eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulüp Sağlık Ekibi

Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kulüp Sağlık Ekibi
    Tarih: 09/Kas/2009 saat 11:11

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan kalender 26

Hava topunda çarpışıp travma geçiren bir futbolcuyu sahaya sürme GAFLETİ gösteren Eskişehirspor kulübü sağlık ekibinin uzmanlık alanını merak ediyoruz.
  Bunlar JİNEKOLOG'mudur nedir.?

Bu kadar önemli bir işi kişisel ahbaplıklar neticesinde profesyonel çalışan bir kurumdan alıp imkan olarak çok daha yetersiz durumdaki başka birine vermek saçmalığını bizim yönetimden başkası beceremezdi.  

Bu konuyu açmamı sağlayan , yukarıda alıntı yaptığım yazılar oldu.Önce youla ve Ümit Karan'ın sakatlıklarının uzamasında etkili oldukları konuşuldu şimdide Doğanın olayında.

Sağlık işinin çok önemli bir konu olduğunu düşünerek ve önümüzdeki günlerde daha büyük bir olay olmaması için bu konunun tartışılması gerektiğini düşünüyorum.

Ve soruyurum sizce Sağlık ekibinin görevine son verilmeli mi?

SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 11:17
Sırf birilerinin reklamı olsun diye,futbolcularımız riske ediliyor kokusu seziyorum,anlaşılır gibi değil...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 13:17
Eski sağlık ekibi ile yollar niye ayrıldı bir bilgisi olan varmı acaba? Geçen sene bildiğim kadarıyla sağlık ekibinden kaynaklanan bir sorun yoktu ortada.

Bir futbolcumuzun futbol hayatı bitmeden bu sağlık ekibi ile yollar ayrılmalıdır.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 13:27
  Burada hiç kimseyi olumsuz şekilde eleştirmek istemiyoruz .Ancak Doğa'nın girdiği pozisyon ile ikinci yarı için sahaya çıkarılması arasında yaklaşık 30 dakika gibi uzun bir süre var.Bu süre zarfında soyunma odasında kustuğu söyleniyor.
  Bu oyuncunun ikinci yarı için sahaya niçin çıkarıldığını bilmiyoruz.

kalender
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 15:17

Burada hiç kimseyi olumsuz şekilde eleştirmek istemiyoruz .Ancak Doğa'nın girdiği pozisyon ile ikinci yarı için sahaya çıkarılması arasında yaklaşık 30 dakika gibi uzun bir süre var.Bu süre zarfında soyunma odasında kustuğu söyleniyor.

Soyunma odasında kusan bir insanı tüm koridoru ve sahayı yürütüp ambulansa götürmeleri işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor sanırımExclamation
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
foti Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı foti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 16:02
Alıntı yapılan es_emre26

Sırf birilerinin reklamı olsun diye,futbolcularımız riske ediliyor kokusu seziyorum,anlaşılır gibi değil...

Bana da öyle geliyor. Umarım yanılıyoruzdur...
Hatalar devam ederse, bir alternatifleri vardır inşallah, yani düşünülmüştür...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 16:42
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Soyunma odasında kusan bir insanı tüm koridoru ve sahayı yürütüp ambulansa götürmeleri işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor sanırımExclamation

Hastaneye götürülürken yanında kulübün sağlık ekibinden birisinin  olduğuna inanmak istiyoruz.Böyle durumlarda doktorlar müdahale etmeden önce hastanın genel durumu ile bilgileri sağlıklı şekilde öğrenmek istiyorlar.

Doğa kardeşimize geçmiş olsun diyoruz.
kalender
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:29
Bildiğim kadarıyla birçok futbolcumuz ismi lazım değil hastaneye muayene olduktan sonra, tekrardan geçen seneki anlaşılan hastaneye kontrole özel olarak gidiyor.Bu da şimdiki sağlık ekibinin ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor.
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:37

futbolcular gecen seneki sağlık ekibinden oldukça memnudular. fakat yönetim içerisinden sakarya hastanesine yakınlığı ile bilinen bazı insanlar bu sene takımımız sağlık ekibi görevini resmen peşkeş çektiler. futbolcuların hiç birisi bu sağlık ekibine güvenmiyor hepsi ya ankaraya yada gecen seneki sağlık ekibine tedaviye gidiyor. allahtan daha fazla sakat oyuncu vermeden derhal yapılan hatadan geri dönülmelidir.

SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
MSF Liste gör
Yazar

Serkan Topal
  Alıntı MSF Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 19:07
Alıntı yapılan montoya

futbolcular gecen seneki sağlık ekibinden oldukça memnudular. fakat yönetim içerisinden sakarya hastanesine yakınlığı ile bilinen bazı insanlar bu sene takımımız sağlık ekibi görevini resmen peşkeş çektiler. futbolcuların hiç birisi bu sağlık ekibine güvenmiyor hepsi ya ankaraya yada gecen seneki sağlık ekibine tedaviye gidiyor. allahtan daha fazla sakat oyuncu vermeden derhal yapılan hatadan geri dönülmelidir.

Bu ve buna benzer mesajların bilgi eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Madem arkadaş alenen isim vermiş bende devam edeyim.

Arkadaşlar; öncelikle bilin ki Sakarya Hastanesi ile Eskişehirspor Klübü arasında yapılan bir sponsorluk anlaşması. Bu anlaşma kapsamında sadece sezon başındaki yurtdışı kampında uzman doktor bulundurulması, futbolcuların sezon başı ve ortasında rutin sağlık kontrollerinin yapılması ve ayrıca maç günleri ambulans ve sağlık ekibinin (sedye taşıyan personel) bulundurulması karşılığında saha içi reklam alınmasından ibarettir.

Dolayısıyla futbolcuların antreman ve maçlardaki sportif sakatlıklarına, Klübün bünyesinde maaşlı çalışan hekimler tarafından mudahele edilmektedir. Söz konusu hastanenin bu gibi durumlarda bir insiyatifi bulunmamakta, sadece acil durumlarda tomogragi, mr vs.  tıbbi desteklerde bulunmaktadır.

Sponsor Hastanenin ne bu seneki ne de geçen seneki sağlık ekibi ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur.

Sağlık ekibi adı altında faturanın sponsor hastaneye kesilmesinin bir anlamı bulunmamaktadır. Bu gibi mesajlar adı geçen hastanenin itibarını zedeleyecek nitelikte olup, gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Lütfen fikir sahibi olmadan ve araştırmadan bu gibi yersiz mesajlar yazmayalım..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır