eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES' ten Eskişehirspor Yönetimine

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 19:47
Alıntı yapılan barises

Alıntı yapılan AtaÜniEsEs

İsim Vermeden Yazıyorum facede Bu Konuyla İlgili Yazılmış Bir Yazıya Genç Bir Kardeşimizin Cevabı:

biz durduk yere olay çıkarıp da takımı kötülemeyiz belli ki vardır bir sebebi anlamazsınız siz bedava bilete gelince de ne tribün çocukları var cebinde parası yok herkesi kendinize benzetmeyin onaagöre

Ben bir şey demiyorum...
ne tribün çoçukları!! var cebinde parası yok takımı umrunda değil deplasmana asmaya kesmeye makaraya geliyorlar. Küfürü erkeklik sayıyorlar. Girin bakın adamların forumuna neler söyleniyor Eskişehir taraftarı için.En acısıda kendimizi savunucak kelime bulamamdır..
YAZIK..ÇOK YAZIK
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 19:54
Alıntı yapılan eyucel

bedava bilet ve bedava otobüs verilmesin. taraftar olarak her şeyde  olduğu gibi bu  konuda da tüm ülkeye örnek olalım. her zaman desteğe hazırız semih  hocam
Bedava otobüs heryerde olan bişeydir ve OLMASI gerekendir, sonuçda taraftar armasının peşinden gidiyor kilometreler maddi durumu yerinde olan var olmayan var...

Açıklama çok yerinde ama sadece açılmış bir konu olarak kalıcak gibi gözüküyor.Ouch
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
tuncay özkan Liste gör
Yazar

Tuncay Özkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı tuncay özkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 20:21
günümüzde malesef futbol endüstriyel boyuttadır.yani maddi durumu iyi olmayan takımlar transferde malesef yetersiz kalıyorlar vs vs.tabiki bu bilet lerin 25 tl olmasını gerektirmez.mevcut bilet politikası malesef çok yanlıştır.fakat neden 25 tl bi o kadarda bedava var diye.bedava bilet ES ES e ihanettir.5 lira olsun bedava olmasan.7 yaşındaki çocukları tribüne babasının yanında biletsiz diye alınmadığı günümüzde elindeki bedelsiz biletleri satanları görmek üzüntü verici.bu durumu protsto etmezsek bu durumun sürmesine destek vermiş oluruz.bu alışkalığı ortadan kaldırma işi yine bize düşmektedir.herkeze saygılar
ES ES ES ES Kİ Kİ Kİ Kİ HOP HOP HOP HOP GÜM GÜM GÜM GÜM KIRMIZI ŞİMŞEK ÇOK YAŞA
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 21:20

Gerçekten bedava bilet ve bedava kombine bilet işine son verilmesi gerekir.Bu bedavacılıktan geçinenler gerçek Es Es taraftarı değildir.Zaten özellikle gittiğimiz bazı deplasman maçlarında da görüyoruz ki çıkan olayların baş tacirlerinin kimler olduğunu herkes iyi biliyor ama kimse ses çıkartamıyor.

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 22:28
Alıntı yapılan Aliduran26

Gerçekten bedava bilet ve bedava kombine bilet işine son verilmesi gerekir.Bu bedavacılıktan geçinenler gerçek Es Es taraftarı değildir.Zaten özellikle gittiğimiz bazı deplasman maçlarında da görüyoruz ki çıkan olayların baş tacirlerinin kimler olduğunu herkes iyi biliyor ama kimse ses çıkartamıyor.

Ne Kadar güzel bir ifade...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 15:48
Zamanında demiştik demeyi pek sevmem ama görünen köy kılavuz istemiyordu ve biz düşüncelerimizi 2 Şubatta net bir şekilde ifade etmiştik. İnşallah yeni kurulacak yönetim son yaşanan olaylardan gereken dersleri alır ve bu konuya gereken önemi verir (şahsen umudum olmadığını da belirtmek isterim).

2 Şubat 2010

Eskişehirspor Yönetimi’ ne sesleniyoruz:

Futbol arenasında bedavacılığın her türlüsünün Eskişehirspor’umuza zarar getirdiğine inanıyoruz. Çarpık bir şekilde kurulmuş bu sistem her geçen, gün saygın Eskişehirspor taraftarını yok etmekte ve takımına gönül verenleri yıpratmaktadır.

Süregelen yanlışlıkların uzun vadede kulübümüzün geleceğini tehlikeye sokacağı bir gerçektir.

Türkiye de pek çok konuda liderlik yapmış Eskişehirspor yönetimi ve taraftarı bedavacılık sorunun çözümünde öncü bir rol üstlenmelidir.

Bu noktada siz bugünkü yönetim kurulu üyelerine büyük görevler düşmektedir. Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak sizlerden bu sorunun çözümü noktasında somut adımlar atmanızı ve bu adımları kamuoyuyla paylaşmanızı istiyoruz.

Eğer bu duruma dur denmezse; kaybeden tüm Türkiye tarafından saygınlığı kabul edilmiş olan Eskişehirspor taraftarı ve Kulübü olacaktır.

Saygılarımızla…

ÜNİVERSİTELİ  ESKİŞEHİRSPORLULAR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 16:31
Hocam Birde Üni EsEs Olarak Kanpanyaya Katılın Bedavacılara Hırsızlara Son Diyelim Defolup Gitsinler EsEsİMİN Peşinden
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:17
Alıntı yapılan wolfalone3839404142

en çok bedava bilet satma olayıda dişi şimşeklerde yaşanmıştır.. ama kabahat dişi şimşeklerde değil onlara bedava bilet verende..
hakan bey,dişi şimşekler ilk kurulduğunda kızımı da gönderdim tribüne.benim sevdamı yaşasın diye fakat 5_6 maç sonra gördüm ki bunların eses sevdasıyla işi  yok  ve sonrasına stada bile gitmesine müsade etmiyorum.görünen köye kılavuz istemiyor zaten.
krasny molnya
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:20
Ey yönetimdekiler içinizde bir tane adam yokmu taşın altına eline sokacak?
O zaman neden oradasınız?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:21
Alıntı yapılan es_formen

Alıntı yapılan wolfalone3839404142

en çok bedava bilet satma olayıda dişi şimşeklerde yaşanmıştır.. ama kabahat dişi şimşeklerde değil onlara bedava bilet verende..
hakan bey,dişi şimşekler ilk kurulduğunda kızımı da gönderdim tribüne.benim sevdamı yaşasın diye fakat 5_6 maç sonra gördüm ki bunların eses sevdasıyla işi  yok  ve sonrasına stada bile gitmesine müsade etmiyorum.görünen köye kılavuz istemiyor zaten.

Aynen Bende İlk Kurulduklarında Kendi Elerimle Götürdüm Götürmez Olaydım Baktımki Olmuyor Artık Gitmesine İzin Bile Vermiyom Bazı Dengesislerde Senin Kızında Alıyor Diyor Bu Sezon Gitigini İsbatlayın hadi Bedava Girdigini Yada Dişi Şimşeklere Takıldıgını
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır