eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Süper lige hoşgeldin BUCASPOR...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilk3r26 Liste gör
Yazar

ilker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ilk3r26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 23:44
arkadaşlar ben bucada deü de okuyorum  burda atkımla formamla gezerken artisler hepsi el kol yapıyorlar bi triplerde  ama bunlar bilinki tribün kültürünün ' K ' sini  bilmiyor bejek  febe gEsE  lileri kucaklıyorlar haberiniz olsun kendilerini adam yerine koyuyorlar.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 23:58

hoşgeldiler ..fakat işleri çok ama çok zor..şu anki kadroları hep futbolun dinozorlarıyla dolu..transfer yapıp karoyu şekillendirene kadar lig biter..bu tip takımlar süper ligde olmamalı..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 00:08
Hayırlı uğurlu olsun , Allah yardımcıarı olsun...
Hoşgeldiler...
Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 00:11
Alıntı yapılan ilk3r26

arkadaşlar ben bucada deü de okuyorum  burda atkımla formamla gezerken artisler hepsi el kol yapıyorlar bi triplerde  ama bunlar bilinki tribün kültürünün ' K ' sini  bilmiyor bejek  febe gEsE  lileri kucaklıyorlar haberiniz olsun kendilerini adam yerine koyuyorlar.

izmirde anti bizans kavramı çok çok yeni olarak yerleşmeye başlıyor. istanbul takımlarının formasıyla gezen insanlara tepki gösterilmezken biz atkımızı takıp formamızı giyince batıyoruz. onlara tepki gösterilmemesi normal çünkü eski izmir tayfası dışında her altaylının tuttuğu istanbul takımı vardır. her bucalının tuttuğu istanbul takımı vardır. bir çok göztepeli de galatasarayı desteklemekte içten. dolayısıyla antep formasına da artistlik yaparlar muğlaspor formasına da..
(adam gibi sadece şehrinin takımını destekleyen taraftarları tenzih ederim tabii)

fakat bucalılar diğer taraftarlara göre daha akıllı oturaklı taraftarlar bunu da belirtmem gerekir.
Yukarı
ilk3r26 Liste gör
Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı ilk3r26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 00:47
valla ben bu sene geldim ve çoğu zaman okula formamla gittim maçlarıda burada izledim bejek maçında ilk dönemde burda yaylacık  B.F.C die tabir ettikleri gruplarının kemik tayfasından olan bi lavuk bejek atkısını sarmış burası buca burda böyle fazla dolaşma diyerek posta koymaya çalıştı bi kaç kişide bizim bu diyoloğu gürunce geldiler ve adam bucasporluyum diyerek geri vites yaptı sence akıllımı bunlar anadolu takımlarına gideryaparlar bizansı överler birçok burda izlediğim sözde bizans takımlarını destekliyorlar..
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 09:25
İlk seneleri cok önemli, maddi imkanları cok iyi değil, cıktıkları gibi geri düsme durumları olur gibi..
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 09:38
2005-06 sezonunda B Kategorisi Yükselme Grubu'nda İzmir'deki maçta eski FB'li Aygün'ün son dakikada frikikten attığı gol ile 2-1 yenildiğimiz ve rövanşta da 88. dakikada kendi kalemize attığımız gol ile 0-1 ile yenildiğimiz maçları unutamıyorum.

Direkt LİG A ya çıkacakken, bize Ankara yollarına düşmemizi sağlayan takımdır.

Hoşgelmişler, Süper Lig e renk katacaklarına inanıyorum, bizim maçlarımız haricindeki diğer maçlarında başarılar diliyorum...
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 10:03
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Alıntı yapılan poseidon

2.lig de Buca deplasmanına gitmiştik maç 1-1 sürerken 90+2 ya da 3' te eski fb li Aygün'ün golüyle 2-1 yenilmiştik... Frikikten atmıştı yanlış hatırlamıyosam...
Baya kalabalıktık tirbüne zor bela sığmıştık... Vay be zaman ne çabuk geçiyor...

Hoşgeldin Buca... Güzel deplasman olucak...

Benimde Unutamayacağım maçlardan biridir..o maç  yaklaşık 500 kişi tribun dersi vermiştik.. yağmurlar yağsın şimşekler çaksın bestesiyle.. Tabi bide onların B.... U.... C... A... Bucaaa İzmirin Ağası biziz diye bi besteleri vardı hala varmı acaba .)
haala aynı besteyi söylüyorlar bucalı 2 tane arkadasım var onlardan duyuyorum ..hoşgeldin buca
ES   ES
Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 10:56
Alıntı yapılan ilk3r26

valla ben bu sene geldim ve çoğu zaman okula formamla gittim maçlarıda burada izledim bejek maçında ilk dönemde burda yaylacık  B.F.C die tabir ettikleri gruplarının kemik tayfasından olan bi lavuk bejek atkısını sarmış burası buca burda böyle fazla dolaşma diyerek posta koymaya çalıştı bi kaç kişide bizim bu diyoloğu gürunce geldiler ve adam bucasporluyum diyerek geri vites yaptı sence akıllımı bunlar anadolu takımlarına gideryaparlar bizansı överler birçok burda izlediğim sözde bizans takımlarını destekliyorlar..

buca taraftar derneğinin camına beşiktaş bayrağı asılıyor :) yok abi zaten diğer izmir takımlarına göre daha oturaklılar dedim tayfasını insanlarını pek tanımam ama tanıdığım bazı büyükleri var  onlar olayları olabildiğince engellemeye çalışıyorlar. son ksk maçında ksklılar onları taşlarken cevap vermedi bucalılar, anadolu takımlarına gider yapmaları tabiiki tamamen zihniyet farkı ordaki amaç sadece gider olsun yoksa hiçbir anlamı yok Smile
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 11:06
'bucaladık beyinleri' diye bir sloganları vardı galibaSmile hoş gelmişler
meftunuyuz hayranıyız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır