Sayfayı yazdır | Close Window

EskisehirsporCell

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2366
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 14:55
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: EskisehirsporCell
Gönderen: loranleroy
Konu: EskisehirsporCell
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 16:17

Merhaba, İstanbul takımlarından sonra Trabzonspor da cep telefonu hattı çıkaran takımlar arasına katıldı. Bu konuda biz neler yapabiliriz, eminim takımımıza maddi desteği bir hayli fazla olacak bu tarz bir etkinliğe hepimiz tüm tanıdık ve ailelerimizle katılmaya hazırız. Bu konuda yönetimimizin herhangi bir çalışması yada planı var mı acaba?

-------------
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!

Yanıtlar:
Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 16:27
Nerdee bizim yönetimde öyle bir çalışma.. Ona biraz yatırım lazım

-------------

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 16:31
Esfone iyi olur aslında.....hepsi cell olsun biz esfone ....bizede bu yakışır....Hadi vodafone ayrıcalığını göster....

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: umutjohn
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 16:31
onun için uzun bir yolumuz var,açık tribüne kapı yapamayan,mağazaya ürün getiremeyen,kalıcı bir proje dahi üretemeyen bir zihniyet ile bu hayaladen öteye gidemez,üzgünümBig%20smile

-------------
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...

Gönderen: kızılcıklıugur
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 16:32
ya bu başlıgı ben accaktımLOL inş. bizimde olur. hemen hattımı değiştiririm

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderen: haritaci26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 16:44
büyük yönetim bunuda başarır mutlaka merak etmesin kimse :d....

-------------
inadına aşk,inadına sevgi,inadına ES-ES

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 17:03
Halil ünal açığın üstünü kapatsın yeter başka birşey beklemiyorum ben sevgili başkanımızdan!

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 17:05
bir kere kanal 3 te rıza zeydana denk geldiydim. Bu yıl bir tane radyo projemiz var dediydi ne kadar doğrudur bilemem

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 17:06
Abicim biz daha store'a  forma koyamıyoruz ne hattından bahsediyoruz ?

-------------

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 17:07

Daha stada giriş-çıkışları ayarlayamayan bir yönetimden bunu beklemek hayalden başka bir şey olamaz

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 17:56
Acaba bu işe girebilmek için başvurudan başka bir şey gerekiyor mu? Bilgisi olan kimse var mı?

-------------
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:01
Daha özkaynaklarımızı kullanamıyoruz. O yüzden çok uzak bir hayal...

-------------

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:23

Bu yönetimle imkansız.Ama bu telefon hattı konusu benimde hayalimdir.

Benim kafamda belirlediğim isim bile hazır.

" ESESİM "

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:23
Alıntı yapılan loranleroy

Acaba bu işe girebilmek için başvurudan başka bir şey gerekiyor mu? Bilgisi olan kimse var mı?
Avea altyapısı kullanılacağından pek zahmet gerektirmiyor. Ama yine de çok zor. Bayilikler ayarlamak, kendine özel numara almak, internet sitesi, müşteri hizmetleri.. Sadece Avea altyapısını kullanıyorsun. Geri kalan herşey yeni bir hat kurar gibi. Çok büyük bir hayal şu anda..

Ayrıca Daha Bejeke de açmamış..

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:28
ESES CELL KULAĞA DAHA HOŞ GELİYOR SANKİ ...

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:38
bundan önce bi radyo veya nettende olsa bi tv şart EsEsTv hesabii:P

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:38
Boşverin cell'i meli, telefon da lazım değil,
yüzyüze çözelim herşeyi, daha iş bitirici olur.
Şaka bir yana çağımız haberleşme çağı, iyi olur.
Benim numaram da '0526 526 26 26' falan olsun.

Thumbs%20Up

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:39
ESES MOBİLE 'de iyi giderdi..Smile

Gönderen: Esborahan
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:42

HalilCell ya da Pancar MobileBig%20smile

-------------
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 18:50
Alıntı yapılan Esborahan

Pancar Mobile süpermiş LOL

-------------

Gönderen: 26es26es
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 19:17

Alıntı yapılan Esborahan

Pancar Mobile süpermiş LOL

kardeşim harika yazmışsın valla

-------------
SİYAH KIRMIZI

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 19:26
olmayan ve kimsenin buraya yazmışlar yapalım ozaman demiyeceği bişey için neden konu açıyosunuzki

Gönderen: yenirakı 26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 19:43
Alıntı yapılan hüsnü

Boşverin cell'i meli, telefon da lazım değil,
yüzyüze çözelim herşeyi, daha iş bitirici olur.
Şaka bir yana çağımız haberleşme çağı, iyi olur.
Benim numaram da '0526 526 26 26' falan olsun.

Thumbs%20Up

abi numaranda dört 26 var,üç 26 olsaymış daha iyi olurduLOL

-------------
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............

Gönderen: 26 YK 222
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 20:11
0526 222 26 26 bence daha hoş.

-------------
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 20:36
Alıntı yapılan eses_erkann

olmayan ve kimsenin buraya yazmışlar yapalım ozaman demiyeceği bişey için neden konu açıyosunuzki

Sadece başkalarının yaptıklarını konuşan birileri olsaydık, emin olun Eskisehirspor.com olamazdık!

-------------

Gönderen: majiskül
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 20:44
0 526 222 19 65 nasıl?

-------------
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....

Gönderen: majiskül
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 20:44
benım kafamda bu var 526 lı hat cıksn nerde olsa bulup alcam.....

-------------
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2009 saat 21:27
Arkadaşım çok iyi bir düşünce keşke olsa ama bu yönetim 2. hafta olmasına rağmen daha formaları getirtememiş bunu mu yapacak ?????

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 00:09
Banner abi yada Bloody bu konu da herhangi bir yorum yapmamış, abilerim sizler neler düşünüyorsunuz bu hususta?

-------------

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 00:18
 Melih kardeşim gerekli açıklamayı yapmış. bu yönetimin kafasına taş düşüp , bu gelir getirici faliyetlere girişecekler ya da adam gibi istifa edip , bu işi becerebilenlere bırakacaklar.Yani bu cell işleri hayal.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 00:20
Ben onlar ne düşünürler bilmem ama zaten işlerin keyfi yok sakın EsEscell olacaksa bana pahalıya patlamasın Hasanım :)...
Paketleri takip etmekten şaşı oldum bumu avantajlı şumu ?...
26 TLye sınırsız konuşma hakkı isterim. Numaramda torpilli olsun lütfen :)...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 20:57
Alıntı yapılan otomatikkapi

Ben onlar ne düşünürler bilmem ama zaten işlerin keyfi yok sakın EsEscell olacaksa bana pahalıya patlamasın Hasanım :)...

Sen iste yeter ki abicim, bütün numaralar senin olsun, kıymetli başkanımızda numara bol, bu konuya da bir numara ekleyecektir sanıyorum :)

-------------

Gönderen: akf
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 21:09

Alıntı yapılan otomatikkapi

Sen iste yeter ki abicim, bütün numaralar senin olsun, kıymetli başkanımızda numara bol, bu konuya da bir numara ekleyecektir sanıyorum :)

bizim başkanda nefes biter numara bitmez öyle dipsiz kuyu git git sonu gelmiyor :D

-------------
Halil Ünal, Messi'yi de getirsen istemiyorum seni

Gönderen: sam@
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 21:34
benim gsm numaram 019652222692

-------------
İNADINA NEFER

Gönderen: sam@
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 21:35

6O kontöre 26.000 sms isterim 3 aylığına Tongue

-------------
İNADINA NEFER

Gönderen: kızılcıklıugur
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 21:38
Alıntı yapılan serhattunga

Melih kardeşim gerekli açıklamayı yapmış. bu yönetimin kafasına taş düşüp , bu gelir getirici faliyetlere girişecekler ya da adam gibi istifa edip , bu işi becerebilenlere bırakacaklar.Yani bu cell işleri hayal.
bu başkanla bize hersey hayal oluyor abi yaLOL

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderen: mr26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2009 saat 23:41
Daha geçen sene  hediye piyangosu satışını bile tam anlamıyla gerçekleştirememiş bu kente bu girişim hayalden öte!

-------------
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"

Gönderen: EryamanlıESES
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2009 saat 00:08
Es Es Cell isterük ulen!!!! Halil Ünal duy sesimizi!!!!!

-------------
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)

Gönderen: brhn26
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2009 saat 00:14
daha EsEs ringasını ve çalakendinlet ini bile koyduramadık bunlara baya bi zaman var galiba :S

-------------
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2009 saat 00:31
Yönetimden böyle bir çalışma beklemek bence saçma yapamazlar o vizyon yok
Allah aşkına sahadaki çimi gördük maç günü bazı bölgelerde çimin rengi farklıydı olayın aslı su arkadaşlar bu konuyu dikkat çekmek istiyorum dranajları dogru yapamadıkları için sökdükleri çimler kendini toparlayamadığından sapsarı olmuş ve bizim zeki eses sevdalı olan o zaatlar kompresörle yeşil renge boyamışlar ve işin esas üzelecek kısmı bunu bütün gazeteciler biliyor ve yazmıyor eleştirmiyor,soruyorum size basın neden susuyorsunuz ?
Belki bize yedirebileceğinizi düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz unutmayınki bir gün gelir o yedirmeye çalıstığınız o boyaları size yediririz.
son olarak biz galiba tepkimizi artık göstermeyerek acaba bunları hakediyormuyuz tribünde birleşelim tek ses tek yürek olalım tepkimizide ortak verelim

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderen: lidersy
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2009 saat 01:26
lafa geldımı zaten bız r madrıd kadar butce yaratacak ne kadar buyuk taraftarımız var tıcaretı seven hayal pesınde kosmayın onlar bıle yenı yaptın senın ne kadar potansıyelın var bı dusun kactane konbıne satıldı maca kac kısı bıletlı gırdı kac kısı forma alıyor lafa geldımı hersey var zaten bızde tamam yonetımın suclu oldugu kısımlar var ama sırf yonetımı suclamak ıcın yazı yazmayalım hersey ıstemekle olmuyor daha gıdecegımız cok yol var

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2009 saat 01:49
bu uygulamayı yapan istanbul klüplerinin istediği başarıyı sağlayamadığını okumuştum geçenlerde. 20 bin civarı insan sanırım fenerin gsm hattına geçmiş. istanbul gibi kalabalık bir şehrin takımında bu sayı gerçektende az. trabzonda başladı bakalım onların durumu ne olacak.

bu takım hatları kullanmanın ne gibi bir tarife avantajı var bilmiyorum ama bir EsEs gsm i çıkarsa çok büyük avantajları olmadıkça klüp bu işle bizzat ilgilenmedikçe ilginin çok fazla olacağını sanmıyorum.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 22:38
bence yönetim bu konunun üstüne gitmelidir..gerekli mi ? gereksiz mi? tartışılır ama bence ESES e yakışır

-------------

Gönderen: KiLLaGe_2626
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 22:57
Evet Bencede Tutmaz. En Fazla 10 Bin Satarız Bence Ama Faydaları Olursa Eğer Sms Yapma, 5 Dakikası 1 Kontür Gibi V.s O zaman Belki Tutabilir.

-------------
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!

Gönderen: eguven26
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 00:12
dünyanın en kolay işi olan eleştirmeyi yapan bu forumda ne kadar çok insan var ya çok biliyosanız kombine alın lisanslı ürün alın etrafınızı bu yönde teşvik edin hep eleştiri hep eleştiri bu kadro nasıl oldu bilen varmı
yapmayın azıcık insaflı olun yada mantıklı olun diğer süperlig takımlarına bakın ve sonra eskişehirspoerun nerede olduğunu görün

saygılar...

Gönderen: civileng
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 00:41
Alıntı yapılan eguven26

dünyanın en kolay işi olan eleştirmeyi yapan bu forumda ne kadar çok insan var ya çok biliyosanız kombine alın lisanslı ürün alın etrafınızı bu yönde teşvik edin hep eleştiri hep eleştiri bu kadro nasıl oldu bilen varmı
yapmayın azıcık insaflı olun yada mantıklı olun diğer süperlig takımlarına bakın ve sonra eskişehirspoerun nerede olduğunu görün

saygılar...
   Bravo abi...Clap

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 01:31
öyle ersan abi kombine almıyoruz esescell almıyoruz forma almıyoruz ama yorumlardan geri kalmıyoruzzzz değişik arkadaşlar onlarada he he diyerek geçiştirceksin =)

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 10:33
Alıntı yapılan civileng

Alıntı yapılan eguven26

saygılar...
   Bravo abi...Clap

Bu konuda çoook haklısınız;
Buna bir örnekde ben vereceğim. ETİ sponsor oldu ki Eskişehirin sanayi şehri olduğunu düşünürsek bir çok Eskişehirli zenginlerden daha çok Eskişehir ve Eskişehirsporlular. O insanlara bile demedikleri kalmadı, yok efendim bilmem kaç yıldır Eskişehiri sömürüyorlarmış tabiki olacaklarmış(sponsor), vay efendim statı da yapsalar elleine mi yapışırlarmış, olmadık eleştirilerde bulunanalar var. Bu tip insanların niyeti BAĞA GİDİP ÜZÜM YEMEK DEĞİL BAĞCIYI DÖVMEK bence ama ne yapalım çıkyorlar işte ayrık otu gibi her yerden Tongue

-------------

Gönderen: eseses222
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 11:18
Bu konu bana hayal geliyor.

Sanal Operatörlük yapmak için minimum 1 milyon USD ilk yatırım, önemli bir reklam ve tanıtım bütçesi ve tabii bu işe profesyonelce yaklaşmak gerekiyor.

Aslında bu iş için tam zamanı, geçen hafta çıkan torba yasada sanal operatörler için çifte vergilendirmeyi önleyen bir madde de vardı. Belki Aziz Yıldıvım birilerinden ricacı olmuştur.

Gönderen: onderby26
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 15:11
Alıntı yapılan umutjohn

onun için uzun bir yolumuz var,açık tribüne kapı yapamayan,mağazaya ürün getiremeyen,kalıcı bir proje dahi üretemeyen bir zihniyet ile bu hayaladen öteye gidemez,üzgünümBig%20smile

KATILIYORUM

-------------
Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 00:06
ES-TV'da Halil Ünal'in bazi konusmalarini takip edebildim. Simdi tam emin degilim, internet üzerinden izlerken program baya takildi. Eyer yanlis anlamadiysam ESES-Cell Fenerbahce macindan ya önce ya sonra resmi olarak aciklanacakMI$. Yada ESES kredi kartindan bahsetti. Ikisinden biri veya ikisi.

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 00:24
Anladığım kadarıyla Başkan, Deniz Bank falan dediğine göre sadece kredi kartı ile ilgili bir şeyler yapacaklar. EsEscell ile ilgili düzgün bir açıklama yapmadı.

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 00:32
Alıntı yapılan mmt26

Anladığım kadarıyla Başkan, Deniz Bank falan dediğine göre sadece kredi kartı ile ilgili bir şeyler yapacaklar. EsEscell ile ilgili düzgün bir açıklama yapmadı.

Denizbank ESES Bonuscard'a başvuru yaptığımız aşağı yukarı 3 ay oldu, hala bir gelişme yok.

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: Arma İçin
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 11:50
Nedense inanasım gelmedi

-------------
22 Haziran 2013

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 12:46

eskişehircell kendiniz yaratın 

örnek: cep no mun sonu 26 26 eş dost sayesinde bulmak kolay olsada maddi açıdan biraz pahalıya geldi ama olsun. sonu 1965 daha kolay bulursunu gibime geliyor. 

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: 2şimşek6
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 13:32

Açığın üstü kapanmadan  Es Es Cell bize uymaz.Yağmurda karda çekmiyormuş LOL

-------------

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2010 saat 13:42
Abi olay numaraysa o iş kolay ama olay klübe para gitmesi...

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderi tarihi: 15/Şub/2011 saat 10:35
gelecek yıl umarım bu gibi şeyler düşünülür

-------------

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 16/Tem/2011 saat 01:07
kesinlikle esescell olmalı

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 16/Tem/2011 saat 13:06
Tarih: 17/Ağu/2009 saat 16:17

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: hakankara
Gönderi tarihi: 16/Tem/2011 saat 22:24
Yönetimin birşeyler yapması lazım göz kararınca bunlardan biri olabilir

-------------
#efeler

Gönderen: ermnuniesesfan
Gönderi tarihi: 17/Tem/2011 saat 04:26
Denizbankla anlaşma imzaladık ta o kredi kartını kaç kişi kullanıyor acaba merak ediyorum.Okadar faize kullanacak birini tanımıyorum ben.Şimdi bu hat çıksa oda aynısı olacak.İlk başta herkes alacak sonra bir bakmışız normal hattın 2 katına çıkıvermiş fiyatlar.Operatörler bankalar vs. bu gibi takım duygusu zaafından faydalanıp 2 kat fazla gelir elde edebiliyotrlar.Gidin bakın fenerin cinconun onun bunun hatlarını banka kartlarını kullananlara.Bence bu tür şeyler gereksiz.Klübede çok kazanç getirmiyor.Aksine her sene baş ağrısından başka birşey değil.Bunun yerine eskişehirsporlulara özel bilgilerdirme msjı veya gölleri ücretsiz seyredebileceğimiz bir paket hazırlasınlar (mesela turkcell esestaraftar paketi) onları alıp kullanalım.Hem klübe aynı para girer hemde millet hat numara şu bu sıkıntısından kurtulur klübünde başı ağrımaz.Bizim yönetim iyi güzelde henüz yürürken sakız çiğneyecek kıvama gelemedik.Daha store lara formayı zor tedarik ediyoruz.Klübün maddi varlığı ileri düzeylere ulaşmaya başlayınca icra edilmeli bunlar.Şimdi hengi yönetici 3000-5000 hat(oda belki) için masaya oturur bu şirketlerle.

-------------

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 25/Haz/2013 saat 22:44
acaba gündeme gelir mi?

-------------

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 05/Tem/2013 saat 22:19
EsEsCell ve EsEs TV gündeme gelmeli ve kendine efsane,büyük diyen EsEs taraftarı takımına olabildiğince destek olmalı ...(sadece takım tutmakla olmuyor.)

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 05/Tem/2013 saat 22:27
Avea BursasporCell'i geçtiğimiz günlerde kullanıma açmıştı. Tarifeleri çok cazip gerçekten.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/BursaCell-sampiyon-tarife

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 01/Ara/2013 saat 15:30
EsEs TV tamam sırada EsEsCell olması lazım bunuda yapalım sonra Eskişehirspor Basketbol ve Bayan Voleybol takımı olur umarım kurumsallaşma ve spor kulübü olma yolunda bunları yaparız inşallah

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: yeşil
Gönderi tarihi: 01/Ara/2013 saat 15:53
kahrolsun endüstriyel futbolAngry

-------------
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 01/Ara/2013 saat 17:21
olacaksa ismi EskisehirsporCell olmasın :D Cell26 gibi birşey daha güzel bence

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderi tarihi: 01/Ara/2013 saat 20:06
İlerleyen günlerde yapılacağına eminim

-------------

Gönderen: montana26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2013 saat 02:28
Alıntı yapılan ~ERHAN~

İlerleyen günlerde yapılacağına eminim

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 02/Ara/2013 saat 03:18
Mevcut operatörlerin alt yapısı kullanılıp rahatlıkla yapılacak bir şey aslında pttcell, bimcell ve istanbul takımlarıyla trabzonun avea'nın operatör'ünü kullandıkları gibi..

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: usanmaz262626
Gönderi tarihi: 09/Kas/2018 saat 22:15
Kulübe katkı olacaksa hemen harekete geçilmeli. Hep lafta kalıyordu böyle şeyler eskiden. Belki yeniden düşünülebilir.

-------------
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderi tarihi: 13/Kas/2018 saat 22:02
edit

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 27/Kas/2018 saat 23:11
Genel den görüyorum bu başlığa bakanlar var.Burada yazan sadece öneridir.Eses yaz 7979 a gönder başlığı ise şu anda hemde çok güzel bir şekilde büyüyerek ilerleyen bir projeden bahsediyor.Şu an için burası ölü bir başlık.Lütfen aktif yerlere yönelelim destek verelim.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com