Sayfayı yazdır | Close Window

Yeniden İzmirESES

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: İzmir Eskişehirspor'lular
Forum Açıklaması: İzmir'deki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2956
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 21:09
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Yeniden İzmirESES
Gönderen: Yusuf_eses
Konu: Yeniden İzmirESES
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 12:09
Arkadaşlar dün yapılan toplantıda; dinamik bir grup olacak şekilde yenilenme kararı alınmıştır. İlgiyi çekmek ve canlanmayı hissettirmek amacıyla, Forum başlığının da yenilenmesine ihtiyaç duyulduğunu dün arkadaşlarla konuşmuştuk. Gerek bu forum başlığının, gerekse facebook'ta yeni açılacak grup sayfamızın bundan böyle hep canlı tutulması ve sürekli irtibat halinde olunması en büyük temennimizdir. Alperin sözlerine ek olarak; birlik, beraberliği arttırmak ve gruba aidiyet duygusunu kazandırmak amacıyla, İzmirESES atkıları yaptırma düşüncemiz var. Facebookta açılan grupta tasarımlar sergilenecek. Atkıların yaptırımı ve ücret daha sonra tekrar duyurulacaktır. Lütfen arkadaşlarınızıda durumdan haberdar ediniz ve aramıza katınız.

Yanıtlar:
Gönderen: taffijun
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 15:18
izmir esese özel tasarımlar yapılması gerçekten çok iyi olur. inşallah herşey düşündüğümüzden daha güzel olacak..

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 16:27
İzmir ekibinin eski birlikteliği katlayarak artırmaları temennisiyle.
Seneye sizlere çok iş düşecek ;)
Muhtemelen 1 yada 2 İzmir takımı süper ligte olacak....

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 17:42
İzmirESES'e yeniden yapılanma sürecinde başarılar dileriz. Clap

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 17:58
Bu inşaya koyacağınız her tuğla camiamız içindir. Körfezin Kırmızı Şimşekleri(KKŞ), BursaESES ya da BKŞ'nin her adımı nasıl sizin adımınız ise sizin her organizasyon, eylem ya da girişiminiz hepimizindir. Büyükşehirde biraraya gelmek zordur. Bazen 4 kişiyle toplantı yaparsınız ve ne inancınız ne direnciniz kalır. Ama önemli olan o an oradaki 4 kişidir. Bir gün 4 kişi olursunuz, gün olur 150 kişi olursunuz.

ESmir'deki sancağımız (İzmirESES) fb'nin sözde cumhuriyet diye teşbihlendiği yurdumda ESKİŞEHİR İMPARATORLUĞU'nun olmazsa olmaz sancağıdır. Daha yüzyüze gelemedik, kucaklaşamadık ama inancımız, sevdamız bir ve birbirimizi görmesek bile hiç görmesek bile yüreğimiz yürüdüğünüz yolda sizinledir.
ES ES bayrağı, daha daha yukarı!
Allah utandırmasın, bir olun, iri olun, diri olun.
EStanbul'dan selam olsun ESmir'e...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 19:13

İzmirESES'li dostlarım;

Ege Eskişehirliler Derneği'nin web sitesi   http://www.egeesder.com/forum - http://www.egeesder.com/forum
Kaynaşmanız anlamında yararı olacaktır..

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: Mustang1965
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 19:13
hayırlı olsun izmirdeki kardeşlerime

Gönderen: EsEsuLan!
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 19:33
Allah Utandırmasın..

-------------
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 22/Mar/2010 saat 21:08
Yeni yapılanma sürecinde İzmirESES'e başarılar dileriz. 

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: EMP4T1X
Gönderi tarihi: 23/Mar/2010 saat 10:40

ege üniversitesinde öğrenciyim pazar kursum olması dolayısıyla gelemedim ama bundan sonra her türlü organizasyona katılmaya calısıcam artık bi canlanma gerekliydi izmire atklar konusuda iyi düşünülmüş faceteki sayfa acıldıysa linki atarsanız sevinirim

Gönderen: b.ali
Gönderi tarihi: 23/Mar/2010 saat 13:55
Hafta sonu maç ile ilgili kimse bir bilgi vermemiş. Ben Manisadan yine tekten deplase olmayı düşünüyorum, İstanbula gitmek isteyen varsa haberleşelim

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 23/Mar/2010 saat 13:58
http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=104413656255880&ref=ts - http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=104413656255880&ref=ts

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderi tarihi: 23/Mar/2010 saat 14:00

Araç kaldırılmayacak bjk maçına ama serhanlar gitmeyi düşünüyordu onlarla haberleş istersen barış abi.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 11:51
Yapılan çizimlere sadece sınırlı sayıda bizler değil bütün forum fikrini verirse daha güzel olur diye düşünüyorum bu yüzden buraya falan mı koysak tişörtleri atkıları?

Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 12:10
Grupta yeterince kişi var kardeşim. Buraya yazanların hepsi o grupta zaten. Ama kimse yorum yapmıyor orası ayrı.

-------------

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 12:26
Yaşadığı gurbet şehirinde hele bu şehir süperligde takımı olmayan
bir şehirse zordur bu işlerle uğraşmak hemde çok zor...
Konyada yıllardır bunun zorluklarını yaşadıkta yaşıyoruzda...
Ama az olmanında kuruluş açısından, yenilenme açısından ana yapı
ve çekirdek kadroyu oluşturmak açısından sağladığı avantajlarıda
göz ardı edilemez...
O yüzden ilk adımlarda tökezlemek; düşmek; devrilmek bizi asla
yıldırmadı ve yıldırmamalı...
Çünkü her silkinişimiz, her kalkışımız daha güçlü ve daha tecrübeli
olarak daha dinamik olmamızı sağlayacaktır...

Bu aşamada her zaman yanımızda olan yerinize yeniden dediğiniz
için yeniden ve tekrar tekrar hoşgeldiniz...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: es_es_216
Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 20:19
İzmirES-ES kalbi eskişehir sevgisi ile atan gurbetin dostlarının avuntularını giderecek amacı ES-ES simize gücümüz yettiğince destek olmaktır. Büyük takımlar deplasmanlarda belli olur arkadaşlar. Muhtemelen seneye ES-ES simize 2 İzmir takımı rakip olacak ve hazırlanmaya başlamak gerekir. Zira İzmir deplasmanları geçmişte pek hoş olmuyordu artık makus talihi Altay maçı ile silip yeniden ve hiç bitmeyecek enerjimiz ile destek verelim. Bursanın yaptığını tekrar yapalım ve artık ne yaparız bilemem ama bir yürekli dostumuzun yılmayan önderliğinde İzmirdeki yürekleri ES-ES için çarpan kardeşlerimizin küçük katkıları bizleri heyecandıracağı gibi takımımızı ateşleyecektir. önce bölünmeden önümüzdeki ilk deplasman olan DENİZLİ maçına gidelim ve artık büyük ES-ES in büyük taraftarını tanıtalım. atkı ve tşört fikri çok ince düşünülmüş jestler bu tip küçük malzemelerin pazarlaması ufakda olsa maddi destek sağlayacaktır. Gurbetteki İzmirESES li tüm arkadaşlarımı bu ürünleri alarak destek vermelerini isterim. yoksa para toplayarak organzasyon yapmak inanın zor bence bu tip malzemeleri alırken kimse lütfen cimri olmasın amaç para kazanmak değil dostlar. ESES izmire geldiğinde kimseyi üzmeden organizasyon yapabilmektir. Desteklerinizi bekliyoruz. Beşik maçını toplu olarak seyredelim ayrıntıları konuşalım  maçta görüşmek üzere

-------------
İZMİRESESFAN

Gönderen: esmir
Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 22:24
izmirdeki her türlü eskişehir ve eskişehirspor organizasyonunu canı gönülden destekliyorum. Elimden gelen tüm desteğide her zaman verdim ve vereceğim.
izmirde egeesder olarak bir kaç ay önce kurulan derneğinde bir üyesiyim. egeesder olarak şuana kadar 1 yemek ve 2 kezde maç organizasyonu düzenlendi ( fb ve gs) maç izleme organizasyonlarında özellikle gs yi yendiğimiz maçta süper bir atmosfer vardı.
şimdi bjk maçını izleme organizasyonu yapıyoruz. büyük bir kitle olarak maçı izlemeyi hedefliyoruz.
tüm izmir ve ege illerinde yaşayan arakadaşları egeesder i desteklemeye ve egeesder e katılmaya bekliyoruz.
konu ile ilgili http://www.egeesder.com - www.egeesder.com adresinden bilgi edinebilirsiniz
organizasyonlar, diğer aktivite ve katılımlar için   http://www.egeesder.com/forum - www.egeesder.com/forum üyeliğine hepinizi bekliyorum.

-------------
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım

Gönderen: esmir
Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 22:32
Alıntı yapılan b.ali

Hafta sonu maç ile ilgili kimse bir bilgi vermemiş. Ben Manisadan yine tekten deplase olmayı düşünüyorum, İstanbula gitmek isteyen varsa haberleşelim
b.ali  egeesder üyesi sercan isminde bir arkadaşımızın maça gitmek için yanına arkadaş aradığını biliyorum.  http://www.egeesder.com/forum - www.egeesder.com/forum dan secan ile irtibat kurabilirsin . düzgün bir arkadaşımızdır. 

-------------
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım

Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 23:44

Uğur bey Sercan büyük ihtimalle Barış abiyle irtibatta zaten. egeesder sitesinde yazmış bu konuyla ilgili birşey.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Mar/2010 saat 00:55
http://www.facebook.com/event.php?eid=106471312706309&ref=mf - bjk-ESKİŞEHİRSPOR
Yer:KÜÇÜKPARK/CORNER PARK BAR

yer belli oldu arkadaslar ne kadar fazla katılım olursa o kadar keyifli gecer cumartesi gorusmek dileğiyle..

Gönderen: noutota
Gönderi tarihi: 25/Mar/2010 saat 10:19
Alıntı yapılan esmir

Alıntı yapılan b.ali

b.ali  egeesder üyesi sercan isminde bir arkadaşımızın maça gitmek için yanına arkadaş aradığını biliyorum.  http://www.egeesder.com/forum - www.egeesder.com/forum dan secan ile irtibat kurabilirsin . düzgün bir arkadaşımızdır. 

Barış Ali arkadaşımızla telefonda görüştüm, yardımcı oldu. Başka bir arkadaşımla gidecektik maça. İşi çıktığı için gidemiyoruz maalesef. Artık Denizli'deki deplasmana gitmeyi planlıyoruz.

Gönderi tarihi: 25/Mar/2010 saat 12:22
Alıntı yapılan EMP4T1X

http://www.facebook.com/event.php?eid=106471312706309&ref=mf - Yer:KÜÇÜKPARK/CORNER PARK BAR

yer belli oldu arkadaslar ne kadar fazla katılım olursa o kadar keyifli gecer cumartesi gorusmek dileğiyle..

Tam zamanında "Biz de varız" dediniz, helal olsun İzmirESESim... GURURUMUZSUNUZ...Clap

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 25/Mar/2010 saat 12:25
daha önceki Fb ve Gs maçlarını da toplu şekilde izlemiştik 50-60 kişi olarak. Umarım bu kez sayımız daha da artmış olarak izleriz.

Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 08:58
arkadaşlar bir de şu adreste hanedan falan yazıyor son durum nedir bölünmeyelim birlikte izleyelim:
http://www.facebook.com/event.php?eid=112259865452390 - http://www.facebook.com/event.php?eid=112259865452390

Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 10:55
Aynı kişi tarafından 2 farklı yer belirtilmiş en son olarak hanedanı yazdıgına göre yer degıstı sanırım buyuk ihtimal hanedandayız

Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 12:07
Orçun arkadaşım ulaşabilirsen o arkadaşa, netleştirebilir misin? O gün farklı yerlerde izlemeyelim maçı kalabalık olalım.

Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 13:03
Arkadaşlar cornerparkta maçın sesini açmayacaklarını söyledikleri için mekan değişikliğine gidildi. Hanedanda izleyeceğiz maçı.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 16:43
Ayrı başlık açılmış ama görmeyenler için buradan da yazmak istiyorum. Ex izmirESESliLOL Melih kardeşimizin bir kızı oldu. Allah analı babalı büyütsün. Bahtı açık olsun yeğenimizin. Hoşgeldin minik Esesli.

-------------

Gönderen: ilk3r26
Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 17:34
maçtan 1 saat yada daha önceden bir yerde toplansak daha iyi olmazmı arkadaşlar ?

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 26/Mar/2010 saat 22:56
yarın  14,3  ucagı  ile  gidiyorum

-------------
tayfun

Gönderi tarihi: 22/Nis/2010 saat 23:46
26 Nisan 2010 Pazartesi saat 20:00'da oynanacak olan Eskişehirsporumuz - Trabzonspor Turkcell Süper Lig 31.Hafta Mücadelesini İzmirESES olarak Bornova' da Hanedan Bar'da( üniversite 2 pastane yanı, Küçükpark/Bornova) hep birlikte izliyoruz.Bu organizasyona Eskişehirspor' a gönül vermiş tüm Esesliler davetlidir.

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 26/Nis/2010 saat 09:51
Şehir dışında old. için bu maça gelemiyorum arkadaşlar... Artık fb maçında görüşürüz..

Gönderi tarihi: 27/Nis/2010 saat 13:11
Arkadaşlar 28.04.2010(yarın) saat 09:00'da Ege Üniversitesinde e-cafenin önünde Eskişehirspor standı açacağız. Bu faaliyet İzmirESES olarak büyümemize katkı sağlayacaktır. Müsait olan arkadaşlarında gelip orada bizlerle beraber olması, standın başında kalabalık olmamızı sağlayarak grubumuzun ciddiyetini ve aktifliğini gösterecektir. Gelebilecekleri bekliyoruz...

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 27/Nis/2010 saat 13:41
Alıntı yapılan Yusuf_eses

Arkadaşlar 28.04.2010(yarın) saat 09:00'da Ege Üniversitesinde e-cafenin önünde Eskişehirspor standı açacağız. Bu faaliyet İzmirESES olarak büyümemize katkı sağlayacaktır. Müsait olan arkadaşlarında gelip orada bizlerle beraber olması, standın başında kalabalık olmamızı sağlayarak grubumuzun ciddiyetini ve aktifliğini gösterecektir. Gelebilecekleri bekliyoruz...

Tişötlerinizi giymeyi unutmayın Thumbs%20Up

bu arada denizli deplasmanı dönüşü fb maçına gidelim diye konuşmuştuk. Var mıdır bi gelişme?

Gönderi tarihi: 27/Nis/2010 saat 14:03
Yeterli sayıyı yakalarsak fenerbahçe maçına gidilecek. fiyat 40 civarı olur diye düşünüyorum. bilet fiyatıda 22 liraymış.
1-)Alper Yeşilöz
2-)Ersen abi

-------------

Gönderi tarihi: 27/Nis/2010 saat 14:50
1-) Alper Yeşilöz
2-) Ersen abi
3-) Ali Sercan Yılmaz

Gönderi tarihi: 28/Nis/2010 saat 02:37
1-) Alper Yeşilöz
2-) Ersen abi
3-) Ali Sercan Yılmaz
4-)Ersen abi 2
5-)Ersen abi 3
6-)Yusuf Doğru

-------------

Gönderi tarihi: 28/Nis/2010 saat 11:47
biletleri önceden ayarlamış olma zorunluluğumuz var mı? yoksa ayarlanıcak mı onlar topluca?

Gönderi tarihi: 28/Nis/2010 saat 16:20
Orda bekleme vs yerine Biletix'ten topluca alabiliriz.

Gönderi tarihi: 28/Nis/2010 saat 18:31
Gelin gelin İzmirESES, Kadıköy'de şenlik varWink

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2010 saat 22:33
üniESES izmir standımız ege üniversitesi içinde 2 gündür hizmet veriyor. Standımıza ilgi beklediğimiz düzeyde. Birçok yeni arkadaşımızla tanıştık. Masa bulma konusunda ve izin konusunda biraz sıkıntı yaşadık, bunların haricinde gayet eğlenceli ve verimli olduğuna inanıyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha organize ve daha büyük standlarla ESESimizi izmirde temsil edeceğiz. Emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim.

http://img163.imageshack.us/i/cimg4439i.jpg/">
http://img707.imageshack.us/i/cimg4451.jpg/">
http://img132.imageshack.us/i/cimg4450s.jpg/">
http://img143.imageshack.us/i/cimg4445.jpg/">

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2010 saat 23:17
İzmirESES'i başarılı bir şekilde temsil ediyorsunuz Alperim, vakit bulup aranıza katılamıyorum ancak ben de sizleri gönülden tebrik ediyorum... 

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2010 saat 23:40
Tebrikler kardeşlerimize, Canlandırın şu güzel İzmiri daaSmile

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 29/Nis/2010 saat 23:43
helal olsun

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 11:01
Yüksek Lisans öğrencim İzmir'e ir yarışmaya gitmş. DÜn gelince hocam üniversiteye girdim her yerde ESES marşları çalınıyordu, şaşırdım dedi. Ünieseslileri görünce çok sevinmiş ve memnun olmuş. Her zaman her yerde ...

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: emrahaydogmus104
Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 12:17

Emeği geçen arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum.. aranızda olmayı ben de cok isterdim ama malum sebeplerden olamadım..emeğinize sağlık !!

Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 12:24
Bu camia sizlerin tuttuğu kalemlerle, o taptaze beyinlerinizle, emeklerinizle daha da yücelecek, yükselecek... Tebrikler, başarılar...Clap

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 13:25
Harikasınız İzmirESES, yakın gelecekte size katılmayı ümit ediyorum.. 

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: es2635
Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 16:50
Alper;
Başta sen olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim.Çok güzel olmuş.

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 19:17
Tebrikler Alper güzel olmuş,yalnız Semihi göremedim gelmedimi yoksa?

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderi tarihi: 30/Nis/2010 saat 22:45
Beğenen ve takdir eden herkese, tüm emeği geçen arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bugün itibariyle standımızın son günüydü.

Ev arkadaşımıza sözümüz geçmiyor Enes'im getiremedik beyimizi oraya :))

-------------

Gönderi tarihi: 06/May/2010 saat 20:23

arkadaşlar izmirESES olarak 8 Mayıs CUMARTESİ günü birlik bütünlük ve bağlarımızı kuvvetlendirmek amacıyla PİKNİK ORGANİZASYONU yapıyoruz..facebook da ''izmirESES''grubuna katılan arkadaşların bilgisi var zaten.. katılmak isteyen arkadaşlar grubumuza katılarak detaylı bilgi alabilir..

İMKANSIZI GERÇEKLEŞTİREN MUCİZELER DEĞİL SÜREKLİLİKTİR !!

Gönderi tarihi: 08/May/2010 saat 22:56
izmir eses olarak seneye büyük iş düşüyor bize Smile

Gönderi tarihi: 21/May/2010 saat 01:44
izmirESES'in aktif üyelerinden Yusuf Doğru kardeşimizin dün nikahı vardı. Kendisine eşiyle bir ömür mutluluklar dileriz.

-------------

Gönderen: es2635
Gönderi tarihi: 21/May/2010 saat 11:28
Yusuf DOĞRU kardeşime ömür boyu mutluluklar dilerim.

Gönderi tarihi: 21/May/2010 saat 12:16
vay yusuf abi daha gençtin LOL mutluluklar diliyorum...

Gönderi tarihi: 21/May/2010 saat 15:24
yusuf kardeşimize eşiyle birlikte güzel bir ömür diliyorum...

Gönderen: escgtyes
Gönderi tarihi: 21/May/2010 saat 15:48
Tebrik ederim yusuf. Allah bir yastıkta kocatsın kardeşim

-------------
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...

Gönderen: emrahsarı
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 10:08
ŞAFAK====DOĞAN GÜNEŞŞ ASKERLİĞİDE YEDİK  :)
ABILERIM KARDESLERIM SENEYE IZMIR-ESES DAHA ORGANİZE VE DAHA İYİ OLACAK ANKARADAKI SON GECEM HEPINIZE BAŞKENTTEN TANDOĞAN ORDUEVINDEN SEVGILER SAYGILAR :) ÖNÜMÜZDEKI SEZON GORUSMEK DILEGIYLE

-------------
(İZMİR-ESES)

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 15:27
İyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim, Duygulandım Cry LOL

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 14/Haz/2010 saat 19:35

İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yarın sabah (15 Haziran 2010) Kalp Ameliyatı olacak bir hastamız (BKŞ'den Tümay kardeşimizin bir yakını) için çok acele 0 RH Pozitif Kan aranmaktadır. İlgilenen arkadaşlarımızın 0543 780 76 66 numaralı telefonu aramaları  önemle rica olunur.

-------------

Gönderen: Silentiarius
Gönderi tarihi: 08/Tem/2010 saat 04:17
Silentiarius kullanıcı adıyla Emre Y. arkadasınız da artık burada :D
forumda üye alımının açılması iyi oldu; kafamızdaki projeleri buradan konusabiliriz. Ayrıca bu mesajı okuyan ve henüz duymamıs olanlar için facebook grubumuzu da yazayım : http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=104413656255880&ref=ts

yakında görüşürüz..

-------------
izmirESES

Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 18:00
Heh emre muradına ermişsin hacım sonunda, hoşgeldin :))

-------------
İzmir_ESES

Gönderen: SaDRaZzaM
Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 18:18
anırım artık izmireses'e geçme vaktim geldi...

-------------
BKŞ/MUSTAFA

Gönderi tarihi: 27/Tem/2010 saat 11:25
Alıntı yapılan SaDRaZzaM

anırım artık izmireses'e geçme vaktim geldi...
İzmir'de bir üniversiteye gelmeyi mi planlıyorsun?

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 27/Tem/2010 saat 12:17
İzmir'de üniversite tercih etmeyi düşünen arkadaşlara her türlü sorunlarında yardım etmekten mutluluk duyarız. Mutlaka bize ulaşın arkadaşlar.

-------------

Gönderen: s.ULUĞ
Gönderi tarihi: 28/Tem/2010 saat 13:46
herkese slm gecen hafta sonu toplamtıya katılamamıstım. aldıgınız bı karar varmı veya neler konusulduldu.

-------------
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Gönderi tarihi: 28/Tem/2010 saat 15:07

Hacım muhabbet ettik bolca, zaten amaç da oydu beraber vakit geçirmek. Birde yeni sezonda daha organize olmak ve önümüzde gidebileceğimiz deplasmanlar hakkında konuştuk biraz. Katılım da oldukça düşüktü zaten...

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 30/Tem/2010 saat 22:18
NEFER tribününün ilk kıvılcımını çaktığı Taraftar gruplarının birleşmesi, takdir edersiniz ki oldukça önemli hatta hayati bi konudur. Bu hususta atılacak ilk adım olan toplantı 07.08.2010 Cumartesi Saat 20 : 00 de Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı içerisinde bulunan Anfi Tiyatro bölümündedir. Bu hayati toplantıya İzmirESES olarak bizde davetliyiz. Ve mutlak orada bulunmalıyız. O tarihlerde Mukaddes topraklarda olan veya gitmek isteyen grupdaşlarıma duyurulur.

-------------
İzmir_ESES

Gönderen: antist_026
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 01:15
bu sene kara harpten mezun oldum ve seneye izmir deyim :) kombine almak istiyorum bakalım nasıl olacak izmirden kombine :)

-------------
bu kalpler sana tutsak ! ! !

Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 01:46
Organizasyonlarımızda senide aramızda görmekten mutluluk duyarız Semih. Organizasyon duyurularımızı genellikle facebookta izmireses grubundan yapıyoruz.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 14:40
Alıntı yapılan antist_026

bu sene kara harpten mezun oldum ve seneye izmir deyim :) kombine almak istiyorum bakalım nasıl olacak izmirden kombine :)
Hayırlı olsun. Tayinin mi izmire çıktı yoksa sınıf okulu felan mı izmirde??

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 15:34
Sağolun abi sınıf okulu ya. Ama Allah söyletti tayinde olur inş...

-------------

Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 15:37
Alıntı yapılan mr zenco

Organizasyonlarımızda senide aramızda görmekten mutluluk duyarız Semih. Organizasyon duyurularımızı genellikle facebookta izmireses grubundan yapıyoruz.

Eyvallah Alper elimden geldikçe katılcam inşallah...

-------------

Gönderen: s.ULUĞ
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2010 saat 13:50
yenı olusan taraftar bırlıgınde izmiri en iyi sekılde temsıl edecegıne inan arkadaslar veya abılerımız varsa formdan veya faceboktan bıze yazarlarsa sevınırız.

-------------
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Gönderi tarihi: 09/Ağu/2010 saat 15:52
Alıntı yapılan antist_026

Sağolun abi sınıf okulu ya. Ama Allah söyletti tayinde olur inş...
İnşallah olur. Neyse en azından bir sezon bizimlesin. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle

-------------
İzmir_ESES

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 11:39
ilk hafta oynayacağımız gençlerbirliği maçı için K.Parkta yine bir organizasyon olur mu acaba??
herzaman gittiğimiz HANEDAN-2 de yine maçları izleyebilecek miyiz?o tarafa işi düşen arkadaşlar bizi bilgilendirirse sevinirz :D

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 11:57
Ben de Ege'yi kazandım.Seneye İzmir'deyim

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 14:37

tebrikler ali...seni aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2010 saat 15:53
10 gündür nete giremiyorum. Bir girdim İzmirESES temsilcisi olmuşum haberim yok. İşim dolayısıyla benim temsilci olabilmem söz konusu değil. Benim ismimi kim bildirdi bilmiyorum ama hemen değiştirilmesi lazım.

-------------
İzmir_ESES

Gönderen: Onur-26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2010 saat 18:39
Konya maçı izleme organizasyonu yapılacak mı?

Gönderi tarihi: 23/Ağu/2010 saat 10:12
Edit: Sorun çözülmüştür.

Gönderen: Hasan
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2010 saat 13:45

Özelden mesaj atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Gönderen: eren2616
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2010 saat 19:21
Slm malesef dügün dolayısı ile Bayramın 2. günü İzmir karşıyakada olacagım .İzmir ESES olarak maç izleme org. yapmayı düşünüyormusunuz .ve ya maçı nerde izleyebilirim bilgigininz bir yer varsa yadımcı olursanız sevinirim.

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2010 saat 00:48
büyük ihtimalle bornova'da k.park'ta yapılır..mac gününe doğru kesinleşir..face den izmirESES grubuna katılırsanız ordan organizasyon tarihi yaklastıkca bilgiler veriliyor.. sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız :))

Gönderen: b.ali
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2010 saat 14:16
10 eylül cuma günü bursa maçına yekten kendi aracımla gitmeyi düşünüyorum, İzmirden gelmek isteyenler ulaşsın.
Not : dönüş izmire yapılmayıp bursada  kalacağım

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2010 saat 14:18
İzmirESES'in Bursa maçını birlikte izleme üzerine bir organizasyonu olursa lütfen paylaşın.
Çok sevdiğim sağlam bir kardeşimiz o tarihte İzmir'de olacak. İzmir'deki ES ESLERLE maçı izlemek ister
Her zaman İzmirESESClap

-------------

Gönderen: escgtyes
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2010 saat 19:45
yapalım bursa maçına bi organizasyon.millet bayramda eskişehirde ya da başka şehirlerde olabilir.buradaki arkadaşlar için bi organizasyon yapmamız lazım

-------------
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 22:44
Sevgimizin büyüklüğünü dosta düşmana göstermek için, iyi gün dostu olmadığımızın ispatı için, Eskişehirspor'umuza bitmek tükenmek bilmeyen bir destek için 1 Ekim cuma akşam saat 20.00da tüm taraftarımızı Alsancak stadyumunda takımımıza desteğe bekliyoruz.

İzmirESES olarak stada gidişte bir organizasyon yapmayı düşünmüyoruz. Bunun nedeni öncelikle stada yürürken çevreden gelebilecek sataşmalarda ve olası kavga vs durumlarında kimsenin vebali altına girmek istemeyiz. Sonuçta toplu olarak stada gitmek ister istemez dikkat ve tepki çekecektir. Bunun yerine stada bireysel olarak ulaşıp tribünde izmirESES olarak bir arada durmayı planlıyoruz. Aranızda bilmeyenler olabilir, kendi aramızda yaptırdığımız tişörtlerimiz mevcut. Elinde bu tişörtlerden bulunanların maça giyerek gelmeleri birarada bulunmamızı kolaylaştırır.

2010-2011 sezonu bizim için kabus gibi başladı, dileriz ki bu kabus İzmir Alsancak Stadyumunda bir son bulur ve ESESİMİZ seri galibiyetlerle hakettiği yerlere ulaşır.

İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, şehrinin takımını tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur, diğerinde yürek…

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2010 saat 16:31

organizasyon olmuyacak derken? futbolcuları otelde ziyaret edelim bali !

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2010 saat 13:11
Alıntı yapılan 26esesalikan

organizasyon olmuyacak derken? futbolcuları otelde ziyaret edelim bali !

sen izmir'de misin?

-------------
İzmir_ESES

Gönderen: ESEFE
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2010 saat 13:12
İzmirESESSSSSSSSSSSSSSSSS

Oradaki Balıkçıda neler oluyor ??? LOL

-------------
Simssiyah - Kıpkırmızı

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2010 saat 17:04
Evet yusuf arkadaş izmirde denizliye gelmişti bizimle.

Alican kardeşim şu anda koca izmirde bu işleri koşturan 3-4 kişiyiz. Hepimizde okulu veya işi olan kişileriz. 7/24 bu işlerin peşinden koşamayız takdir edersinizki. Pankart yapımı ve gruba katılımı artırmak için maçta dağıtılmak üzere broşür planlarımız var onları gerçekleştiriyoruz. Her yerede yetişemiyoruz haliyle. Sizlerde kendinizi geride tutmayıp ucundan kenarından biraz koştursanız herşey daha kolay olacak ama yalnız kalıyoruz ve elimizden bu kadarı geliyor.

Biz sonuçta tribün grubu falan değiliz, aramızda reislik gibi bi kavram yok. Sadece gurbet oluşumuyuz ve bu oluşumun ayakta durabilmesi için herkesin insiyatif alması gerekiyor. Herkes bizim kadar benimserse her türlü organizasyonuda gerçekleştiririz, istediğimiz gibi büyük bir aile ortamını da yakalarız.

Sözlerim sadece senin için değil Alican genel olarak maç günleri haricinde bir ilgisizlik oluyor. Bu en büyük sıkıntımız, inşallah bir şekilde üstesinden geliriz. Bu arada takımın geliş günü ve saatini öğrenelim talep olursa karşılayalım ben kendi adıma her türlü varım.

-------------

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2010 saat 17:09
dediğiklerine katılıyorum . bana düşen her görevide yerine getirmeye hazırım.

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: UmutİzmEses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2010 saat 19:07
10 yıldır izmir deyim takımın izmir deki bir maçına biz izmireses lerin bu kadar duyarsız ve ilgisiz kaldığına ilk kez tanık oluyorum.Geçen seneki Manisa daki maça bile piknikli miknikli gitmiştik ne güzel olmuştu polisler bile bizim dostluğumuza hayran kalmışlardı.BİZ BU TAKIMI MARMARİS BLD. İLE GEÇMİŞTE,İNEKLİ SAHALARDA MAÇ YAPTI DİYE DE SEVDİK,HAYDİ İZMİR 2 GÜN KALDI!!!!

-------------
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie

Gönderen: emrahblk_26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2010 saat 22:37
izmir bornovadan 4 arkadas maca gelıcez, cumayı ıple cekıyorum

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2010 saat 09:51
Buraya yazmayıp maça mutlaka gelecek çok sayıda İzmirESES'li var...Biz de 3 kişi tribündeki yerimizi alacağız..

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2010 saat 10:24
3  KİŞİ   MAÇTAYIM

-------------
tayfun

Gönderen: m_esesli
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2010 saat 10:31
bizde manisaadan 3kişi geliyoruyz

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com