eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeniden İzmirESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 14>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 13:34
faceboktakı sayfamızıda takıp edersen haberdar olursun...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
Orkun Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Orkun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 11:21
Bende İzmirdeyim menemende beni de haberdar edin arkadaşlar...
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 11:38
sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız..organizasyon bilgileri burdan ve facebook tan
izmirESES adlı aktif taraftar grubumuzda duyurulmaktadır.. oraya da katılabilirsiniz.. en kısa sürede tanısmak dileğiyle:)

Yukarı
sarıcakayalı Liste gör
Yazar

Muhammet Ali USLU
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı sarıcakayalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2010 saat 08:22
İzmirde askerliğimi Asteğmen olarak yapıyorum temmuz ayına kadar İzmirdeyim. Ne olursa olsun her türlü organizasyona katılmak isterim başta deplasmanlar olmak üzere tabi Wink
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 11:22
hayırlı ylculuklar kazasız belasız....
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
Hasan Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: İzmir
  Alıntı Hasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2010 saat 23:18
Yarın Eskişehir' e gitmek isteyen varsa 2 kişilik yerim var, özelden mesaj... Herkese iyi bayramlar...
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2010 saat 19:03
6 Kasım 2010 Cumartesi Saat : 19.00 febe-ESKİŞEHİRSPORUMUZ'un maçı

Arkadaşlar!izmirESES olarak bu maçı bornova-k.parktaki
"park BİRAVER"'de(BİRAVER olarak biliyoruz:))
izlemeyi düşünüyoruz.Gelebilecek tüm arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz..

Sonucta ne kadar istesek de birlik beraberlik ve toplanma konusunda sıkıntı çekiyoruz de böyle maç izleme organizasyonlarında sayımız artıyor.herkes bu işe sahip cıkarsa birşeyler yapabiliriz..tek tek,ayrı yerlerde izleyeceğimize toplu izleyerek "İZMİRDE DE NE KADAR COK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI VARMIŞ!"diye insanları düşündürdüğümüz anı herkesin hissetmesini istiyorum.

Sanırım istediğimiz şey cok da fedakarlık gerektiren birşey değil.Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz..
SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ !..
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 15:06
‎24 Ekim 2010 pazar öğlen 13.00da Eskişehir gar düğün salonunda Yusuf Doğru arkadaşımızın düğünü var. Gelebilecek durumda olan herkes düğüne davetlidir.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
esmir Liste gör
Yazar

Uğur ÜRESİN
Yer: Turkey
  Alıntı esmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:43
geçen sene bir kaç maçta bir araya geldik. bornova da maç arasında ve maç bitiminde mekan önünde kendim gibi Eses formalı dostlarımı görmek bana gurur verdi. bu manzarayı daha sık ve daha çok insanla yaşamak daha güzel olacak sanırım. İzmirde yaşayan ama internet kullanmayan ve İzmirEses den habersiz olan tüm tanıdıklarınızı bu toplantıya yönlendirmeliyiz. Hadi düşünün biraz bir öğrenci, bir kamu çalışanı,bir esnaf belki emekli olunca izmire yerleşmiş tanıdığınız mutlaka vardır. Arayın bilgi verin inanın çok kutsal bir görev yapmış olacaksınız... tüm illerde büyük kitleler oluşturmak umudu ile. sizde bir tuğla koyun bu binaya...
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 16:23
Ahmet Abicim
Öncelikle şunu belirtmeliyim grubun isminin bizim için hiç önemi yok. Ne derseniz izmirESES izmir üniESES vs... Bizim amacımız sonuçta izmirdeki Eskişehirsporluları bir araya getirmek.

Benim bahsettiğim olay çok farklı. İzmirESES yıllardır vardır ve var olacaktır bundan kimsenin şüphesi yok. İnsanlar zaman zaman işlerinden veya başka sebeplerden gruptan uzaklaşabilirler, bu hepimizin başına gelmiştir ve gelecektirde. Fakat buradaki durum çok farklı. Grubu bölmekten bahsediyorsunuz ama bölen kesinlikle biz değiliz. Sizin tayininiz çıktı zamanlara denk geliyordu yanlış hatırlamıyorsam. O dönemden beridir izmirESESin değerli abileri birdenbire elini ayağını çekti gruptan. Grubun birkaç üyesi çekilebilir fakat tam 3 sene grup ortalıkta yoksa yeni bir yapılanma gerekiyor bir yerde. Birşeylere küsmüşlerdi, kulağıma gelen dedikodular oldu. Fakat onlar gelip konuşarak olayları çözmek yerine çekilme kararı aldılar. Defalarca çağrıda bulunduk bir cevap alamadık. 2 sene önceki denizli deplasmanına sessiz sedasız ayrı araç kaldıracak kadar bölündüler yani senin anlayacağın Ahmet abi. Hepsini gerçek anlamda çok seviyorum ve yeniden aramızda görmek istiyorum, bu yüzdendir sitemlerim. Yoksa kimsenin ESESliliğini sorgulamak benim haddime değildir, yanlış anlaşıldıysam affola.

Dernekle birlikte çalışma konusunda ise bir çoğumuzun görüşü belli. Hemşehri olarak Eskişehir'imizle ilgili tüm faaliyetlerde sonuna kadar desteğe hazırız. Ama başkanının fenerli olduğunu bildiğim bir derneğin çatısı altında Eskişehirspor faaliyetlerinde bulunmam kendi adıma kabul edilemez birşeydir.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır