eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Küt Kş - Af Kş - ESparta Ortak Antalya Deplasman

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
Online Durum: Offline
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 23:49
eyvallah sami kardeşim...sonunda duyarlı birisi çıktı kütkş den...haberlerinizi bekliyoruz..birlikte gitmek dileğiyle...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
yöres Liste gör
Yazar

Tuncer
Yer: Afyon
  Alıntı yöres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 00:36

arkadaşlar mesajlarınızı gerçekten üzülerek okudum ve çok üzüldüm galiba sorunun nedenide benim ben hep bebaber birlikten güç kuvvet doğar misali esparta-af kş-küt kş olarak antalya deplasmanı yapalım dedim millet birbirine girmiş kardeşlerim ele güne karşı ayıp oluyo bizler en büyük ES ES'imizin en büyük taraftarıyız bu büyük taraftarında büyüklük duruşu vardır anlıyorum hepiniz gençsiniz kanınız kaynıyo ama en önce birbirimizi anlamaya çalışalım birbirimiz yanlış anlamaya mecbur değiliz o yüzden birbirimizi hiç neden sebep yokken yok yere üzüp kırmaya hiç gerek gerek yoktur tamam tartışmalar kapanmıştır artık herkes elinden geldiğince buraya önerilerini yazmaya çalışsın hep birlikte değerlendirelim hep bebaber esparta-af kş-küt kş olarak deplasmanın en kralını yaparız hadi bakalım birbirinizi üzüp kırmaya hiç gerek yoktur ben espartadan melih kardeşimle ve kütahyanın kırmızı şimşeklerinden özer kardeşimle bizzat görüşüp antalya deplasmanızı netleştireceğim tamammı arkadaşlat en büyük ES ES'li büyük yunus emremizin dediği gibi birlik olalım dirlik olalım sevelim sevilelim bükü ES ES taraftarınada en yakışanı budur sevgi ve saygılarımla hepiniz daima büyük ES ES'li kalın   

KORKAKLIK YENİLGİYE CESARET ZAFERE GÖTÜRÜR ES ES'İM
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 00:56
Alıntı yapılan yöres

arkadaşlar mesajlarınızı gerçekten üzülerek okudum ve çok üzüldüm galiba sorunun nedenide benim ben hep bebaber birlikten güç kuvvet doğar misali esparta-af kş-küt kş olarak antalya deplasmanı yapalım dedim millet birbirine girmiş kardeşlerim ele güne karşı ayıp oluyo bizler en büyük ES ES'imizin en büyük taraftarıyız bu büyük taraftarında büyüklük duruşu vardır anlıyorum hepiniz gençsiniz kanınız kaynıyo ama en önce birbirimizi anlamaya çalışalım birbirimiz yanlış anlamaya mecbur değiliz o yüzden birbirimizi hiç neden sebep yokken yok yere üzüp kırmaya hiç gerek gerek yoktur tamam tartışmalar kapanmıştır artık herkes elinden geldiğince buraya önerilerini yazmaya çalışsın hep birlikte değerlendirelim hep bebaber esparta-af kş-küt kş olarak deplasmanın en kralını yaparız hadi bakalım birbirinizi üzüp kırmaya hiç gerek yoktur ben espartadan melih kardeşimle ve kütahyanın kırmızı şimşeklerinden özer kardeşimle bizzat görüşüp antalya deplasmanızı netleştireceğim tamammı arkadaşlat en büyük ES ES'li büyük yunus emremizin dediği gibi birlik olalım dirlik olalım sevelim sevilelim bükü ES ES taraftarınada en yakışanı budur sevgi ve saygılarımla hepiniz daima büyük ES ES'li kalın   

ClapClapClapClapClap

Hiçbirinizle tanışmıyorum konuyu tesadüfen okudum ama Abimizin yazısına hayran kaldım helal olsun bizleri sizin gibi sağduyulu büyükler yönlendireçek ve olgunlaştıracak...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 01:58
işte büyük bir ESES li...büyüksün tuncer abi...
3es3ki2eski1es
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:14
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın tavır alan falan yok . Sadece melih'in yazdığı yazıda Kütahya Nereden çıktı Böyle bir olay yoktu anlamı çıkarıldığı için böyle olaylar yaşandı.Az önce Tuncer abiyle konuştum İnşallah güzelce ayarlıyacağız organizasyonumuzu Tuncer abi açıklamayı yapıcak Yanlış Anlaşıldıysam Kusura Bakmayın . Birlikte çok güzel işler Yapıcaz inşallah Allah'a emnanetsiniz
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
yöres Liste gör
Yazar

Tuncer
  Alıntı yöres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:22
çook teşekkürler sizin gibi genç kardeşlerimize tecrübelerimizle en iyilerimizle örnek olmaya çalıştıysak bizlere ne mutlu
Yukarı
yöres Liste gör
Yazar

Tuncer
  Alıntı yöres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:26

denizcan kardeşim sizede çook teşekkürler estağfirullah hepimiz amacı en büyük ES ES'imize elimizden geldiğince karınca kararınca destek olmaya çalışıyoruz bizler sizin hayatın daha başlangıcında olan genç kardeşlerimize birer iyi örnek olmaya çalışıyorsak bizler her zaman bundan gurur duyarız hepimiz birbirimize karşı anlayışlı olmaya çalışalım

Yukarı
esparta_volkann Liste gör
Yazar

volkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esparta_volkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:35
pankart yapalım antalyaya sevgililer gününe ithafen :D
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:38
Alıntı yapılan esparta_volkann

bende boya var hacı  eskişehirde:D birazda bez aldıkmı karalarız bişiler aslıda ben bursaya yapmak istiyorum    06+16<26;)

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esparta_volkann Liste gör
Yazar

volkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esparta_volkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:39
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Alıntı yapılan esparta_volkann

bende boya var hacı  eskişehirde:D birazda bez aldıkmı karalarız bişiler aslıda ben bursaya yapmak istiyorum    06+16<26;)

güzel olur walla hacım analitik olur :)
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır