eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 00:42
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin'e ilk fırsatta eleştiri bombardımanına tutan kişiler iyi niyetli değiller . Bu adam geçen sene bizim kaptanımızdı ve hatırlayın neredeyse hatasız bitirdi koca sezonu . Kendine çok iyi baktı ne cezası vardı ne sakatlığı . Eleştiri olacak ama bu eleştiri değil fırsatçılık ve bence terbiyesizlik . El Saka'ya ya da ne bileyim yabancı futbolcular bu kadar eleştiri almıyorlar . Kendi değerlerimizi hor görüp yabancılara ve isimli oyunculara sürekli bir övgüdür gidiyor ülkemizde .

Sezgin bu takımın vazgeçilmezidir. Olmassa olmazıdır ilk 11 'in herzaman bankosudur ve a milli takımda oynacak bir futbolcudur benim gözümde. Ben böyle düşünüyorum umarım sezginim busene hiç sakatlıkla karşı karşıya kalmaz tüm futbolcularımız gibi. Ona da allah korusun bişi olursa vahki halimize vahhh.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 00:42
Acil stoper başka birşey demiyorum  Vuckoda iyi bir yedek olur .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 00:52
Sol Bek şart şart şart....Sol ayaklı hem defansif hem ofansif özelliği olan(aynen sağ bek Koray gibi)bir sol bek almalıyız ama geç kaldık...
Transfer sezonu başlamadan arayışlara başlanmalıydı.Bırakın transfer sezonu öncesini,transfer sezonunda bile bir sol bekin adı geçmedi.
Umarım beni utandırırlarda iyi bir sol bek alırlar...
Sol bek alarak Sezgin joker olarak kullanabilir.Gerektiğinde stoper oynar gerektiğinde sağ bek gerektiğinde sol bek...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 00:59
bence tek sorun bülent ertuğrul gibi orta sahayla savunmanın defansif açıdan birliğini düzenini sağlayan adamın yedek bırakılmasında
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 01:02
kalede ivesa  savunma sağı koray solunda yine murat ortada elsaka ile sezgin...orta sağada defansi orta sağa ragıp ve bülent ertuğrul banko orranın sağında burak solunda kocabey...forvet youla ümit karan...yani kısaca  gol yememk veya defansı sağlama almak için bülent ertuğrul banko
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 01:03
  Bugun Sezgin çok kötüydü bunu kabullenin.Acemi çaylaklar gibiydi.Ankarasporda o hactrick yapan futbolcu bunu defans oyuncularımıza borçlu.4 e 1 gidip gol atacağı başka takım bulamaz çünkü.Takım yine özeveriyle mücadele ediyor ama kabiliyet yoksunu.Engin Baytar gibi adam şart her maç sarı kart görsede ,takım arkadaşıyla kavga etsede Engin gibi adam şart bu takıma.
S.nalbant
Yukarı
Emrah.b Liste gör
Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 01:49
Alıntı yapılan enes1965

Sol Bek şart şart şart....Sol ayaklı hem defansif hem ofansif özelliği olan(aynen sağ bek Koray gibi)bir sol bek almalıyız ama geç kaldık...
Transfer sezonu başlamadan arayışlara başlanmalıydı.Bırakın transfer sezonu öncesini,transfer sezonunda bile bir sol bekin adı geçmedi.
Umarım beni utandırırlarda iyi bir sol bek alırlar...
Sol bek alarak Sezgin joker olarak kullanabilir.Gerektiğinde stoper oynar gerektiğinde sağ bek gerektiğinde sol bek...
kesinlikle katılıyorum size sezgin cok özverili ama sol bek oynayamıyor sol ayak hic yok cizgide hareket eden rakibe sol ayağını uzatamıyor bile ama dediğiniz gibi defansın her bölgesine joker olabilir özverili oyunuyla.
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 02:12
Sadece 3 kelime söyleyeceğim " Defansa Takviye Lazım " Exclamation
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 02:23
Bence elimizdeki en iyi defans dörtlüsü "Murat   Sezgin   El Saka   Koray" eğer takviye olmaz ise bireysel düşünceme göre uygun olan saydığım isimlerdir. Bugün defans böyle olsaydı öyle saçma goller yemezdik eminim orta sahamız biraz geriye dönük olsa defansımız bukadar sırıtmaz hücumda hiç bir sorunumuz yok Youla ve Ümit pek performans göstermedi gösterdiğinde düşünemiyorum bile
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 02:26
Haklısın Zafer abi , hep baktım ben defansta 4 kişi var Stern%20Smile .. Hiç mi yardıma gelmez bu ortasaha ? 
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır