eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Küt Kş - Af Kş - ESparta Ortak Antalya Deplasman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yöres Liste gör
Yazar

Tuncer
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı yöres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 19:00
tamam kardeşim pankartı sen ayarla şöyle güzel anlamlı!!! sözlerle caf caflı bişey olsun esparta-af kş-küt kş temsilen bütün dikkatleri üzerimize çekicek şekilde hazırlayın
KORKAKLIK YENİLGİYE CESARET ZAFERE GÖTÜRÜR ES ES'İM
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 19:16
aynen biz sanaldan anlasamıyoruz :) benım ve bızım acımızdan bır sorun yok Sizleri seviyorum abılerımdende özür dilerim yanlış anlaşıldım :) inşallah çok güzel bir organizasyonumuz olucak .Pankartı bizde bugün konuşmuştuk bizim çocuklarla bende ilgilenebilirim pankartla ...
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 19:19
Alıntı yapılan özer-_-26

aynen biz sanaldan anlasamıyoruz :) benım ve bızım acımızdan bır sorun yok Sizleri seviyorum abılerımdende özür dilerim yanlış anlaşıldım :) inşallah çok güzel bir organizasyonumuz olucak .Pankartı bizde bugün konuşmuştuk bizim çocuklarla bende ilgilenebilirim pankartla ...

beraber yaparız kardesim o zaman deplasman öncesi kaynaşma olur hem güzel fikirler olur;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
yasir_eses Liste gör
Yazar

Yasir
Yer: Esk
  Alıntı yasir_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 22:33
Alıntı yapılan özer-_-26

ben de gelirim eğer düzenleneceği kesinse. Bi tane daha arkadaş var onunla birlikte geliriz kütahyadan. tabi günübirlik gidilecekse gelebiliriz biz.
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 10:40
yasircim yazdım ısmını kardesım lısteye ınsallah cok guzel bır organıozasyon olucak haber verıcem ben sızlere
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
CaKaBo Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı CaKaBo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 19:34
Artık Bu Organizasyonu Netleştirmeye Başlayalım...
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 20:03
Pankart olayını sizlere bir fikir verdim bazı arkadaşlarınıza egerki o olursa baya güzel ve ses getirir diye düşünüyorum özer sizden ses cıkmadı aranızda tartışın konuşun ve pankart işine el atın diyorum artık

Not . bu pankart cok özel olmalı özelden konuşun acıklamyın burda
EsEsYuCeL...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 20:29
Hayırlı yollar olsun...
Kütahyanın Kırmızı Şimşeklerine(KÜT KŞ), Afyonun Kırmızı Şimşeklerine(AF KŞ) ve ESpartamız'a... 3 puanla şen dönersiniz inşallah...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 22:06
başarılı bir organizasyon olacağından eminim. Allah kazasız, belasız gidip dönmenizi nasip etsin.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
CaKaBo Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı CaKaBo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 20:21

organizasyon olursa otobüs kütahyadan kaçta kalkacak afyonda kaçta olacak ısparta dan kaçta geçecek bunları kararlaştırmaya başlayalım.

Maç 14:00 da
06:30 da kütahyadan kalksa 08:00 da Afyondan geçse 10:00 da ısparta yı alsak  12:00 da Antalyada oluruz sanırım
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır