eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeniden İzmirESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sarıcakayalı Liste gör
Yazar

Muhammet Ali USLU
Yer: Sarıcakaya
Online Durum: Offline
  Alıntı sarıcakayalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 08:22
İzmirde askerliğimi Asteğmen olarak yapıyorum temmuz ayına kadar İzmirdeyim. Ne olursa olsun her türlü organizasyona katılmak isterim başta deplasmanlar olmak üzere tabi Wink
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 11:38
sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız..organizasyon bilgileri burdan ve facebook tan
izmirESES adlı aktif taraftar grubumuzda duyurulmaktadır.. oraya da katılabilirsiniz.. en kısa sürede tanısmak dileğiyle:)

Yukarı
Orkun Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Orkun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 11:21
Bende İzmirdeyim menemende beni de haberdar edin arkadaşlar...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 13:34
faceboktakı sayfamızıda takıp edersen haberdar olursun...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2011 saat 00:44
Tüm izmirESES üyesi abilerim, kardeşlerimin yeni yılı mutluluk ve huzur getirsin. En önemlisi ESKİŞEHİRSPOR'umuza onurlu başarılar getirmesi dileğiyle.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 16:40
istanbulda oturuyorum ama Cumartesi Gençlerbirliği macını izmirde nerede izleyebilirim acaba hemşerilerimden cevap bekliyorum saygılar teşekkürler   
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
Yer: İzmir
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 20:01
abi eğer bucadaysan ve o vakitte maç yoksa bir yer söyleyebilirim ama buca dışında bilmiyorum 
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2011 saat 18:48
  istanbulda oturuyorum ama Cumartesi Gençlerbirliği macını izmirde nerede izleyebilirim acaba hemşerilerimden cevap bekliyorum saygılar teşekkürler   
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2011 saat 20:34
Abi hangi semtte olacaksınız? Biz izmirESES olarak maç izleme organizasyonlarımızı bornova küçükparkta Biraver adlı mekanda yapıyoruz. Fakat üniversiteler tatile girdiği için çoğu kişi memleketinde, o nedenle toplu maç izleme organizasyonumuz yok bu hafta için. Siz yinede bu mekana giderseniz maçımızı izleyebilirsiniz.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2011 saat 20:42
      bornovadayım  mutlaka ızlemem lazım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır