eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Erzurum Atatürk Üniversitesi ÜniEsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
Online Durum: Offline
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Erzurum Atatürk Üniversitesi ÜniEsEs
    Tarih: 04/Eyl/2009 saat 20:32
Atatürk Üniversitesini Yeni Kazanan yada Okumakta Olan Arkadaşlar,
     AtaÜniEsEs Olarak Geçen Sene Başlattığımız Oluşumda Erzurumda Bulunan Tüm Eskişehirspor Sevdalılarını Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız...

Bu Oluşuma Katılmak İsteyen Arkadaşlar özelden Bana msj atarak iletişime geçelim...

Bir Düzeltme Yapıcam Yanlış Anlaşılmaya Meğil Vermemek İçin;
   Ben Erzurumda Doğup Büyüyüp Sonradan Eskişehirspor'lu Olmadım...Ben Eskişehir'de Doğdum,Büyüdüm Kendimi Bildim Bileli EsEs'liyim Ama Kader Üniversite Okumak İçin Yolunu Erzurum'a Çizdi ve Ben İçimdeki Bu Sevda Ateşiyle Orada da Sevda Türküsünü Söylemeye Devam Edicem...

Not:Konunun Gereksiz Olduğunu Düşünmeyin Beyler,Gurbetteki Eskişehirspor'lular Olarak Herkeze Sesimizi Duyurmamız Lazım Tekrar mazur Görün...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2009 saat 23:02
İbrahim biliyorsun sana desteğimiz hep devam edecek, inşallah bu ESES sevgin hiç eksilmez. Elazığdaki arkadaşlar gibi sende doğuda ESESimizin sesini yükseltirsin.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2009 saat 23:52
İbrahim kardeşim bizde IĞDIR daki eses lileriz .Bayramdan sonra kuruluşumuzu ilan edecegiz .Organisazyonlarda beraber hareket ederiz.Size başarılar dilerim.

Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 00:42
diyarbakır, gaziantep, sivas, kayseri deplasmanlarından sizden destek beklyoruz
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 22:12
Alıntı yapılan MuratHoca

İbrahim biliyorsun sana desteğimiz hep devam edecek, inşallah bu ESES sevgin hiç eksilmez. Elazığdaki arkadaşlar gibi sende doğuda ESESimizin sesini yükseltirsin.

Alıntı yapılan celaluslu26

İbrahim kardeşim bizde IĞDIR daki eses lileriz .Bayramdan sonra kuruluşumuzu ilan edecegiz .Organisazyonlarda beraber hareket ederiz.Size başarılar dilerim.

Alıntı yapılan santi

diyarbakır, gaziantep, sivas, kayseri deplasmanlarından sizden destek beklyoruz

İlk Öncelikle Murat Hocam Ben Var Olduğum Sürece Devam Eder Bu sevda...

Iğdır'daki EsEs'liler Erzincan Muş ve diğer İllerde Aynı Düşünceyi Söyledi Ama arayıp soran yok...Benn Erzurum AtaÜniEsEs olarka tek başıma da olsam EsEs'imi Marka Haline Getirmek İçin Elimden Geleni Yapıcam.Diğer İllerle ortak kararlar alınıp hareket edebilirsek Bu EsEs'im İçin Büyük bi artı olur...Düşüncelerinizin Sözde Kalmaması Dileğiyle...

Son Olark En büyük Desteğimiz Onlar Olıcak İnşallah...Eskişehir'deki Abilerimiz Bişiler Yapmaya Çalışan Kardeşlerini Unutmazsa Darılmayız Gücenmeyiz...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 00:02
İbrahim yalnız değilsin arkadaşım Mustafa da bu sene orada okuyacak eminimki görmemiştir daha bu linki çünkü kayıt için erzurum a gitmişti umarım güzel işler yaparsınız...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 00:11
İbrahim merhaba. Öncelikle doğu da Eskişehirspor'u temsil ettiğin için seni kutlarım.
 Ben de Erzurum Şenkaya'da görev yapıyorum. Uzaklıktan dolayı çok sık aranızda olamayabilirim ama yolum düştüğünde tanışmaktan mutlu olurum.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
gerrard26 Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı gerrard26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 00:12
Erzurum çok iyi biryer. Erzurum`u çok seviyorum. Erzurumluyum ancak Eskişehirsporluyum.
[Tarihi Asla Değiştiremessiniz.Eskişehirsporun Büyüklüğünü Tüm Türkiye Görecek.]
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 01:01

sadece erzurumda değil türkiyenin herhangi bir ilinde okuyan üniversiteli arkadaşlara bir çağrıda bulunmak istiyorum

arkadaşlar gurbette tasıdığınız eskişehirspor sevgisi ve özlemini anlamak bizim için zor olsa da sizleri ünieses olarak aramızda görmek istiyoruz. üniversitelirimzde eskişehirsporluluk durusunu göstereceğinizden en ufak bir şüphemiz yok.orada sıfırdan bir şeyle yapmak yerine  bizlerin az da olsa yapmıs oldugu ve yapacagı şeyleri sizlerle paylaşmamız daha iyi olur. eskişehirdeki üniversiteli eskişehirsporlular olarak sizlere   her türlü yardımı yapacagımızdan en ufak bir süpheniz olmasın.
ibrahim kardeşime de yaptıklarından ve yapacaklarından dolayı çok teşekkür ederim
www.unieses.org
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 05:16
Alıntı yapılan disasel

İbrahim yalnız değilsin arkadaşım Mustafa da bu sene orada okuyacak eminimki görmemiştir daha bu linki çünkü kayıt için erzurum a gitmişti umarım güzel işler yaparsınız...

Alıntı yapılan UFUKESES

İbrahim merhaba. Öncelikle doğu da Eskişehirspor'u temsil ettiğin için seni kutlarım.
 Ben de Erzurum Şenkaya'da görev yapıyorum. Uzaklıktan dolayı çok sık aranızda olamayabilirim ama yolum düştüğünde tanışmaktan mutlu olurum.

Alıntı yapılan gerrard26

Erzurum çok iyi biryer. Erzurum`u çok seviyorum. Erzurumluyum ancak Eskişehirsporluyum.

Alıntı yapılan delimustafa

sadece erzurumda değil türkiyenin herhangi bir ilinde okuyan üniversiteli arkadaşlara bir çağrıda bulunmak istiyorum

arkadaşlar gurbette tasıdığınız eskişehirspor sevgisi ve özlemini anlamak bizim için zor olsa da sizleri ünieses olarak aramızda görmek istiyoruz. üniversitelirimzde eskişehirsporluluk durusunu göstereceğinizden en ufak bir şüphemiz yok.orada sıfırdan bir şeyle yapmak yerine  bizlerin az da olsa yapmıs oldugu ve yapacagı şeyleri sizlerle paylaşmamız daha iyi olur. eskişehirdeki üniversiteli eskişehirsporlular olarak sizlere   her türlü yardımı yapacagımızdan en ufak bir süpheniz olmasın.
ibrahim kardeşime de yaptıklarından ve yapacaklarından dolayı çok teşekkür ederim

disasel;Bana ulaşmasını sağlayabilirsen çok sevinirim.Yurt ve diğer ihtiyaçlar yapılıcak olanlar hakkında yardımcı olurum..
####

UfukEsEs;Organizasyonlar,Projeler de olabildiğince yer alırsan ne mutlu bize olamazsanda gönlün bizimle olsun yeter...
####

Gerrard26;Benim msn ekle istersen,nomu veririm geldiğimde tanışır birlikte hareket ederiz.oKUL Başladığında biraz yorulucaz yeni gelen arkadaşları aramıza kazandırmak için bi gece düzenlememiz lazım vs. sende AtaÜniEsEs oluşumuna destek olursa Marka olmamız çok uzun sürmez...
####

Mustafam Tşk Ederim sözlerin için.Hayatı Sadece Manita'dan ibaret olrak düşünen o kadar insan var ki...ÜniEsEs İsmini bize kazandıran Hocalarımızın Dediği gibi Bizi bir araya getiren bağ Eskişehirspor'lu oluşumuz ve Üni Hayatımızın Olması.ve ÜniEsEs'li olmak Taraftarlığın Sadece Stad içinde olmadığının İspatıdır...Canın Sıkıldı Haftasonu Trabzon mu yapalım?Bastırırız Afişlerimizi,Asarız Arabamıza Pankartı "ÜniEsEs Trabzon Gezisi"olay bitmiştir...Ben Bundan Sıkılmam,Yorulmam ÜniEsEs adı altında Yapamıyacağımız Bi Şey yok.

Son Olarak Şunuda Belirtmek istiyorum;İbrahim Organizasyon Organizasyon diyosun,Toplanıp Maç İzlemekten Başka bi şey yapmıyosun sözünü kimseye söyletmedim,söyletmem de!Üni Hayatını Daha eğlenceli Hale Getirmek İsteyen warsa Buyursun Gelsin...İlk 20 üyenin 6sı Öğretim Görevlisidir =) Daha cazip gelir belki =) Banaa Özelden ulaşın beyler msn-tel veriyim....

Eskişehirsporlu!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır