eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 381382383384385 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
siyah ve kırmızı Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: çanakkale
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 01:06
resmi olarak 4 ocak ama adamlar 6 ay sonrası için imza bile attırıyorlar örnek galatasaray ali turan a 2010 mayıs ayında sözleşmesi bitiyor diye aralarında protokol yapıyorlar geçen senede mostafa sarp a yaptılar aynı şeyi bonservis ödememek için
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 01:13
Bu yıl Bursaspor'lu Ozan İpek'in oyununu çok beğeniyorum ama şu anda asla satmazlar.
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 01:29

Ülkemizde zaten herkes dart oynuyor sanki transferde.Ya tutarsa.Bence biz onu aldık,keşke bunu alsaktan ziyade sistemi tartışsak daha mantıklı olacak.Bir kere şahsen ben adı ne olursa olsun kiralık transfere karşıyım.Önümüzde bir Koray örneği varken neden hala bir oyuncu izleme komitemiz yok.Özellikle yabancı transferde koca bir yarı bekliyorsun.Ligin ilk yarısı bitiyor,yardımcı antrenörün Belçikaya oyuncu izlemeye gidiyor.Böyle bir saçmalık varmı?Oyuncu izleme komitesi kurarsın.Bütün sezon oyuncu izlenir.Sistemine,şehrine,takımına uygun olan oyuncuyu alırsın.Dünyanın her yerinde transfer böyle yapılıyor.Kabak gibi ortada,bu takımın orta sahası alarm veriyor sezon başından beri.Soruyorum yönetim,teknik heyet siz görmüyormusunuz bunu?Teknik heyet sizin hiçmi avrupada bağlantınız yok?Yönetim siz neyin peşindesiniz?Neden eski oyunculardan bir oyuncu izleme komitesi kurmuyorsunuz?Artık şu klübü ticarethane mantığı ile yönetmekten vazgeçin.Eskişehirspor çok büyük bir klüptür.Bu oyuncuyu bana kiralayın 6 aylığına diye kimsenin kapısında yatmaz.Kendinize gelin artık.Yada gelmeyin,bırakın gidin.Teknik heyet,burası Eskişehirspor.Kimsenin alt yapısı değil.Dünyada Batuhandan başka oyuncularda var.Biraz araştırmacı olun.Araştırın.Her transfer döneminde hemen Batuhan.Pro lisansı almakla bitmiyor herşey.Önemli olan onu hakedebilmek.Bir teknik heyet sadece 2 antrenör,1kaleci antrenöründen oluşmaz.Biraz geliştirin kendinizi.Dünyaya açılın.Bir oyuncuyu alırken gidip takımındaki başka oyunculara fikir danışmak işin kolayı.Biraz marjinal olun,farkınızı hissettirin.Nasrettin hoca misali ya tutarsa!!!

Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 01:44
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Ülkemizde zaten herkes dart oynuyor sanki transferde.Ya tutarsa.Bence biz onu aldık,keşke bunu alsaktan ziyade sistemi tartışsak daha mantıklı olacak.Bir kere şahsen ben adı ne olursa olsun kiralık transfere karşıyım.Önümüzde bir Koray örneği varken neden hala bir oyuncu izleme komitemiz yok.Özellikle yabancı transferde koca bir yarı bekliyorsun.Ligin ilk yarısı bitiyor,yardımcı antrenörün Belçikaya oyuncu izlemeye gidiyor.Böyle bir saçmalık varmı?Oyuncu izleme komitesi kurarsın.Bütün sezon oyuncu izlenir.Sistemine,şehrine,takımına uygun olan oyuncuyu alırsın.Dünyanın her yerinde transfer böyle yapılıyor.Kabak gibi ortada,bu takımın orta sahası alarm veriyor sezon başından beri.Soruyorum yönetim,teknik heyet siz görmüyormusunuz bunu?Teknik heyet sizin hiçmi avrupada bağlantınız yok?Yönetim siz neyin peşindesiniz?Neden eski oyunculardan bir oyuncu izleme komitesi kurmuyorsunuz?Artık şu klübü ticarethane mantığı ile yönetmekten vazgeçin.Eskişehirspor çok büyük bir klüptür.Bu oyuncuyu bana kiralayın 6 aylığına diye kimsenin kapısında yatmaz.Kendinize gelin artık.Yada gelmeyin,bırakın gidin.Teknik heyet,burası Eskişehirspor.Kimsenin alt yapısı değil.Dünyada Batuhandan başka oyuncularda var.Biraz araştırmacı olun.Araştırın.Her transfer döneminde hemen Batuhan.Pro lisansı almakla bitmiyor herşey.Önemli olan onu hakedebilmek.Bir teknik heyet sadece 2 antrenör,1kaleci antrenöründen oluşmaz.Biraz geliştirin kendinizi.Dünyaya açılın.Bir oyuncuyu alırken gidip takımındaki başka oyunculara fikir danışmak işin kolayı.Biraz marjinal olun,farkınızı hissettirin.Nasrettin hoca misali ya tutarsa!!!

Batuhan hariç tüm dediklerini katılıyorum , özelliklede ticarethane gibi yönetmekten vazgeçin yapamıyorsanız bırakın gidin.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 01:53
Serif Okan kardeşim Batuhanı bende çok seviyorum.Bonservisi ile alınsa keşke.Belkide tarihimizin en büyük transferi olur.Ama 6 aylığına kiralamak bize belki sıralamada 9. olacaksak 7. oluruz gibi bir fayda getirir.Batuhanı kiralamak yada kiralamamak arasında pek bir fark yok.Bence olaya daha geniş bir persfektiften bakmalıyız.Yönetimin yapmak istediği taraftarın ağzına bir parmak bal çalmaktan başka birşey değil.Sadece günü kurtarmaya çalışıyorlar.Gelecek adına yapılan hiçbirşey yok.Bu zihniyetle bizden birşey olmaz.O yüzden isimlere değil sisteme bakalım,eleştirelim,alkışlayalım...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 02:32
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Serif Okan kardeşim Batuhanı bende çok seviyorum.Bonservisi ile alınsa keşke.Belkide tarihimizin en büyük transferi olur.Ama 6 aylığına kiralamak bize belki sıralamada 9. olacaksak 7. oluruz gibi bir fayda getirir.Batuhanı kiralamak yada kiralamamak arasında pek bir fark yok.Bence olaya daha geniş bir persfektiften bakmalıyız.Yönetimin yapmak istediği taraftarın ağzına bir parmak bal çalmaktan başka birşey değil.Sadece günü kurtarmaya çalışıyorlar.Gelecek adına yapılan hiçbirşey yok.Bu zihniyetle bizden birşey olmaz.O yüzden isimlere değil sisteme bakalım,eleştirelim,alkışlayalım...

Şimdi daha iyi anladım ender abi ,
Ocak'ın başında açığın üstünün kapanması inşaatı başlıyacaktı sözde fakat ne kazma atılmış ne de bir kürek , neyse bunu burda konuşmamalıyız yeri değil ,
beklemekten başka çare gözükmüyor resmi olarak başlasın bi bakalım neler olucak.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 02:52
Artık doğru düzgün haberler alsak ? Şaşırt bizi vizyonsuz yönetim...
Nefer
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 06:37
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Artık doğru düzgün haberler alsak ? Şaşırt bizi köylü yönetim...

Eğer köylü kelimesini aşağılamak amacıyla söylediyseniz ; bu hiç doğru değil.

Batuhan'ı isteseler bonservisiyle alırlar ama işte biraz bi tarafları sıkmak gerekir. Zaten M.Denizli tarafından istenmeyen bir futbolcu bonservisiyle almanın tam sırası.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 11:08
Valla bu kafayla yönetim yapan sayın başkan bu gidişle kimseye imza felan attırmamaz. yok bonservis bedeli pahalıymış yok bilmem ne ıvır zıvır bunların herzaman dediğim gibi ceplerinde akrep var asla ellerını ceplerine sokmaz futbolcuda tarnasfer edemez sadece hayal demeçler vererek sağa sola yok şunu alacaz yok bunu alacaz diye hayal görürler. Bir an önce istifa edin gitsin sayın yönetim. Bizleri oyalaıp kandırmaktan bir an önce vaz geçin artık nedir bu ya hepiniz birer kabiliyetsiz abidesisiniz. sizden asla yönetici olmaz siz gidin en iyisi kendi iş yerlerinizde yöneticilik patronculuk oynayın.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 11:34

Taraftar bir yandan bildiri yayınlıyor ve " Menajerlere bağlı transfer politikası yerine İzleme Komitesi tarafından belirlenen isimlerin transfer edildiği bir transfer politikası izlenmesi, günü kurtaracak, reklam yaptıracak isimler yerine geleceğin büyük başarılara koşan Eskişehirspor’unu yaratacak isimler üzerinde durulması "  gerektiğini söylüyor. Diğer yandan o gelsin bu gitsin demekten geri kalmıyor.

Takımın puan cetvelindeki yeri belli,ilk 5 takım arasına girme ihtimalide oldukça düşük. Bu şartlarda kulübü ekonomik anlamda zorlanmanın bir anlamı varmı.?

Gerçekten acil ihtiyaç varsa ve kulübü zora sokmayacak fiyata futbolcu bulabiliyorlarsa  alsınlar bulamıyorlarsa kalsın.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 381382383384385 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır