eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES' ten Eskişehirspor Yönetimine

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 09:22
Alıntı yapılan es_emre26

Bedava bilet vereceklerine ''O köy bizim Köyümüz'' gibi projelere,BandoESES'e KoreoESES'e destek versinler...

Bu tür organizasyonların kıymetini anlayan yönetimler olunca zaten bir çok şey kendiliğinden düzelmeye başlayacaktır.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 09:23
çok güzel bir karar bende katılıyorum kombinem var ama bende böyle şeylerin bitmesini istiyorum
ölümüne eses
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:26
Süper açıklama olmuş sade ve net Ünieses, camiamızın kanayan yarasını direk olarak belirtmiş ve kesin çözüm önerisini sunmuştur.Bunu yönetim nasıl anlayacak ? veya bunun için bir girişimde bulunacak mı ? herhangi bir açıklamada bulunacak mı ? ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
Ünieses oluşumundaki arkadaşlarada nacizhane bir tavsiyem olucaktır.
Maçlarda özellikle açık tribünde Bandoeses le birlikte bir koordineyle beraber oturmaları açık tribünde insanları bu taraflara yönderirecektir ve tribüne olumlu yönde katkı sağlıyacaktır kanısındayım.
Geçen Manisa maçından size bir örnek vermek istiyorum. Altes grubunun üst taraflarında seyretmeye başladık maçı arkadaşlarla beraber.Maç başladıktan kısa bir süre sonra 10-15 kişi civarında genç arkadaş geldi önümüze ve direk olarak bağırmaya başladılar.Yönetim uyuma taraftarın dışarıda diye...neyse lafı daha fazla uzatmıyayım önceden bu küçük grupların başlattıkları tezarruhatlar tüm tribüne yayılırdı fakat bu sefer böyle bir durum olmadı.Sebebide Bandoeses bulunduğu yerde o kadar güzel işler yapıyorki etrafınada iyi niyetli bedavacılık peşinde koşmayan küfre karşı taraftarları etrafında topluyor.Bu tür gruplarda(Ünieses BET vb.) Bandoeses etrafında kümelendiği takdirde çok büyük bir güç kazanıcağımızı ve en azından bu bedavacıların seslerini keseceğimizi düşünüyorum.
...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:33

HEP DESTEK TAM DESTEK...

BEDAVCILIĞA GEÇİT YOK...

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:38
Ünuversite oluşumuna yakışır bir açıklama. Camia olarak forumlarda birbirmizi kırıcı yorumlar yazacağımıza güçlü bir yapılanma ile bu tür basın bldirileri sayesinde kamuoyu oluşturabilirsek, bir de tribün guruplarının desteği sağlanabilirse (Nefer lideri Murat Diri'nin "bedelsiz bilete karşı" olduklarını belirten bir açılaması var) etki çok daha olumlu olacaktır.

BKŞ olarak bu bildirinin yanındayız...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:44
E-İMZA KAMPANYASI yapalım !

Ad Soyad vb. gerçek kimliklerimizle Eskişehirsporumuzun geleceğinde önemli bir kazanım olacak bir kampanya yapabiliriz. Forum yöneticisi arkadaşlar bir form/format oluşturup sitenin sağına, tahmin kısmına yerleştirebilirler... Duy sesimiz eyyy Yönetim binlerceyiz...
kampanya ismi önerimde şu: SEVDAMIZ BEDAVA DEĞİL! PAHA BİÇİLMEZ...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:52
Selahattin abi, dediğini yapabilsek, bir birleşebilsek bu taraftar neler yapacak ama aramıza birileri ne engeller, ne husumetler koymuşlar ki bir türlü bunları aşamıyoruz. hepimizin sevdası aynı, hepimiz renklerimize aşığız. ümidimiz eskişehirspor taraftarlarını bir gün tek vucut olarak görmek, ümidimiz eskişehispor taraftarlarının hep güzel işlerle adının anıldığını duymak, ümidimiz eskişehirspor taraftarlarının geçmişte olduğu gibi anadoluda bir çok ilklerin öncülüğünü, bayraktarlığını yeniden yapmasını sağlayabilmektir.  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
eskikral Liste gör
Yazar

Fatih Güçlü
Yer: Eskişehir
  Alıntı eskikral Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 11:53
Bence bu olayda yönetimin alacağı tavır Eskişehirspor için kırılma noktasıdır.  Eskişehirspor Yönetimi bu kanayan yaraya neşter vurarak Eskişehirspor'u, kendisine zarar veren bu taraftar anlayışından kurtarmalıdır. Tribünden kendisine destek veren, Eskişehirspor'u bir çıkar kapısı olarak görmeyen gerçek taraftarıyla kucaklaşmalıdır. Tribünlerin sağlıklı bir yapıya kavuşması, herkesin temenni ettiği kurumsallaşmış, günlük başarıları değil geleceğini düşünen Büyük Eskişehirspor hedefine ulaşmakta büyük bir kilometre taşı olacaktır.
Fakat şuandaki Eskişehirspor yönetiminin, oluşumuna katkıda bulunduğu bu bedavacı taraftar anlayışını değiştirebileceğini de sanmıyorum

Bulutlar birleşmeden şimşekler çakmaz.
Yukarı
mt_yuruk26 Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı mt_yuruk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:29
bu olay kırılma noktasıdır arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. bir neferin yaptığı açıklamaya bakın birde buna aradaki kalite farkını anlayabilirsiniz. imzamı atarım bu açıklmaya ve yapılacak her türlü faaliyetede destek veririm.

bedava bilet bitmeden trübünler temizlenemez.
BİLİNÇLİ TARAFTAR__GÜÇLÜ ESKİŞEHİRSPOR__
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:40
bu yönetim bu taraftarı yavaş yavaş bitirir arkadaşlar demedi demeyin taraftarı düşünerek yapmış oldukları bi karar yok kaç senedir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır