eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 10:31
Alıntı yapılan disasel

defans bu haliyle solda murat önür ortada sezgin elsaka sağ bek koray olmalı ama mutlaka transfer şart defansa...

aynen bende böyle bekliyorum! Ama gercekten takviye sart!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
26eses1965 Liste gör
Yazar

burak ekiciler
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 10:34
ücüncülük macı saat kacta ve trt canlı verecekmi bilen varmı...
BursaESES

Karşılıksız sevmedik mi biz seni senelerce...
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 10:40
          ESES in en zayıf yeri neresi defansta göbek stoperlerimizin çok ağır olmasından dolayı ve sol bek Murat önürün bence süperlig için yetersiz Sezgin inde mevkiisi olmadığı için. Bazı arkadaşlar sadece sol bek alınsa ve Sezgin stoper' e geçse diyorlar ama lig uzun bir maraton Sol bekin sakatlandığını veya cezalı konuma düştüğünü bir düşünün olmayacak birşeymi bu durumda geçen seneden defansif açıdan ne farkımız kalacak koca bir hiç bunun için bizim acilen Seri aralara ve kademeye giren 1 sol beke ve stopere ihtivacımız kesinlikle var bu şekilde kadro derinliğimizde olur   Transfer  Transfer  Sezgin  Koray. Ama sırf transfer yapmış olmak içinde Özgür Bayer gibi birini alacaklarsada hiç almasınlar daha iyi bence.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Datt0 Liste gör
Yeni Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 11:00
StoperLerimiz, araya atıLan pasLarda çok ağır kaLıyor. Buna aciL çözüm gerekLi... Dünkü maçta resmen maçı izLedi vucko ve eL saka. sağ bekimiz Nadarevic oyunda yok gibiydi. Hızlı ve topu oyuna sokabiLen bir stopere ihtiyaç var. Ayrıca sadece soL bek değiL, soL tarafı olduğu gibi kuLLanabiLen bir futboLcuya ihtiyaçımız var. BüLent Kocabey dünkü maçta Amc gibi oynadı ve Burak'ta SoLda oynayınca sağ tarafı hiç kuLLanamadık. Stoper sorununa çözüm buLduktan sonra kesinLikLe iyi bir kaLeciye ihtiyacımız olduğu kesin...
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 11:26
Alıntı yapılan 26eses1965

trt 3 saat 00:00 da bant dan verecek diye biliyorum
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 11:35
Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan 26eses1965

trt 3 saat 00:00 da bant dan verecek diye biliyorum

Saat 17:30'de TRT 3'ten naklen verilecek.

Ayrıca bu konunun yeri burası değil... Başlık yine şişmesin...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 11:35
Alıntı yapılan Banderas_26

Defans alarmı Sochoux maçında verdi.Defans evlere şenlik,Halil Ünal 10 numara,Ayhan Can stoper,Mesut Hoşcanda sol bek oynar artık.

10 numara : Büyük Halil
stoper        : Des Santos gügü
sol bek       : şener şen (trenci mesut)
kaleci         :  foto a.ihsan
menacer    : Küçük ceylan

şaka bir yana takviye şart.
kalender
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 11:36
Dün sanki 4-3-3 gibi oynadık.Yanılıyorsam düzeltin lütfen.Bu sistemi oynamak kolay değil.Açıka şaşırdım Rıza hocanın bu tercihine ama geçen sene de zaman zaman denemişti bunu,örneğin son Trabzon maçında.Dolayısı ile Youla ve Burak'ın geri dönüşü olmadı.Bunu önceden bilen Rıza hocada zaten sağ ve sol bekte asıl mevkileri stoper olan Nadarevic ve Sezgini kullandı.Naderevic ilk 1 saat fazla aksamadı ama sol taraf tamamen yol geçen hanına döndü.Ofansif olarak mükemmele yakın bir ilk yarı izledik.2. yarı biraz skorun verdiği rahatlıktan dolayı oyundan koptuk.Sonrası malum.Bazı arkadaşlar Rıza hoca oyunda fazla değişiklik yapmadı demişler önceki yorumlarda yalnız Youlayı bir sağda bir solda gördük.Kocabeyi bir ortada bir solda bir sağda Burak ta aynı şekilde.Sürekli yer değiştirdiler.Bu sistem gerçekten çok zor bir sistem.
Transfer konusunda yönetimin izlediği politika gerçekten çok iyi.Ama çok yavaş.Hala neyi beklediklerini anlamış değilim.Bugüne kadar aldıkları hiçbir oyuncuya bonservis vermediler.Bu güzel bir politika.Bu yüzden maddi sorunun oldugunu düsünmüyorum.Sonra adama sorarlar,30 trilyon bütçe var diyorsun,aldıgın oyunculara bonservis vermemişsin eee o zaman nerde bu para diye?Takımda gerçek mevkisi sol bek olan bir oyuncu(M.Önür)var.Madem buraya transfer yapmayacaksın A.Sağlam'ı neden kiralarsın?Sol ayaklı 2 oyuncu var takımda.Asıl mevkisi sol kanat olan bir oyuncu var.Orta sahaya bakıyorsun 4 oyuncu var.Bunlardan biri A.Sarı.Nasıl bir oyuncu olduğunu bilmiyoruz.Tam bi muamma.İns. iyi çıkar.Diğerleri ise tamamen defansif orta saha özellikleri olan oyuncular.Burdan soruyorum Türkiye kupasında finale,ligde ilk 6 ya bu defans ve orta saha ile mi ulaşmayı düşünüyorsun sayın yönetim.Bu bölgelere takviye daha geçen seneden beri bas bas bağırıyorken ve ligin başlamasına sadece 1 hafta kalmışken hala neyi bekliyorsunuz?
Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 12:23

ivesa gidicek aga valla billa gidicek ben yemem onun yediği golleri be insan boyundan posundan utanır ya serdar da gidicek

orta sahaya bi eleman
defans ve kaleyede sağlam bi kaleci alınıcak
yoksa hikaye olur bizim için bu sene ilk 5
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 12:50
Dün takımı 90 dakikaya yakın seyrettim.Aynen düşündüğüm gibi çıktı.Bu takıma 2 tane orta saha 1 tane de sol bek lazım.Yabancı kontenjanımız açıldığı halde neden transfer olmuyor anlamıyorum.Bu sene bu takımla Türkiye kupasını almak veya ilk altı ya oynamak imkansız.Bu takımın bu kadro ile yeri 8 ila 12. arasındadır.Çok gol atıp çok gol yeriz.Bu nedenlerle bir tane meastro orta saha bir tane yırtıcı markajcı bir orta saha bir tane de çok iyi bir sol bek e ihtiyacımız var.Bu takımda seyrettiğim kadarı ile vocko ya yer yok,hava topları iyi ama ara toplara ağır kalıyor.Bu nedenle geri dörtlü koray-el saka-sezgin(nadareviç),transfer şeklinde olmalıdır.
ESES1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır