eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 425426427428429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:12
bide göz boyamasi gaztelerin,batuhan gizlice evlendi diye??batuhand ademis esimin ismini söylemek istemem diye,neden akrdes utaniyormusun yoksa sadece sallanti da oldugun icin hem mustafa denizli hem de baskalri icin uydurma bir evlilik mi,ben sahsen inanmiyorum batuhanin evlendigine,bi de sessiz sedasiz aile icinde yazmis gazeteler...bana bu ümit karan ile volkan a benziyor gs oynarken,adamlar basildi tam kovulacaktilar bir baktik ikiside evlenmisler..ama ne oldu yine kovuldular alemci le diye..
Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:13
Milliyet'te yer alan başka bir habere göre ise; Beşiktaş ile yollarını ayırmaya hazırlanan 19 yaşındaki futbolcunun 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı. Aile arasında bir düğün yaptığını dile getiren Karadeniz, eşinin ismini vermekten kaçındı.

Hayırlı olsun BatugolBig%20smileYenge Eskişehirde galiba...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:15
Alıntı yapılan esesulan

Alıntı yapılan nightmare26

batuhan harbi adammışsın....Eğer bunca isteyenin arasından bize gelirsen ister gol bile atama formsuz ol yine de sana kızamam çünkü gönlündeki ESES sevgisi yeter ADAMSIN!!!

İçindeki ESES sevgisi mi gece hayatı hevesi mi daha yatkın basıyor onu bilemiyorum işte.ama ne olursa olsun batuhanı seviyoruz
batuhanın bizdeyken olan o gece kulubune kaçışı yanlış hatırlamıyorsam deplasmandaki fb maçında olmuştu yani istanbul da olmuştu bu olay,zaten şimdi de bize gelmese yine istanbul da kalma ihtimali yüksek demem o ki gece hayatını düşünse istanbul da kalıp oyanamadan,parasını alıp hayatına bakardı ama artık ben batuhanın kafasında soru işaretlerinin yandığını ve artık birşeyler yapma zorunluluğunu hissetdiğini düşünüyorum,onun için de en idael yer taraftarın sevgilisi olduğu Eskişehirdir...Gece hayatı için  bizi tercih edeceğini sanmam ancak şehirimizin yaşanabilir şehirler arasında olmasından dolayı bizi istediğine eminim saygılar inş gelir
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:16
Alıntı yapılan esessinan

Alıntı yapılan esesulan

Alıntı yapılan nightmare26

batuhan harbi adammışsın....Eğer bunca isteyenin arasından bize gelirsen ister gol bile atama formsuz ol yine de sana kızamam çünkü gönlündeki ESES sevgisi yeter ADAMSIN!!!

İçindeki ESES sevgisi mi gece hayatı hevesi mi daha yatkın basıyor onu bilemiyorum işte.ama ne olursa olsun batuhanı seviyoruz
İstanbul da gece hayatının kralı var...Esk.de 10taneyse orda en az 100tane mekan var...Gece hayatını seven birisi ama,Eskişehirsporuda seven birisi...Bence Es-Es sevgisi daha ağır basıyor...Smile

işte orada da bi o kadar kamera var;) burada rahat rahat istediğini yapabiliyorlar...:)
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:18
Yani....yalan ya hepsi...tabiki batuhan riza hocaya söz vermistir,kimse istemiyorki batuhan i,gecen sene kacmadimi fener macindan önce terketmedimi kampi,ama affedildi nedense,genlickti dendi özür diledi dendi herkez yuttu...adam kimseye haber vermeden ist da gece hayatina gidiyor.allah allah,youla ise izin istiyor söylüyor,ama nedense yer yerinden oynadi..neden riaz bu kadar öfkelendi???tabi youla bjk li degil ya,tabiki bjk den baski geldi batuhan icin effet diye riza hocaya....walla benim düsüncem bunlar,isteyen katilir isteyen katilmaz,ben yanma adam cekmek istemiyorum..amac icimi döküyorum
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:18
hem artık evli,barklı adam olmuş LOL  Bence eski hatalarını yapmaz,formamızı bir kez daha giyerse de çok iş yapacağına eminim (hem gol atar hem amigoluk yapar çok iş derken Tongue
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:20
Tabi gece hayati istanbulda cooookkkk..ya birakin allah askina gece hayati takintisi yok diye,eskisehire neden gelsin diye,.takilsa ya simdi ya da gecen günlerde beyler orda affeden yok orada bjk var,korkar takilmaya,evlilik te yalan bence göz boyama,tabiki burda herkez affeder,riza hocasi var,bjk den emirlerle...
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:23
Batuhan bence koyu bjklı kımne derse desin eger ılk 11 de oynasa  Eskişehirin adını bile anmaz buraya gelmesının sebebi burda kadroya girip kendısını gostermesıdır eger 6 aylık kiralancaksa Ademe yazık olur !...
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:41
Bir asker demiski kendi kendi ya moralim boruk biraz diger askerlerle dalga geceyim,zaman gecsin degisiklik olsun,nizamiyeden girerken demisti askerlik 10 ay a düsmüs diye yalan atmis....günler sonra kendisine gelmis bu söz ve acmis ailesine oraya buraya tel ve demis askerlik 10 ay oldu 5 ay sonra evdeyim diye,yani kendi inanmis.....biz  kimseyi alamayiz,herhalde kendileri bile inaniyorladir bu futbolcularla görüstüklerini..
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 13:00
Alıntı yapılan Benim Plakam 26

Bir asker demiski kendi kendi ya moralim boruk biraz diger askerlerle dalga geceyim,zaman gecsin degisiklik olsun,nizamiyeden girerken demisti askerlik 10 ay a düsmüs diye yalan atmis....günler sonra kendisine gelmis bu söz ve acmis ailesine oraya buraya tel ve demis askerlik 10 ay oldu 5 ay sonra evdeyim diye,yani kendi inanmis.....biz  kimseyi alamayiz,herhalde kendileri bile inaniyorladir bu futbolcularla görüstüklerini..

anlatım bozukluklarından bişey anlayamasamda biz kimseyi alamayız demişsiniz  bu kanıya nerden vardınız acaba?
ayrıca görüşülen futbolcularda ortada bu futbolcular imzayı attıgında bu foruma birdaha transferle ilgili yorum yazarken yüzünüz kızarmayacakmı?
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 425426427428429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır