eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

EskisehirsporCell

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Online Durum: Offline
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 01:26
lafa geldımı zaten bız r madrıd kadar butce yaratacak ne kadar buyuk taraftarımız var tıcaretı seven hayal pesınde kosmayın onlar bıle yenı yaptın senın ne kadar potansıyelın var bı dusun kactane konbıne satıldı maca kac kısı bıletlı gırdı kac kısı forma alıyor lafa geldımı hersey var zaten bızde tamam yonetımın suclu oldugu kısımlar var ama sırf yonetımı suclamak ıcın yazı yazmayalım hersey ıstemekle olmuyor daha gıdecegımız cok yol var
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 01:49
bu uygulamayı yapan istanbul klüplerinin istediği başarıyı sağlayamadığını okumuştum geçenlerde. 20 bin civarı insan sanırım fenerin gsm hattına geçmiş. istanbul gibi kalabalık bir şehrin takımında bu sayı gerçektende az. trabzonda başladı bakalım onların durumu ne olacak.

bu takım hatları kullanmanın ne gibi bir tarife avantajı var bilmiyorum ama bir EsEs gsm i çıkarsa çok büyük avantajları olmadıkça klüp bu işle bizzat ilgilenmedikçe ilginin çok fazla olacağını sanmıyorum.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 22:38
bence yönetim bu konunun üstüne gitmelidir..gerekli mi ? gereksiz mi? tartışılır ama bence ESES e yakışır
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 22:57
Evet Bencede Tutmaz. En Fazla 10 Bin Satarız Bence Ama Faydaları Olursa Eğer Sms Yapma, 5 Dakikası 1 Kontür Gibi V.s O zaman Belki Tutabilir.
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 00:12
dünyanın en kolay işi olan eleştirmeyi yapan bu forumda ne kadar çok insan var ya çok biliyosanız kombine alın lisanslı ürün alın etrafınızı bu yönde teşvik edin hep eleştiri hep eleştiri bu kadro nasıl oldu bilen varmı
yapmayın azıcık insaflı olun yada mantıklı olun diğer süperlig takımlarına bakın ve sonra eskişehirspoerun nerede olduğunu görün

saygılar...
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 00:41
Alıntı yapılan eguven26

dünyanın en kolay işi olan eleştirmeyi yapan bu forumda ne kadar çok insan var ya çok biliyosanız kombine alın lisanslı ürün alın etrafınızı bu yönde teşvik edin hep eleştiri hep eleştiri bu kadro nasıl oldu bilen varmı
yapmayın azıcık insaflı olun yada mantıklı olun diğer süperlig takımlarına bakın ve sonra eskişehirspoerun nerede olduğunu görün

saygılar...
   Bravo abi...Clap
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 01:31
öyle ersan abi kombine almıyoruz esescell almıyoruz forma almıyoruz ama yorumlardan geri kalmıyoruzzzz değişik arkadaşlar onlarada he he diyerek geçiştirceksin =)
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 10:33
Alıntı yapılan civileng

Alıntı yapılan eguven26

saygılar...
   Bravo abi...Clap

Bu konuda çoook haklısınız;
Buna bir örnekde ben vereceğim. ETİ sponsor oldu ki Eskişehirin sanayi şehri olduğunu düşünürsek bir çok Eskişehirli zenginlerden daha çok Eskişehir ve Eskişehirsporlular. O insanlara bile demedikleri kalmadı, yok efendim bilmem kaç yıldır Eskişehiri sömürüyorlarmış tabiki olacaklarmış(sponsor), vay efendim statı da yapsalar elleine mi yapışırlarmış, olmadık eleştirilerde bulunanalar var. Bu tip insanların niyeti BAĞA GİDİP ÜZÜM YEMEK DEĞİL BAĞCIYI DÖVMEK bence ama ne yapalım çıkyorlar işte ayrık otu gibi her yerden Tongue
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 11:18
Bu konu bana hayal geliyor.

Sanal Operatörlük yapmak için minimum 1 milyon USD ilk yatırım, önemli bir reklam ve tanıtım bütçesi ve tabii bu işe profesyonelce yaklaşmak gerekiyor.

Aslında bu iş için tam zamanı, geçen hafta çıkan torba yasada sanal operatörler için çifte vergilendirmeyi önleyen bir madde de vardı. Belki Aziz Yıldıvım birilerinden ricacı olmuştur.
Yukarı
onderby26 Liste gör
Yazar

Ali Önder Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı onderby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 15:11
Alıntı yapılan umutjohn

onun için uzun bir yolumuz var,açık tribüne kapı yapamayan,mağazaya ürün getiremeyen,kalıcı bir proje dahi üretemeyen bir zihniyet ile bu hayaladen öteye gidemez,üzgünümBig%20smile

KATILIYORUM
Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır