Sayfayı yazdır | Close Window

Küt Kş - Af Kş - ESparta Ortak Antalya Deplasman

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Eskisehir dışındaki ESES'liler, faaliyetler, haberleşme
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2804
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 22:24
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Küt Kş - Af Kş - ESparta Ortak Antalya Deplasman
Gönderen: özer-_-26
Konu: Küt Kş - Af Kş - ESparta Ortak Antalya Deplasman
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 13:11
Arkadaşlar böyle bir düşüncemiz var neler yapabiliriz nasıl yapabiliriz bu başlık altında konuşalım hayırlısıyla yapalım ilk organizasyonumuzu .. Saygılarımla

Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri

-------------
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !

Yanıtlar:
Gönderen: ESES26TOLGA
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 13:15
Evet geçen ki toplantımızda bizde bu şekilde bir organizasyonun yararlı olacağı fikrinde birleştik.Bu doğrultuda bizimde çeşitli planlarımız var Afyon'un Kırmızı Şimşekleri olarak.Ciddi olursa haberleşip kararlaştırarak organizasyonumuzu yaparız hayırlısıyla...
SAYGILARIMLA...

AFYON'UN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...

-------------
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: CASAKAY26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 13:19
Evet kütahya-afyon-ısparta bir otobüs olalım gıdelım antalyaya.kutahya ayarlasın kaldırsın otobusu katılım olur muhakkak

-------------
"HER ZAMAN HER YERDE ALAYINA ES ES"

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 13:21
Alıntı yapılan CASAKAY26

Evet kütahya-afyon-ısparta bir otobüs olalım gıdelım antalyaya.kutahya ayarlasın kaldırsın otobusu katılım olur muhakkak
Evet Gürol kütahya ayarlasın ordan burdan katılım muhakkak olur...

-------------

Gönderen: nezih
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 13:52
Kupa maçına bile sadece kendisi 1 otobüs kaldıran ESpartanın Afyon ve Kütahya'nın da katılımıyla yine 1 otobüs kaldıracağına inanmak güç geliyor.İnşallah doğru değildir.Herhalde 2 otobüs demek istediler.Clap

-------------
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 13:59
tabi gönül ister ki kütahya afyon ısparta hepsi birer otobüs kaldırsın.biz sadece Af Kş olmak üzere kendi toplantımızda kendi aramızda böle bi konuşma yapmıştık antalyaya bu şekilde gidebiliriz diye.

-------------

Gönderen: ÜniEsEsEsparta
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 14:08

İnş. böyle bir organizasyonu gerçekleştiririz. Bizde organizasyon yapacaktık antalyaya. Arkadaşlarımında dediği gibi otobüsü Küt Kş ayarlar, afyona ordan da bizi alıp antalyaya gideriz....

-------------

€Sparta

Gönderen: albaycihan26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 14:14
maçta öyle bir zamana gelmişki 14 şubat o tarihte öğrencilerin büyük bir çoğunluğu o gün gidecek afyona 

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 14:21
cıhan yanlısın olmasın yoksa sen mı 14 unde gıdeceksın,8 subatta acılıyor okullar

-------------

Gönderen: ant_eses
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 14:24
sayilarinizi tam olarak bilemiyorum ama antalya macinda 1 otobus yetersiz gelir.sayıların belırlenıp ona gore otobus kaldırılması daha mantıklı olur..kutahyadan 1 otobus toplaya toplaya gelır.ıspartada sayı fazla gelırse sayı fazlalıgına gore 1 otobus veya mınubus de ıspartadan konvaya ılave edılır..ınsallah guzel bır organızasyon olur..

-------------
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!

Gönderen: albaycihan26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 14:41
Alıntı yapılan CASAKAY26

cıhan yanlısın olmasın yoksa sen mı 14 unde gıdeceksın,8 subatta acılıyor okullar

okul 8 şubatta açılıyorda dediğin gibi bende 14 şubatta gelecem kafa kayışı bir kaç eskli arkadaşıma sordum onlarda 14 şubatta geliyor

Gönderen: ESKİÇerkES
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 16:14

Afyon un Kırmızı Şimşeklerinden Tuncer abiyle bu konuyu konuşmuştuk ve sözleşmiştik..Yaptığımız plana göre Afyonun Kırmızı Şimşekleri taksiyle ESparta ya kadar gelecekler ve bizim buradan tuttuğumuz araçla hep birlikte Antalya ya gidecektik..Bu plana göre Kütahya nın kırmızı şimşekleri yoktu...Eğer Kütahya nın kırmızı şimşekleri de bu organizasyona katılacaklarsa bunu en kısa sürede netleştirmeleri gerekmektedir..çünkü geç kalındığı taktirde hiçbir organizasyon yapamayız...Eğer kütkş biran önce kendi sayılarını belirlerlerse ona göre bi plan çizeriz..kütkş bu organizasyona dahil olacaksa kütahya dan otobüs tutmaları gerekecek..eğer olmazsa biz burdan tutacak ve afkş ile ıspartadan topluca gidecez..burda iş kütkş ye düşüyor..kesin sayılarını engeç 1ine kadar belirlerlerse ona göre biz de burdan kendimizi ayarlarız.. 

-------------
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///

Gönderen: CaKaBo
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 16:41
Gerçekleştirilirse çok güzel bi organizasyon olur.
Tahminim 1 hafta kala net sayı belli olur.Maçtan önceki hafta içi.

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 19:48
melih ne demek istedin anlamadım ben . ? biz kafamızdan çıkarmadık bizde katılalım diye çırpınmadık. tuncer abi arayıp bana söyledi bende olabilir dedim kendi çıkarlarınızı konuşmayınız burda... tamam siz yapın  organizazyon biz kendimiz yaparız .. allaha emanetsiniz

-------------
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 19:54
Özer sen beni anlamadın heralde kardeşim..bundan yaklaşık 10 gün önce falan tuncer abiyle konuştuğumuzda biz espartaya gelelim birlikte gidelim demişti...gayet de güzel olur diye düşündük..ve ben 2 gün önce esparta ya geldim aracı ayarladım...sizlerin de katılacağından haberim yoktu...ama madem bu şekilde düşünülmüş ozaman sizlerin ordan otobüs tutup gelmeniz gerekmektedir...bir an önce netleşirse bende burdan otobüsü iptal edecem..ayrıca sizlerin de katılması birliktelik kaynaşma açısından gayet güzel olur...sen benim dediklerimi nasıl anladın bilmiyorum ama kendi çıkarlarınızı burda konuşmayın demek sana yakışmamış...bize bilen bilirWink...yazdığımı yanlış anlıyorsun bişey demiyorum ama hakaret etmene izin vermem...önceki yazımda da yazdım...eğer gelmeyi kesinleştirecekseniz bunu bi an önce belirlerseniz iyi olur çünkü ozaman sizin ordan otobüs tutuğ yola çıkmanız gerekir ve burdaki aracı iptal etmem gerekir..umarım anlamışsındır...

-------------

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 20:35
Alıntı yapılan özer-_-26

melih ne demek istedin anlamadım ben . ? biz kafamızdan çıkarmadık bizde katılalım diye çırpınmadık. tuncer abi arayıp bana söyledi bende olabilir dedim kendi çıkarlarınızı konuşmayınız burda... tamam siz yapın  organizazyon biz kendimiz yaparız .. allaha emanetsiniz
Kardeşim, bu söylediğini daha sakin dile getirebilirdin. Ne bu tavır ? Bizim ne gibi bir çıkarımız olabilir ki burda söylersen herkes öğrenir...

-------------

€Sparta

Gönderen: Mc_PrOdAtOr
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 20:37
Alıntı yapılan özer-_-26

yapın o zaman görüşürüz antalyadaWinkWinkWinkayrıca bizim hiç bi deplasmanda 5 kurus cebimize cıkar girmedi tamam mı bilip bilmeden insanlar hakkında ileri geri konusma. biz her gittiğimiz deplasmandan sonra kemik tayfa ayrıyetten bida para toplayıp borç ödüyoruz..

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 21:51
Arkadaşlar gercekden cok ayıp yap aranızdaki sorunları ya özelden yada telden haledin buraya ben nasıl org oluyorlar diye baktım neler okudum ayıp oluyor

EsEsYuCeL...

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: ant_eses
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 22:12
melih kardesımız gereken acıklamayı yapmıs..atarla gıderle organızasyon yapılmaz...

-------------
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!

Gönderen: moris26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 23:03

Beyler Sakin biraz..Ayın 1ine kadar forumda bildirilir.Kütkş'nin gidip gitmeyeceği..Atar giderde yok ortada,Ayrıca Tavırda yok .....Ayın 1 i ne en geç söleriz..Sizde ona göre ayarlarsınız kendinizi..Saygılar

-------------
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ

Gönderi tarihi: 27/Oca/2010 saat 23:49
eyvallah sami kardeşim...sonunda duyarlı birisi çıktı kütkş den...haberlerinizi bekliyoruz..birlikte gitmek dileğiyle...

-------------

Gönderen: yöres
Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 00:36

arkadaşlar mesajlarınızı gerçekten üzülerek okudum ve çok üzüldüm galiba sorunun nedenide benim ben hep bebaber birlikten güç kuvvet doğar misali esparta-af kş-küt kş olarak antalya deplasmanı yapalım dedim millet birbirine girmiş kardeşlerim ele güne karşı ayıp oluyo bizler en büyük ES ES'imizin en büyük taraftarıyız bu büyük taraftarında büyüklük duruşu vardır anlıyorum hepiniz gençsiniz kanınız kaynıyo ama en önce birbirimizi anlamaya çalışalım birbirimiz yanlış anlamaya mecbur değiliz o yüzden birbirimizi hiç neden sebep yokken yok yere üzüp kırmaya hiç gerek gerek yoktur tamam tartışmalar kapanmıştır artık herkes elinden geldiğince buraya önerilerini yazmaya çalışsın hep birlikte değerlendirelim hep bebaber esparta-af kş-küt kş olarak deplasmanın en kralını yaparız hadi bakalım birbirinizi üzüp kırmaya hiç gerek yoktur ben espartadan melih kardeşimle ve kütahyanın kırmızı şimşeklerinden özer kardeşimle bizzat görüşüp antalya deplasmanızı netleştireceğim tamammı arkadaşlat en büyük ES ES'li büyük yunus emremizin dediği gibi birlik olalım dirlik olalım sevelim sevilelim bükü ES ES taraftarınada en yakışanı budur sevgi ve saygılarımla hepiniz daima büyük ES ES'li kalın   

-------------
KORKAKLIK YENİLGİYE CESARET ZAFERE GÖTÜRÜR ES ES'İM

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 00:56
Alıntı yapılan yöres

arkadaşlar mesajlarınızı gerçekten üzülerek okudum ve çok üzüldüm galiba sorunun nedenide benim ben hep bebaber birlikten güç kuvvet doğar misali esparta-af kş-küt kş olarak antalya deplasmanı yapalım dedim millet birbirine girmiş kardeşlerim ele güne karşı ayıp oluyo bizler en büyük ES ES'imizin en büyük taraftarıyız bu büyük taraftarında büyüklük duruşu vardır anlıyorum hepiniz gençsiniz kanınız kaynıyo ama en önce birbirimizi anlamaya çalışalım birbirimiz yanlış anlamaya mecbur değiliz o yüzden birbirimizi hiç neden sebep yokken yok yere üzüp kırmaya hiç gerek gerek yoktur tamam tartışmalar kapanmıştır artık herkes elinden geldiğince buraya önerilerini yazmaya çalışsın hep birlikte değerlendirelim hep bebaber esparta-af kş-küt kş olarak deplasmanın en kralını yaparız hadi bakalım birbirinizi üzüp kırmaya hiç gerek yoktur ben espartadan melih kardeşimle ve kütahyanın kırmızı şimşeklerinden özer kardeşimle bizzat görüşüp antalya deplasmanızı netleştireceğim tamammı arkadaşlat en büyük ES ES'li büyük yunus emremizin dediği gibi birlik olalım dirlik olalım sevelim sevilelim bükü ES ES taraftarınada en yakışanı budur sevgi ve saygılarımla hepiniz daima büyük ES ES'li kalın   

ClapClapClapClapClap

Hiçbirinizle tanışmıyorum konuyu tesadüfen okudum ama Abimizin yazısına hayran kaldım helal olsun bizleri sizin gibi sağduyulu büyükler yönlendireçek ve olgunlaştıracak...

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Gönderen: es es deniz 26
Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 01:58
işte büyük bir ESES li...büyüksün tuncer abi...

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:14
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın tavır alan falan yok . Sadece melih'in yazdığı yazıda Kütahya Nereden çıktı Böyle bir olay yoktu anlamı çıkarıldığı için böyle olaylar yaşandı.Az önce Tuncer abiyle konuştum İnşallah güzelce ayarlıyacağız organizasyonumuzu Tuncer abi açıklamayı yapıcak Yanlış Anlaşıldıysam Kusura Bakmayın . Birlikte çok güzel işler Yapıcaz inşallah Allah'a emnanetsiniz

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:22
çook teşekkürler sizin gibi genç kardeşlerimize tecrübelerimizle en iyilerimizle örnek olmaya çalıştıysak bizlere ne mutlu

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:26

denizcan kardeşim sizede çook teşekkürler estağfirullah hepimiz amacı en büyük ES ES'imize elimizden geldiğince karınca kararınca destek olmaya çalışıyoruz bizler sizin hayatın daha başlangıcında olan genç kardeşlerimize birer iyi örnek olmaya çalışıyorsak bizler her zaman bundan gurur duyarız hepimiz birbirimize karşı anlayışlı olmaya çalışalım

-------------

Gönderen: esparta_volkann
Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:35
pankart yapalım antalyaya sevgililer gününe ithafen :D

-------------
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:38
Alıntı yapılan esparta_volkann

bende boya var hacı  eskişehirde:D birazda bez aldıkmı karalarız bişiler aslıda ben bursaya yapmak istiyorum    06+16<26;)

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:39
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bende boya var hacı  eskişehirde:D birazda bez aldıkmı karalarız bişiler aslıda ben bursaya yapmak istiyorum    06+16<26;)

güzel olur walla hacım analitik olur :)

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:43
bak özer hala kütahya da nerden çıktı dedi diyosun..iyi oku..ben zaten açıklamasını yaptım..uzatma deniyor hala laf çarpıtıyosun yeter!hatta biz burda kendi çıkarlarımızı konuşuyoruz dimi!!özer kardeşim son olarak yaşını 23 değil de gerçek yaşın 18 olarak değiştirirsen herkeze daha dürüst olmuş olursun....bu da bu konu hakkında son yazımdır...

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:48
melih tamam hacı gergin olmaya gerek yok sanaldan pek anlasamıyoruz. insanlar birbirini tanımadıgı içindir.. eminim özer kardesimizde öle anlatmak istememiştir. antalyada görüştüğümüzde de eminim öle oldugu anlasılır. sinirler gerilmesin aynı amaç ugruna hareket edicez;)

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 14:57
ortamı yumuşatmak için pankart falan dedim ama gerginlik hat safhada:))
çıkar falan denmiş ama biz biliyoruz Melih seni...

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 15:00

ortamı yumuşatmak için pankart falan dedim ama gerginlik hat safhada:))
çıkar falan denmiş ama biz biliyoruz Melih seni...

özel msjına bi baksana volcano sen

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 15:07
şimdi afyon da tuncer abimizle konuştum...ayın 10una kadar kütkş sayı belirleyecekmiş...kütkş nin sayısına göre organizasyonu ayarlayacağız...ya kütahyadan otobüs tutulup gelinecek yada afkş ve kütkş espartaya gelecek burdan otobüsle gideceğiz topluca..o şekilde konuşmuş tuncer abi özer ile..bizim aracımız hazır..eğer kütkş gerekli sayıya ulaşabilirse biz burdaki aracı iptal edecez kütkş nin kaldıracağı otobüsle gidecez..güzel bir organizasyon olacak inşallah...

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 15:08
Tuncer abi yapsan yapsan yine sen yaparsın sen ayarlarsın bu işi Smile,yani kütahya afyon ısparta ortak bir organizasyon yapılacaksa.olmadı biz son toplantımızda konuştugumuz gibi,elimizdeki imkanlarla gitmeye çalışırız.abi sen de o gün için , işini nöbetini ayarlarsın dimi

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 16:56

Ya bi organizasyon yapalım dedik hep beraber nelerden bahsedilmiş.Kimsenin bundan faydalanacağını sanmıyorum.

Gerçekleşirse hepimizin adına çok güzel bi organizasyon olacağı kesin. İnşallah imzamızı atarız bunun altına.Her bölgenin kişisel gitmesinden daha iyi bi durum yani kaynaşma tanışma açısından.İlerisi içinde örnek bi organizasyon olacak.En önemlisi kalabalık olacağız.Eskişehir'den gelecek otobüslerle birleşebiliriz Afyon'da.
Emeği geçen,geçecek herkese minnettarız.Başarılar...

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 17:22
Alıntı yapılan CaKaBo

Ya bi organizasyon yapalım dedik hep beraber nelerden bahsedilmiş.Kimsenin bundan faydalanacağını sanmıyorum.

Gerçekleşirse hepimizin adına çok güzel bi organizasyon olacağı kesin. İnşallah imzamızı atarız bunun altına.Her bölgenin kişisel gitmesinden daha iyi bi durum yani kaynaşma tanışma açısından.İlerisi içinde örnek bi organizasyon olacak.En önemlisi kalabalık olacağız.Eskişehir'den gelecek otobüslerle birleşebiliriz Afyon'da.
Emeği geçen,geçecek herkese minnettarız.Başarılar...
Mehmet abi çok doğru söylemiş.Kimse faydalanamaz bu türlü tartışmalardan.En iyisi ortak düşünceler birleşip en doğru kararı verebilmektir...
SAYGILAR...

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 18:51
volkan kardeşim pankart işini çok güzel düşünmüşsün hep bebaber birlikte gelişimiz belli olsun diye şöyle güzel bi şekilde esparta- af kş-küt kş olarak ortak bi pankart hazırlayalım bu güne kadar hiç duyulmayan yazılmayan ö gün anlamlı gün içinde olacak şekilde güzel bi pankart hazırlayalım oldumu pankart işini siz yapabilirsiniz değilmi 

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 18:52
ben halledebilirim tuncer abi ;)

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 19:00
tamam kardeşim pankartı sen ayarla şöyle güzel anlamlı!!! sözlerle caf caflı bişey olsun esparta-af kş-küt kş temsilen bütün dikkatleri üzerimize çekicek şekilde hazırlayın

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 19:16
aynen biz sanaldan anlasamıyoruz :) benım ve bızım acımızdan bır sorun yok Sizleri seviyorum abılerımdende özür dilerim yanlış anlaşıldım :) inşallah çok güzel bir organizasyonumuz olucak .Pankartı bizde bugün konuşmuştuk bizim çocuklarla bende ilgilenebilirim pankartla ...

-------------

Gönderi tarihi: 28/Oca/2010 saat 19:19
Alıntı yapılan özer-_-26

aynen biz sanaldan anlasamıyoruz :) benım ve bızım acımızdan bır sorun yok Sizleri seviyorum abılerımdende özür dilerim yanlış anlaşıldım :) inşallah çok güzel bir organizasyonumuz olucak .Pankartı bizde bugün konuşmuştuk bizim çocuklarla bende ilgilenebilirim pankartla ...

beraber yaparız kardesim o zaman deplasman öncesi kaynaşma olur hem güzel fikirler olur;)

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderen: yasir_eses
Gönderi tarihi: 30/Oca/2010 saat 22:33
Alıntı yapılan özer-_-26

ben de gelirim eğer düzenleneceği kesinse. Bi tane daha arkadaş var onunla birlikte geliriz kütahyadan. tabi günübirlik gidilecekse gelebiliriz biz.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2010 saat 10:40
yasircim yazdım ısmını kardesım lısteye ınsallah cok guzel bır organıozasyon olucak haber verıcem ben sızlere

-------------

Gönderi tarihi: 06/Şub/2010 saat 19:34
Artık Bu Organizasyonu Netleştirmeye Başlayalım...

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 06/Şub/2010 saat 20:03
Pankart olayını sizlere bir fikir verdim bazı arkadaşlarınıza egerki o olursa baya güzel ve ses getirir diye düşünüyorum özer sizden ses cıkmadı aranızda tartışın konuşun ve pankart işine el atın diyorum artık

Not . bu pankart cok özel olmalı özelden konuşun acıklamyın burda
EsEsYuCeL...

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 06/Şub/2010 saat 20:29
Hayırlı yollar olsun...
Kütahyanın Kırmızı Şimşeklerine(KÜT KŞ), Afyonun Kırmızı Şimşeklerine(AF KŞ) ve ESpartamız'a... 3 puanla şen dönersiniz inşallah...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 06/Şub/2010 saat 22:06
başarılı bir organizasyon olacağından eminim. Allah kazasız, belasız gidip dönmenizi nasip etsin.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 07/Şub/2010 saat 20:21

organizasyon olursa otobüs kütahyadan kaçta kalkacak afyonda kaçta olacak ısparta dan kaçta geçecek bunları kararlaştırmaya başlayalım.

Maç 14:00 da
06:30 da kütahyadan kalksa 08:00 da Afyondan geçse 10:00 da ısparta yı alsak  12:00 da Antalyada oluruz sanırım

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 07/Şub/2010 saat 21:14
Alıntı yapılan CaKaBo

organizasyon olursa otobüs kütahyadan kaçta kalkacak afyonda kaçta olacak ısparta dan kaçta geçecek bunları kararlaştırmaya başlayalım.

06:30 da kütahyadan kalksa 08:00 da Afyondan geçse 10:00 da ısparta yı alsak  12:00 da Antalyada oluruz sanırım
Son dakikalara bırakmayın bence biraz daha erken çıkın malüm mevsim kış

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderen: yasir_eses
Gönderi tarihi: 07/Şub/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan CaKaBo

ben afyon dan ısparta ya 2 saatte gidilebileceğini hiç zannetmiyorum. 3 - 3,5 saat sürer bence..

-------------

Gönderi tarihi: 07/Şub/2010 saat 23:50
mola yapılmazsa 2 saat sürüyor yolcu otobüsleriyle

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderi tarihi: 09/Şub/2010 saat 14:25
pazar gününe az kaldı..yavaş yavaş durumları netleştirmeye başlasak iyi olacak...

-------------

Gönderi tarihi: 09/Şub/2010 saat 23:41
inşallah bir yolunu bulup gelmeye çalışacağız arkadaslar

-------------

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 09/Şub/2010 saat 23:53
19 kişi ciddi rakam bir yolunu bulup gitmelisiniz bu rakamı bulmuşken yoksa yazık olur

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 09/Şub/2010 saat 23:59
eskişehirden gelicek otobüslerden biriyle konuşun kardeşim bu otobüslerden biriyle gidin olmassa.

Gönderi tarihi: 10/Şub/2010 saat 00:07
Alıntı yapılan özer-_-26

Arkadaşlar Netim yoktu kusura bakmayın haber veremedim . ben Otobüslerden Fiyat aldım En Kötüsü ( Maraton , Prenses Gibi) Otobüsler 1,320 Lira fiyat verdiler.daha sonra 402 - 403 lerle konuştum 1.540-1.650 liraya kadar fiyat çıktı. Kütahya'dan 420 Km Gidiş Antalya'ya.

Daha Sonra 18-20 Kişilik Araçlarla Konuştum Hani Burdan Biz Çıkıp Gelicektik Isparta'da Buluşup Konvoy halinde Antalya'ya Ulaşırız Diye hesapladık Onlarda 750 - 900 Arası fiyat verdiler. Bizim Sayımız 19 Kişi . Kişi Başına 35 Liraya gelicekti aşşa yukarı . Gelicek Arkadaşlar ile Konuştuk ve maliyetin yüksek olduğu Onun Yerine Kendi Sahamızda Ki maça gidelim daha hesaplı olur diye ortak kara çıktı ve organizasyon iiptal edildi.

Ama Son dakikalarda değişiklik olabilir eğer değişiklik olursa haberleşiriz zaten . :(
Kardeş 35 tl çok demişler size, eskişehirden antalya 30 tl gidiliyor...!

-------------

€Sparta

Gönderi tarihi: 10/Şub/2010 saat 00:42

Afyonun kırmızı şimşekleri ne yapmayı düşünüyor peki?bugün tuncer abiyle konuştum..bizden gidecekler var dedi...eğer isterlerse ESpartadan birlikte gidebiliriz...

-------------

Gönderi tarihi: 10/Şub/2010 saat 13:53

Bizim yarın belli olacak.Özel araçla oraya gelmeye çalışacağız...

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderen: ahmetk49
Gönderi tarihi: 10/Şub/2010 saat 16:13
Afyonun Kırmızı Şimşekleri ile Kütahyanın Kırımızı Şimşekleriyle Denizliden biz birleşme imkanımız varmı? Denziliye uğramanıza gerek yok Dinardan geçerken bizi alabilirsiniz ama araba saat lerine bakmam lazım ona göre kesin birşey söyleyebilirim ama önce mümkünmüdür Öğrenmek isterim.

-------------
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com