eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

EskisehirsporCell

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 00:20
Ben onlar ne düşünürler bilmem ama zaten işlerin keyfi yok sakın EsEscell olacaksa bana pahalıya patlamasın Hasanım :)...
Paketleri takip etmekten şaşı oldum bumu avantajlı şumu ?...
26 TLye sınırsız konuşma hakkı isterim. Numaramda torpilli olsun lütfen :)...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 20:57
Alıntı yapılan otomatikkapi

Ben onlar ne düşünürler bilmem ama zaten işlerin keyfi yok sakın EsEscell olacaksa bana pahalıya patlamasın Hasanım :)...

Sen iste yeter ki abicim, bütün numaralar senin olsun, kıymetli başkanımızda numara bol, bu konuya da bir numara ekleyecektir sanıyorum :)
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
akf Liste gör
Yazar

akif
Yer: dorlion
  Alıntı akf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 21:09
Alıntı yapılan loranleroy

Alıntı yapılan otomatikkapi

Sen iste yeter ki abicim, bütün numaralar senin olsun, kıymetli başkanımızda numara bol, bu konuya da bir numara ekleyecektir sanıyorum :)

bizim başkanda nefes biter numara bitmez öyle dipsiz kuyu git git sonu gelmiyor :D
Halil Ünal, Messi'yi de getirsen istemiyorum seni
Yukarı
sam@ Liste gör
Yazar

samet
Yer: bahçelievler
  Alıntı sam@ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 21:34
benim gsm numaram 019652222692
İNADINA NEFER
Yukarı
sam@ Liste gör
Yazar

samet
Yer: bahçelievler
  Alıntı sam@ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 21:35

6O kontöre 26.000 sms isterim 3 aylığına Tongue

İNADINA NEFER
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 21:38
Alıntı yapılan serhattunga

Melih kardeşim gerekli açıklamayı yapmış. bu yönetimin kafasına taş düşüp , bu gelir getirici faliyetlere girişecekler ya da adam gibi istifa edip , bu işi becerebilenlere bırakacaklar.Yani bu cell işleri hayal.
bu başkanla bize hersey hayal oluyor abi yaLOL
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 23:41
Daha geçen sene  hediye piyangosu satışını bile tam anlamıyla gerçekleştirememiş bu kente bu girişim hayalden öte!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 00:08
Es Es Cell isterük ulen!!!! Halil Ünal duy sesimizi!!!!!
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
brhn26 Liste gör
Yazar

Burhan
Yer: İstanbul
  Alıntı brhn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 00:14
daha EsEs ringasını ve çalakendinlet ini bile koyduramadık bunlara baya bi zaman var galiba :S
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 00:31
Yönetimden böyle bir çalışma beklemek bence saçma yapamazlar o vizyon yok
Allah aşkına sahadaki çimi gördük maç günü bazı bölgelerde çimin rengi farklıydı olayın aslı su arkadaşlar bu konuyu dikkat çekmek istiyorum dranajları dogru yapamadıkları için sökdükleri çimler kendini toparlayamadığından sapsarı olmuş ve bizim zeki eses sevdalı olan o zaatlar kompresörle yeşil renge boyamışlar ve işin esas üzelecek kısmı bunu bütün gazeteciler biliyor ve yazmıyor eleştirmiyor,soruyorum size basın neden susuyorsunuz ?
Belki bize yedirebileceğinizi düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz unutmayınki bir gün gelir o yedirmeye çalıstığınız o boyaları size yediririz.
son olarak biz galiba tepkimizi artık göstermeyerek acaba bunları hakediyormuyuz tribünde birleşelim tek ses tek yürek olalım tepkimizide ortak verelim
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,590 saniyede hazırlanmıştır