eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Küt Kş - Af Kş - ESparta Ortak Antalya Deplasman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
Online Durum: Offline
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:43
bak özer hala kütahya da nerden çıktı dedi diyosun..iyi oku..ben zaten açıklamasını yaptım..uzatma deniyor hala laf çarpıtıyosun yeter!hatta biz burda kendi çıkarlarımızı konuşuyoruz dimi!!özer kardeşim son olarak yaşını 23 değil de gerçek yaşın 18 olarak değiştirirsen herkeze daha dürüst olmuş olursun....bu da bu konu hakkında son yazımdır...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:48
melih tamam hacı gergin olmaya gerek yok sanaldan pek anlasamıyoruz. insanlar birbirini tanımadıgı içindir.. eminim özer kardesimizde öle anlatmak istememiştir. antalyada görüştüğümüzde de eminim öle oldugu anlasılır. sinirler gerilmesin aynı amaç ugruna hareket edicez;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esparta_volkann Liste gör
Yazar

volkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esparta_volkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:57
ortamı yumuşatmak için pankart falan dedim ama gerginlik hat safhada:))
çıkar falan denmiş ama biz biliyoruz Melih seni...
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 15:00
Alıntı yapılan esparta_volkann

ortamı yumuşatmak için pankart falan dedim ama gerginlik hat safhada:))
çıkar falan denmiş ama biz biliyoruz Melih seni...

özel msjına bi baksana volcano sen
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 15:07
şimdi afyon da tuncer abimizle konuştum...ayın 10una kadar kütkş sayı belirleyecekmiş...kütkş nin sayısına göre organizasyonu ayarlayacağız...ya kütahyadan otobüs tutulup gelinecek yada afkş ve kütkş espartaya gelecek burdan otobüsle gideceğiz topluca..o şekilde konuşmuş tuncer abi özer ile..bizim aracımız hazır..eğer kütkş gerekli sayıya ulaşabilirse biz burdaki aracı iptal edecez kütkş nin kaldıracağı otobüsle gidecez..güzel bir organizasyon olacak inşallah...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
CASAKAY26 Liste gör
Yazar

gürol ekicikol
Yer: eskişehir
  Alıntı CASAKAY26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 15:08
Tuncer abi yapsan yapsan yine sen yaparsın sen ayarlarsın bu işi Smile,yani kütahya afyon ısparta ortak bir organizasyon yapılacaksa.olmadı biz son toplantımızda konuştugumuz gibi,elimizdeki imkanlarla gitmeye çalışırız.abi sen de o gün için , işini nöbetini ayarlarsın dimi
"HER ZAMAN HER YERDE ALAYINA ES ES"
Yukarı
CaKaBo Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı CaKaBo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 16:56

Ya bi organizasyon yapalım dedik hep beraber nelerden bahsedilmiş.Kimsenin bundan faydalanacağını sanmıyorum.

Gerçekleşirse hepimizin adına çok güzel bi organizasyon olacağı kesin. İnşallah imzamızı atarız bunun altına.Her bölgenin kişisel gitmesinden daha iyi bi durum yani kaynaşma tanışma açısından.İlerisi içinde örnek bi organizasyon olacak.En önemlisi kalabalık olacağız.Eskişehir'den gelecek otobüslerle birleşebiliriz Afyon'da.
Emeği geçen,geçecek herkese minnettarız.Başarılar...
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 17:22
Alıntı yapılan CaKaBo

Ya bi organizasyon yapalım dedik hep beraber nelerden bahsedilmiş.Kimsenin bundan faydalanacağını sanmıyorum.

Gerçekleşirse hepimizin adına çok güzel bi organizasyon olacağı kesin. İnşallah imzamızı atarız bunun altına.Her bölgenin kişisel gitmesinden daha iyi bi durum yani kaynaşma tanışma açısından.İlerisi içinde örnek bi organizasyon olacak.En önemlisi kalabalık olacağız.Eskişehir'den gelecek otobüslerle birleşebiliriz Afyon'da.
Emeği geçen,geçecek herkese minnettarız.Başarılar...
Mehmet abi çok doğru söylemiş.Kimse faydalanamaz bu türlü tartışmalardan.En iyisi ortak düşünceler birleşip en doğru kararı verebilmektir...
SAYGILAR...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
yöres Liste gör
Yazar

Tuncer
Yer: Afyon
  Alıntı yöres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 18:51
volkan kardeşim pankart işini çok güzel düşünmüşsün hep bebaber birlikte gelişimiz belli olsun diye şöyle güzel bi şekilde esparta- af kş-küt kş olarak ortak bi pankart hazırlayalım bu güne kadar hiç duyulmayan yazılmayan ö gün anlamlı gün içinde olacak şekilde güzel bi pankart hazırlayalım oldumu pankart işini siz yapabilirsiniz değilmi 
KORKAKLIK YENİLGİYE CESARET ZAFERE GÖTÜRÜR ES ES'İM
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 18:52
ben halledebilirim tuncer abi ;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır