eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 10:36
Alıntı yapılan bilek26

nadareviç ve vucko çok ağır oyuncular bu yabancılar derhal gönderilmeli hala bunlardan defans futbolcusu yapmaya çalışıyoruz yavaş defans futbolcusu olmaz teknik heyet ve yönetim görmüyoor mu bütün alemin gördüğünü HEYHATAngryAngryAngry

Bilal abi, öyle hemen bi maçta işler kötü gitti diye bu yabancıları gönder demek yanlış olur...   Geçen sezonu unutmayalım, kötü maçlarımız da oldu.. Ama bu iki defans geçen sezon ellerinden geleni yaptılar, her ne kadar biraz ağır kalsalar da...    İyi oynadıkları maçlarda iltifatlar yağmur gibi; fakat hata yaptıkları maçlardan sonra ise eleştirilerimiz çok yıpratıcı oluyor...    
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 10:57
Unutmayalım bu sene gs de iki tane ağır hatta türkiyedeki en ağır iki stoperle oynayacaklar.Dead Olayı abartmaya gerek yok
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 10:58
Alıntı yapılan robertpires26

Alıntı yapılan bilek26

nadareviç ve vucko çok ağır oyuncular bu yabancılar derhal gönderilmeli hala bunlardan defans futbolcusu yapmaya çalışıyoruz yavaş defans futbolcusu olmaz teknik heyet ve yönetim görmüyoor mu bütün alemin gördüğünü HEYHATAngryAngryAngry

Bilal abi, öyle hemen bi maçta işler kötü gitti diye bu yabancıları gönder demek yanlış olur...   Geçen sezonu unutmayalım, kötü maçlarımız da oldu.. Ama bu iki defans geçen sezon ellerinden geleni yaptılar, her ne kadar biraz ağır kalsalar da...    İyi oynadıkları maçlarda iltifatlar yağmur gibi; fakat hata yaptıkları maçlardan sonra ise eleştirilerimiz çok yıpratıcı oluyor...    
bilal abiye katılıyorum ikiside ağır geriye dönemiyorlar nadareviç birebiri fazla iyi değil adam kacırdığını gecen sene gördük önüne aldığı adamı döndürmeside cabası,vucko desen seyretmekten baska bişey yapmıyor yalnız gecen sene sezon basında vucko cok kotuydu alınan en kotu yabancı demiştim sonradan toparladı biraz sonuç olarak stoper mevkisinde 3 yabancı futbolcun var ve 3 üde ağır gelecek sezon bence kesin düzeltilmeli bu konu
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:11
Eskişehirspor stoper arıyor

Eskişehirspor´da, teknik direktör Rıza Çalımbay savunmaya takviye istedi.

TBMM 90. Yıl Kupası’nda önceki gün Ankaraspor ile karşılaşan ve penaltılarda rakibine boyun eğen Eskişehirspor’da, teknik direktör Rıza Çalımbay savunmaya takviye istedi. Karşılaşmanın normal süresinin 4-4 bittiğini hatırlatan Çalımbay, “Hücumda sıkıntımız yok. Ancak savunmada çok ağırız, lige böyle başlayamayız. Ayakları çabuk bir stoper alacağız” diye konuştu.

Fanatik

Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:13
Alıntı yapılan modifiyeli_26

Unutmayalım bu sene gs de iki tane ağır hatta türkiyedeki en ağır iki stoperle oynayacaklar.Dead Olayı abartmaya gerek yok
abartmaya gerek yok ama 4 tane gol yemiyorlar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
OsMaNGaZi Liste gör
Yazar

Cengiz
Yer: yüzü
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:13
Ya uefa kupası maçı olsa koşarda oynarlardı farkındaysanız hep yürüye yürüye bizim halı saha maçlarında bile daha heycanlı oluyordu kupa maçlarından bu maçlara bakıp oyunculara yüklenmeye gerek yok!...
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:18
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Eskişehirspor stoper arıyor

Eskişehirspor´da, teknik direktör Rıza Çalımbay savunmaya takviye istedi.

TBMM 90. Yıl Kupası’nda önceki gün Ankaraspor ile karşılaşan ve penaltılarda rakibine boyun eğen Eskişehirspor’da, teknik direktör Rıza Çalımbay savunmaya takviye istedi. Karşılaşmanın normal süresinin 4-4 bittiğini hatırlatan Çalımbay, “Hücumda sıkıntımız yok. Ancak savunmada çok ağırız, lige böyle başlayamayız. Ayakları çabuk bir stoper alacağız” diye konuştu.

Fanatik

Aslında ihtiyacımız hızlı stoper değiil.oyunu daha hızlı okuyan hoca....kadrodaki oyuncuları geçen sene başka hoca mı aldırdı........gençleri kadroya daha hızlı monte edecek daha hızlı oyun okuyan hoca istiyorum.......
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:23
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Aslında ihtiyacımız hızlı stoper değiil.oyunu daha hızlı okuyan hoca....kadrodaki oyuncuları geçen sene başka hoca mı aldırdı........gençleri kadroya daha hızlı monte edecek daha hızlı oyun okuyan hoca istiyorum.......

Rıza Çalımbay'dan ne istiyorsunuz?

Anlamıyorum?
Yukarı
alfonso26 Liste gör
Yazar

Gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:29
vuckonun yerine transfer şart gibi gözüküyor
Anadolu takımlarının taraftarları için Türk futbolundaki kırmızı siyah bir rüyaydı Eskişehirspor.Bir devrimdi,bir isyandı,bir umuttu.Futbola hakim İstanbul beyleri içinse tehdit dolu bir muhtıra....
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2009 saat 11:39
savunmaya hızlı ve dengeli bir adam lazım gibi !
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır