana gittiğim bir deplasman maçında maç yerine hastanenin acil servisine girmiştik atkımı almak için boynuma bıçak dayamışlardı vermemiştim. Olan bacağıma olduydu.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:21
Alıntı yapılan Matador26

Helal Olsun.Kendini Taraftar sanan Küfürbaz Kskliler çıkamazda Altay , Buca , Karabük olur inşallah.

kardeşim bu sene türkiye kupasında altay maçına geldiysen altay taraftarının da ne kadar pislik olduğunu görmüşsündür. kaldı ki izmirdesin biliyosundur. hiç sevmiyorum zerre kadar sevmiyorum birsürü altaylı arkadaşım var ama genel olarak ksk kadar nefret ederim taraftarlarından..

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:27
Biliyorum Kardeş ben Ksk de oturuyorum Dolayısıyla En çok ksk taraftarlarıyla muhattabım.Çok fazla iç içeyim hepsi öle ne yapcan herkesin kültürü bizimki gibi değil.Haklısın.

-------------

Gönderen: Esborahan
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:37

Bucaspor tribünlerini severim.Ruhsuz Karabük taraftarına nazaran daha ateşliler.Semt takımı olmasından dolayı statları küçük.Ancan stat kutu şeklinde ve rakibi iyi baskı altına alıyorlar.Yanılmıyorsam 350 kişilik bir deplasman tribünleri vardı.Statta revizyona gidilecektir.Seneye İzmir'den bir takım olması lige ayrı bir hava katacak.Senelerce Altay-Karşıyaka arasındaki Süper Lig yarışını aradan çıkıp Bucaspor kazandı.Kendilerine başarılar dilerim...

-------------
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:48
2.lig de Buca deplasmanına gitmiştik maç 1-1 sürerken 90+2 ya da 3' te eski fb li Aygün'ün golüyle 2-1 yenilmiştik... Frikikten atmıştı yanlış hatırlamıyosam...
Baya kalabalıktık tirbüne zor bela sığmıştık... Vay be zaman ne çabuk geçiyor...

Hoşgeldin Buca... Güzel deplasman olucak...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: küçükDOĞAN
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:48
lig b deki son sezonumuzda bucaya orda yanlış hatırlamıyorsam 2-1 yenilmiştik evimizde galibiyete ihtiyacımız olduğu maçta herkes bizden fark beklerken kendi kalemize attığımız golle 1-0 yenilmiştik erkan midilli nin radyo daki feryadlarını hala anımsıyorum Tongue biz playoff lardan çıkmıştık bucaspor son sırada yer almıştı şimdi onlar ksk ve altayı geride bıraktılar başarılar bucaspor 

-------------
NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:54
Mehmet Eren'ın kendi kalesine attığı golle yenilmiştik içerde..Ondan sonrada Asaş maçı vardı.Taraftar olarak tepkimizi koyup Asaş maçı için galibiyet istemiştik..
İnsan sanki o günleri özlüyor :)

Bu arada Süper Lige hoşgeldin Buca..

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:58
hoşgeldin buca umarım ligimize renk katarsınız

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 00:58
karabük te çıktı hatırlatırım

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 01:05
Tebrikler Bucaspor. Ancak stad kapasiteleri 6500 kişi ve deplasman tribünü kapasitesi 350 kişi. Seneye çok sorunlar yaşanır bu konuda.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 01:10
renkleri sarı lacivert olduğu için geleceğiniz varsa göreceğiniz de var...

Gönderen: emrahaydogmus104
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 01:10
izmirde oturan bi ESESli olarak bucalı arkadaşlarıma aynı soruyu ben sorum.. stadı büyülteceklermiş..12 bin kişi olcak sanırım tam olarak bilmesem de..o da fena deil bnce

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 01:12
Hoş geldin buca süperlige ama keşke siz değilde adana gelseydi...

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 01:17
.

-------------

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 01:23
Alıntı yapılan Özer

Mehmet Eren'ın kendi kalesine attığı golle yenilmiştik içerde..Ondan sonrada Asaş maçı vardı.Taraftar olarak tepkimizi koyup Asaş maçı için galibiyet istemiştik...
Galibiyet sözü de almıştık ama deplasmandan 1 puanla dönmüştük. Sonra ver elini extra play off...

Yıllar sonra bu defa süper ligde rakip oluyoruz. Hoşgeldin BucaClap

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: 2şimşek6
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 02:17
Süperlige hoş geldin BUCA.Hug

-------------

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR

Gönderen: gKy_1965
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 08:07

Hoşgeldin BuCa..Güzel   deplasman olur..

İnşallah playofftan da adana gelirde bulunduğum şehirde deplasman tribününe girme şansım olur Smile  tabi ksk hasretide yok değil :))

-------------
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de

Gönderen: serdar_esk
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 08:37
yıllar sonra bir izmir takımı hoşgeldin buca

-------------
AŞK-I ŞEHİR

Gönderen: OsMaNGaZi
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 08:49
Play oftanda Karşıyaka Gelsin Taraftarli Takımlar Olunca Zevkli oluyor Tongue

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 10:28
Dün maç sonunu izlediğimde bütün taraftarlar sahanın içindeydi.Üstlerinde gs,fb,bjk forması olanlar gördüm.Eğer izleyen varsa onlarda görmüştür muhakkak.

Süper lige çıktıkları için tebrik ederim.Ama sevindin mi derseniz Hayır.
Aramızda her ne kadar husumet varsa bile KArşıyakanın çıkmasını tercih ederdim.Ama bu saatten sonra süper lige 2 İzmir takımı fazla.Playofflardan Adana çıkar inşallah.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: Mustang1965
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 10:32
buca cıkacağına karşıyaka cıksaydı daha iyi olurdu deplasmana gidecez adamların zaten stad kapasitesi 6000 bize yer yok

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 11:29
farketmez tepelerin birisine çıkar ordan türübün yaparız herkez izmir takımı bekliyordu bekle bizi izmir.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 11:35
Hoşgeldin Bucaspor Clap

-------------

Gönderen: SallamalıÇay
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 11:40
Hoşgeldin bucaspor ligte diyarbakır gibi gereksiz takımların yerine sizlerin olması daha sevindirici oldu:DD

-------------
Eses Aşkı bizi musalla ya kadar götürdü
Ama biz onunla Cehenneme gitmeye razıyız

Gönderen: lord of eses
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 11:52
izmirden bir takım yeter bana kalırsa play off tan adana yada konya gelsin

-------------
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504

Gönderen: turkuaz026es
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 12:03
bize herzaman ters gelen bir takım buca yinede hoşgeldin izmirden bi takım gelmesi güzel

-------------
nerde var böyle candan kalpler

Gönderen: escgtyes
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 12:12
Alıntı yapılan taffijun

Alıntı yapılan Matador26

Helal Olsun.Kendini Taraftar sanan Küfürbaz Kskliler çıkamazda Altay , Buca , Karabük olur inşallah.

kardeşim bu sene türkiye kupasında altay maçına geldiysen altay taraftarının da ne kadar pislik olduğunu görmüşsündür. kaldı ki izmirdesin biliyosundur. hiç sevmiyorum zerre kadar sevmiyorum birsürü altaylı arkadaşım var ama genel olarak ksk kadar nefret ederim taraftarlarından..

Çok çok doğru bir düşünce.Altay maçında duyduklarıma göre KaSeKa dan farksızmış.Ama bi izmir takımının çıkması iyi oldu gerçekten.Lig resmen İstanbul ve Ankara ligiydi bundan 2 sene evvel.

-------------
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...

Gönderen: es es ahmet 26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 12:13
hoşgeldin buca

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 12:25
Bucayla Karşıyaka dost. Altayla Ankaragücü dost. Karşıyakayla Ankaragücü dost. Hepsi uzak olsun bize

-------------

Gönderen: nightmare26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 13:05
Bu Buca 2lig B'de bir türlü yenemediğimiz çok zorlandıımız takımlardandı hep ancak hiçbir zaman lige çıkma gibi bir amaçları olmamıştı....
Tekamaçları oyuncu yetiştirip para kazanmak futbol oynayabilmekdi,ama artık süper ligdeler hoşgeldiler,çoğu ilçe semt takımına göre ateşli bir taraftarları var stadı full doldurana ve güzel bir ortam oluşturan...
Ben ilk 6'Dan da Karşıyakayı istiyorum Big%20smile Eğer şartlar elverirsede 23'ündeki Final maçında İstanbul'Da olacağım

-------------
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 13:20
Hoşgeldin Buca

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: Berkay ÇİFTER
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 13:25
Stajını Beşiktaş çarşısında yapan Karşıyaka çarşı, Buca-Karşıyaka , Bursa-Ankara , Bazı Ankaragücü taraftarı ve  Karşıyaka , Bursa ve Karşıyaka birbirlerinin hasmı ? Bu işler karışık alayına EsEs&PaŞa Smile

-------------

Gönderen: Turkmen
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 13:25
Hoşgeldin Buca

-------------
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 14:11
helal  olsun  sana  buca

-------------
tayfun

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 14:31
inşallah sadece istanbul takımlarıyla olan maçları değil birçok maçlarını atatürk stadında yaparlar

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:04
Çıkacak 3.takım henüz belli değil...Fakat aralarından kim çıkarsa çıksın tek kalıcı olabilecek takım bana göre Bucaspor'dur...Çünkü çok iyi bir alt yapıya sahipler...Hayırlı olsun..Süper Ligimize hoşgeldiler...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:16
Süper lige hoşgeldin bakalım İzmirr Buca

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:22
keşke adana gelseydi. Bucaya şansımız tutmuyo bizim:S

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir

Gönderen: albaycihan26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:24
seneye afkş olarak izmire bir organizasyon yapacağızya en çok ona seviniyorum

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:27
Oldum olası bu takıma şansımız bir türlü tutmuyor, 2000 yılında da 2. hafta maçında Zafer Tüzün'ün teknik direktörlüğünde deplasmanda oynadığımız ikinci hafta maçında 1-0 öne geçmemize rağmen, son 10 dakikada yediğimiz 2 golle mağlup olmuştuk ve taraftarlarımız deplasmanda Buca seyircisine saldırmıştı ve adamlar zor kaçmıştı stadtan.

O günden bu güne seyirci profili çok değişti Bucaspor'un. Artık onlarda deplasmana giderken oldukça kalabalık gidiyorlar ve geçtikleri yerleri yağmalıyorlar.

Bunun yanında asansör takım olacaklarını düşünmüyorum zira çok sağlam alt yapılar var ve bildiğim kadarıyla uluslararası turnuvalarda şampiyonlukları ve ikincilikleri var.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: moritanya
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:32
Alıntı yapılan kkpitna

keşke adana gelseydi. Bucaya şansımız tutmuyo bizim:S

05/06 sezonunda hem Buca'da (2-1) hem Eskişehir'de (0-1) son dakikada gelen gollerle yenilmiştik.Eskişehir'de oynanan maçta zemin çok berbattı iyi hatırlıyorum. 

-------------
En güzel siyah en güzel kırmızı.

Gönderen: desx
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 15:33
Hoşheldin Bucaspor diyelim o zaman.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 16:03
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

KARŞIYAKALILAR bucayı desteklemez. buca karşıyakaya göre , izmirin diğer yakasında kalır. karşıyakalılar kendilerini,  35 buçuk demekle ,  izmirden farklı bir yerde konumlandırırlar. bu yüzden de göztepeliler karşıyakalılara nazzire yaparak , pankartlarında tam 35 yazarlar.

ayrıca coğrafi bölge olarak da buca göztepe ye çok yakındır. bence desteklerse , belki göztepeliler destekler. karşıyakalılar desteklemz. yıllarca karşıyakada oturmuş biri olarak diyorum bunları. ayrıca karşıyakalıların kendini beğenmiş bir yapısı vardır. yıllarca karşıyakada oturup, karşıyakayı çok sevmeme rağmen taraftarına bir türlü kanım ıısınmadı

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 16:06
Alıntı yapılan Mustang1965

buca cıkacağına karşıyaka cıksaydı daha iyi olurdu deplasmana gidecez adamların zaten stad kapasitesi 6000 bize yer yok

stadları 9000 kişilik , bize an azından 450 kişilik yer ayırmaları gerekrir. ha belki de 1000 kişilik falan ayırırlar. o da yeter  mi ? yetmez elbette

Gönderen: ebattal26
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 16:24
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan Mustang1965

stadları 9000 kişilik , bize an azından 450 kişilik yer ayırmaları gerekrir. ha belki de 1000 kişilik falan ayırırlar. o da yeter  mi ? yetmez elbette

eğer play-off tan bir tane daha izmir takımı gelmezse dünkü kulamalarıda izledikten sonra bence maçları kesin olarak izmir atatürk stadında oynarlar.

-------------
Alsada bu sevda canımı,hayatın anlamı Siyah-Kırmızı...

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:02
  Keşke kafkaf falan çıksaydı , rekabet iyidir , güzel çekişme olurdu eski günlerdeki gibi Big%20smile

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:08
Dün Gaziemirde sınavım vardı bucada akrabalarımın yanında birgece kaldım bucayı komple bayraklarla donatmışlardı destek veriyorlar alt yapıları çok sağlam bizim için güzel deplasman olacak İzmir takımının süper ligte olmasını isterdik kskyi beklerken buca geldi hoşgeldiClap

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

KARŞIYAKALILAR bucayı desteklemez. buca karşıyakaya göre , izmirin diğer yakasında kalır. karşıyakalılar kendilerini,  35 buçuk demekle ,  izmirden farklı bir yerde konumlandırırlar. bu yüzden de göztepeliler karşıyakalılara nazzire yaparak , pankartlarında tam 35 yazarlar.

ayrıca coğrafi bölge olarak da buca göztepe ye çok yakındır. bence desteklerse , belki göztepeliler destekler. karşıyakalılar desteklemz. yıllarca karşıyakada oturmuş biri olarak diyorum bunları. ayrıca karşıyakalıların kendini beğenmiş bir yapısı vardır. yıllarca karşıyakada oturup, karşıyakayı çok sevmeme rağmen taraftarına bir türlü kanım ıısınmadı

Abi şuan hangi şehirdesin bilmiyorum ama göztepe ve buca sapına kadar sevmez birbirini. ligin ilk yarısında da göztepenin fethiye deplasmanında denize atlayan birkaç genç göztepeli yüzünden maça can simidiyle gelmişti bucalılar Smile buca ve karşıyaka arasında bana da manasız gelen bi dostluk var(kardeşlik değil ama). iki izmir takımının bırakın birbiriyle maç yaptığı günü, aynı gün iki takımın da farklı takımlarla mücadelesi olsa bile sokaklarda ferdi yürüyemez kimse. ama karşıyaka buca maçında adamlar omuz omuza takılıp maça gidiyorlar Smile

Bu yüzden bizi de bulmuşken buca tribünlerinde yeşil kırmızı göreceğimizden şüphem yok Smile

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:15
Karşıyakalıların Buca tribününe gireceği kesin ama büyük ihtimalle Göztepelilerde bizim tribüne girer

-------------

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:16

En son oynanan Buca Karşıyaka maçında aralarındaki iyi ilişkiler sona erdi bu iki takımın Karşıyakalılar Bucayı taşladılar. Göztepelilerde oldukça gıcık olmakta bu takıma ama Bucasporun şu aralar yeni bir duruş sergilemeye çalışmasıyla gözümde oldukça takdir topladıkları gerçektir. Yakından takip ettim son zamanlarda Buca yı liderleri Evren başkanı kendileri husumet çıkarmamak için ellerinden geleni yapan bir buca oluşturmaya çalışıyorlar. Öncelikle bu çabalarını takdir eder sonrada hoşgeldiniz derim.Wink

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: es_ilker_es
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:48
Buca deyince hep Nazilli,Marmaris bld  falan gelir aklıma. Eskileri yad ederim hepSmile 

-------------
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı

Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 17:52
Bucalılar ajanssporda bize karşı tavır artislik yapıyorlar dün 1 bugün 2

-------------

Gönderen: egunduz
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 18:04
Bucaspor'un bu seneki kadrosunu kurarak sezonu hazırlayan kişi eski hocamız Kemal Kılıç'tır.  Aynı zamanda sezona başlayan kadroda ve geçen sezonun başarılı kadrosunda Eskişehirspor'un eski oyuncusu Ulaş Maeyan vardı. Ancaki devre arasında bir başka takıma transfer oldu.  Bir de geçen sene Bucaspor'un kalesini başarıyla korumuş olan ve bu sene de Bucaspor adına yaklaşık otuz karşılaşma oynayan eski kalecimiz S. Cenk Tekelioğlu bu başarıda önemli isimlerdir.  Başta bu kişiler olmak üzere tüm Bucaspor camiasını kutlarım.  Süper Lig'de başarılar dilerim.      

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 18:10
Kurtulamadık şu Buca dan yaaaa... Yine mi Buca yolları gözükecek bize... :):):)

-------------

Gönderen: KraL_KızıLcıkLı
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 18:14
hayırlı olsun,
seneye 6 puanları garanti Smile

-------------
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.

Gönderen: eskioğuzeses
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 18:41

Seneye Marmaris,Merinos gelmesinde:))İzmir takımı olmaları transfer içinde avantaj sağlar.Ayrıca altyapıları büyük çıkış yaptı.Hoşgeldiniz..

-------------
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir

Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 18:48
herkes şansımız tutmuyor diyor ama ben bir buca maçına gitmiştim ve 3-0 almıştık maçı

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 19:01
Seneye her ne kadar üst sıraları hedeflesek de küme düşme fobisi hala üzerimizde geçmişin en büyük yarası olsa gerek... bu nedenle buca gibi bir takım büyük ihtimalle seneye alt lige düşecektir... hatta bir izmir takımı daha yükselirse süper lige bu kesinleşir... bu nedenle bucanın çıkmasına sevimdim...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 19:03
1999'da klasman grubunda 0-0 berabere kaldığımız izmirdeki maça gitmiştim eski stadlarında bize ayrılan yeri doldurmuştuk iyi tribün yapmıştık.

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: KIZILCIKLIEMRAH
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 21:19
Alıntı yapılan poseidon

2.lig de Buca deplasmanına gitmiştik maç 1-1 sürerken 90+2 ya da 3' te eski fb li Aygün'ün golüyle 2-1 yenilmiştik... Frikikten atmıştı yanlış hatırlamıyosam...
Baya kalabalıktık tirbüne zor bela sığmıştık... Vay be zaman ne çabuk geçiyor...

Benimde Unutamayacağım maçlardan biridir..o maç  yaklaşık 500 kişi tribun dersi vermiştik.. yağmurlar yağsın şimşekler çaksın bestesiyle.. Tabi bide onların B.... U.... C... A... Bucaaa İzmirin Ağası biziz diye bi besteleri vardı hala varmı acaba .)

-------------

Gönderen: daS//
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 22:17
Hoşgeldin Buca ! üzümlü falan güzel bi logosu var ..

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 23:08
Adamlar 2sezonda 2 klansman grubu atlayarak süper lige çıktılar...
Hoşgeldin Buca Hoşgeldin İzmir Deplasmanı...

-------------

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 09/May/2010 saat 23:57
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Alıntı yapılan poseidon

Benimde Unutamayacağım maçlardan biridir..o maç  yaklaşık 500 kişi tribun dersi vermiştik.. yağmurlar yağsın şimşekler çaksın bestesiyle.. Tabi bide onların B.... U.... C... A... Bucaaa İzmirin Ağası biziz diye bi besteleri vardı hala varmı acaba .)
o macta bende vardım gercekten güzel trıbun yapmıstık ama sımdı bakıyorumda trıbunlerde bırbırımızı yıyoruz:( bu arada bucanın yenı stadyumuda gercekten cok iyi olmus yapanların eline saglık bız daha acıgın üstünü kapatamıyoruz...

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 10/May/2010 saat 21:21
Alıntı yapılan eskioğuzeses

Seneye Marmaris,Merinos gelmesinde:))İzmir takımı olmaları transfer içinde avantaj sağlar.Ayrıca altyapıları büyük çıkış yaptı.Hoşgeldiniz..

Marmarisspor klübü bazı sebeplerden dolayı gecen sezon kapatıldı..

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com