eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeniden İzmirESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 18:59
Alıntı yapılan es2635

Öğleden sonra İzmir'de bulunan bütün Eskişehirsporlular adına Ege Es-Der.tarafından teknik kadro ve takımı ziyaret planmaktadır.

bu ziyaret eğer maç günü olacaksa ben de gelmeyi düşünüyorum bir arkadaşla beraber. yer belirtmeniz yeterli sadece.
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 22:15
09.10.2010 tarihinde küçükpark rebel kafede (kahve diyarının karşısı)  saat 15.00 da izmirESES genel gidişat hakkında konuşmak ve yeni arkadaşlarla tanışmak amaçlı toplantımız olacaktır. Önemli bir işi olmayanların katılmaları önemle rica olunur. Ayrıca yeni tişört yapımı ile ilgili fikir alışverişi yapılacaktır. Talep olursa tişörtlerimiz için bir peşinat ödeme (10 tl gibi) toplamamız lazım. Biliyorsunuz tişört yaptırmak için parayı peşin ödememiz gerek ve bu kaynağa sahip değiliz.
Üzerine değinmek istediğim başka bir konu daha var. İşiniz olur bu toplantıya katılmayabilirsiniz, canınız istemez katılmayabilirsiniz, birilerine küsmüşsünüzdür katılmayabilirsiniz, takıma küsmüşsünüzdür katılmayabilirsiniz, katılmamanız için bir çok nedeniniz olabilir. Ama yeterki birşey artık açıklığa kavuşsun İzmir'de. Bizdenmisiniz değilmisiniz? Birde x abimiz, y kardeşimiz vardı bizden ama uzun zamandır ortalarda yok demeyelim artık sizin hakkınızda. Yıllar sonra ortaya çıkıpta ''izmirESES 99 dan beri var biz ne maçlara gittik'' diye övünmeyin lütfen. Siz uzun zamandır o grubun, o ailenin bir parçası değilsiniz. Takımımızın bu zor günlerinde de olmayacaksanız zaten söyleyecek bir söz kalmıyor. Sözümün kimlere olduğu gayet açık ve nettir. Umarım bu defa sizden yana cebimizde hayal kırıklıklarıyla dönmeyiz evlerimize. Lütfen....

Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
esmir Liste gör
Yazar

Uğur ÜRESİN
Yer: Turkey
  Alıntı esmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 23:39
İzmirEses tam destek Alper kardeşim seni destekliyorum. Gerçek anlamda çok büyük bir işim çıkmazsa kesinlikle orada olacağım . Sözünün gittiği nokta eğer yanlış anlamadıysam çok doğru hedeftir. Biz Zamanında ne maçlara gittik demek zaten bundan sonra umudum yok demektir. Ununu Elemiş Eleğini Asmış Kişilerin Değimidir. Ama ESES sevdasında ne ELEĞE NEDE UNA YER VAR. Bu Aşk Hiç bitmez . Umrım çok sayıda katılım olur. Buca maçında tahminimden çok insan vardı. Buradada olur inşallah.. Tüm İzmirde yaşayan ESES lileri bekliyoruz. EsEsli olsun yeter Memleketi önemli değil . ben Eskişehirliyim diye övünen ama Esesimize sadece başarı varken yakın olan yada hiç aklının ucundan geçirmeyenleri görüyoruz. O nedenle nereli olursan ol. Yeterki Esesli ol ...
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 15:04
Alıntı yapılan mr zenco

09.10.2010 tarihinde küçükpark rebel kafede (kahve diyarının karşısı)  saat 15.00 da izmirESES genel gidişat hakkında konuşmak ve yeni arkadaşlarla tanışmak amaçlı toplantımız olacaktır. Önemli bir işi olmayanların katılmaları önemle rica olunur. Ayrıca yeni tişört yapımı ile ilgili fikir alışverişi yapılacaktır. Talep olursa tişörtlerimiz için bir peşinat ödeme (10 tl gibi) toplamamız lazım. Biliyorsunuz tişört yaptırmak için parayı peşin ödememiz gerek ve bu kaynağa sahip değiliz.
Üzerine değinmek istediğim başka bir konu daha var. İşiniz olur bu toplantıya katılmayabilirsiniz, canınız istemez katılmayabilirsiniz, birilerine küsmüşsünüzdür katılmayabilirsiniz, takıma küsmüşsünüzdür katılmayabilirsiniz, katılmamanız için bir çok nedeniniz olabilir. Ama yeterki birşey artık açıklığa kavuşsun İzmir'de. Bizdenmisiniz değilmisiniz? Birde x abimiz, y kardeşimiz vardı bizden ama uzun zamandır ortalarda yok demeyelim artık sizin hakkınızda. Yıllar sonra ortaya çıkıpta ''izmirESES 99 dan beri var biz ne maçlara gittik'' diye övünmeyin lütfen. Siz uzun zamandır o grubun, o ailenin bir parçası değilsiniz. Takımımızın bu zor günlerinde de olmayacaksanız zaten söyleyecek bir söz kalmıyor. Sözümün kimlere olduğu gayet açık ve nettir. Umarım bu defa sizden yana cebimizde hayal kırıklıklarıyla dönmeyiz evlerimize. Lütfen....

Sevgili Alper;

Her şeyden önce sen ve arkadaşlarının İzmir’de ES-ES için yaptıklarını her zaman memnuniyetle karşılıyor ve her zaman destekliyoruz,ve destekleyeceğizde.Sizlerle paylaşmak istediğim bazı hususlar var.Şöyleki;

1-İzmir-ES-ES sizler gelmeden öncede vardı.Sonrasında da hep olacaktır..Mart 2010’da  Yeniden İzmir-Eses olarak bir konu başlığı açılmış ve  devam etmekte,zaman zaman bende burada bir şeyler yazdım.Bana göre yanlış oldu.Zaten var olan İzmir ES-ES’in dağıldığı ve başka bir gurup tarafından yeniden oluşturulmaya çalışıldığı gibi  görüntü veriliyor.Bu durumunda  İzmir ESES gurubu içerinde olan ancak forum ortamında fazla yazmayan  içlerinde çok kıymetli diğer abi ve kardeşlerimize haksızlık olduğunu düşünüyorum.Ortada sadece iletişimsizlikten organize olamayan bir gurup söz konusudur.Geçmişte yapılanları görmemezlikten gelemeyiz.Bu insanların yaptıklarını ve ESES’liğini sorgulamak da kimseye düşmez.O zaman gurubu beğenmeyenler  yeni bir gurup kurma,ayrışma çabası içerisine girecektir.

2-Biliyorsunuz ki sizinle beraber hareket eden bu gurubun çoğunluğu üniversite öğrencisi.Dolayısıyla çoğu  4-5 sene İzmir’de kalıp tekrar yaşadığı yere dönüyor.Bu gurup İzmir ES-ES değilde Eskişehir ve diğer illerdeki üniversite öğrencileri gibi yapılanan İzmir Üni-ES-ES olabilir.Böyle olduğu taktirde İzmir’de yaşayan ESES’liler  için daha faydalı olacaktır.

3-İzmir ES-ES’in  belli bir dönem faaliyet ve etkinlikleri olmayabilir.Bunun sebeplerini sorgulamak gerekmez.Çoğumuz çalışan insanlarız.Duyurular forumda yapıldığı sürece katılım az olmaktadır.Geçmişte hep bunları yaşadık.Çalışma saatleri içerisinde ve 3-4 gün önceden planlanan toplantılara katılım az oluyor.Çünkü insanlar o hafta için planlarını yapmış olmaktadır.Telefonla da bilgi vermek katılımı arttırmaktadır. Bu tür organizasyonlar için en uygun zaman dilimi Cumartesi günleri saat:19.00’dan sonraki zamandır.

4-İzmir’de Ege Es-Der.Genel Merkezi gibi bir kurumumuz var.Bu genel merkezin İzmir-ESES ve İzmir Üni-ESES  gurupları hakkında çok olumlu planları var.İnşallah gerekli desteği aldığı taktirde bu planlarını hayata geçireceklerdir.

Aslında yazılacak çok şey var,ancak  burası yeri değil.

Hepimizin amacı belli;Eskişehirspor.Bundan sonra  geçmişte değil gelecekte ne yapmalıyız?Bunları oturup konuşmalıyız.Ama aynı çatı altında.

Toplanılacak saat ileriye alındığı takdirde bende katılıp sizlerle  daha ayrıntılı konuşmayı istiyorum.

Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 16:23
Ahmet Abicim
Öncelikle şunu belirtmeliyim grubun isminin bizim için hiç önemi yok. Ne derseniz izmirESES izmir üniESES vs... Bizim amacımız sonuçta izmirdeki Eskişehirsporluları bir araya getirmek.

Benim bahsettiğim olay çok farklı. İzmirESES yıllardır vardır ve var olacaktır bundan kimsenin şüphesi yok. İnsanlar zaman zaman işlerinden veya başka sebeplerden gruptan uzaklaşabilirler, bu hepimizin başına gelmiştir ve gelecektirde. Fakat buradaki durum çok farklı. Grubu bölmekten bahsediyorsunuz ama bölen kesinlikle biz değiliz. Sizin tayininiz çıktı zamanlara denk geliyordu yanlış hatırlamıyorsam. O dönemden beridir izmirESESin değerli abileri birdenbire elini ayağını çekti gruptan. Grubun birkaç üyesi çekilebilir fakat tam 3 sene grup ortalıkta yoksa yeni bir yapılanma gerekiyor bir yerde. Birşeylere küsmüşlerdi, kulağıma gelen dedikodular oldu. Fakat onlar gelip konuşarak olayları çözmek yerine çekilme kararı aldılar. Defalarca çağrıda bulunduk bir cevap alamadık. 2 sene önceki denizli deplasmanına sessiz sedasız ayrı araç kaldıracak kadar bölündüler yani senin anlayacağın Ahmet abi. Hepsini gerçek anlamda çok seviyorum ve yeniden aramızda görmek istiyorum, bu yüzdendir sitemlerim. Yoksa kimsenin ESESliliğini sorgulamak benim haddime değildir, yanlış anlaşıldıysam affola.

Dernekle birlikte çalışma konusunda ise bir çoğumuzun görüşü belli. Hemşehri olarak Eskişehir'imizle ilgili tüm faaliyetlerde sonuna kadar desteğe hazırız. Ama başkanının fenerli olduğunu bildiğim bir derneğin çatısı altında Eskişehirspor faaliyetlerinde bulunmam kendi adıma kabul edilemez birşeydir.
Yukarı
esmir Liste gör
Yazar

Uğur ÜRESİN
Yer: Turkey
  Alıntı esmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:43
geçen sene bir kaç maçta bir araya geldik. bornova da maç arasında ve maç bitiminde mekan önünde kendim gibi Eses formalı dostlarımı görmek bana gurur verdi. bu manzarayı daha sık ve daha çok insanla yaşamak daha güzel olacak sanırım. İzmirde yaşayan ama internet kullanmayan ve İzmirEses den habersiz olan tüm tanıdıklarınızı bu toplantıya yönlendirmeliyiz. Hadi düşünün biraz bir öğrenci, bir kamu çalışanı,bir esnaf belki emekli olunca izmire yerleşmiş tanıdığınız mutlaka vardır. Arayın bilgi verin inanın çok kutsal bir görev yapmış olacaksınız... tüm illerde büyük kitleler oluşturmak umudu ile. sizde bir tuğla koyun bu binaya...
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 15:06
‎24 Ekim 2010 pazar öğlen 13.00da Eskişehir gar düğün salonunda Yusuf Doğru arkadaşımızın düğünü var. Gelebilecek durumda olan herkes düğüne davetlidir.
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2010 saat 19:03
6 Kasım 2010 Cumartesi Saat : 19.00 febe-ESKİŞEHİRSPORUMUZ'un maçı

Arkadaşlar!izmirESES olarak bu maçı bornova-k.parktaki
"park BİRAVER"'de(BİRAVER olarak biliyoruz:))
izlemeyi düşünüyoruz.Gelebilecek tüm arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz..

Sonucta ne kadar istesek de birlik beraberlik ve toplanma konusunda sıkıntı çekiyoruz de böyle maç izleme organizasyonlarında sayımız artıyor.herkes bu işe sahip cıkarsa birşeyler yapabiliriz..tek tek,ayrı yerlerde izleyeceğimize toplu izleyerek "İZMİRDE DE NE KADAR COK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI VARMIŞ!"diye insanları düşündürdüğümüz anı herkesin hissetmesini istiyorum.

Sanırım istediğimiz şey cok da fedakarlık gerektiren birşey değil.Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz..
SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ !..
Yukarı
Hasan Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: İzmir
  Alıntı Hasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2010 saat 23:18
Yarın Eskişehir' e gitmek isteyen varsa 2 kişilik yerim var, özelden mesaj... Herkese iyi bayramlar...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 11:22
hayırlı ylculuklar kazasız belasız....
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır