Sayfayı yazdır | Close Window

Kulüp Sağlık Ekibi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2590
Yazdırma tarihi: 29/May/2024 saat 06:48
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kulüp Sağlık Ekibi
Gönderen: eseserkan26
Konu: Kulüp Sağlık Ekibi
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 11:11

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan kalender 26

Hava topunda çarpışıp travma geçiren bir futbolcuyu sahaya sürme GAFLETİ gösteren Eskişehirspor kulübü sağlık ekibinin uzmanlık alanını merak ediyoruz.
  Bunlar JİNEKOLOG'mudur nedir.?

Bu kadar önemli bir işi kişisel ahbaplıklar neticesinde profesyonel çalışan bir kurumdan alıp imkan olarak çok daha yetersiz durumdaki başka birine vermek saçmalığını bizim yönetimden başkası beceremezdi.  

Bu konuyu açmamı sağlayan , yukarıda alıntı yaptığım yazılar oldu.Önce youla ve Ümit Karan'ın sakatlıklarının uzamasında etkili oldukları konuşuldu şimdide Doğanın olayında.

Sağlık işinin çok önemli bir konu olduğunu düşünerek ve önümüzdeki günlerde daha büyük bir olay olmaması için bu konunun tartışılması gerektiğini düşünüyorum.

Ve soruyurum sizce Sağlık ekibinin görevine son verilmeli mi?

-------------
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ

Yanıtlar:
Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 11:17
Sırf birilerinin reklamı olsun diye,futbolcularımız riske ediliyor kokusu seziyorum,anlaşılır gibi değil...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 13:17
Eski sağlık ekibi ile yollar niye ayrıldı bir bilgisi olan varmı acaba? Geçen sene bildiğim kadarıyla sağlık ekibinden kaynaklanan bir sorun yoktu ortada.

Bir futbolcumuzun futbol hayatı bitmeden bu sağlık ekibi ile yollar ayrılmalıdır.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 13:27
  Burada hiç kimseyi olumsuz şekilde eleştirmek istemiyoruz .Ancak Doğa'nın girdiği pozisyon ile ikinci yarı için sahaya çıkarılması arasında yaklaşık 30 dakika gibi uzun bir süre var.Bu süre zarfında soyunma odasında kustuğu söyleniyor.
  Bu oyuncunun ikinci yarı için sahaya niçin çıkarıldığını bilmiyoruz.

-------------
kalender

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 15:17

Burada hiç kimseyi olumsuz şekilde eleştirmek istemiyoruz .Ancak Doğa'nın girdiği pozisyon ile ikinci yarı için sahaya çıkarılması arasında yaklaşık 30 dakika gibi uzun bir süre var.Bu süre zarfında soyunma odasında kustuğu söyleniyor.

Soyunma odasında kusan bir insanı tüm koridoru ve sahayı yürütüp ambulansa götürmeleri işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor sanırımExclamation

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: foti
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 16:02
Alıntı yapılan es_emre26

Sırf birilerinin reklamı olsun diye,futbolcularımız riske ediliyor kokusu seziyorum,anlaşılır gibi değil...

Bana da öyle geliyor. Umarım yanılıyoruzdur...
Hatalar devam ederse, bir alternatifleri vardır inşallah, yani düşünülmüştür...

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 16:42
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Soyunma odasında kusan bir insanı tüm koridoru ve sahayı yürütüp ambulansa götürmeleri işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor sanırımExclamation

Hastaneye götürülürken yanında kulübün sağlık ekibinden birisinin  olduğuna inanmak istiyoruz.Böyle durumlarda doktorlar müdahale etmeden önce hastanın genel durumu ile bilgileri sağlıklı şekilde öğrenmek istiyorlar.

Doğa kardeşimize geçmiş olsun diyoruz.

-------------
kalender

Gönderen: Karahan26
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 18:29
Bildiğim kadarıyla birçok futbolcumuz ismi lazım değil hastaneye muayene olduktan sonra, tekrardan geçen seneki anlaşılan hastaneye kontrole özel olarak gidiyor.Bu da şimdiki sağlık ekibinin ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor.

-------------
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 18:37

futbolcular gecen seneki sağlık ekibinden oldukça memnudular. fakat yönetim içerisinden sakarya hastanesine yakınlığı ile bilinen bazı insanlar bu sene takımımız sağlık ekibi görevini resmen peşkeş çektiler. futbolcuların hiç birisi bu sağlık ekibine güvenmiyor hepsi ya ankaraya yada gecen seneki sağlık ekibine tedaviye gidiyor. allahtan daha fazla sakat oyuncu vermeden derhal yapılan hatadan geri dönülmelidir.

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderen: MSF
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 19:07
Alıntı yapılan montoya

futbolcular gecen seneki sağlık ekibinden oldukça memnudular. fakat yönetim içerisinden sakarya hastanesine yakınlığı ile bilinen bazı insanlar bu sene takımımız sağlık ekibi görevini resmen peşkeş çektiler. futbolcuların hiç birisi bu sağlık ekibine güvenmiyor hepsi ya ankaraya yada gecen seneki sağlık ekibine tedaviye gidiyor. allahtan daha fazla sakat oyuncu vermeden derhal yapılan hatadan geri dönülmelidir.

Bu ve buna benzer mesajların bilgi eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Madem arkadaş alenen isim vermiş bende devam edeyim.

Arkadaşlar; öncelikle bilin ki Sakarya Hastanesi ile Eskişehirspor Klübü arasında yapılan bir sponsorluk anlaşması. Bu anlaşma kapsamında sadece sezon başındaki yurtdışı kampında uzman doktor bulundurulması, futbolcuların sezon başı ve ortasında rutin sağlık kontrollerinin yapılması ve ayrıca maç günleri ambulans ve sağlık ekibinin (sedye taşıyan personel) bulundurulması karşılığında saha içi reklam alınmasından ibarettir.

Dolayısıyla futbolcuların antreman ve maçlardaki sportif sakatlıklarına, Klübün bünyesinde maaşlı çalışan hekimler tarafından mudahele edilmektedir. Söz konusu hastanenin bu gibi durumlarda bir insiyatifi bulunmamakta, sadece acil durumlarda tomogragi, mr vs.  tıbbi desteklerde bulunmaktadır.

Sponsor Hastanenin ne bu seneki ne de geçen seneki sağlık ekibi ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur.

Sağlık ekibi adı altında faturanın sponsor hastaneye kesilmesinin bir anlamı bulunmamaktadır. Bu gibi mesajlar adı geçen hastanenin itibarını zedeleyecek nitelikte olup, gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Lütfen fikir sahibi olmadan ve araştırmadan bu gibi yersiz mesajlar yazmayalım..

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 20:48
Ben yaşamımda doğru düzgün bir hastalık geçirmedim,
taki 2005 yılında onbeş gün ara ile iki kalp krizi geçirene kadar.
Bu nedenle sağlık konusunda konuşmak ilgi alanımın tamamen dışında,
üç beş yıl fazla okuyup hekim olaydık, önce alkolün zararlarından bahsederdik.

Cool

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 21:01
Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

Bu ve buna benzer mesajların bilgi eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Madem arkadaş alenen isim vermiş bende devam edeyim.

Arkadaşlar; öncelikle bilin ki Sakarya Hastanesi ile Eskişehirspor Klübü arasında yapılan bir sponsorluk anlaşması. Bu anlaşma kapsamında sadece sezon başındaki yurtdışı kampında uzman doktor bulundurulması, futbolcuların sezon başı ve ortasında rutin sağlık kontrollerinin yapılması ve ayrıca maç günleri ambulans ve sağlık ekibinin (sedye taşıyan personel) bulundurulması karşılığında saha içi reklam alınmasından ibarettir.

Dolayısıyla futbolcuların antreman ve maçlardaki sportif sakatlıklarına, Klübün bünyesinde maaşlı çalışan hekimler tarafından mudahele edilmektedir. Söz konusu hastanenin bu gibi durumlarda bir insiyatifi bulunmamakta, sadece acil durumlarda tomogragi, mr vs.  tıbbi desteklerde bulunmaktadır.

Sponsor Hastanenin ne bu seneki ne de geçen seneki sağlık ekibi ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur.

Sağlık ekibi adı altında faturanın sponsor hastaneye kesilmesinin bir anlamı bulunmamaktadır. Bu gibi mesajlar adı geçen hastanenin itibarını zedeleyecek nitelikte olup, gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Lütfen fikir sahibi olmadan ve araştırmadan bu gibi yersiz mesajlar yazmayalım..
sadece kısmen doğru bu yazı ; geçen seneki sağlık ekibi sponsor hastaneden di ama bu sene ise sponsor değişti kulüp doktoru her nedense o hastaneden değilmiş...
zaten soruda bu;  neden sponsor değişti sponsor değişti neden ekip te değişti?.. bu değişim  maddi ve hizmet kalitesi anlamında olumlu mu olumsuz mu oldu ????????? yaşanan bu sorunların sebebi kim???

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 22:23
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

sadece kısmen doğru bu yazı ; geçen seneki sağlık ekibi sponsor hastaneden di ama bu sene ise sponsor değişti kulüp doktoru her nedense o hastaneden değilmiş...
zaten soruda bu;  neden sponsor değişti sponsor değişti neden ekip te değişti?.. bu değişim  maddi ve hizmet kalitesi anlamında olumlu mu olumsuz mu oldu ????????? yaşanan bu sorunların sebebi kim???

Ali Bey,

Eskişehirspor yönetiminde bulunmadığınıza ve adı geçen sponsor hastanenin hissedarı olmadığınıza göre yazılan yazının kısmen doğru olmayan! yönlerini de açıklasanızda kamuoyu bir aydınlansa. 

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 22:54
Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

geçen seneki sağlık ekibi ile olan kısmı doğru değil.....

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 23:04

Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

ayrıca siz sözleşme maddelerine kadar bildiğinize göre yönetimden veya hastanedensiniz???

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 23:05

Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

Burada kastettiğim adı geçen Sakarya hastanesinin klübün kendi bünyesindeki sağlık ekibi ile bir bağlantısının olmadığıdır. Yoksa geçen seneki sponsor hastanenin geçen seneki klübün sağlık ekibi ile bir bağlantısının olup olmadığını ve hangi şartlar dahilinde anlaşıldığını bilmiyorum. Bunu bilecek olan sözleşmenin taraflarıdır.

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 23:13
[
ayrıca siz sözleşme maddelerine kadar bildiğinize göre yönetimden veya hastanedensiniz???
[/QUOTE]
yönetimden değilim. rahat olun..ama sözleşme şartlarını bilebilecek konumdayım Smile

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 23:21
Alıntı yapılan MSF

[
yönetimden değilim. rahat olun..ama sözleşme şartlarını bilebilecek konumdayım Smile[/QUOTE]
çok rahatladım valla::))

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderen: sağlığın gülü
Gönderi tarihi: 10/Kas/2009 saat 00:26
Merhaba arkadaşlar ben hüseyin zeybek gecen sene sağlık ekibindeydim Anadolu hastanesi olarak biz sponsorduk ve yönetim isteği ile ve yakınalrı sayesinde ihalesi sakarya hastanesine verildi denildi bize bizde kombinemizi alıp sürekli gelen kişlerden birisiyim bende msf arkadaşımız açıklamış zaten yalnız şunu söyliyecem hala futbolcularımız bizim hastneye gelip biz sizden daha memnunuz diyorlar o bir gercek ben youla  ve nadarevic le baya  konuşuyorum  bilginiz olsun  sakarya hastanasi sağlık ekibine başarıalr dilerim...

( not  : arkadaşlar futbolcu sakatlandığında  lütfen 2 kişi çıkın siz başka bir  futbolcu sakatlandığın da ne yapacaksınız  peki 4 kişi koşarak gidiyorsunuz da onu gördüm yanlış bence analatabildim mi  biz eğer yeniyorsak ve futbolcunun ciddi birşeyi yoksa yavaş koşardık ve vakit geçirirdik buna bizzat esesli futbolcuların yavaş koş dediği duyarsınız :=)) ben kendim şait oldum bizzat )

-------------
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...

Gönderi tarihi: 10/Kas/2009 saat 15:26
Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

Serkan bey anladığım kadarıyla konuya hakim kişilerdensiniz. su anki sağlık ekibi ssk dan diye biliyorum. futbolcuların söylediğine göre oldukça yetersiz sağlık ekibi. sakarya hastanesine bu sponsorluk anlaşması neler kazandırıyor.yada daha doğru bir değişle sakarya hastanesi bu sponsorluk anlaşması karşılığında klupden nasıl faydalanıyor , ben sadece reklamla alakalı olmadığını işin içinde başka şeylerin döndüğünü düşünüyorum. bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Kas/2009 saat 15:35
---Bu anlaşma kapsamında sadece sezon başındaki yurtdışı kampında uzman doktor bulundurulması, futbolcuların sezon başı ve ortasında rutin sağlık kontrollerinin yapılması ve ayrıca maç günleri ambulans ve sağlık ekibinin (sedye taşıyan personel) bulundurulması karşılığında saha içi reklam alınmasından ibarettir.---

bu yapılanların aynısını gecen sene anadolu hastaneside veriyordu. üstelik doktorlarıda sadece kamplarda ve devre arasında değil her daim futbolcularla beraberdi. Bildiğim kadarıylada sıkı eseslilerdi. futbolcularda oldukça memnunlardı zaten her seyde ortada.

yönetim aynı takım aynı hoca aynı ama dünya kadar sakat oyunc veriyoruz. sakalanan adam en az 3-5 hafta kendine gelemiyor.
yanı demek istediğm herşey yolunda iken neden değiştirilmek istendi nedenini bilen söylesin herkez bilgilensin. (bu arada anadolu hastanesi ile uzaktan yakından alakam yok )

-------------

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 00:13
Atatürk Stadyumu´nda ambulans krizi

Pazar günkü maçta devre arası Doğa´ya acil müdahale gerekti.
Stadyumdaki tek ambulans ile hastaneye götürüldü.
20 dakika boyunca ambulans yoktu sahada.
Şans eseri başka ciddi sakatlık olmadı.
Ya olsaydı.
Ya bir futbolcu veya taraftar yaralansaydı.
Sorduk, öğrendik.
Eskişehirspor´un anlaşma yaptığı özel hastane bir tek ambulans ayırmış maçlar için.
İkincisi; Sağlık Müdürlüğü´nden istenmiş.
Ancak; ücret istemiş kurum.
"Para vermezseniz ambulans yok" denilmiş yani.
O ambulans sadece Eskişehirspor´a veya sahadaki futbolcular için değil ki;
Her an tribünlerde de yaralanmalar, kalp krizi gibi sağlık sorunları yaşayanlar olabilir.
Onlara da acil müdahale gerekebilir.
Görüyoruz, ambulansların depolandığı merkezlerde onlarca ambulans bekliyor.
15 günde bir kez, Eskişehirspor maçlarına bir ambulans çok görülmemeli.
Çünkü; Bu halk sağlığı ile ilgili bir durum.

Engin Bayrı / Sakarya Gazetesi

-------------

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 04:51
Alıntı yapılan montoya

---Bu anlaşma kapsamında sadece sezon başındaki yurtdışı kampında uzman doktor bulundurulması, futbolcuların sezon başı ve ortasında rutin sağlık kontrollerinin yapılması ve ayrıca maç günleri ambulans ve sağlık ekibinin (sedye taşıyan personel) bulundurulması karşılığında saha içi reklam alınmasından ibarettir.---

bu yapılanların aynısını gecen sene anadolu hastaneside veriyordu. üstelik doktorlarıda sadece kamplarda ve devre arasında değil her daim futbolcularla beraberdi. Bildiğim kadarıylada sıkı eseslilerdi. futbolcularda oldukça memnunlardı zaten her seyde ortada.

yönetim aynı takım aynı hoca aynı ama dünya kadar sakat oyunc veriyoruz. sakalanan adam en az 3-5 hafta kendine gelemiyor.
yanı demek istediğm herşey yolunda iken neden değiştirilmek istendi nedenini bilen söylesin herkez bilgilensin. (bu arada anadolu hastanesi ile uzaktan yakından alakam yok )

güzel arkadaşım biz gecen sene sponsor bizdik ve bütün futbolcular bizden çok memundu  örn  : serdar gece nescafe içmeye gelirdi nöbetimde hep ben acil servis de çalışıyorum gelirken hep tatlı getirirlerdi ve süper bir ortam vardı şimdi hepsi memnun değil buna emin olun  sezgin abi ile konuştum gecen ssk acilde oda öle diyor. eses dr ssk acilde çalışıyor ambulans ise sakarya has. merak etmeyin çok az kaldı acıbadem geldimi hepsini siler atar ortadan profesyonel adamlar merak etmeyin çok az kaldı sabredin istese hakem ambulans gelseyi kadar maçı bekletme hakkı vardı kullanmadı 112 ambulanslarını sadece istanbul takımlarında gönderiyor ilgi alaka yoğunluk ve sağlık müdürleri geliyor ya maçlara o yüzden bilginiz olsun die yazdım  saygıalrımla  hüseyin zeybek.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 05:58
Burada izlediğim kadarı ile,
her sektör gibi sağlık sektöründe de,
kimin eli kimin cebinde belli değil, normaldir..
Nereye baksan, çapanoğlu var, güçlüysen sorun yok,
Sağlığın Gülü ne yazmış: Acıbadem gelecek silip süpürecek.
Biz daha çok süpürülürüz, itip kakılırız, model öyle, sistem böyle !

Angry

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 09:37
Nedeni ahbap çavuş ilişkileri, Yukarıdada yazıldığı gibi Yönetimin bazı yöneticilerin Dr.ahbapları sayesinde başka sağlık kuruluşuna yönlendirmeleri.
Tamamen duygusal Wink 
Takip edin önlem alınmazsa ağır hava ve saha şartları başladığında Takım bile kuramayacağız, sakatımız hiç eksik olmayacak.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 10:29
Alıntı yapılan montoya

Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan montoya

Serkan bey anladığım kadarıyla konuya hakim kişilerdensiniz. su anki sağlık ekibi ssk dan diye biliyorum. futbolcuların söylediğine göre oldukça yetersiz sağlık ekibi. sakarya hastanesine bu sponsorluk anlaşması neler kazandırıyor.yada daha doğru bir değişle sakarya hastanesi bu sponsorluk anlaşması karşılığında klupden nasıl faydalanıyor , ben sadece reklamla alakalı olmadığını işin içinde başka şeylerin döndüğünü düşünüyorum. bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Sevgili Arkadaşım,

İlk olarak bu seneki klubün sağlık ekibinin hangi kurumdan olduğunu bilmiyorum. Her halukarda bu durum, sağlık ekibinin sponsor hastane ile ilgisi olmadığını ortaya koymaktadır.

İkinci olarak ilk mesajımda da açıklamaya çalışmıştım. Öncelikle Eskişehirspor klubünün hangi hastane ile sponsorluk anlaşması yapacağı tamamen klübün kendi tasarrufudur. Geçen senelerde başka bir hastanedir. Bu sene Sakarya Hastanesi, seneyede kimbilir başka bir hastane. Ama bu seneki anlaşmayı bildiğim için ve yanlış anlamaları düzeltme adına bu yazıları yazıyorum.

Öncelikle herkes bilsinki bu seneki anlaşma talebi Eskişehirspor klübünden gelmiştir. Dolayısıyla bazı arkadaşların dediği gibi ortada bir ihale, ahbap çavuş ilişkisi, peşkeş çekme, yakınlıktan kaynaklanan bir durum bulunmamaktadır. Yukarıdaki mesajları okuyanlar düşünecek ki sanki sponsor hastane bu işten nemalanıyor. Sizi temin ederim bu sponsorluk anlaşması kapsamında sadece ve sadece 2 adet Vip kombine ve saha içi reklam alınmıştır. Bunun dışında hastane parasal anlamda bir kuruş bile  almamaktadır. Öte yandan bu anlaşmanın hastaneye maliyetini ise burada açıklamam etik olmaz.

Üçüncü olarak ilk mesajımda da açıklamaya çalıştım ama bazı arkadaşlar anlamamaya ısrar ediyor. Bir futbolcu sakaklandığında ve uzun süreli tedaviye gerek olduğunda sponsor hastane sadece ihtiyaç duyulduğunda ilk müdaheleyi yapar. Bundan sonra tedavinin ne şekilde yapılacağına ve hangi doktor tarafından tedavinin devam edileceğine klübün kendi hekimleri ve en önemlisi futbolcunun bizzat kendisi karar verir. Futbolcu kendi doktorunu seçmekte tamamen serbesttir. Yani Ümit ve Youla' da olduğu gibi tedavi için şehir dışındaki kendi doktorlarını da seçebilirler. Bilmem anlatabildim mi?

Gönderen: ŞoVaLyE
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 13:04
Alıntı yapılan MSF

Sevgili Arkadaşım,
İlk olarak bu seneki klubün sağlık ekibinin hangi kurumdan olduğunu bilmiyorum. Her halukarda bu durum, sağlık ekibinin sponsor hastane ile ilgisi olmadığını ortaya koymaktadır.

İkinci olarak ilk mesajımda da açıklamaya çalışmıştım. Öncelikle Eskişehirspor klubünün hangi hastane ile sponsorluk anlaşması yapacağı tamamen klübün kendi tasarrufudur. Geçen senelerde başka bir hastanedir. Bu sene Sakarya Hastanesi, seneyede kimbilir başka bir hastane. Ama bu seneki anlaşmayı bildiğim için ve yanlış anlamaları düzeltme adına bu yazıları yazıyorum.
Öncelikle herkes bilsinki bu seneki anlaşma talebi Eskişehirspor klübünden gelmiştir. Dolayısıyla bazı arkadaşların dediği gibi ortada bir ihale, ahbap çavuş ilişkisi, peşkeş çekme, yakınlıktan kaynaklanan bir durum bulunmamaktadır. Yukarıdaki mesajları okuyanlar düşünecek ki sanki sponsor hastane bu işten nemalanıyor. Sizi temin ederim bu sponsorluk anlaşması kapsamında sadece ve sadece 2 adet Vip kombine ve saha içi reklam alınmıştır. Bunun dışında hastane parasal anlamda bir kuruş bile  almamaktadır. Öte yandan bu anlaşmanın hastaneye maliyetini ise burada açıklamam etik olmaz.
]Üçüncü olarak ilk mesajımda da açıklamaya çalıştım ama bazı arkadaşlar anlamamaya ısrar ediyor. Bir futbolcu sakaklandığında ve uzun süreli tedaviye gerek olduğunda sponsor hastane sadece ihtiyaç duyulduğunda ilk müdaheleyi yapar. Bundan sonra tedavinin ne şekilde yapılacağına ve hangi doktor tarafından tedavinin devam edileceğine klübün kendi hekimleri ve en önemlisi futbolcunun bizzat kendisi karar verir. Futbolcu kendi doktorunu seçmekte tamamen serbesttir. Yani Ümit ve Youla' da olduğu gibi tedavi için şehir dışındaki kendi doktorlarını da seçebilirler. Bilmem anlatabildim mi?

Sevgili MSF,

Sağlık ekibi talebinin Klüpten geldiği doğrudur. Ancak içeriğine bakmak lazım. Neden Sakarya Hastanesi ?

Çünkü Yönetim Kurulumuzun Dr. Üyesi, Hastane Sahibi Mustafa Emeksiz'in yakın arkadaşı, Ona kıyak olsun, diye bu hastane ile Sponsorluk anlaşması yapıldı. Geçen seneki Anadolu Hastanesi ile hiç bir problem yoktu. Ancak bir Dr ile yapılan tartışma sonucu, sırf kendi dediğini yaptırmak için Hastane değiştirildi..

Dediğiniz gibi sponsorluk anlaşmasında 2 adet VIP Kombine ve saha içi Reklamı verilmiştir. Ve başkada 1 kuruş para ödenmemiştir. Ancak; Bu hastanenin verdiklerine bakmak lazım..

Şu an klüp bu hastanenin hiç bir hizmetinden yararlanmıyor. Sadece sezon başı Futbolcu muayeneleri yapıldı.. Zaten bunu karşılığını da Ümit Karan'ın ulusal ve yerel basının önünde yapılan muayene ile aldı.. Bu reklamı acaba kaç liraya yaptırabilirdi ??

Bunu bir tarafa bırakalım, Saha için reklam bugün en az 10-15 Milyar civarındadır, 2 Adet VIP Kombinede 2-3 Milyar civarındadır. Yaklaşık 20 Milyar tutan bu ödeme karşılığında Hastane ne vermiştir ? Sezon başı hariç hiç bir futbolcumuz Sakarya hastanesinde muayene olmamıştır.

Şu anki doktorumuz, SSK acil servisinde görevli bir doktordur. Dolayısı ile Tüm tedavi MR vs. tetkikler SSK hastanesinde yapılmaktadır.

Yazınızda Sponsor sadece ihtiyaç duyulduğunda ilk müdahaleyi yapar demişsiniz. Bunu sahadaki 112 Acil servisindeki elemanlarda yapar. Sponsor demek, tüm sağlık masraflarını ve ihtiyaçlarını karşılamak anlamını taşır. Klübün kendi hekimleri demişsiniz, Bunu klübün kendi karar verir demişsiniz. Peki Hastane ve Dr. masraflarını kim karşılıyor ? Tabiki klüp.. Peki "Sponsor" anlaşması neden yapılmıştır. Yada "Sponsor" ne demektir ?

Sponsorluk tüm sağlık hizmetleri için yapılmıştır. Nedeni de Sağlık hizmelerine ve Dr. lara para vermemek için.. Yoksa her futbolcu kendi kafasına göre istediği yere gitse sezon sonu sağlık hizmetleri faturası 100 Milyar'ı aşar...

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 13:56

Arkadaşım, bu yazdıklarından yönetim kurulunun dr üyesini (böyle bir üyenin varlığından haberim yok ve varsa bile kendisini tanımıyorum) ile hastane sahibi arasındaki görüşmelere birebir şahit olmuşsun gibi anlam çıkıyor. Ama hiçbir şey bilmiyorsun.

Hastane sahibi zorla yönetime gelin bu sene ben sponsor olayım mı demiş yoksa tersimi olmuş? . Taraflar arasındki sözleşmeyi hiç gördünmü? Hastanenin yükümlülükleri nelerdir biliyorumusun? Bide şu kıyak meselesi nedir?

Yazında belirttiğin Klüp doktoru futbolcuları SSK hastanesine yönlendiriyorsa burada Hastanenin ne kabahati var?

Sakatlık geçiren futbolcu sponsor hastaneye gelmiş de geri mi çevrilmiş. Hayır biz senin MR'ını çekmiyoruz mu denilmiş.?Bu soruyu da cevaplarsan sevinirim.

Ayrıca sende elma ile armudu karıştırıyorsun. Klübün sağlık ekibi ile sponsor hastanenin yükümlülükerini bir kefeye koyuyorsun.

Bir de hastanenin ne verdiği sorgulamışsın. Emin ol ki yazındaki 20 bin liralık maliyetin kat ve kat fazlasını hastane yapmıştır.

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 14:35
Alıntı yapılan hüsnü

Burada izlediğim kadarı ile,
her sektör gibi sağlık sektöründe de,
kimin eli kimin cebinde belli değil, normaldir..
Nereye baksan, çapanoğlu var, güçlüysen sorun yok,
Sağlığın Gülü ne yazmış: Acıbadem gelecek silip süpürecek.
Biz daha çok süpürülürüz, itip kakılırız, model öyle, sistem böyle !

Angry

acıbadem türkiyede tek sponsorluğu tam olarak işleyen kişilerdir tedavi dediğinde öle olur bakın diğer takımların sponsor hastanesine  hepsi acıbadem gelip alsın die uğraşılıyor.küme düşecek kocaelinin bile acıbadem hala. kışın gelince görecem ben hastalıktan kadr o zor kurulacak bak. ben hem tesislerde hemde acilde serum taktığım futbolcu çok olmuştur.LOL

-------------

Gönderen: soldier
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 14:56
Anladığım kadarı ile herkez olayı tam olarak bilmiyor.
1- Şu an sponsor hastane olarak görülen Sakarya hastanesi kulübe ortopedi uzmanı, fizyoterapist vs. gibi uzman hekimler sağlayamamıştır.Geçen 3 yılki ekipte 3 adet ortopedi uzmanı görev yapmakta idi. Zaten futbolcularda halen o hekimlere gitmektedir.

2-Kulüp doktoru olarak görev yapan arkadaş pratisyen hekim olup sadece kulüp doktorluğu hakkında kurs almıştır. Yani böyle önemli kararlar verme aşamasında yetersizdir.

3-Yukarıdaki her 2 maddede belirtilen zaaflarla bu şahısların doğrudan ilişkisi yoktur. Zaaf sadece ve saadece kulüp yönetiminde sağlıktan sorumlu yöneticidedir. Ahbap çavuş ilişkisi nedeniyle geçen yılki sağlık kadrosu hiçbir gerekçe göstermeden ve teşekkür bile edilmeden görevden uzaklaştırılmış ve mevzu bahis yöneticinin yakınları göreve getirilmiştir.

4-Bu olaya o dönemin takım kaptanı da karşı çıkmış fakat sesini duyuramamıştır.

5- Lütfen değerli hocamıza sorun.Niçin geçen yıllardaki sağlık ekibi göreve devam etmedi.

6- Sonuç olarak basit hesaplar neticesinde kaybeden Eskişehirspor oluyor.

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 15:05
Kulübün sağlık işlerinden sorum yönetim kurulu üyesi Dr. Aytekin Bey'midir? Bilen var mı?

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 15:24
Alıntı yapılan banner

Kulübün sağlık işlerinden sorum yönetim kurulu üyesi Dr. Aytekin Bey'midir? Bilen var mı?

Evet Dr. Aytekin Bey'dir. Ve Klübün Sağlık Sponsorluğunu Sakarya Hastanesi'ne yani ahbabına verende odur..

Normal bir vatandaş bile acaba neremi kesecekler diye, Sakarya Hastanesi'ne gitmeye korkarken, Futbolcuların buraya gidebileceğini düşünmek hatadır..

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 16:44
Alıntı yapılan ŞoVaLyE

Alıntı yapılan banner

Evet Dr. Aytekin Bey'dir. Ve Klübün Sağlık Sponsorluğunu Sakarya Hastanesi'ne yani ahbabına verende odur..

Normal bir vatandaş bile acaba neremi kesecekler diye, Sakarya Hastanesi'ne gitmeye korkarken, Futbolcuların buraya gidebileceğini düşünmek hatadır..

Yağız Bey,

Kişi ve kurumları neden karalamaya çalıştığınızı yukarıdaki mesajınız gayet iyi özetliyor. Kurumlarla olan şahsi meselelerinizi İFTİRA ATMAK yerine hukuki yollardan aramanız daha onurlu bir davranış olacaktır.

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 17:38
Tek şahsi meselem Eskişehirspor'un çıkarlarıdır..
Hukuki yollara başvurmak için, yasal taraf olmak gerekir..
Yoksa Ne Dr. Aytekin Bey'i tanırım. Nede Dr. Mustafa Emeksiz'i...
Nede Ameliyat etmeden, Ameliyat ettim diye imza atan doktorları...

-------------
Kavgam da, Sevdam da ESES

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 18:45

Bende bildiklerimi yazayım belki konuyu tamamlamaya yardımcı olur.

Anadolu Hastanesinin eski ortağı Dr.Zeynel Bal,Nebi Hatipoğlu döneminde kulübün yönetimindeydi.Kendi cebinden 100.000.-TL para verdiği gibi ayrıca Hastanenin tüm imkanlarını seferber etmişti.Zeynel Bey,Kayserili olmasına ve futboldan hiç anlamamasına rağmen Eskişehirspor'a ciddi destek olmuştur.

Dr.Aytekin Bey ise Mesut Hoşcan'ın yakını,dostu ve kankasıdır.Onun zorlamasıyla yönetime girmiştir.Öyle 3-5 kuruşun peşinde koşacak birisi kesinlikle değildir.Son derece düzgün biri olup Ali Fuat Güven caddesinde aile hekimliği yapmaktadır.Öyle menfaat peşinde koşacak birisi hele hiç değildir.

Eski yönetici Zeynel Bey,Anadolu Hastanesindeki hisselerini,Sabancı Grubuna ve Bursa'dan gelen doğu kökenli birilerine satmıştır.Hastanenin yeni yönetimi ise olaylara daha profesyonel bakmakta öyle hatır gönül işlerine tenezzül etmemektedir.Zeynel Bey'in zamanında tanınan imkanlar,olanaklar artık Eskişehirspor'un hizmetine verilmemekte yada ciddi paralar talep edilmektedir.

Dr.Aytekin bu sebeble en ucuz şartlarla en fazla hizmeti sunan yerle anlaşmak zorunda kalınmıştır.Yoksa denildiği gibi Sakarya Hastanesinin sahibi Mustafa Emeksiz ile Dr.Aytekin Beyin arkadaş olmaları en akla gelmez işlerden biridir.Mustafa Emeksiz, beş vakit namaz kılan,yaşamını islami kurallar çerçevesinde ayarlayan biriyken,Dr Aytekin ise alkol kullanan, gezen,tozan,Mustafa Emeksiz'in hiç hoşlanmadığı tarzda yaşayan biridir.

Kaldı ki Mustafa Emeksiz'de Anadolu Hastanesinin kurucularındandır.

Benim anladığım Dr.Aytekin en ucuza bulduğu yerle anlaşmıştır.İnşallah ileride bu sponsorluklar daha da artar ve birçok Hastane en iyi imkanlarla bu işi yapmak için talip olur.  

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: blackandred
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 18:51
Alıntı yapılan 65es26

Bende bildiklerimi yazayım belki konuyu tamamlamaya yardımcı olur.

Anadolu Hastanesinin eski ortağı Dr.Zeynel Bal,Nebi Hatipoğlu döneminde kulübün yönetimindeydi.Kendi cebinden 100.000.-TL para verdiği gibi ayrıca Hastanenin tüm imkanlarını seferber etmişti.Zeynel Bey,Kayserili olmasına ve futboldan hiç anlamamasına rağmen Eskişehirspor'a ciddi destek olmuştur.

Dr.Aytekin Bey ise Mesut Hoşcan'ın yakını,dostu ve kankasıdır.Onun zorlamasıyla yönetime girmiştir.Öyle 3-5 kuruşun peşinde koşacak birisi kesinlikle değildir.Son derece düzgün biri olup Ali Fuat Güven caddesinde aile hekimliği yapmaktadır.Öyle menfaat peşinde koşacak birisi hele hiç değildir.

Eski yönetici Zeynel Bey,Anadolu Hastanesindeki hisselerini,Sabancı Grubuna ve Bursa'dan gelen doğu kökenli birilerine satmıştır.Hastanenin yeni yönetimi ise olaylara daha profesyonel bakmakta öyle hatır gönül işlerine tenezzül etmemektedir.Zeynel Bey'in zamanında tanınan imkanlar,olanaklar artık Eskişehirspor'un hizmetine verilmemekte yada ciddi paralar talep edilmektedir.

Dr.Aytekin bu sebeble en ucuz şartlarla en fazla hizmeti sunan yerle anlaşmak zorunda kalınmıştır.Yoksa denildiği gibi Sakarya Hastanesinin sahibi Mustafa Emeksiz ile Dr.Aytekin Beyin arkadaş olmaları en akla gelmez işlerden biridir.Mustafa Emeksiz, beş vakit namaz kılan,yaşamını islami kurallar çerçevesinde ayarlayan biriyken,Dr Aytekin ise alkol kullanan, gezen,tozan,Mustafa Emeksiz'in hiç hoşlanmadığı tarzda yaşayan biridir.

Kaldı ki Mustafa Emeksiz'de Anadolu Hastanesinin kurucularındandır.

Benim anladığım Dr.Aytekin en ucuza bulduğu yerle anlaşmıştır.İnşallah ileride bu sponsorluklar daha da artar ve birçok Hastane en iyi imkanlarla bu işi yapmak için talip olur.  

Bu yazılanlar daha İnandırıcı geldibana.B ana görede kimse 5 kuruş vermezken koca hastane çıkıp bütün hastaneyi bedava Eskişehirspora mı açacak.Bunuda da şükür dememiz gerekirken birde sponsorlara bok atıyoruz.Kimse yaranamaz zaten bizim taraftara. 

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 19:16
Aytekin Bey bir açıklama yaparsa akıllardaki soru işaretleri gider bence. Varol yazdıkları bana da mantıklı geldi. Bu işte hem kulübün ekonomisi düşünülmeli hem de sporcu sağlığı. Ucuz diye de riske girilmemeli. Aslında şehrimizde 2 üniversite var. Bu üniversitelerden birine Spor Hekimliği Bölümü açılsa Eskişehirspor'a çok faydası olur.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 20:47
Alıntı yapılan banner

Aytekin Bey bir açıklama yaparsa akıllardaki soru işaretleri gider bence. Varol yazdıkları bana da mantıklı geldi. Bu işte hem kulübün ekonomisi düşünülmeli hem de sporcu sağlığı. Ucuz diye de riske girilmemeli. Aslında şehrimizde 2 üniversite var. Bu üniversitelerden birine Spor Hekimliği Bölümü açılsa Eskişehirspor'a çok faydası olur.
kulübün ekonomisi artık ankara istanbuldaki doktorların vizite ücretine bağlanmıştır,sporcuların  sağlığıda kulüp dışındaki sağlık ekiplerine bağlıdır...Aytekin beyin açıklamaları sadece yönetimi tatmin eder o da belki ...taraftar göreceğini görmüştür...

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 21:01
Alıntı yapılan banner

Bu üniversitelerden birine Spor Hekimliği Bölümü açılsa Eskişehirspor'a çok faydası olur.

Yüzlerce üniversite açarlar, binlerce de bölüm, onbinleri kaydeder okuturlar,
sonra mezunları toplayıp, utanmadan yeterlilik sınavı yaparlar, bizler de seyrederiz.
Ülkemizde spor hekimliği var mı bilmiyorum ama yüzlerce diş hekimliği var, dişlerim çürük..

Angry

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: soldier
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 21:36
Kaş yaparken göz çıkarmak budur herhalde.Ekonomik olacak diye anlaştılar varsayalım.Futbolcuların hiçbirisi zaten sakarya Hastanesine  gitmiyor.Hepsi özel doktorlara gidiyorlar.Buda özel fiyatlara mal oluyor.Tabiki bunu da kulüp karşılıyor.Masrafta  ortalama % 400 artıyor. Bu nasıl bir ekonomik yorum. Bence Dr.Aytekin Bey en iyi bildiği şeyi yapsın. Gitsin aile hekimliğini yapsın. Bu tür işleri de işin ehillerine bıraksın. Geçen yıllarda her maçta en az 3 ambulans oluyordu. Şimdi ise 1 ambulans görev yapıyor. Bence bunlar sorgulanmalı.20.000 kişiye bir ambulans. İnşallah yakında ölümle sonuçlanan bir olay olmaz da bu konuştuklarımız geyik kabul edilir. Ama önemli olan testi kırılmadan ......

Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 21:47
Alıntı yapılan soldier

İnşallah yakında ölümle sonuçlanan bir olay olmaz da bu konuştuklarımız geyik kabul edilir.
İnsan sağlığı söz konusu olunca geyik olmaz, hayvan sağlığında bile...

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: 26KIRMIZI
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 22:21
Acıbadem hastanesi eskişehire açılırsa onlarla anlaşılsın sporcu sağlığı konusunda sakarya hastanesinden çok daha sağlıklı ve profosyeneldirler düşünüyorum.

-------------
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 22:25
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Acıbadem hastanesi eskişehire açılırsa onlarla anlaşılsın sporcu sağlığı konusunda sakarya hastanesinden çok daha sağlıklı ve profosyeneldirler düşünüyorum.
Sakarya ile aralarında karşılaştırma yapamayacağım ama Eskişehir'de Acıbadem'in inşaatı en son gördüğümde devam ediyordu. 2010 yılı içerisinde açılır herhalde.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 11/Kas/2009 saat 23:49

Acıbadem Hastanesi Eskişehir'de nasıl bir kadroyla çalışacak konusunda bir muamma vardı bu konuyu yakın ilgilileriyle son konuştuğum zaman.

Bir ara inşaat yavaşladı,anlaşmalar değişti diye biliyorum.
Doktor ve personel kadrosu (idari yöneticiler hariç) Eskişehir içinden toplama olacaksa mevcut hastanelerden çok farklı hizmetler sunacağı konusunda şüphelerim var.
Yönetim tabi ki çok önemli ve cerrahi müdahale konusunda daha donanımlı olacaklardır belki ama doktor kadrosunu mevcut hastanelerde isim yapmış insanları bir araya getirerek yaparlarsa bizim bildiğimiz Acıbadem hizmeti ve kalitesi sözde kalır.
Not:Yenilendiği söylenen sözleşme şartlarında değşiklik olması ve söylediklerimin boşa çıkması ihtimal dahilindedir.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: gullit
Gönderi tarihi: 12/Kas/2009 saat 12:32
Sanki Acıbadem Hst. açılınca koşa koşa gelecek aman ben sponsor olayım diye.Anadolu Hst.deki doktor ve diğer çalışan arkadaşlar,hastane yönetiminin ambulans başına kaç para talep ettiklerini biliyorlar mı.Biz daha önce bakıyorduk diyorlar ama kendi hastane yönetiminin taleplerinden haberleri yok.
Yönetimin yaptığı anlaşma sadece stad içindeki olmazsa olmaz ihtiyaçları karşılamak için.
Sporcu sağlığı ile ilgili durumlarda zaten konunun uzmanları müdahale edecek.
Mustafa Emeksiz'de bayılmıyor bu işe.Hastane müdürü M.acet'le konuştum.DAHA İYİSİNİ YAPAN VARSA ONA YAPTIRSINLAR  o zaman dedi.
Hep eleştiri hep eleştiri.Bir şekilde gerekli şeyler para çıkmadan halledilmiş onu bile beğenmiyoruz.O zaman her maç sırf sağlık hizmetleri için kulüp 10.000.-tl harcasın.Kaç bilet parasına denk gelir acaba?
Sponsorlara destek olalım,onları takdir edelim,suçlayacağımız yerde.
Benim şirketim olsa böyle eleştirileri gördükten sonra bana ne derim,geçerim.    

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 27/Kas/2009 saat 23:39
Önce Serdar,sonra Mehmet şimdide Ümit İlk yarıyı kapattı.Bunlar darbeye bağlı sakatlıklar mı yoksa başka nedenler mi var?

Kİm yazdıydı hatırlamıyorum.Fakat forumdan birisi önceki sağlık ekibinin hızlı sprinter futbolcularla ayrı çalıştığını , baç başında ve sonunda bu futbolcuların kaslarına masaj yaparak ısındırıldığını fakat yeni sağlık ekibinin bu işlerle ilgilenmediğini yazmıştı.

Sakatlanan üç futbolcuda koşan , pres yapan türde futbolcu.Acaba bu sakatlıklar bu yüzden mi kaynaklanıyor?

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 28/Kas/2009 saat 00:01

İçerden aldığınız yarım yamalak bilgilerle düz mantığınızı birleştirip doktorları yerden yere vurduğunuz yetmiyormuş gibi daha açılmamış Türkiye çapındaki bir hastaneyi bile yetersiz kategorisine sokuyorsunuz. Sırf benim bildiğim Tıp Fakultesi'nde bir çok saygın hocayla görüşüyorlardı, hele tam gün yasası keşinleşsin daha da artacak bu sayı, uluslararası  yayınlarla,yıllarca emek vererek uzmanlık,hocalık ünvanı almış insanları neyinize,hangi bilgi birikiminize  güvenerek böyle küçümseyebiliyorsunuz Allah aşkına ?

Kaçınız doktor Allah aşkına çok merak ediyorum.

Ah şu içerisi yok mu içerisi,bir şeyi sevmeyiversin o içerisi ayvayı yedi sevmedikleri.

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 09:19
Akaminko ne zaman düzelecek.Adam sakat halen.Hiç düzelme olmadı mı ?
Bir açıklama yapın.

Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 19:21
Alıntı yapılan ogur

..........Kaçınız doktor Allah aşkına çok merak ediyorum....

Hepimiz müteaahhitiz (yüklenici), hepimiz inşaat mühendisiyiz..... LOL

Ogur kullanıcı isimli üyeyi özledim, Eskişehirlilik genetik değilse de ırsidir..... LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 20:55
Sakatlar hakkında genel bir açıklama yapılmalı

Gönderen: alpaybirsen
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 23:00
saglik ekibi cok acemi. basarili bulmuyorum. kac oyuncu sakatlandi faka5 zamaninda donen olmadi.akamingo ornegi...

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 12:08
Geçen Kanal26'da programda Teknik direktör Güven Sabaz sağlık ekibinde ortopedi doktoru olmadığını söyledi.Sadece Pratisyen doktor(uzmanlaşmamış doktor) vamış.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 15:34
baştan aşağı bitik bir duruma gelmişizde haberimiz yok

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 20:23
Sakatlanan geri gelmiyor.Anlamadım gitti.
Bazı takımlar oyuncularını maç saatine hazır etmek için çok büyük çalışmalar sarfettiğini yazılı ve görsel medyadan duyuyoruz.Bizde niye böyle değil.

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 22:28
saglik kurulundan sorumlu kim : beyaz esya satisi yapan İbrahim eldem daha otesi varmi? adam ne doktor nede tıpçı komedi gibi

Gönderen: Ç A K İ
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 01:20
bir an önce görevlerine son verilmeliler 1 yıl bi futbolcu nasıl sakat kalır ?

-------------
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...

Gönderen: nahre26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 02:37
Eğer bilmediğimiz bir durum yoksa rezalet koskoca bir rezalet sağlık ekibimiz

-------------
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 08:24
reklam olsun diye sağlık ekibi var herhalde bizde,anlamadım gitti. bu futbolcu sakatlıkları niye bukadar sık ve düzelme aşaması bu kadar uzun bilemiyorum.hürriyet gideli 5 hafta oldu.altı üstü ayak parmağında kırık var deniyordu,her halde ayak kırıldı.akaminko olayı tambir felaket.1,5 senye mal oldu inanılmaz bir şey.ben akaminkonun önümüzdeki sene başındada oynayacağını zannetmiyorum.sakatlık nüksederse 1 yıl daha gitti.onun için artık takımda düşünülmemeli.

-------------

Gönderen: Starsky
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 08:31
Ooo bu başlıktan haberim yoktu. Yüklenin!

-------------
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!

Gönderen: AlargA
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 09:14
Yazıp çizmekle olmuyor fiili protesto gerekli. Ama Eskişehir'de ki taraftarımız maalesef yurt dışında gibi davranıyor. Bu konu da mali durum gibi hep yazılıp şikayet edilen ama bir kere tepki gösterilemeyen başlıca sorunumuz oldu. Hiçbir çözüm olacağını sanmıyorum. Bizi duyan yok, buna inandım!

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 11:41
Akaminkonun bu kadar uzun süre sakat kalması normal değil.

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 18:20
Bu kadar uzun bir sakatlık sonrası bir insan profesyonel olrak futbol oynayabilirmi oda bir muamma bana kalırsa...

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: kaansrdr
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 20:23
Sağlıkçımız Beyaz eşyacı..Menajerimiz bir tane yabancı dil bilmez,Akaminko"yu tedavi edeceğiz derken sakat bıraktılar seneye de böyle ddevam ederler ise vay halimize.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2015 saat 12:45
Bırakın sağlık ekibini falan Eskişehirin merkezinde 2 tane mis gibi devlet hastanesi var.Hatta  doktorları özel hastanelerden teklif alıyorlar .Gitsinler devlet hastanesinde tedavi olsunlar.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2015 saat 15:57
Her maç bir sakat veriyoruz.Verdiğimiz sakatlarda geri dönmüyor.Hürriyetin alt tarafı parmağı kırık kaç haftadır yok.Ömerde de bişey yoktu birden bire oda sakatlandı.Yönetim acaba hiç sormuyor mu sağlık ekibine bizim futbolcular kaç haftadır sakat neden bu kadar sürede iyileşemiyor diye.Diegonun halini gördük adam bir sakatlandı eski halinden eser yok.Kimse de Akaminko iyileşecekte , form tutacak diye beklemesin.Akaminkonun futbol hayatını bitirecekler neredeyse.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 02/Mar/2015 saat 18:32
Alıntı yapılan ender_26_esk

Her maç bir sakat veriyoruz.Verdiğimiz sakatlarda geri dönmüyor.Hürriyetin alt tarafı parmağı kırık kaç haftadır yok.Ömerde de bişey yoktu birden bire oda sakatlandı.Yönetim acaba hiç sormuyor mu sağlık ekibine bizim futbolcular kaç haftadır sakat neden bu kadar sürede iyileşemiyor diye.Diegonun halini gördük adam bir sakatlandı eski halinden eser yok.Kimse de Akaminko iyileşecekte , form tutacak diye beklemesin.Akaminkonun futbol hayatını bitirecekler neredeyse.

Gerçekten bu konu çok önemli . Bakın diğer takımlarda oyuncular genelde beklenen tarihten önce iyileşiyor bizde ise 4 ay sonra dönecek denilen Akaminko sezonu kapattı . Üstelik bu adam devre arası hazırlık maçlarında da oynadı . Bu normal değil .
Diego konusunda da haklısınız . Ayrıca geçen hafta sonu açıklama yapıldı sağlık kurulu tarafından denildiki Ömer,Hürriyet çarşamba takımla çalışmalara başlayacak diye . 1 hafta oldu hala tedavi görüyorlar . Bırakın erken iyileşmeyi açıklanan tarihlerde bile dönmüyor oyuncular . Zaten ligte sıkıntılıyız ve kadromuz dar sakatlarda geç iyileşince işler hepten zorlaşıyor . Sağlık kurulunun başındaki insanı tanımıyorum ama bir arkadaş beyaz eşya satıyor demiş şayet doğru ise bu skandal gerçekten sağlık gibi önemli bir konunun başına işi bilmeyen bir adam varsa bu yaşananlara şaşmamak gerek .

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2015 saat 19:51
Bu arada kaptan sezginde adale yırtığı sebebiyle 4-5 hafta yokmuş...

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 18/Haz/2015 saat 14:23
Gözünüzü seveyim transfer edilen oyunculara iyi bakın,Hepsi sakatlık geçirmiş bize gelmiş.Lütfen dikkatli olun.Eskişehirspor'un parası yanmasın.

Klüp aldı nasıl olsa futbolcuyu alalım gitsin demeyin.

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 18/Haz/2015 saat 15:11
Akaminkodan haber yok mu? 2.ameliyattan sonra düzeldimi sezon başı kampına katılsa bari

Gönderi tarihi: 02/Tem/2015 saat 16:41
Fizyoterapist Uğur Aydın'ın görevine son verilmiş

Gönderen: esufukkara26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2015 saat 01:57
malzemecilerede yol verilmiş.

-------------
Sevgin heryerde Eskişehir

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 05/Tem/2015 saat 12:08
Dünya kadar para alıyorlar. Pek ala ; sağlık ekibinin de, malzemecilerin de işini yapabilir yedek kalan futbolcularımız.

Gönderilenlerin yerine yenilerinin getirilmemesi şartıyla faaliyetleri doğru buluyor, destekliyorum.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com