eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 57585960>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 00:12
ya dünyada bizim kadar aptal yerine konulan taraftar varmı acaba?şu konu başlığını kapatında alemi millete daha fazla rezil eteyelim kendimizi yok eses-milan kardeşliğiymiş,gidin sorun bakalım eskişehirspor adını bilen bir tane milan taraftarı yada yöneticisi varmı?

bizde bu kadar salak yerine konmayı hakediyoruz herhalde,daha fazla kendimizi aşağılamadan,salak yerine koydurmadan konu başlığını kapatsak iyi olcak.milan-eses işbirliğiymiş tövbe tövbe...
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 00:27
Bence bu baslıgın adı degissin yeni adı ESKİSEHİRSPOR bjk isbirligi olsun
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 00:36
hah işte işbirliği dediğin bjk ile olan gibisine denir.bjk bizim gerek işbirlikçimiz dir.bizden daha iyi dost bulamaz çöpe atamadığı yabancısımı var,posasını çıkarıp artık para ödemeyeceği yabancısımı var gönder halil ağanın çiftliğine millet bizle bjk nın çöplüğü diye dalga geiyor.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 00:37
Alıntı yapılan majiskül

ronaldınho galatasaraya transfer olmus haberı duydum bır galatasaraylı arkadasım soyledı gercek mı bılen var mı eger oyleyse neden bız alamadık?
Olsa ne olur ki,heyecan yapma be kardeşim,bize ne...
Aslında bize teklif etmiş Milan başkanıda,bizim başkan bize uymaz kardeşim demişBig%20smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı messi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 00:40
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan majiskül

ronaldınho galatasaraya transfer olmus haberı duydum bır galatasaraylı arkadasım soyledı gercek mı bılen var mı eger oyleyse neden bız alamadık?
Olsa ne olur ki,heyecan yapma be kardeşim,bize ne...
Aslında bize teklif etmiş Milan başkanıda,bizim başkan bize uymaz kardeşim demişBig%20smile

ronaldinhonun kapasitesi bizim futbolculardan düsük, takimin huzurunu kacirir demis bizim baskan Big%20smile
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 01:28
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan turşucu hurşit

Ben şu anda Milano'da okumaktayım.

Forum'dan biri vasıtasıyla bu organizasyonda gönüllü olarak çalışabileceğimi, yazışmalarda yardımcı olabileceğimi ve hatta alt yapı da scout bile olabileceğimi söyledim. Fakat bana herhangi bir geri dönüş olmadı.
Koçum burdaki sanal kahramanlar Halil başkanı,Bülent hocayı eleştirmekle meşkuller.Senin önerdiğin ESES hayırına işlerle uğraşacak zamanları yok.Maksatları başarıya koşan arabanın tekerine çomak sokmak.Yani maksatları üzüm yemek değil bağcıyı döğmek.

Birincisi Bu işbirliği bu güne kadar bazı yöneticilerimizin italyaya gezmeye gidip masraflarıda kulüp hesabına yazdırmaktan öteye hiç geçmedi. Yani işbirliğimiz yöneticilerimizin Eskişehirspor için (!) italya'nın tarihi ve turistik yerlerini gezmesi ve geçerkende Milan kulübüne bir kahve içmeye uğraması kadarcık...Durum bugüne kadar sadece bu kadar gerisi palavra.Bundan sonra ne olur göreceğiz. Eğitim kamplarını, sağlıkçı ve fizyoterapist eğitimlerini altyapı dayanışmasını, umarız İtalya'yı yeteri kadar gezmişlerdirde sıkılıp birazda şu kulübün işlerini halledelim derler..!

Şahin abi birde ben şunu anlayamadım ben sanal falan değilim ve yönetimi eleştiriyorum, şu an kulübümüz nasıl başarıya koşuyor ? Hangi alanda başarıya koşuyoruz Aşağıdaki maddeler ilk anda aklıma gelen kulüplerde yönetimlerin gerçekleştirdiği veya gerçekleştirmesi gereken en önemli işler bu liste dahada uzatılabilir bunlardan hangisinde başarıya koşuyoruz ve ipi göğüslüyoruz ?

1-)Yönetme
2-)Tesisleşme
3-)Ligdeki Durum
4-)Kulübün Gelirlerini Akılcı Kullanma
5-)Kurumsallaşma
6-)Açık Ve Şeffaf Bir Kulüp Yönetimi
7-) Stat
8-) Taraftara Verilen Değer
9-)Transfer Politikası
10-)Azalan Borçlanma Ve Borçların Ödenmesi
11-)Düzenli Ödenen Futbolcu Ve Çalışan Alacakları
12-)Düzenli Ve Tam Katılımlı Yönetim Kurulu Toplantıları
13-)Mali Kongre
14-)Üyelik Dilekçelerine Verilen Jet Cevaplar
15-)Disiplin
16-)Strateji Ve Büyüme Planlanması
17-)TFF İlişkileri
18-)Takıma Sadece Galibiyetlerde Değil Her Zaman Sahip Çıkma, Basın Açıklamaları
19-)Açık Tribünün Hala Havadar Olması
20-) UEFA Lisansı
21-)Finans Kuruluşlarından yapılan bilinçli ! borçlanmalar
22-) Usule Ve Kanuna Uygun Üye Alımı
23-)İyi Bir Muhasebe, Gelirin Ve Giderin tam tutulduğu bir sistem.
24-)Sürekli Değişen Bilet Fiyatları

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 13:07
Afrikada futbol okulu olan futbolcu konusunda yardım önerenler de vardı ama bu kulüp için birşeyler yapmak istemek yetmiyor Türk mantığı böyle bir yönetici veya bir siyasinin yakını olsaydınız böyle bir iş beklenmeden maaş bağlanırdı size malesef yurdumda dürüstlük artık zor bulunan bir erdem profesyonellik ise hiç gelmedi.Bu sene ilk defa bilet aldım büyük ikramiye çıkarsa Eskişehirsporu satın alıp nasıl dünya kulübü olunurmuş gösterecektim bu zihniyete. Hayal ama bu kirlilik içinde yaşamak gerçekten çok bunaltıyor Dünya devi denilen kulüp başkanlarının bazılarının adını dahi bilmiyoruz ama yazık ki bizde devlet başkanlarından fazla tanınıyor.Bir başıbozukluktur gidiyor düzelmesi umuduyla başka şeylerle avunmaya çalışıyoruz yoksa düşünürsek yaşayamıyoruz.En acısı da belki budur, farkında olmaktır.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2011 saat 20:11
Çağıl Abi'nin son paragrafında sorulan soruların cevaplarını ben de bekliyorum Şahin Bey'den... Böyük Başkan'ı ve Bülent Başgan'ı eleştirenler acaba hangi muhteşem başarılarımıza çomak sokma gayesi ile hareket ediyorlar ben de öğrenmek istiyorum...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2011 saat 00:48
bu nasil kardes kulup yaa, bari 2-3 futbolcu gelseydi, yada beraber kamp falan yapilsaydi, bostan kardeslik bu..., bari Sezeri verseydiniz
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 18:40
Baskanim, Milan ile isbirlik evdeki hesap carsiya uymadi misali gibi olmadi galiba, ne olur bize baska bir kardes takim bul artik. Bize her yer Eskisehir.  LOL 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 57585960>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır