Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2980
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 11:32
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor Milan İşbirliği
Gönderen: ESES2688
Konu: Eskişehirspor Milan İşbirliği
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 14:17

Artık Milan'la 'Es'ecek!

-------------
ESKİŞEHİR

Yanıtlar:
Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 14:32

ilk milan maçına 2 otobüs kaldıralımda dostluğumuz pekişsin:)) yönetim şaşırtıcı şekilde güzel işlere imza atıyor. Hadi hayırlısı...

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 14:44
milan eses el ele milan eses el ele hep beraber tribüne hep beraber tribüne :):)

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: nightmare26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 14:53
Seneye Uefa kupasında Gruptan çıkarız...Onlarda Şampiyonlar liginde 3. olup gelirler Uefa'ya işbirliğimiz pekişir Big%20smile Big%20smileBelki karşılaşırız..
Gelecek hayallerine inananlarındır..........!
Ama Milandan çok Genoa'ya büyük bir sempatim var hayalimde bir Avrupa maçında Eskişehirspor-Genoa hayali varBig%20smile

-------------
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 14:56
Duyar gibiyim : )
Sevgili pirlo kardeşim gelmek istedi , kendisi benim oğlum gibidir...kendisi 3 yıllığına Eskişehirin tapulu malıdır...Gattusoda muhteşem taraftar için geldim diyerek 5 yıllık imzayı atmıştır.....

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: nightmare26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 14:58
Alıntı yapılan Essfor

Duyar gibiyim : )
Sevgili pirlo kardeşim gelmek istedi , kendisi benim oğlum gibidir...kendisi 3 yıllığına Eskişehirin tapulu malıdır...Gattusoda muhteşem taraftar için geldim diyerek 5 yıllık imzayı atmıştır.....
Şu stresli sınav dönemimde beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsünLOL

-------------
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: mlhkrcy
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:02
Şimdi fırsat düşkünleri en kısa zamanda yarısı milan yarısı ESES'li atkı şapka vs. ürünler çıkarıp satmaya başlarlar. Ayrıca maliyetleride çok düşük olur nede olsa renkler aynı :)

-------------
KARACAY 26

Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:03
Sezon açılışına gelsinlerde dünya gözüyle Ronaldinho yu da görelim LOL

-------------

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:06
Alıntı yapılan zafer222

Sezon açılışına gelsinlerde dünya gözüyle Ronaldinho yu da görelim LOL
aynen aga aynenLOL

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:12
halil ünal patoyu al bize :P :D 

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:19
milan maclarında 26 dk da bi eses çeksinlerde bizde kasımpaşa macında 90.dk da milan diye bağırırız Clap

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:27
Sezon açılışında milanla oynamak çok güzel olur herhalde umarım böyle bir organizasyona girilir yönetim tarafından...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: esesli kurt
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:42
çok memnun oldum.Avrupada çocukluğumdan beri esesten sonra tuttuğum takımdır milan bana inşallah kızmazsınız umarım,çift takımlıyım diye ,ama renkdaşız .Smile

-------------
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.

Gönderen: cemk
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:54
Alıntı yapılan poseidon

Sezon açılışında milanla oynamak çok güzel olur herhalde umarım böyle bir organizasyona girilir yönetim tarafından...

Bence bu çok güzel bir fikir, seneye sezon açılışını burada Milan'la oynayarak yaparsak kalitemizi Dünya'ya göstermiş oluruz. Clap

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:56
yazıyı okuyunca çok heyecanlandım ve sevindim.inşallah hem tesis,hem alt yapı olarak önemli işlere imza atarız.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 15:56
Çok yerinde bir anlaşma olur.Avrupalılardan futbol açısından çok öğreneceklerimiz var.Hocalarımız alt yapıda işler nasıl götürtülüyor öğrenmiş olurlar.Hem kamplarda hazırlık maçları da kaçırılmaz bir fırsat.Tek korkum genç oyuncularını bize kiralamaları olur.İyi oyuncular olabilir ama kiralık adamlar da gelip geçici.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: EryamanlıESES
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:18

Çok heyecanlandım beyler. Şimdi biz Milan'ın pilot takımı gibi bir şey oluyoruz o zaman. Bana koymaz şahsen bu durum. Çünkü Roma takımı da Real Madrid'in pilot takımı. Sevindim bu olaya alt yapı konusuna önem verilmesi gerekiyordu. Gerçi Büyük Kaptan İsmail Arca zamanında temelleri güçlendirmişti ama bu çok farklı bir durum. Umarım Es Es'imize yarar sağlar ;)

-------------
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)

Gönderen: es_HaKaN_es
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:18
Sezon açılışı İstanbul'da olacakmış.Bu maçı Milanla yapsak bomba olur.İstanbullularda bizim sayemizde Avrupa takımı görmüş olurlar... LOL

-------------
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!

Gönderen: esk_26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:21
Dost kluplerle ilgili güzel bir makale buldum
http://futbol.turksportal.net/makale/futbol/912/ - http://futbol.turksportal.net/makale/futbol/912/

Milan'da Real Madrid gibi hazır futbolcu alımından yana, yine de altyapısında ki futbolcuları iş birlik yaptığı Lecco,Lugano, Monza, Pizzighettone,Pro Vasto, Triestina,Varese ve Rimini'ye veriyor. Özellikle Rimini kulübü Milan'ın pilot takımı niteliğinde bir kulüp,hatta Rimini'de Kaka'nın kardeşi Digao'da forma giyiyordu. Yani Milan'la iyi ilişkiler içinde olan bir kulüptür Rimini, dolayısıyla Milan Rimini kadrosunda ki futbolcular konusunda önceliklidir. Galatasaray'ın kiraladığı Barusso'da Rimini kulübünün sunduğu bir yetenek, Milan'ın takibinde olan futbolculardan biriydi,sadece Milan değil gösterdiği performansla Arsene Wenger'in bile dikkatini çekmişti,Milan Barusso'yu isteseydi alabilirdi, Ayrıca Arsenal menajeri Arsene Wenger bile bir demecinde İtalyan basınına Barusso'yla ilgilendiğini itiraf etmişti, fakat son sözü Roma söyledi ve Barusso'yu kaptı.Sonuç olarak Rimini kulübü oldukça kaliteli bir altyapıya sahip..

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:30
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Çok heyecanlandım beyler. Şimdi biz Milan'ın pilot takımı gibi bir şey oluyoruz o zaman. Bana koymaz şahsen bu durum. Çünkü Roma takımı da Real Madrid'in pilot takımı. Sevindim bu olaya alt yapı konusuna önem verilmesi gerekiyordu. Gerçi Büyük Kaptan İsmail Arca zamanında temelleri güçlendirmişti ama bu çok farklı bir durum. Umarım Es Es'imize yarar sağlar ;)

Milan İstanbul takımı olmadığı için ''Bizans'' kavramına girmiyor. Ayriyetten renklerdende kurtarıyor. Pilot takımı olmak caizdir. (bizzat müftüye danıştım) LOL

-------------

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:46
Pilot takım gibi görmemek lazım iş birliği adı üstünde.

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderen: behlül
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:48
inşallah gerçekleşir sevindirici bir olay

-------------
eses hayattır

Gönderen: fatihturan
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 16:56
Birde şu Milan store ile anlaşma yapsak, örnek alsak her zaman gıpta ile bakmışımdır.

-------------
000001

Gönderen: esesli kurt
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 17:06
Nisan şakası değil değilmi arkadaşlar.

-------------
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 17:09
Bu pilot takım anlaşması falan değil arkadaşlar. İşbirliği anlaşması. Bizim altyapı antrenörlerimiz İtalya'ya gidip eğitim alacaklar, Milan'ın altyapı antrenörleri bize gelip altyapı sistemini kuracaklar ve futbolcu tarayacaklar. Belki de Milan ülkemize yakın bölgelerdeki keşfettiği genç yetenekleri İtalya'ya götürmeyecek, burda eğitim verecek. Ciddiyetle üstünde durulursa, yeterli bütçe ayrılırsa bize çok faydası olacak bir proje bu bana göre.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 17:12

Gerçekten süper bir iş birliği.Başkanın artık havasından yanına varılmaz:)

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:12
Bu gerçek bir haber mi ?

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:21
Bu işbirliği antlaşması ile, ortak kamp veya sezon açılış maçları organize edilecek.
Milan kadrosunda düşünmediği kiralayacağı oyuncular için bize öncelik verecek, aynı şekilde bizdeki iyi oyuncuların satışında da Milan öncelikli olacak. Yanılmıyorsam, Milan'ın Seri B'de de bu tip anlaşma yaptığı bir ya da birkaç takım var.
Ayrıca belli bir miktar para alma olanağımız bile mevcut.

Bu anlaşmadaki amaç, Milan Türkiye'de futbol okulu kurmak vs ile uğraşmayacak bizim alt yapımızdan faydalanacak. Aynı şekilde biz de Milan'ın üst yapısından faydalanacağız, kabaca olayın özü bu.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: es_ado_es
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:27
Bu haber nerde yazıyor. Big%20smile

-------------
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:29
Hiç basite indirgenecek bir anlaşma değil bu. Hani sadece prestijden ibaret görenler yanılıyorlar. Artık Avrupa'da bu tür anlaşmalar artmaya başladı. Milan'ın İtalya dışında tek anlaşma halinde olduğu kulüp yanılmıyosam Standard Liege idi.

Milan kulübüyle anlaşmak bir yana, görüşmek bile bence taktir edilesi bir durumdur. Bizde sivrilen, transfer pazarında ismi olan futbolcunun transfer hakkı öncelikli olarak Milan'da olacak. Örnek vermek gerekirse, eğer ileride A.Potuk peşine birden fazla kulübü takarsa, Milan bu takımlar arasında önce söz sahibi olan takım olacak. Biz o oyuncuyu satarken Milan'a soracağız. Siz teklif veriyor musunuz? diye... Milan da bize oyuncu gönderir diye düşünüyorum. Örneğin genç takımlarında Giacomo Baretta isminde çok yetenekli bir forvet var...

Sezon öncesi kamplarında belki Milan ile bir araya gelir takımımız. Hazırlık maçları da oynanır.

Hayırlı olsun diyorum. Yönetimi hakikaten kutlamak gerekir. Sonuçta Milan tüm dünya çapında bilinen bir marka. Bu takımın yetkilileriyle görüşmek, anlaşmak hiç de basit bir olay değil. Tüm Türkiye'de ses getirecek, her takımın kıskanacağı bir anlaşma olacak bu...

-------------

Gönderen: ugur26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:29
hazır işbirliği yapmışken, kıymetli yerel basınımızda yararlansın...

-------------
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...

Gönderen: esesliahmet2695
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:31
Yönetim kurulunu ve Halil Ünal'ı ayakta alkışlıyorumClap

-------------

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:34
inşallah gerçekleşir süppperr olurr...

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 18:43
Alıntı yapılan es_ado_es

Bu haber nerde yazıyor. Big%20smile

fanatik

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:19
Şaka değil arkadaşlar, şaka olsa dün haber yaparlardı :)

Hayırlı olsun diyelim..

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: sedefes
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:23
Ne güzel olur ama pişşsin diye oyuncularını bize verir olmadı şıkışırsak devre arasında takviye yapar.:)

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:24
Başkan bu konuyu bir tv programında anlatırken denk gelmiştim orda Milan'ın yanı sıra Genoa ve Almanya'nın Alt liglerinde bir takımdan da bahsetmişti.

Gönderen: sml_cvsgl
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:26
Umarım takımımıza olumlu şekilde yansır bu olay. Bu olaya vesile olanları tebrik ediyorum.

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: bravoes
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:31
sebeb olanları kutlarım  umarım sonunda guzel ısler cıkar 

-------------
karanlık gecelerımın yıldızı sensın

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:32
hadi inşallah

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:32
Vaay yakışır Başkana Big%20smile Halil Başkana bak sen neler yapıyor öyle..

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:43
Alıntı yapılan mert.ES

Başkan bu konuyu bir tv programında anlatırken denk gelmiştim orda Milan'ın yanı sıra Genoa ve Almanya'nın Alt liglerinde bir takımdan da bahsetmişti.
Milan burada alt yapı kursun da Genoa olmasa da olurTongue

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 19:45
Alt Yapı Hocalarının yanında Basından 1-2 kişiyi daha yollayalım parasını taraftar versin.Onlarda eğitim mi alacak ne yapacaklarsa yapsınlar,birşeyler kapsınlar..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: mlhkrcy
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:06

başkana helal olsun... kongreye iyi hazırlanmaya başladı. herkes adına sevindirici bir haber elbette.

-------------
KARACAY 26

Gönderen: Zenci
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:10
teşekkürler Büyük Başkan.

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:15
teşekkürler büyük başkan masaya vurdun yine.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:16
Gerçekten büyük bir adım olur eğer iş resmiyette kalmazsa. Avrupada birçok klü var böyle ama Milan'ın anlaşmalı klübü hangisi acaba bilmiyorum, neden ve nasıl bizle irtibata geçtiler onada şaşırdım. Milan'da gerekli potansiyeli gösteremeyen veya birkaç sene pişmesi gereken futbolcuları almak dahada kolaylaşacaktır. Hazırlık maçı, açılış maçı gibi organizasyonlar gerçekleşir,altyapılar arası koordinasyon gerçekleşir...

Her yönüyle güzel ve büyük bir adım. Peşini bırakmamak gerek, ne kadar çok yönlü ilişki kurarsak o kadar iyi olur.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: EsEs_PoWeR
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:22
Eyw başkan sevindirici haber EsEsime bu yakışır

Gönderen: oguz26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:31
hazır bu iş birliğiyle bide bizim resmi siteye belki bir el atarlarda daha güncel ve güzel olur :)

-------------
Yıldız Teknik Üniversitesi

Gönderen: brhn26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:48
Haydi hayırlısı ClapSmile

-------------
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:55
Hadi bakalım beklenmedik hareketler bunlar.Lafda kalmamalı.Milana karsı renklerinden dolayı sempatim vardır her zaman süper olmus olur.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 21:59
altyapı futbolcularını izleyip ne yapacak milan.iyileri götürecek mi?

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:05
İnşallah gerçekleşir. Uzun vadede mükemmel bir şey. Gerçekleşirse yönetimi canı gönülden kutlamak lazım.

-------------

Gönderen: volkanes
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:07

Milanda doğru yolu bulmuş. Bizimle değilde gençlerbirliğiylemi yapacaktı bu ortaklığı; hayırlı olsunSmileClapClap

-------------
Şampiyonluk Çok Uzak Değil...

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:30
umarım gerçekleşmez...

çünkü bana göre bu anlaşma ile resmen milan'ın deneme tahtası olacaz...her sene milan'dan 2 tane genç italyan gelir az biraz parladımı hop milana...nerede istikrar?her sene değiştir kadroyu...

göndersinler bizim antrenörleri,doktorları vs. onlar eğitim alsınlarda ben neden milan'ın çöplüğü oluyorum?milan bana balık vermesin balık tutmayı öğretsin kafidir...

ayrıca başarının elin covannisiyle,francesko'suyla yaşanacağını düşünmüyorum...sana kiralık gelen adam ne kadar senin için oynar ki?bi ivesa bi nadareviç bi alper bi adem kadar savaşırmı yoksa sakatlanmayayım diye kaçarmı?

dediğim gibi başta halil ünal olmak üzere klüp yönetimi gitsinler milan'dan klüp yönetimi dersi alsınlar ama dimyata pirince gderken evdeki bulgurdan olmayalım...

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:32
Hatice ye degil, Netice ye bakalim.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:39
adnan bey ben netice insanı değilim...

zaten ülke neticeye ulaşacam diye kopyayla üniversite bitirip bişeyden haberi olmayan gençlerle dolu...neticeyse netice ama sonuç diplomadan başka koca bir "0"...

bizde belki 1 sene şampiyon oluruz ama bizi yıllarca şampiyon yapacak altyapımızı milana veririz...

herşey şampiyonluk,başarı değildir...

-------------
Contro il Calcio Moderno

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:54
Alıntı yapılan must-ang

umarım gerçekleşmez...

çünkü bana göre bu anlaşma ile resmen milan'ın deneme tahtası olacaz...her sene milan'dan 2 tane genç italyan gelir az biraz parladımı hop milana...nerede istikrar?her sene değiştir kadroyu...

göndersinler bizim antrenörleri,doktorları vs. onlar eğitim alsınlarda ben neden milan'ın çöplüğü oluyorum?milan bana balık vermesin balık tutmayı öğretsin kafidir...

ayrıca başarının elin covannisiyle,francesko'suyla yaşanacağını düşünmüyorum...sana kiralık gelen adam ne kadar senin için oynar ki?bi ivesa bi nadareviç bi alper bi adem kadar savaşırmı yoksa sakatlanmayayım diye kaçarmı?

dediğim gibi başta halil ünal olmak üzere klüp yönetimi gitsinler milan'dan klüp yönetimi dersi alsınlar ama dimyata pirince gderken evdeki bulgurdan olmayalım...
Mustafa kardeşim söylediğin temelinde doğru olsa dahi bir yerde tıkanan bir düşünce tarzı.
Alt yapı bir madendir,yüz ölçümü ne kadar büyük olursa çıkacak materyal o kadar çeşitli ve değerine yakın olur.Milan'ın hedefleri ve genel konumu itibariyle bu işbirliği neticesinde bize vereceği her oyuncuyu tekrar geri alması ya da bizde parlayan her oyuncuyu kapaklaması imkansız.Futbol takımı dediğin 20 kişidir,çok parlayan 2 adamı geri alsa dahi senin insiyatifine bırakacağı belkide 8-10 oyuncu olacaktır.

Konuşmak için çok erken ama bu işbirliğine burun kıvırmak,elinin tersiyle itmek halimiz ortadayken çok komik kaçar.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:55
Alıntı yapılan must-ang

adnan bey ben netice insanı değilim...

zaten ülke neticeye ulaşacam diye kopyayla üniversite bitirip bişeyden haberi olmayan gençlerle dolu...neticeyse netice ama sonuç diplomadan başka koca bir "0"...

bizde belki 1 sene şampiyon oluruz ama bizi yıllarca şampiyon yapacak altyapımızı milana veririz...

herşey şampiyonluk,başarı değildir...

Milan gibi bir takımdan futbolcu alamayız böyle bir anlaşmayla o kalitede adamlar gelecekse isterse yarım sezon için gelsin yararlı olur.

Bir de demişsiniz ya istikrar biz pişircez Milan alıcak diye emin olun biz öyle Milanın alabileceği bir futbolcuyu kendi başımıza  yetiştirebilirsek Milan o adamı bizden her türlü alır  elimizde tutamayız

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: ESErSin
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 22:59
Yaşımız küçükken eskişehirde eses forması sıkıntısı vardı ve bizde gidip milan forması alıp onu giyerdik.. ben gibi binlerce kişi böyle yapardı..Demekki allah artık yakınlaşmamızı istiyor :)   çok sevindim....

Ersin KONAK
KIZILCIKLI

-------------
Halktan Değil Haktan Yanayım

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:01
abiler milan bize yetiştirdiği adamı verirmi allah aşkına...diyecek sana covanni 50000000 euro alıyonmu al sana öncelik?alabilecezmi sizce?milanın bize vereceği adam jamaika'nın bilmem ne köyünden geleceğin yıldızı diye denemeye getirdiği ama beğenmediği adam olacaktır...adamlar bize dünyalarca paraya satacağı adamı verirmi (milanB takımdanda futbolcu alamayız bu ekonomi ile)...

bizim tek kârımız antrenör,terapist vs. eğitimi olacaktır...

-------------
Contro il Calcio Moderno

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:03
Yok Mustafa yanlış değerlerndiriyorsun bu işbirliği anlaşmasını.Durum bu değil.

-------------
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: perfect2690
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:27

Milan benimde renklerindenmidir nedendir bilmiyorum ama çok saygı duyduğum çok sevdiğim hatta bir italyan olsam milan taraftarı olurdum diye düşündüğüm bir takım.Umarım bu anlaşma takım için hayırlı olur ve balon haber değildir sonucta yazan gazete fanatik.Yönetimin bir açıklama yapması lazım.

-------------
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...

Gönderen: Turkmen
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:29
Pilot takım oluyorsak, bunun neresi güzel?

Sevilla'yı eleyen Eskişehirspor, şimdi Sevilla ayarında bir takımın pilot klübü haline mi getirilmeye başlandı mı?

-------------
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:33
sebilla ile milanı kıyaslıyorsunuz pes doğrusu

artık önümüze bakmamız lazım.50 sene önce bir kaç avrupa takımını elememiz gelecek için hiç bir fayda getirmez.hep geleceğe yatırım yapmalıyız.anti bizans anti bizans diyoruz.3 sözde büyük takımdan oyuncuları toplayan biz değilmiyiz? madem anti bizans diyoruz ısrarla.ben gsnin fb nin 8jk nin oyuncuları yerine avrupada eğitim almış hocayı ve topcuyu tercih ederim

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: horizon175
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:35
Beyler 1 NİSAN dündü; bugüne sarkıtmış arkadaşlar...

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:39
Olay iş birliği pilot takım değil.Arasında çok fark var.Daha çok teknik ve kurumsal anlamda anlaşma olacak gibi.

Örnek verecek olursak Milan Lab denilen bir olay var.Milanlı futbolcuların vücutlarının tabiri caizse eğitildiği yer.Mesela futbolcunun maçta ne kadar oksijen kullandığına göre yediğini,içtiğini ayarlıyorlar.Ona göre fizyoterapist eşliğinde çalışıyorlar.Milan lı futbolcuların 30 dan sonra hala oynayabilmesi,bir çoğunun 40 merdiven dayamasında en büyük sebeplerden biri bu olay gösteriliyor.

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: esk_26
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan scarface_hkna

Olay iş birliği pilot takım değil.Arasında çok fark var.Daha çok teknik ve kurumsal anlamda anlaşma olacak gibi.

Örnek verecek olursak Milan Lab denilen bir olay var.Milanlı futbolcuların vücutlarının tabiri caizse eğitildiği yer.Mesela futbolcunun maçta ne kadar oksijen kullandığına göre yediğini,içtiğini ayarlıyorlar.Ona göre fizyoterapist eşliğinde çalışıyorlar.Milan lı futbolcuların 30 dan sonra hala oynayabilmesi,bir çoğunun 40 merdiven dayamasında en büyük sebeplerden biri bu olay gösteriliyor.

Ümit Karan ı 40 yasına kadar sahada gormeyi bu yürek kaldırmaz

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:41
Alıntı yapılan esk_26

Alıntı yapılan scarface_hkna

Ümit Karan ı 40 yasına kadar sahada gormeyi bu yürek kaldırmaz

Alper i?

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan banner

Bu pilot takım anlaşması falan değil arkadaşlar. İşbirliği anlaşması. Bizim altyapı antrenörlerimiz İtalya'ya gidip eğitim alacaklar, Milan'ın altyapı antrenörleri bize gelip altyapı sistemini kuracaklar ve futbolcu tarayacaklar. Belki de Milan ülkemize yakın bölgelerdeki keşfettiği genç yetenekleri İtalya'ya götürmeyecek, burda eğitim verecek. Ciddiyetle üstünde durulursa, yeterli bütçe ayrılırsa bize çok faydası olacak bir proje bu bana göre.
Olay aynen budur abicim.

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:44
Çıta yükseliyor, iyidir iyiiiii....

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:47
Olaya sadece Ümit Karan açısından bakmamak gerekir. Kim istemez Alperin,Sefanın, Mikail ve nicelerinin uzun yıllar bu formaya hizmet etmesini...

Ama şu da var ,must-ang'in değindiği konu ne yalan söyleyim beni de endişelendiriyor...

Neyse hayırlısı ne ise o olsun.

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:48
Alıntı yapılan menderes26

artık önümüze bakmamız lazım.50 sene önce bir kaç avrupa takımını elememiz gelecek için hiç bir fayda getirmez.hep geleceğe yatırım yapmalıyız.anti bizans anti bizans diyoruz.3 sözde büyük takımdan oyuncuları toplayan biz değilmiyiz? madem anti bizans diyoruz ısrarla.ben gsnin fb nin 8jk nin oyuncuları yerine avrupada eğitim almış hocayı ve topcuyu tercih ederim

Doğru söze ne denir bari hakikaten büyük bir takımdan futbolcu alalım

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:48
Milan almak istediği futbolcuya bir telefon etse yeter zaten arkadaşlar,bizimle anlaşma falan yapmasına gerek yok.
Korkmanıza da gerek yok pilot takım falan olmuyoruz.

-------------
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:54

........anti bizans anti bizans diyoruz.3 sözde büyük takımdan oyuncuları toplayan biz değilmiyiz? madem anti bizans diyoruz ısrarla.ben gsnin fb nin 8jk nin oyuncuları yerine avrupada eğitim almış hocayı ve topcuyu tercih ederim

Antibizansa temiz futbol felsefesi olarak değil coğrafya mezhebi gibi bakarsanız düşüncenizde mantıklısınız derim ama böyle bir mezhepsel hareketlede çok uzun yol alamayacağınızı belirtirim.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:56

Aynen iste bu hem isbirligi yapilmisken ilk once biz boyle oyunculari alabiliriz milan dan
tabiki de pato yu ronaldinho yu degil ama, seedorf / borriello ...
bizden de milan oyuncu gidecektir, Alper belki Adem Sari belki ......

Boylece de üç büzük denen takimlardan oyuncu almamiza gerek kalmiyacaktir.

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 02/Nis/2010 saat 23:57
Futbolcu muhabbetini şimdiden tartışmaya gerek yok bence , daha uzun bir süre var bunun için.

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 00:02

Bence bazı yorumlar için erken davranıyoruz... Bakalım filmin devamında ne var ''ilk elden'' bu anlaşmanın mahiyeti nedir neler kapsar bunları duyduktan sonra konuşmak daha iyi olacaktır...

Bu olay ve sezon açılışının istanbulda yapılacağınıda hesaba katarsak seneye çok büyük bir ihtimalle Milan ile açılış maçı yapacağız gibime geliyor... İnşallah olur...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: yakuza26
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 00:50
onursal başkanları olmasaydı milana sempati duyabilirdim..dünyanın en iyi altyapılarından biri olan ajax çok daha iyi bir tercih olabilirdi.

-------------
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..

Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 01:01
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan mert.ES

Milan burada alt yapı kursun da Genoa olmasa da olurTongue

kanal 26 da programa çıktıgı zaman söylemişti bu haber yalan degil yani 1,5 ay önce felan demişti çünkü başkan...

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: pepino
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 01:13
edit

-------------
sevdan bir ateş...

Gönderen: perfect2690
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 01:31
ragıpa karşılık balotelliyi verirlerse kaçırmamamız lazım :) arkandayız başkan LOL

-------------
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 02:04
Bana anlamsız geldi böyle bi olay, show var sanki biraz işin içinde.
Bazı arkadaşlarım ne kadar da iyimser, burda futbolcu eğitecekmiş vs..
10 almayacağı yere 1 vermez bu adamlar, çok mu severlermiş ESES i, Türkleri ?
Ne zamandır takip ederlermiş? Bakın bu Berlusconi, Tayyip in kankasıdır. Taklaya gelmeyelim.

Öte yandan Kuzey Afrika, Fransız takımları tarafından parsel parsel paylaşılmış, hangi Kuzey Afrika takımının adını duydunuz? Adamların milliyetini değiştiriyolar, sonra dünya şampiyonu oluyolar izlemiyormusunuz 4 yılda bir yapılan şampiyonaları.
Bizans bizans deyip, dalkavuk Avrupa hayranlığı yapmayalım.
Bizans Doğu Roma ise, bunlarda Batı Roma.
ESES imin başka hiçbir takımın desteğine ihtiyacı yok, geçmiştede böyleymiş bundan sonra da böyle olmalı. Ülke açılım hastası oldu zaten, bir de Milan açılımına gitmeye gerek yok.

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: izzetiz
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 02:23
Fazla abartmaadan olayi bir cıkarımız olacak mı ona bakalım...(çıkarı düsünürken tabi değerlerden ödün vermeden) benim canımı sıkan olay bu konuyla ilgili bizim onların pilot takımı falan olusumuz olurdu ki böyle birseyde olmadıgına göre iki dünya devinin bir anlasmasi olarak bakıyorum...yukardaki yazıyı yazan arkadasın dedigi gibi farklı durumlarda olabilir belki isin icinde...derinlemesine incelenmeli fazla geyige dönüstürmeden...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 03:10
Alıntı yapılan pepino

BÜYÜK BAŞKAN PLASE VURDU

İtalya'ya Milan ile Pirlo için masaya oturan Halil Ünal Pirloya karşılık Ragıp teklifi kabul edilmeyince bir başka Milano temsilcisi İnter ile masaya oturdu.. Ezeli rakibini ters köşe yapmak isteyen İnter başkanı Moratti Halil Ünal ile sıkı bir pazarlığa girişti. Milito'ya karşılık Ragıp'ı öneren Halil Ünal "ilk görüşmelerimiz olumlu geçti fakat ufak pürüzler var" dedi..Fakat Ragıp'ın İnter'e gitmeye olumsuz yaklaştığı yakın çevresi tarafından biliniyor..Buna rağmen transferin birkaç gün içerisinde netleşmesi bekleniyor..

Ayıptır.İnsan kendi sitesinde başkanıyla dalga geçmez.Burda bir iş yapılacak. Başkan iyi niyetli.Belki faydalı belki zararlı olacak bilemeyiz.Destek olmamız gerekirken yakışmıyor böyle şeyler.

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 03:14
Alıntı yapılan pepino

BÜYÜK BAŞKAN PLASE VURDU

İtalya'ya Milan ile Pirlo için masaya oturan Halil Ünal Pirloya karşılık Ragıp teklifi kabul edilmeyince bir başka Milano temsilcisi İnter ile masaya oturdu.. Ezeli rakibini ters köşe yapmak isteyen İnter başkanı Moratti Halil Ünal ile sıkı bir pazarlığa girişti. Milito'ya karşılık Ragıp'ı öneren Halil Ünal "ilk görüşmelerimiz olumlu geçti fakat ufak pürüzler var" dedi..Fakat Ragıp'ın İnter'e gitmeye olumsuz yaklaştığı yakın çevresi tarafından biliniyor..Buna rağmen transferin birkaç gün içerisinde netleşmesi bekleniyor..
Alıntı yapılan perfect2690

ragıpa karşılık balotelliyi verirlerse kaçırmamamız lazım :) arkandayız başkan LOL
Siz Esprimi yaptığınızı sanıyorsunuzConfused yada EsEs limisiniz gerçektenAngry

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: KiLLaGe_2626
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 03:16
ne kadar doğrudur bilmiyorum ama olursada süper olur yönetim şaşırttı beni doğrusu tabi olursa

-------------
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!

Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 04:04
 [/QUOTE]  Siz Esprimi yaptığınızı sanıyorsunuzConfused yada EsEs limisiniz gerçektenAngry [/QUOTE]

''Yaptığınız yanlıştır'' lafı yeterli olurdu sanıyorum. Karşımızdakide bizden biri lütfen bu güzel platformda renktaşlarımıza karşı biraz daha hoşgörülü olalım. Hepimiz insanız, hepimiz yanlış davranışlarda bulunabiliriz. Biz bir aileyiz, birbirimizin eksiklerini kollamak yerine güzel sözle, ricayla her sorunun üstesinden gelebiliriz. Ayrıca hiç kimse bir diğerinin ESESliliğini sorgulamasın artık rica ediyorum bıkkınlık vermeye başladı bu muhabbet. Saygılar...

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 05:40
Alıntı yapılan erman123

...Bakın bu Berlusconi, Tayyip in kankasıdır. Taklaya gelmeyelim.
...Öte yandan Kuzey Afrika, Fransız takımları tarafından parsel parsel paylaşılmış...

İngiltere, İspanya, Alamanyayı da kattın mı, al sana yirminci yüzyılın ikinci ve üçüncü çeyreği...
Bunlar engerek, bunlar çıyanlardı, bunlar aşımıza ekmeğimize göz koyanlardı, tanı bunları tanı da büyü...

Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: OgnEStanbul
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 10:01
Alıntı yapılan erman123

Bana anlamsız geldi böyle bi olay, show var sanki biraz işin içinde.
Bazı arkadaşlarım ne kadar da iyimser, burda futbolcu eğitecekmiş vs..
10 almayacağı yere 1 vermez bu adamlar, çok mu severlermiş ESES i, Türkleri ?
Ne zamandır takip ederlermiş? Bakın bu Berlusconi, Tayyip in kankasıdır. Taklaya gelmeyelim.

Öte yandan Kuzey Afrika, Fransız takımları tarafından parsel parsel paylaşılmış, hangi Kuzey Afrika takımının adını duydunuz? Adamların milliyetini değiştiriyolar, sonra dünya şampiyonu oluyolar izlemiyormusunuz 4 yılda bir yapılan şampiyonaları.
Bizans bizans deyip, dalkavuk Avrupa hayranlığı yapmayalım.
Bizans Doğu Roma ise, bunlarda Batı Roma.
ESES imin başka hiçbir takımın desteğine ihtiyacı yok, geçmiştede böyleymiş bundan sonra da böyle olmalı. Ülke açılım hastası oldu zaten, bir de Milan açılımına gitmeye gerek yok.
Bu mesaj bu sabah adamı ayıltır işte...
ClapClapClap

Gönderen: Esborahan
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 11:28
Yönetim Eskişehirspor adına birşeyler yapmaya çalışıyor. İyi ya da kötü. Bunu zaman gösterecek elbet ama Eskişehirspor'umuzun adını dışarıya duyurabilmek adına ben olumlu bakıyorum.Umarım bu ortaklıktan faydalı çıkarız...

-------------
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 11:48
yuh diyorum başka birşey demiyorum.Böyle güzel bir olayda bile muhalefetler çıktı vallahi pes.

Herkes şunu anlamalı bu bir pilot takım anlaşması değil bir işbirliği anlaşması bizim hocalar oraya gidip onlar bu işi nasıl yapıyor gidip öğrenecekler , dünyaca ünlü milan labaratuvarlarını gezecekler belki gelip aynısını buraya kuracaklar.

Onlarda bizim ülkedeki ve yakın ülkelerdeki futbolcuları kendi ülkelerine götürüp eğiteceklerine bizim altyapıda eğitecekler.Bİr nevi bedava futbol okulu kuracaklar.

İki tarafta kazanacak yani.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: Berkay ÇİFTER
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 11:50
Onlar bizim alt yapımızdan alır ama bize vermezler Big%20smile

-------------

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 12:31
hemen bir milan-eses atkısı istiyoruz ve maç öncesi kardeş takım milan lehine tezahüratlarda bulunuyoruz mi-lan şak şak şak  LOLLOL

Gönderen: oredius
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 12:31

Doğru yönetilebilirse yıllardır hayalini kurduğum altyapı projesi gerçekleşiyor demektir....

Şöyle düşünürdüm her zaman alt yapıdan her sene 1-2 tane üstdüzey oyuncu olabilecek genç çıkarabilirsek zamanla hem maddi hem manevi yönden başarı gelecektir....

Bu proje ile sanırım hayalim gerçek olacak..

Daha öncede bahsettikleri gibi kondisyoner ve sağlık ekibini bile örnek alıp uygulayabilsek bizim için çok güzel olur...

Önce bir sistem otursun da ondan sonra futbolcu alma verme meseleleri tartışılır...

-------------
"şişen köfteler"

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 13:22
Bende olumlu bir gelişim olarak görüyorum. Ama bunun neler getirip neler götüreceğini şu anda hiç kimse bilemez tamamen tahminlere dayanır. Ama düşününce görüşmeler Pilot takım olarak değil karşılıklı bazı konularda ortaklık gibi. Bize ne gibi getirileri olabilir
1-Milan gibi bir devle bazen Avrupada ESES imizin adı anılmaya başlanacak.
2-İtalyada takıma Milanla birlikte kamp yapma fırsatı doğacak. Belkide bu kamp yeri Türkiye Antalya olacak ve Türkiyenin Turistik kapasitesi gelişecek.
3-Sezon açılışı Milan ile Eskişehirde olabilecek.
4-Alt yapı antrenörleri , alt yapı futbolcuları ve sağlık ekipleri Milandan bu konuda eğitim alabilecek.
5-Alt yapımıza çeşitli ülkelerden bizim izleyemeyeceğimiz (As kadroya bile izlemekte sıkıntılar var) yetenekler katılabilecek çok başarılı olanlardan Milan' a gidenler olabilir ama senede kaç tane 1 bilemedin 2 diğerleri yine bizde.
6-Bazıları bizim alt yapıdan yetişmiş olanları alacaklar diyor biz demiyormuyuz alt yapımızdan yetişen yok , iyi bir takıma gönderdiğimiz senelerdir yok diye. Bu şekilde derizki Milana biz şu futbolcuları gönderdik veya tV lerde Milan' a Eskişehirden gelen ....... in attığı golle maçı kazandı. Ama bu aynı zamanda ESES imizinde geleceği yerin ve gelişiminin bir göstergesi olacaktır.
7-Milandan yönetim ve finansman yaratma olarakta faydalanılabilir.
8-Milan ürünlerinde (dünyada) ESES iminde arması ve görsellikleri kullanılabilecek şekilde ticari görüşmeler olabilir. Böylece dünya çapındada tanınmaya başlarız.
9-Onlarında tabiki karşılıklı olarak beklentileri olacaktır en büyük beklentileride diğer arkadaşlarında belirttiği gibi bazı keşfettiği yetenekler için ESES imizle işbirliğine girmek ve bu konuda öncelikli söz sahibi olmak. Bu söz sahibi olmak demek bedavaya vermek değil tabiki bedelini karşıladıktan sonra neden Milan' a futbolcu vermeyelim.
10-Milan' a alt yapıdan futbolcu vermek demek alt yapının güçlenmesi  , kulübün güçlenmesi demek.

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 13:30
Alıntı yapılan erahnes

hemen bir milan-eses atkısı istiyoruz ve maç öncesi kardeş takım milan lehine tezahüratlarda bulunuyoruz mi-lan şak şak şak  LOLLOL
Milanonun plaka kodu kaç acabaLOL

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 13:44

Anlaşmanın şartlarını tam bilemiyoruz.Şahsen aynı renkte olduğumuzdan dolayı milan seçilmiş olabilir fakat alt yapı konusunda dünyada söz sahibi takımlar belli tercih tartışılabilir ayrıca uzun vadede fayda getirebilecek bir anlaşma gibi duruyor aynı zamanda bizim altyapımız konusunda çalışma gerektiren çok konu var bunun yanında başkandan kurumsallaşma ve gercek anlamda çağdaş yönetim anlayışını bekliyoruz zira ne yaparsanız yapın kendı içimizdeki sorunları çözmeden bir arpa boyu yol almamız çok zor olacaktır

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderen: banlıuye
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 13:51
Milanonun plaka kodu Ml'ymiş   m 16. harf l 15. harf 31. dakikada milan diye bağırmamız lazım LOL               
Yıllardır şu alt yapıdan şikayet edip dururduk, alt yapımızın her alanda gelişmesi için önemli bir adım inşallah havada kalmaz.

-------------
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ....!

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 03/Nis/2010 saat 13:51
Çocukken Milan ile aramızda bir bağ olduğunu düşünürdüm. Renklerden ve Opel den dolayı :) Opeli bizim sokaklarda da gördüğüm için o da hehe.. Heyecan verici gelişmeler...

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com