Sayfayı yazdır | Close Window

2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2309
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 09:07
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2009-2010 Transfer Sezonu -4-
Gönderen: EsEsliyim
Konu: 2009-2010 Transfer Sezonu -4-
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 09:38
Gereksiz ve konu dışı mesajlar sebebiyle diğer konu başlığı kapatılmış 2009-2010 Transfer Sezonu -4- konu başlığı açılmıştır. Konu dışında mesaj yazanlar ve ikili polimiklere girenlerin mesajları silinecek ve Site Admin'i ve moderatörleri tarafından forumdan uzaklaştırılacaklardır...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Yanıtlar:
Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 10:46

Yönetim ve Rıza Hoca tarafından daha transfer düşünülüyor mu, düşünülüyorsa hangi mevkilere futbolcu almak istiyorlar. Önceden gazetelerde falan sıkça okurduk Eskişehirspor şu kişiyle bu kişiyle ilgileniyor diye bu yakınlarda ilgilenme haberi bile göremiyorum. Ya gizli birşeyler yapmak isteniliyor yada hiçbir futbolcuyla temas halinde değiliz sanırım. Açıkçası ben şu bir iki günde bir yabancı futbolcu alacağımızı düşünüyorum.

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 11:52
onur bozüyükten bjk ye gitmiş. burnumuzun dibindeki adamı alamadık..

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: es es 1973
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:01
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12187750.asp - http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12187750.asp

-------------

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:02
bu takıma;
1 orta saha...
1 sol bek...
1 stoper... gerekli...çünkü defansımız geçen sene leblebi goller yedi...hatırlarsak
trabzon
hacettepe
ankaragücü
denizli
gaziantep
deplasmanlarının tamamında ilk golü biz attık...
sonuç olarakda defansımızın zayıflığından dolayı hemen kalemizde goller gördük...
ne yapıp edip bu 3 mevkiye transferler yapmalıyız...yoksa yine korkulu rüyalar görebiliriz

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: harun 26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:03
daha yıldıray diyor başkan ya

-------------
ne zaman gelecek o büyük gece

Gönderen: NURİ
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:32

Fahri Tatan Denizlispor ile anlaşmış.

Kaynak: Fanatik

-------------
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:42
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Ohh iyi olmuş beşiktaşa gitti ya nasılsa seneye kiralar bizim takımda oynatırız. çok sevindirici bi haberAngry  Büyüksün yönetim.Angry

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:56
Alıntı yapılan erman123

Ohh iyi olmuş beşiktaşa gitti ya nasılsa seneye kiralar bizim takımda oynatırız. çok sevindirici bi haberAngry  Büyüksün yönetim.Angry

Evet gerçekten sevindirici haber oldu.Böylece oyun kurucumuzuda bulduk.Zaten bizim bu lige çıkış amacımız bazı takımların pilot takımı olmaktı.Onların gençlerini alıp yetiştirmekti.Bakalım başka hangi oyuncular KİRALANACAK.

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 12:57
Alıntı yapılan harun 26

Şimdi internet'de bjk-lincoln haberi var.Hayret bizim başkan hala atlamadı lincoln'ü alalım diye.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: ero_freestyle
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 13:36
Biz bu başkanla devam ettiğimiz sürece değil yıldırayı değil onuru özgür bayeri bile alamayız ..

-------------
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 13:40

Çok sevindim gerçekten. Özellikle de Onur adına. Eskişehir burnunun dibindeki bu çocuğu sadece 1-2 yıldır değil, DSİ'de oynamış olduğu süre boyunca göremedi. Beşiktaş'tan kiralık istersek ya da bize gol atınca falan görürüz zaten ancak.

Gençlere yönelik vizyonumuz elin Almanya'sından Sarı kardeşleri bulabilen ama Eskişehir'in kendi evlatlarını göremeyen bir vizyon olarak kaldığı sürece de kimse kusura bakmasın; ben Eskişehir'in yetenekli gençlerinin Eskişehirspor'a gelmek istemelerini istemem. Gelmemiş olan zaten istenmiyor; gelen de oynayamıyor, harcanıyor.

Milyon kere dedik bizim gibi maddi bakımdan çok iyi olmayan takımların ilk başta altyapısı iyi olmalı, altyapıya verdiği önem ve değer fazla olmalı diye. Aksi takdirde sağdan soldan, özellikle de İstanbuldan falan topçu almak zorunda kalır, maddi olarak sıkıntılara yelken açarız diye. Söğüşlemek için taraftar var nasıl olsa; bu transferler ile birlikte takım için her şeyin parasını kendi varından yoğundan tamamlayan taraftar.. Bu taraftar bakalım ekonomik olarak daha ne kadar dayanabilecek..

Onur'a da kariyerinde başarılar diliyorum. Yetenekli bir futbolcu. Beşiktaş'a gitmesini biraz yadırgadım çünkü orada Batuhan bile oynatılmıyor. Onur zaten direk 11 oynasa bile iş ypar ama yeri daha garanti olan başka bir takıma gitseydi daha mantıklı olabilirdi. Neyse olan olmuş, hayırlı olsun diyorum. Bizim yönetimlere ve klüp olarak altyapı politikasına da "yazıklar olsun" diyorum.

http://www.bjkarena.net/forum/showpost.php?p=1081254&postcount=10 - http://www.bjkarena.net/forum/showpost.php?p=1081254&postcount=10

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: harun26180
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 14:50
Oynamiycaksa yada oynatilmiycaksa niye alalim bjk ye gittigi iyi olmus bozuyukspor adina sevindim iyi para kazanmistir.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 14:51
Alıntı yapılan müfitkabal

bu takıma;
1 orta saha...
1 sol bek...
1 stoper... gerekli...çünkü defansımız geçen sene leblebi goller yedi...hatırlarsak

Bence hem stoper hem sol bek gerekli değil. İkisinden birisi alınsa yeter. Sezgin, Nadarevic ve Koray savunmada Rıza hocanın bankoları gibi duruyor. Alınacak isme göre Sezgin'in mevkisi belirlenebilir. Eğer bir sol bek alırsak stoper, stoper alırsak sol bek oynar. Bence alınması gereken mevki sol bektir. Savunma dörtlüsü Transfer-Sezgin-Nadarevic-Koray dörtlüsünden oluşmalıdır.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:01

Yıldıray Baştürk'ü istiyoruz"

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Yıldıray Baştürk ile transfer görüşmelerinin sürdüğünü, bu futbolcuyu almak istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Halil Ünal, Yıldıray Baştürk ile en son Fransa'da görüştüklerini ve kendisine teklif sunduklarını belirtti. Ünal, "Yaptığımız o görüşmenin cevabını bekliyoruz. Biz Yıldıray'ı alarak orta sahamızı güçlendirmek istiyoruz. Benim tahminimi sorarsanız, bu transfer olumlu sonuçlanacak" dedi.

Takımın ana çatısını ve iskeletini bozmadan gerekli takviyeler yaptıklarını ifade eden Halil Ünal, ligi taşıyamayacak oyuncularla yollarını ayırdıklarını söyledi. Lige iyi başlamak için hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirdiklerini belirten Ünal, Türkiye Spor Yazarları Derneği turnuvasında kupayı almak istediklerini ifade ederek şöyle konuştu:

"Eskişehirspor bu yıl ilkeli ve hedefli olacaktır. Yaptığımız transferlerle şu an iki takım kurmuş durumdayız. Ankara'da katıldığımız Türkiye Spor Yazarları Derneği turnuvasında kupayı almak istiyoruz. Fortis Türkiye Kupası'nda da gidebileceğiz yere kadar gideceğiz. Bu sezon hedefimiz UEFA'ya gidebilmektir. UEFA'ya gidersek teknik heyete ve futbolculara ekstra ödeme yapacağız."

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=322&go=161704 - http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=322&go=161704

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: kuzu77
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:15
Alıntı yapılan 65es26

Alıntı yapılan harun 26

Şimdi internet'de bjk-lincoln haberi var.Hayret bizim başkan hala atlamadı lincoln'ü alalım diye.

süper ya...bide lincoln ciksa konu olarak LOLLOLLOL

-------------
Avrupalı Eskişehirliler Derneği
www.es26.eu

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:19

Transfer olayı buraya kadar arkadaşlar Halil Ünal ancak bu kadar yapabiliyor kimse bu saatden sonra ümitlenmesin bence yönetim ilk devreye kadar bakacak sonra  duruma göre transfer yapacak gibi duruyor çünkü mantığı yok haftaya LİG başlıyor Brezilyada orda burda adam olsaydı çoktan almış olmaları lazımdı .

Para olsaydı kafadan Engini alırlardı  ,hiç yoksa Fahri Tatan 'ı Brezilyalı diye bir topcu yok   Yıldıray transferi   halen sakız gibi uzaması tamamen KOMBİNEYE yöneliktir Yıldıray  göbeğini kaşıya kaşıya 3 milyon alacak Stuttgart'dan gelmez kaptmak lazım konuyu  .

Bugun göreceğiz TSyd kupasında  takımın durumunu ligde    karın ağrısı çekip  çekmeyeceğimizi inşallah Adem falan iyi çıkarda rahatlarız .

Yönetime kızmamak lazım takıma hiçbir şekilde para katamıyorlar ancak gelirlerle idare ediyorlar şöyle 10 milyon cebinden koyabilseler en az bir iki kaliteli adam daha alınırdı kendi yağınla kavrulmaya çalışırsan bir yerde tıkanıyosun işte destek lazım destek ya kendin koyacaksın parayı ortaya yada çevreden  alcaksın sizce alabiliyormu ?transferin kilit noktası budur .Eskişehire C.Ronaldoyu 10 milyona getiriyoruz deseler kimse para vermez fakat istanbul takımları flash transfer yaptıklarında herkes aman gelsin diye eline cebine koyuyor fark budur .

O yüzden bu sene yine en büyük transfer taraftar sonuna kadar destek verip takıma sahip çıkacağız  !Başarılar .....

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:31
Alıntı yapılan desperadomt

Yıldıray Baştürk'ü istiyoruz"

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Yıldıray Baştürk ile transfer görüşmelerinin sürdüğünü, bu futbolcuyu almak istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Halil Ünal, Yıldıray Baştürk ile en son Fransa'da görüştüklerini ve kendisine teklif sunduklarını belirtti. Ünal, "Yaptığımız o görüşmenin cevabını bekliyoruz. Biz Yıldıray'ı alarak orta sahamızı güçlendirmek istiyoruz. Benim tahminimi sorarsanız, bu transfer olumlu sonuçlanacak" dedi.

Takımın ana çatısını ve iskeletini bozmadan gerekli takviyeler yaptıklarını ifade eden Halil Ünal, ligi taşıyamayacak oyuncularla yollarını ayırdıklarını söyledi. Lige iyi başlamak için hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirdiklerini belirten Ünal, Türkiye Spor Yazarları Derneği turnuvasında kupayı almak istediklerini ifade ederek şöyle konuştu:

"Eskişehirspor bu yıl ilkeli ve hedefli olacaktır. Yaptığımız transferlerle şu an iki takım kurmuş durumdayız. Ankara'da katıldığımız Türkiye Spor Yazarları Derneği turnuvasında kupayı almak istiyoruz. Fortis Türkiye Kupası'nda da gidebileceğiz yere kadar gideceğiz. Bu sezon hedefimiz UEFA'ya gidebilmektir. UEFA'ya gidersek teknik heyete ve futbolculara ekstra ödeme yapacağız."

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=322&go=161704 - http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=322&go=161704

Haber eski mi yoksa bizim büyük başkanın Yıldıray'ın yapılan teklifi reddettiğinden haberi mi yok? Yada işine mi öyle geliyor?

-------------
KKŞ

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:35
Haber 31 temmuz haberi off seviniyorduk yıldıray konusu kapandı diye 

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:38
Arkadaşlar gına geldi Yıldıray muhabbetinden,bence alıntılarla falan bu konuyu uzatmayalım.Bu saatten sonra Yıldıray'ın geleceğine kim inanır?Hiç atlamayın Kadir bile inanmaz.TSYD maçlarında yönetimin transfer yapabilmesi için takımın sezon boyunca yapabileceği en büyük hataları yapmasını umuyorum.Daha beteri ligte olmasın...

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: teamsah87
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:39
tahminimce bu hafta süper lig takımları aceleyle birer ikişer oyuncuya imza attırır.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:42
Ligin başlamasına 9, transfer sezonunun bitmesine 31 gün kaldı.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: soldier
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:49
Para yok kardeşim ne transferi.

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 16:03
Alıntı yapılan soldier

Para yok kardeşim ne transferi.
o zaman çıkıp tv den tv ye gazteden gazteye yok yıldıray yok zapo diye gezmesin.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: eskisehirsporum
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 16:12
Bende sahsen Yildiray transferinden daha umudumu kesmedim. Stuttgart 2000-2005
arasi forma giyen eski oyuncusu Alexander Hlebi Barcelonadan bir yilligina kiraladi.
Daha dün Bild gazetesinde yine Yildirayla Besiktasin ve Türkiye Birinci Lig Takimi
Eskisehirsporun ilgilendigi haberi vardi...Bjk hangi ligin takimiysa?

-------------

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 16:14
para yoksa genel kurula gidip delikanlıca çıkacaklardı.stoper yok,orta saha yok ama lig başlıyorAngry

-------------

Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 16:15
Beşiktaşı doğru bizi yanlış yazmışlar. Türkiye 1.Lig Bank Asya oluyo

-------------

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 16:30
Es-Es, Yıldıray'ı bekliyor!

Haberin videosu....
http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3049 - http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3049

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: kızılcıklıugur
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 16:44
yıldıray nasılsa olmıycak başkan bosuna çene yapıyor.. bu haberde gitse lincoln u alıcam derLOL 

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 17:09
ya adam hiç oynamasa bile dolusuyla para alıyor. kaldıki bu sene gene takıma girme ihtimali var kendince. birde rıza hoca açıklama yaptı burda hala yıldıray diyoruz. ya gündemi takip etmiyoruz yada hayalperestiz.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: Gurbeteses
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 18:06
Birakin yildirayi bize sol bek sart! Bu macta acik acik belli oluyor! 

-------------
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/

Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 18:10
Acil Sol bek yada Stoper lazım bize

-------------

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 18:27
Sol Bek ve hizli bir Stoper!

Takim ileriden geriye dönünce cok kati ve yavas kaliyoruz! Orta sahada Ragip ve Doga uyumu ilerletilmesi gerek!

-------------

Gönderen: wpadisah26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:50
Defansta kesinlikle Vuckonun oynamaması lazım bu kadar kötü kademe anlayısı olan bi defans oyuncusu daha yoktur herhalde.Son yedeğimiz gölde çok büyük bi hatası vardı.Ragıpta ona benzer bi pozusyonu vardı ve çok iyi kapadıydı.Defansa hızlı bir stoper kesinlikle gerekli.

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:50
defans çok kötü:S
bu mevcut kadroyla lige başlarsak kötü kabuslar görme ihtimalimiz yüksek:S

-------------

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:52

halil başkan fazla uçmaya gerek yokmuş ,takımda orta saha hiç yok,defans evlere şenlik sivasın defansından bir farkımız yok ,bu senede cok gol yıyecez demekki.....bu başkan ve yönetim kuruluyla bu iş olmaz bugün bir daha gördük hep birlikte........

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:54
bu emre toraman yönetime battı heralde ondan gönderdiler,gelde arama şimdi onun ayarında bır futbolcu

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:55
Alıntı yapılan dayz26

bu emre toraman yönetime battı heralde ondan gönderdiler,gelde arama şimdi onun ayarında bır futbolcu

Emre Toraman'ı aradığımız hiç düşünmüyorum.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:58
Para yok diyorlarsa, gerekirse kapalının da üstünü açsınlar ama şu açıkça belli oldu ki bu takımın defansta büyük problemleri var. Ankaraspor bir arapasla kaleciyle karşı karşıya poziyonlar yaşadı. Bırakın şimdi Yıldıray'ı falan. Yıldıray'a vereceğiniz parayla bir sol bek, bir de stoper alırsınız.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 19:59
Defans alarmı Sochoux maçında verdi.Defans evlere şenlik,Halil Ünal 10 numara,Ayhan Can stoper,Mesut Hoşcanda sol bek oynar artık.

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:01
yalancı başkanla ancak bu kadar oluyor işte.

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:08
Geçen sene Vuckoya hiç yüklenmedik destek verdik fakat gördük ki Vuckoyla olacak şey değil acil stoper lazım hemde çok acil .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: kirmizi
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:25
Katılımcıların büyük çoğunluğu ortak bir konuda hem fikir. Oda hızlı bir stoper ve sol bek. Fakat bazı arkadaşlar laf olsun mantığıyla eleştiriyorlar. Orta sahamız gayet iyi ve yeterli. Gidenlerin hiçbiri de aranacak türde ve yeterlikte oyuncu değidi. Aranan gidenler değil. Sorun problemli mevkilere transfer yapılamayısı.

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:28
vucko maalesef bitmiş durumda adamlar nasıl transfer yapıyr görmek lazım meye yi 50bin dolara aldılar geçen sene şimdi fıstık gibi oynuyor biz neden hiç futbolcu bulamıyoruz şaşıyorum çok mu zor ya bi stoper bulmak

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:29
Alıntı yapılan kirmizi

Katılımcıların büyük çoğunluğu ortak bir konuda hem fikir. Oda hızlı bir stoper ve sol bek. Fakat bazı arkadaşlar laf olsun mantığıyla eleştiriyorlar. Orta sahamız gayet iyi ve yeterli. Gidenlerin hiçbiri de aranacak türde ve yeterlikte oyuncu değidi. Aranan gidenler değil. Sorun problemli mevkilere transfer yapılamayısı.

doğru orta sahamız iyi bize sola ve dafansa oyuncu lazım en asgı 3 tarnsfer. su fahriyi bari alabilseydik

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderen: Erman
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:38
Ofansif orta saha alırsak bu defansla ligde çok sıkıntı çekeriz.Orta ikili defansa yardım ettiği halde çok zorlanıyoruz.Bir de bunlardan birini kesip ofansif orta saha alırsak .ok sıkıntı çekeriz.

1 sol bek ve sağ bek de oynayabilen bbir stoper şart bu takıma.Koray'ın olmadığı maçlarda sağ bek çok aksıyor.

-------------
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 20:50
Vucko - El Saka ikilisi çok ağır adamlar bunu görmek için mourinho olmaya gerek yok . Ha El saka tecrübesiyle bu açığını ne kadar kapatsa da Vucko hem tecrübesiz , hem ağır. Eğer hızlı bir defans alınmazsa bu sene iddaacıları zengin eder , her maçımız 7+ olur.

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:00
El Saka kesici bir adam, yanına hızlı bir stoper olduğunda hata yaptığını görmedim.. 2 stoperde ağır olunca sonuç kaçınılmaz oluyor.. Bunu görmek için Rober olmaya gerek yok! ki zaten Jurgen Rober bunu çok iyi değerlendirdi...

-------------

Gönderen: ekrem yetim
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:12
tek eksik stoper
vucko'nun kişisel hataları ile gelen gollere şahit oldum(skoru vuckoya mal etmiyorum) ama vucko-el saka ve nadareviç üçlüsüne bir alternatif şart

orta saha prensibi değişmiş
kanatlara ve içeri zigzag toplarla-ileri uçlara açılar uzun paslarla atak deneniyor
bahsettiğim gibi oyun kurucu diye bir mevki görmedim
geçen sene engin-kocabey
bu sene burak-kocabey dinamo ediyor takımı

sadece stoper lazım

eleştiri : ümit karan ligde böyle oynarsa işimiz var

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:13
Sezgin bugün 5 metrelik pas veremedigi soke etti beni. Ve Vucko Meyenin 3. golündeki passifligi acikcasi ayip. Bu anlarda ben teknik direkör olmak istemem. Riza Hocanin kizmasi cok cok dogal! 

-------------

Gönderen: atilla
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:13
yeni yapılacak tansferler için birşey demeyeceğim fakat;
Ivasa ve Vucko'da benim görebidiğim Antenman ve form harici temel problemler var.
Bunlar Yanlış sporu  seçmişler.(Belkide sporcu olmaları yanlış) Fazla ilerimi gittim bilmiyorum fakat bunların göz,kol,ayak,vücut koordinasyonları yok. Çalışmakla olacak gibi değil.
koordinasyon zaafları yüzünden boy avantajlarını bile kullanamıyorlar.Transfer yapılmasa bile bunların sahaya sürülmeleri ESES'e zarar verir. Paralarını alsınlar ama kenarda otursunlar daha iyi.

Gönderen: ero_freestyle
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:24

Vuckonun yerine bir stoper kesin alınmalı gerçekten defansda cok acık veriyoruz .. Yıldıray işi olmadı .. bunun yerine brezilyadan 10 numara bi adam aldık mı transfer sezonunu kapatırız ..

-------------
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !

Gönderen: ekrem yetim
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:24
Alıntı yapılan atilla

Ivasa ve Vucko'da benim görebidiğim Antenman ve form harici temel problemler var.

Bunlar Yanlış sporu  seçmişler.(Belkide sporcu olmaları yanlış) Fazla ilerimi gittim bilmiyorum fakat bunların göz,kol,ayak,vücut koordinasyonları yok. Çalışmakla olacak gibi değil.

koordinasyon zaafları yüzünden boy avantajlarını bile kullanamıyorlar.Transfer yapılmasa bile bunların sahaya sürülmeleri ESES'e zarar verir. Paralarını alsınlar ama kenarda otursunlar daha iyi.

işte futbol ekip oyunu olduğu için bir kişinin hatası birçok kişiye mal olabiliyor
vucko adam kaçırıp iveşayla yüzyüze getiriyor rakibi sürekli
iveşa napsın o vakitten sonra
direk kişisel eleştirilerden uzak durmak istiyorum
olan oldu
11 kişi kaybetti 1-2 kişi değil

bu arada artı parantez
maçın adil skoru : 5-4 ' tü bilmem farkeden oldu mu ?
ofsayt ile iptal edilen gol kesinlikle ofsayt değildi

açıkcası ben gram tat alamadım maçtan.çok laubali sıkıcı bir futbol izledim
bol gol oldu ama nedense sevinemedim

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:29
Ofsayt pozisyonu kesin ve net doğru karar. Tamam yeni kurala göre top kime doğru atıldıysa ofsayt pozisyonunu o belirler ancak top atılırken aynı alan içerisinde ofsaytta olan meye de vardı. o çakallık edip topa gitmedi  geri döndü , diğeri koştu . Sonuçta Meye de ofsayt alanı içerisindeydi.

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:35
Alıntı yapılan ekrem yetim

Alıntı yapılan atilla

işte futbol ekip oyunu olduğu için bir kişinin hatası birçok kişiye mal olabiliyor
vucko adam kaçırıp iveşayla yüzyüze getiriyor rakibi sürekli
iveşa napsın o vakitten sonra
direk kişisel eleştirilerden uzak durmak istiyorum
olan oldu
11 kişi kaybetti 1-2 kişi değil

bu arada artı parantez
maçın adil skoru : 5-4 ' tü bilmem farkeden oldu mu ?
ofsayt ile iptal edilen gol kesinlikle ofsayt değildi

açıkcası ben gram tat alamadım maçtan.çok laubali sıkıcı bir futbol izledim
bol gol oldu ama nedense sevinemedim

Gönderen: Tulpar26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:39
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Ofsayt pozisyonu kesin ve net doğru karar. Tamam yeni kurala göre top kime doğru atıldıysa ofsayt pozisyonunu o belirler ancak top atılırken aynı alan içerisinde ofsaytta olan meye de vardı. o çakallık edip topa gitmedi  geri döndü , diğeri koştu . Sonuçta Meye de ofsayt alanı içerisindeydi.

Meye (o çakallığı yapıp) topa gitmediği için ofsayt değil zaten pasife düşüyor yani. Sonuç olarak hakemler sezemedi pozisyonu fazla üstüne düşmemek lazım. 

-------------
Tapmadık asla paraya pula...

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:39
gollere bakarak yorum yapmamış idim. gol olmayan pozisyonlara da bakarsak   hataları daha net görebiliriz.  Soşo maçını aldık ama yine bu maçtaki pozisyonların aynını seyrettik.
(soşo maçının özeti soşo'nun int.sitesinde mevcut.)

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:40
Alıntı yapılan omerbihlar

bu takıma;
1 orta saha...
1 sol bek...

Bence hem stoper hem sol bek gerekli değil. İkisinden birisi alınsa yeter. Sezgin, Nadarevic ve Koray savunmada Rıza hocanın bankoları gibi duruyor. Alınacak isme göre Sezgin'in mevkisi belirlenebilir. Eğer bir sol bek alırsak stoper, stoper alırsak sol bek oynar. Bence alınması gereken mevki sol bektir. Savunma dörtlüsü Transfer-Sezgin-Nadarevic-Koray dörtlüsünden oluşmalıdır.
Ömer.
önce hala aynı fikirdemisin diye sorayım?
anladığım kadarıyla sana şu takımı yap sahaya sür deseler,Sezgin oynasında gerisi ne olursa olsun diyeceksin.
bak ben senin gibi yaratıcı olduğunu sananlar için bir alternatif daha söyleyeyim.Mehmet Yılmaz'ı stoper oynatalım Sezginden daha faydalı olur.
Sezgin'le işim yok benim.ancak buradaki her defans tedirginliği mesajına Sezgin ile gelmene anlam veremememdir konu.
iki sezondur yoktan var etme anlayışını çözemememdir. Sezgin'e yazık edildiğidir.
deneme yanılma yöntemi yapılacaksa,alırsın ilk yarı 25-30 puanı,sonra alternatiflerle yaratıcılığını denersin.
Yıldıray gibi fantazilerle uğraşmaz,takımın bağıran eksiklerini telafi yoluna gidersin.
seni takdir eden bir büyüğün olarak,biraz daha objektif görüp bu çerçevede mesajlarını beklediğim için bunları yazdım.
gözlerinden öpüyorum.

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:44
Alıntı yapılan Tulpar26

Alıntı yapılan Esparta _yigit

Meye (o çakallığı yapıp) topa gitmediği için ofsayt değil zaten pasife düşüyor yani. Sonuç olarak hakemler sezemedi pozisyonu fazla üstüne düşmemek lazım. 

İşte sonuçta ofsayt alanı içerisinde ve doğal olarakta karar sonuna kadar doğru..Tamam kural değişti ancak aktif alan , pasif alan diye bişey kalkmadı.
Ha Meye  hiç topa hareketlenmez, arkadaki adam koşar alır o zaman derim ki ofsayt değil . Ama orda Meye de hareketli adam en nihayetinde.
Zaten bir de şu nokta var , arkadaki adam topu ayağına aldığı an hatırlarsan Meye gene arkadan geldi topa dokundu golünü attı yani sonuçta ofsayttaki adam attı Wink

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:56

Alıntı yapılan dayz26

Emre Toraman'ı aradığımız hiç düşünmüyorum.
Siz defansın sadece defans oyuncuları ilemi yapıldığını sanıyorsunuz..geçen seneki b. ertuğrul- emree  toraman orta sahasını çok ararız bu tarz oyunla kanatlar ve orta saha yardımı azalmış.............

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 21:57
Alıntı yapılan Banderas_26

Defans alarmı Sochoux maçında verdi.Defans evlere şenlik,Halil Ünal 10 numara,Ayhan Can stoper,Mesut Hoşcanda sol bek oynar artık.
yazdıklarını bonservislerini de verip tez elden eskişehirden göndersek daha faydalı SmileSmileSmile

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:13
Siz olmadık hayaller peşinde koşarken (Yıldıray),defansın zaafiyetini göremediniz.Bir an önce adam akıllı bir transfer yapın.

Bütün yaz uyuttunuz milleti aceleci davranmayacağız diye.100.yıla mı yetiştireceksiniz transferleri bu hızla ? Censored

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: ESKİÇerkES
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:14
  yiğit maçı izlerken evde senle bu pozisyon için ters düşmüştük fakat bu pozisyon ofsayt değil kardeşim..geçen sene avrupa liglerinde ve türkiye liginde bu pozisyonların hiçbirine ofsayt kaldırılmadı..özellikle avrupa da bu pozisyonlara çok dikat ediyorlar..ve bu pozsiyonlara ofsayt verilmiyor..meye nekadar hareketli de olsa pozisyon gereği topa değil kaleye doğru koşmuştur..ve hareketi topa olmadığı için pasif ofsaytta gözükür ve ofsayt bayrağı kaldırılmaz..haa pozisyonun devamında meye gol atmış yada avuta vurmuş yada topla hiç buluşmamış farketmez..ama o pozisyon ofsayt değildi...
  yediğimiz 4 golün 3 ünde vucko nun hatası vardı...kesinlikle defansın ortasına hızlı bir oyuncu alınması lazım..araya atılan yada defansın arkasına atılan her topu kaçırdı elsaka ve vucko...hiç oyuncu alamazsak bile nadarevic i defansın göbeğine çekmek daha doğru olur...enazından vucko ve elsaka dan daha hızlıdır..

-------------
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:17
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Alıntı yapılan Banderas_26

yazdıklarını bonservislerini de verip tez elden eskişehirden göndersek daha faydalı SmileSmileSmile

Bunları alan takım olursa,daha ne isteriz ki?

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:17
Alıntı yapılan kartES

bu takıma;
1 orta saha...
1 sol bek...

Ömer.
önce hala aynı fikirdemisin diye sorayım?
anladığım kadarıyla sana şu takımı yap sahaya sür deseler,Sezgin oynasında gerisi ne olursa olsun diyeceksin.
bak ben senin gibi yaratıcı olduğunu sananlar için bir alternatif daha söyleyeyim.Mehmet Yılmaz'ı stoper oynatalım Sezginden daha faydalı olur.
Sezgin'le işim yok benim.ancak buradaki her defans tedirginliği mesajına Sezgin ile gelmene anlam veremememdir konu.
iki sezondur yoktan var etme anlayışını çözemememdir. Sezgin'e yazık edildiğidir.
deneme yanılma yöntemi yapılacaksa,alırsın ilk yarı 25-30 puanı,sonra alternatiflerle yaratıcılığını denersin.
Yıldıray gibi fantazilerle uğraşmaz,takımın bağıran eksiklerini telafi yoluna gidersin.
seni takdir eden bir büyüğün olarak,biraz daha objektif görüp bu çerçevede mesajlarını beklediğim için bunları yazdım.
gözlerinden öpüyorum.

Evet bende aynı fikirdeyim... Bir Sezgin'dir tutturdu gidiyor.. Görüşlerine saygı duyarım ama herzaman Sezgin Sezgin diye tutturmanın bi anlamı yok.. Stoperde oynasa bariz hatalar yapan bir futbolcu.. Super Lig yoktan var edilen gollerin ligi.. En Ufak bir hatadan ne goller çıkıyor..

-------------

Gönderen: night_raider
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:18
Başkan Yıldırayı falan bıraksın defansa transfer yapsın.Defans çok açık veriyor...

-------------
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES

Gönderen: ysn26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:37
Arkadaşlar biz bu ivesa ile ligi başlarsak çok gol yiriz adam yerden kalkamıyor ondan kaleci değilde iyi bi 4 numara olur basketbolda ona PF diyoruz bizThumbs%20Down

Gönderen: Turcios
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:45

Defansa transfer diyoruz da,bunların yapıp yapacağı son gün 30 luk Özgür Bayer i alıp gelmek olur en fazla...Yada onun türevi Süper Ligde doğru düzgün dikiş tutturamamış 30 küsurluk adamlardan birini alırlar...Keşke bir kez beni yanıltsalar...

Bir tane yabancı bile izlemediniz mi be mübarekler koca bir sezon? Yabancı kontenjanımız varken,nerede hani yabancı? Dışarıya yabancı oyuncu izlemeye giderken ne yaptınız ya peki,nerlerde gezip tozup yediniz paraları demezler mi?
İsyan ediyorum artık,yeter illallah,sezon başlıyor yahu...

Gönderen: mak
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:49
Bu takıma, 1 stoper,1 solbek,1 orta saha ve 1 kaleci lazım...Kaleci alınmazsa yedek kalecilerden biri oynasın......

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:50
Defans gerçekten çok kötü ve aksıyor lütfen yönetim rica ediyoruz sizden yapın artık şu tranasferleri içimize korku salmayın bizi yine diken üstünde oturtmayın içimizi canımızı yakmayın. Belki sizin mağlubiyetlerde içiniz yanmıyor  belki aklınıza bile gelmiyor ama bizler belki 1 hafta içimizden,yanımızda kimse yokken kendi kendimize konuşuyoruz en azından ben bir taraftar olarak böyle yapıyorum piskolojim bozuluyor ailemden sonra yaşam felsefem benim esesim. bizi üzmeyin yeter artık yapın şu transferleri..

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: sam@
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 22:55
bir stoper ve bir orta saha alınmazsa acil  geçen seneden farksız bir takım izleriz gibi düşünüyorum..

-------------
İNADINA NEFER

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 23:12

ankaragücü-gençlerbirliği maçını izlerken rıza hoca telefonla konuşuyordu aklıma direk transfer geldi. bence yönetimde rıza hocada takımın eksik bölgesinin defans olduğunda hemfikirler oraya bir transfer kesin olacaktır.

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: knighteses26
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 23:13
Defans Ve Orta Saha Lazım

Gönderen: Nejmet28
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 23:22
Geç kalındı ama vucko keşke gönderilseydi sadece yüksekten gelen toplarda biraz etkili onun haricinde yerden çok kötü,ağır pozisyon alamıyor.Kesinlikle yıldırayı filan beklemesinler topu oyuna iyi sokan hızlı sağlam bir stoper alsınlar en önemli ve gerekli transferimiz bence bu.

-------------
Her zaman her yerde en büyük Eses

Gönderen: Argon18
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 23:27
kaleci konusuda bence ivesanın sakatlığından sonra verimli olamayacğı düşünülerek çözülmeli bence.

-------------
Küme düşmesek iyi!

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 23:35
vucko da berbattı el saka işine geldi mi çok iyi bazende çok laubali oynuyo , çıkarken fırçayı yedi çalımbay dan. defansa acil çözüm kaleci dahil.

Gönderen: p.littbarski
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 23:37
Herkes tranfer edilecek pozisyonlar da hemfikir.Ferhat (Rize ile anlaşamamıştı ne oldu bilmem ama?)bile şu anda çok iyi yedek olur,Ivesa sakatlığı nüksederse yada saktlanırım korkusuyla devam ederse(boynunda bant var dı hala,kas gevşetici yada ağrı kesici sanırım) sıkıntı yaşarız.Uzun lig maratonunda şu an defans süper bile olsa defansın yedeği sadece Veysel,defansta kadro derinliği sıfır.Orta sahaya yaratıcı oyuncu yerine defanstan top çıkaracak ,uzun top atacak,süpürücü tipte bir oyuncu şu an daha çok işimize yarar görünüyor.

-------------
Life is Red&Black Since 1965

Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan ESCOBAR !

vucko da berbattı el saka işine geldi mi çok iyi bazende çok laubali oynuyo , çıkarken fırçayı yedi çalımbay dan. defansa acil çözüm kaleci dahil.
Rıza hocaya kim fırça atsın.. 2. yarı bizim gibi maçı izledi.........

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:08
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Rıza hocaya kim fırça atsın.. 2. yarı bizim gibi maçı izledi.........
maçın herhangi bir önemi olmadığı için Rıza hoca oyunculara bireysel hataları dışında tepki göstermedi...,

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:38
Sezgin'e ilk fırsatta eleştiri bombardımanına tutan kişiler iyi niyetli değiller . Bu adam geçen sene bizim kaptanımızdı ve hatırlayın neredeyse hatasız bitirdi koca sezonu . Kendine çok iyi baktı ne cezası vardı ne sakatlığı . Eleştiri olacak ama bu eleştiri değil fırsatçılık ve bence terbiyesizlik . El Saka'ya ya da ne bileyim yabancı futbolcular bu kadar eleştiri almıyorlar . Kendi değerlerimizi hor görüp yabancılara ve isimli oyunculara sürekli bir övgüdür gidiyor ülkemizde .

-------------

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:42
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin'e ilk fırsatta eleştiri bombardımanına tutan kişiler iyi niyetli değiller . Bu adam geçen sene bizim kaptanımızdı ve hatırlayın neredeyse hatasız bitirdi koca sezonu . Kendine çok iyi baktı ne cezası vardı ne sakatlığı . Eleştiri olacak ama bu eleştiri değil fırsatçılık ve bence terbiyesizlik . El Saka'ya ya da ne bileyim yabancı futbolcular bu kadar eleştiri almıyorlar . Kendi değerlerimizi hor görüp yabancılara ve isimli oyunculara sürekli bir övgüdür gidiyor ülkemizde .

Sezgin bu takımın vazgeçilmezidir. Olmassa olmazıdır ilk 11 'in herzaman bankosudur ve a milli takımda oynacak bir futbolcudur benim gözümde. Ben böyle düşünüyorum umarım sezginim busene hiç sakatlıkla karşı karşıya kalmaz tüm futbolcularımız gibi. Ona da allah korusun bişi olursa vahki halimize vahhh.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:42
Acil stoper başka birşey demiyorum  Vuckoda iyi bir yedek olur .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:52
Sol Bek şart şart şart....Sol ayaklı hem defansif hem ofansif özelliği olan(aynen sağ bek Koray gibi)bir sol bek almalıyız ama geç kaldık...
Transfer sezonu başlamadan arayışlara başlanmalıydı.Bırakın transfer sezonu öncesini,transfer sezonunda bile bir sol bekin adı geçmedi.
Umarım beni utandırırlarda iyi bir sol bek alırlar...
Sol bek alarak Sezgin joker olarak kullanabilir.Gerektiğinde stoper oynar gerektiğinde sağ bek gerektiğinde sol bek...

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: ESESLİTURGUT
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 00:59
bence tek sorun bülent ertuğrul gibi orta sahayla savunmanın defansif açıdan birliğini düzenini sağlayan adamın yedek bırakılmasında

-------------
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...

Gönderen: ESESLİTURGUT
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 01:02
kalede ivesa  savunma sağı koray solunda yine murat ortada elsaka ile sezgin...orta sağada defansi orta sağa ragıp ve bülent ertuğrul banko orranın sağında burak solunda kocabey...forvet youla ümit karan...yani kısaca  gol yememk veya defansı sağlama almak için bülent ertuğrul banko

-------------
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 01:03
  Bugun Sezgin çok kötüydü bunu kabullenin.Acemi çaylaklar gibiydi.Ankarasporda o hactrick yapan futbolcu bunu defans oyuncularımıza borçlu.4 e 1 gidip gol atacağı başka takım bulamaz çünkü.Takım yine özeveriyle mücadele ediyor ama kabiliyet yoksunu.Engin Baytar gibi adam şart her maç sarı kart görsede ,takım arkadaşıyla kavga etsede Engin gibi adam şart bu takıma.

-------------
S.nalbant

Gönderen: Emrah.b
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 01:49
Alıntı yapılan enes1965

Sol Bek şart şart şart....Sol ayaklı hem defansif hem ofansif özelliği olan(aynen sağ bek Koray gibi)bir sol bek almalıyız ama geç kaldık...
Transfer sezonu başlamadan arayışlara başlanmalıydı.Bırakın transfer sezonu öncesini,transfer sezonunda bile bir sol bekin adı geçmedi.
Umarım beni utandırırlarda iyi bir sol bek alırlar...
Sol bek alarak Sezgin joker olarak kullanabilir.Gerektiğinde stoper oynar gerektiğinde sağ bek gerektiğinde sol bek...
kesinlikle katılıyorum size sezgin cok özverili ama sol bek oynayamıyor sol ayak hic yok cizgide hareket eden rakibe sol ayağını uzatamıyor bile ama dediğiniz gibi defansın her bölgesine joker olabilir özverili oyunuyla.

Gönderen: oFa-eSeS
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 02:12
Sadece 3 kelime söyleyeceğim " Defansa Takviye Lazım " Exclamation

-------------
öLüMüNe eSeS !

Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 02:23
Bence elimizdeki en iyi defans dörtlüsü "Murat   Sezgin   El Saka   Koray" eğer takviye olmaz ise bireysel düşünceme göre uygun olan saydığım isimlerdir. Bugün defans böyle olsaydı öyle saçma goller yemezdik eminim orta sahamız biraz geriye dönük olsa defansımız bukadar sırıtmaz hücumda hiç bir sorunumuz yok Youla ve Ümit pek performans göstermedi gösterdiğinde düşünemiyorum bile

-------------

Gönderen: oFa-eSeS
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 02:26
Haklısın Zafer abi , hep baktım ben defansta 4 kişi var Stern%20Smile .. Hiç mi yardıma gelmez bu ortasaha ? 

-------------
öLüMüNe eSeS !

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 02:27
Bence transfer olmazsa solda sezgin sagda koray elsaka ve naderavic 4 lüsünden olusmalı defans.Sezgin fazla ileri çıkmassa saglam oluyorda cıkınca hemen dönemiyor.Birde önünde oynayan kanat sol beke yardım etmiyor.

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 04:09
Sezgin zaten ileri çıkmıyorki... Çıkmadığı halde bu kadar açık veriyor bide çıksa neler olacak demek ki... Sezgin i solda oynatmak konusunda niye bu kadar ısrar ediliyor anlamış değilim olmuyor işte, zaten Sezgin de solda muhteşem işler yapmak zorunda değil çünkü defansın solunda oynayabilecek bir oyuncusu değil. Koyarsın Sezgin i defansın ortasına oynar ama solda olmuyor işte...

-------------

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 06:14
gerçekten forumun %80 lik bir kısmı futboldan gerçek anlamda anlamıyor. bugünkü maçta sağ bek kimdi diye sorarlar ilk 11 de. sezgin bi başına kalmış çırpınıyor. son adam diye siz onu görüyorsunuz. bu takıma acil bir koşan sol bek yada koşan bir stoper lazım. orta sahada da alternatife ihtiyacımz var. koray avcı mesela gayet iyi gider.

genede erkenci olup birşey dememek lazım. geçen sene bu zamanlar vucko ön libero olarak deneniyordu bugünde beksiz oynamayı denedik olmadı. değişik bi 4-4-2 vardı sahada.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 09:15
dün maçtaydim defans tel tel döküldü bu ofsayt taktiğini bilerekmi denediler yoksa????
haftaya ligler başlıyor acil toparlanmamiz gerekiyor, takviye yapılcaksada acilen yapılmalı ofansif yönde pek problemimiz yok gibi ama defans cökmüs durumda bu arada maraton tribününde oturan taraftarlarımızı yaka paca kale arkasına atan ankaraspormu desem ankaragücü taraftarımı desem eskisehirdede dayılansanınzada göreyim ama yemiyo değilmi!!!!!

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 09:29
dün sadece burhan eşer için gençlerbiliği-ankaragücü maçını seyrettim bize faydası olabilcek bir oyuncu topu ayağında tutuyor,adam eksiltiyor defans sorunu çözülürse burhan eşerde alınmalı

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 09:32
oyun kurucu orta saha ve sol bek eksikliğimizi zaten biliyorduk...Dünkü maça göre gördük ki acilen hızlı bir stopere de ihtiyacımız var... Bir de Ivasenın kendini toparlaması lazım....

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 09:36
Dünkü maçta eksiklikleri hepimiz gördük kaldı ki biz görüyorsak Rıza Hoca ve teknik heyette muhakkak görmüştür. Alınacak oyuncular hakkında Rıza Hoca' ya güveniyorum.

Ayrıca Engin abinin dediği gibi dün İvesa hiç hoşuma gitmedi umarım Lig'de kendini toparlar.

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 10:21
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin hatasızmı peki biz neden sürekli sol bek lazım diyoruz niçin bu kadar tereddütler içindeyiz. Tamam Sezgin iyi futbolcu özveri ilede oynuyor ama sol bek olmadığı için çok hata yapıyor ve ligde kanatlardan gelipte yediğimiz gollerin çoğu bu bölgeden. Sezgin gerçek mevkisinde olsa bukadar hata yapmayacaktır daha iyi performans gösterecektir ama sol bek mevkii içinde Murat Önür bence çok zayıf kalıyor Sezginde sol bekte çok hatalar yapıyor. Bu mevkiiye ileri geri çalışabilecek kademelere ve araya girebilcek sağlam birisi şart. Diğer Stoperlerimizin hepsi çok ağır olduğu için bu bölgedede aksamalar çok oluyor Sezgin Stoper mevkiine geçse bir tanede biraz uzun boylu seri kademe yapabilen bir stoper olsa ozaman göbektede sıkıntımız kalmaz Yabancı Stoperlerimizden birininde satılması lazım çünkü bu bölgede yabancı sayısı bu sefer çok olacak ama bu saatten sonrada bu olurmu şüpheli.

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderen: Argon18
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 10:25
Alıntı yapılan ekukrer

oyun kurucu orta saha ve sol bek eksikliğimizi zaten biliyorduk...Dünkü maça göre gördük ki acilen hızlı bir stopere de ihtiyacımız var... Bir de Ivasenın kendini toparlaması lazım....

ivesa o sakatlığı geçirdikten sonra kendini toplayamaz. azcık tıp bilginiz varsa o sakatlıga sahıp birinni eski performansında kalecilik yapamayacağını bilirsiniz. hala ivesada ki ısararı anlayamıyorum. biz bıraksak başka klupte iş de bulmaz o sakatlıkla. hic bir klup oynatmaz. işin doğrusu bu. biz paramız olmadıgından mı katlanıyoruz nedır bılmıyorum.

-------------
Küme düşmesek iyi!

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 10:29
defans bu haliyle solda murat önür ortada sezgin elsaka sağ bek koray olmalı ama mutlaka transfer şart defansa...

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com