eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Online Durum: Offline
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 11:40

Bu anlaşmayı ben de herkes gibi sevinçle karşıladım, fakat şöyle bir durum var, Milan klübüneve İtalyan Başbakanı Silvio Berlusconi'ye yakın şirketler yakında Eskişehir'de büyük bir yatırım yapmayı düşünüyorlar, ilk akla gelen yer ise yakında özelleştirme kapsamına alınacak Eskişehir Şeker Fabrikası, İtalyanlar Eskişehir Şeker Fabrikası'na sahip olmak en azından büyük ortak olmak istiyorlar. Bu yüzden bu kardeşliği başlattılar, bu iddia ciddi bir iddia, zaten Halil ÜNAL'ın kulüp başkanlığının yanında Pancar Koop. Başkanı olmasının bunda da etkisi var. 

Eğer Eskişehir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacaklar ise gelsinler, ben şahsen isterim. Konya Şeker özelleştirildikten sonra bugün hangi noktaya geldi tartışılmaz, Eskişehir Şeker Fabrikası da bunu hatta daha fazlasını hakediyor, ben olumlu bakıyorum, Eskişehirspor da bundan sebepleniyor. Bence hayırlısı olsun...
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 11:56
Hayırlı uğurlu olsun.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 12:00
bir kez daha bu anlaşma her iki tarafada hayırlı olsun.bazı arkadaşlar bu anlaşmayı balon olarak değerlendirdi eminim şimdi bu haberi görünce erken konuşmamak gerektiğini anlamışlardır.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 12:30
Alıntı yapılan alikula

Bu anlaşmayı ben de herkes gibi sevinçle karşıladım, fakat şöyle bir durum var, Milan klübüneve İtalyan Başbakanı Silvio Berlusconi'ye yakın şirketler yakında Eskişehir'de büyük bir yatırım yapmayı düşünüyorlar, ilk akla gelen yer ise yakında özelleştirme kapsamına alınacak Eskişehir Şeker Fabrikası, İtalyanlar Eskişehir Şeker Fabrikası'na sahip olmak en azından büyük ortak olmak istiyorlar. Bu yüzden bu kardeşliği başlattılar, bu iddia ciddi bir iddia, zaten Halil ÜNAL'ın kulüp başkanlığının yanında Pancar Koop. Başkanı olmasının bunda da etkisi var. 

Eğer Eskişehir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacaklar ise gelsinler, ben şahsen isterim. Konya Şeker özelleştirildikten sonra bugün hangi noktaya geldi tartışılmaz, Eskişehir Şeker Fabrikası da bunu hatta daha fazlasını hakediyor, ben olumlu bakıyorum, Eskişehirspor da bundan sebepleniyor. Bence hayırlısı olsun...

Böyle bir iş için Halil Ünal deyim yerindeyse zurnanın son deliği olur.Böyle bir planı varsa İtalyanların Başbakandan bitirir zaten işi.Çok saçma bir iddia bence bu.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 12:42
Çok güzel bir haber de, İtalyan basınında yer aldı mı ki bu işbirliği bilen var mı?
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 13:03
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan alikula

Böyle bir iş için Halil Ünal deyim yerindeyse zurnanın son deliği olur.Böyle bir planı varsa İtalyanların Başbakandan bitirir zaten işi.Çok saçma bir iddia bence bu.

Eskişehirspor 1965 den beri var, Milan ise 110 senelik bir kulüp, Eskişehirspor senelerce Süper Ligte oynadı, bir ara Avrupa Kupaları'nda fırtına gibi esti, Milan'ın yöneticileri bilmiyolar mıydı Eskişehirspor u biliyorlardı, neden o yıllarda böyle bir girişim olmadı da, bu sene oldu. Kara kaşımız kara gözümüz için değil elbet, bir planları var, bunun arkasından büyük bir yatırım gelecek. Eskişehir Şeker Fabrikası şimdilik gözde olan bir yer. Olaya bir de bu gözle bakmak gerekir.

Yukarı
sadikkara26 Liste gör
Yeni Yazar

sadık
Yer: Eskişehir
  Alıntı sadikkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 13:05
Şehrimizi dünyaya duyurmaya başlıyoruz.
Yukarı
gorkem26 Liste gör
Yazar

Görkem ÜnaLdı
Yer: Eskişehir
  Alıntı gorkem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 13:14
Alıntı yapılan poyraz963

Milan bu tür bit anlaşmayı başka kulüplerle de yapmışmı acaba. Bilen varmı? Yaptıysa sonucları ne olmuş?
Milan ın Bordeux ( yanlış yazdıysam affola) ile böyle bir anlaşması olduğunu biliyorum sonuç ise johann gourcuff gibi genç yetenekli oyuncularının buralarda oynamasını
NeFeR!!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 13:19
Alıntı yapılan poyraz963

Milan bu tür bit anlaşmayı başka kulüplerle de yapmışmı acaba. Bilen varmı? Yaptıysa sonucları ne olmuş?

İtalyan alt liglerinden pilot kulüpleri var. Fakat onlar ile olan ilişkileri bizimkine benzemiyor. Sadece oyuncu kiralamaktan ibaret o takımlarla Milan'ın ilişkisi. Rezerve takımdaki genç yetenekleri falan kiralıyorlar alt liglerdeki pilot kulüplerine.

Bizim ilişkimize benzer olan tek kulüp ilişkileri Belçika takımı Standart Liege ile. Mohammed Sarr, Onyewu gibi oyuncuları birbirine yolladı Milan ve Liege. Transfer konusunda birliktelikleri var fakat diğer konularda araları nasıldır bilmiyorum...
Yukarı
EsSerdar26 Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Estanbul
  Alıntı EsSerdar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2010 saat 13:44
Bu anlaşma tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun,futbolcu alışveriş'i yapılması süper bence Sezer Öztürk'ü bu bağlamda inşallah MİLAN'da oynarken görürüz bu kapasite SEZER'de var ben buna inanıyorum...
Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır