eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES' ten Eskişehirspor Yönetimine

Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜNİESES' ten Eskişehirspor Yönetimine
    Tarih: 02/Şub/2010 saat 21:43

Eskişehirspor Yönetimi’ ne sesleniyoruz:

Futbol arenasında bedavacılığın her türlüsünün Eskişehirspor’umuza zarar getirdiğine inanıyoruz. Çarpık bir şekilde kurulmuş bu sistem her geçen, gün saygın Eskişehirspor taraftarını yok etmekte ve takımına gönül verenleri yıpratmaktadır.

Süregelen yanlışlıkların uzun vadede kulübümüzün geleceğini tehlikeye sokacağı bir gerçektir.

Türkiye de pek çok konuda liderlik yapmış Eskişehirspor yönetimi ve taraftarı bedavacılık sorunun çözümünde öncü bir rol üstlenmelidir.

Bu noktada siz bugünkü yönetim kurulu üyelerine büyük görevler düşmektedir. Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak sizlerden bu sorunun çözümü noktasında somut adımlar atmanızı ve bu adımları kamuoyuyla paylaşmanızı istiyoruz.

Eğer bu duruma dur denmezse; kaybeden tüm Türkiye tarafından saygınlığı kabul edilmiş olan Eskişehirspor taraftarı ve Kulübü olacaktır.

Saygılarımızla…

ÜNİVERSİTELİ  ESKİŞEHİRSPORLULAR

www.unieses.org
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 21:55
bedava bitsin
 her maçta bana verilen bedava biletlleri almıyorum.. o kadar çokki artık sebil diye dagıtılıyor..
ben mert adamım param var kombinem var..
bedava bilete tenezzül etmem..
nerde kalmıştık?
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 21:55
yerinde ve doğru bir tespit,bedava bilet uygulaması taraftarı bölen bir politikadır,eses yönetimi bu uygulamayı derhal kaldırmalıdır.
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 21:57
yerinde bir açıklama cuk diye oturmuşClap
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 21:59

çok doğru ve yerinde bir karar.üniesese teşekürler.kulübümüzün kanayan bir yarası olan bedavacılığa artık son verilsin.Yönetimden somut adımlar bekliyoruz.inşallah olumlu sonuçlanır.

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:05
ayrıntılara girmeden, direkt çözüm merciine basitçe seslenelim diye düşündü arkadaşlarımız. bu konu defalarca dile getirildi, hakkında sayfalarca yazılar yazıldı. bizde doğrudan yönetime seslenerek tepkisini ve yapacaklarını beklemeye karar verdik.

elbette protestoların envay çeşidini yapabilirdik, elbette süslü cümlelerle olmayacak taleplerde bulunabilirdik. fakat bu basit sorunu demek ki birileri anlayamıyor, anlamak istemiyor. o yüzden dedik ki çok sade ifadelerle bu yönetime sorunu bir kez daha söyleyelim ve bu sefer artık bu taraftarın isteklerini anlasınlar. Ey yönetim bitir artık bu  BEDAVACILIĞI. eğer bunu bitirmezsen tribünlerini, gerçek sevdalılarını kaybedeceksin.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:11
Çok doğru ve yerinde bir açıklama olmuş tebrikler..
Bedavacılık bitmeden tribündeki olayların önüne geçemezsiniz..Yarın birgün o bedava bilet verdiğin insanlarda aleyhine konuştuklarında,tezahürat,küfür ettiklerinde bunu daha iyi anlarsın..
Bu yüzden bunlara hiç gerek kalmadan bitir ki bedavacılığı gerçek sevdalılarıda kaybetme...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:15
Hocam anlamazlar duymazlar

Bu yönetim gitmedigi sürecde bu bedavacılık bitmez o yüzden sayın başkan ve yardımcıları bir cuma namazında bol bol duga etsin kul hakı yedirdik diye
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:15
Çok yerinde ve doğru bir söylem ESEs in geleceği için inşallah yönetim üzerine düşeni yapar ve bedava bilete son verir.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
  Alıntı eskisehirsporum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:20

"Ey yönetim bitir artık bu  BEDAVACILIĞI"  demek
kediye CIGERCI dükkanini emanet etmektir...
Getirisine vede götürüsüne yeniden TEPKI yaratmak
mecburiyetinde kalinir.
Cözüm, sonucuna katlanilabilinecek ETKI alanlari
yaratabilmek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır