eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeniden İzmirESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 18:31
Gelin gelin İzmirESES, Kadıköy'de şenlik varWink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 22:33
üniESES izmir standımız ege üniversitesi içinde 2 gündür hizmet veriyor. Standımıza ilgi beklediğimiz düzeyde. Birçok yeni arkadaşımızla tanıştık. Masa bulma konusunda ve izin konusunda biraz sıkıntı yaşadık, bunların haricinde gayet eğlenceli ve verimli olduğuna inanıyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha organize ve daha büyük standlarla ESESimizi izmirde temsil edeceğiz. Emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim.

Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
noutota Liste gör
Yazar

Ali Sercan YILMAZ
Yer: Türkiye/İzmir
  Alıntı noutota Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:17
İzmirESES'i başarılı bir şekilde temsil ediyorsunuz Alperim, vakit bulup aranıza katılamıyorum ancak ben de sizleri gönülden tebrik ediyorum... 
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:40
Tebrikler kardeşlerimize, Canlandırın şu güzel İzmiri daaSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:43
helal olsun
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 11:01
Yüksek Lisans öğrencim İzmir'e ir yarışmaya gitmş. DÜn gelince hocam üniversiteye girdim her yerde ESES marşları çalınıyordu, şaşırdım dedi. Ünieseslileri görünce çok sevinmiş ve memnun olmuş. Her zaman her yerde ...
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 12:17

Emeği geçen arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum.. aranızda olmayı ben de cok isterdim ama malum sebeplerden olamadım..emeğinize sağlık !!

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 12:24
Bu camia sizlerin tuttuğu kalemlerle, o taptaze beyinlerinizle, emeklerinizle daha da yücelecek, yükselecek... Tebrikler, başarılar...Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 13:25
Harikasınız İzmirESES, yakın gelecekte size katılmayı ümit ediyorum.. 
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 16:50
Alper;
Başta sen olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim.Çok güzel olmuş.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır