eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tesislerimize Giriş Yasaklanıyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dorlion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 09:21
arkadaşlar basın yasağı murat dağtekin yüzünden çıkmıştır kendisi teknik kadronun futbol oynadığını yaz<ınca rıza hocayı kızdırmıştır
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 09:56
  1 yıldır kendisine abuk subuk,yerli yersiz,haksız yere yapılan eleştiriden sonra artık sabrı taşan hocanın ''basın hürriyetinin 101 yılı''nda tesisleri basına kapatmayı ironik bulmak ironinin en babasıdır herhalde.
  Basına ve taraftara kapatılmanın arkasındaki gerçeğin araştıralacağı,bu kararın takıma yararmı zararmı getireceği konusunun düşünülmesi gerektiği yerde kararı eleştirmek nedir?Rıza hocanın her kararı ''ulen nerden tutayımda eleştireyim'' mantığı hangi basın hürriyetinde geçer.
  Demek ki biz bir aile olamamışız.Aileler herhangi bir olay karşısında yıpranmamak için sorun varsa ''KENDİ İÇİNDE'' çözecekken maşallah bizim ailenin abileri geminin kaptanının en ufak,hatta hatası bile olmayan bazı konularda ''ipliği pazara çıkaralım'' mantığıyla hareket ettiği muddetce bu gemi yol alamaz.değil 12 yıl 30 yıl daha gezer alt tabakada.Ama yapoacak birşey yok böyle ufak ufak önümüze atacaklar kafa bulandıracaklar.Kafası bulanan adamıda ufaktan ufaktan işleyecekler politika bu.
  Yemişim basının hürriyetini.Basın bana DOĞRU TARAFSIZ haber vereceği yerde işine geldiği gibi haber yaparsa o basının hürriyeti tartışılır.Güneşi balçıkla sıvamaya çalışanı görmeyip  hocanın elindeki cep telefonun ışığınındanm rahatsız olan basın hür olmasın tesislerde  de gezmesin kardeşim.Zaten haberi bu siteden yapıyor.Bu zaman kadar gezmişte hangi haberi yapmış okunacak.
Hocamız bir karar vermiştir.Bu karara saygılı olun.Atom karınca çok sabırlıymış.
10 DAKİKA ÇOK BİLE.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
BurakCAN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı BurakCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 10:04
arkadaşlar tesisler taraftara kapalı değil sadece basına kapalı 10 dk müddet veriliyor basına ama taraftarlar idman snuna kadar kalabilir....
:.....EskİşeHiR.....:
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 10:18
bugüne kadar bende hiç tepki almadım bu sebepten ama,çıkar kokusu yakında,öyle olur olmaz atar yapamazlar,gereği yapılır sonunda...
FOREVER-ESES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 10:47
   YASAK YALANI

Bugüne kadar böyle bir uygulama yoktu ve isteyen rahatlıkla girip çıkabiliyordu.Son aylarda meydanı boş bulan bazı yerel basın mensupları işi azıttılar ve Rıza hocanın işlerine dolayısıyla kulübün içişlerine karışmaya başladılar. Bu uygulamanın tek sebebi bir kısım yerel basının yanlış tutumudur. 

Aslına bakarsanız kimseye bir yasaklama yok.İsteyen gidip antremanı seyredebilir.Basın mensuplarıda bütün kulüplerde olduğu gibi kendilerine tanınan süre içinde işlerini yapacaklar. Yasaklama var denilerek yalan haber yapılıyor.

Bu gazeteciler sadece Eskişehirsporumuza değil,başta çalıştıkları gazetelere, diğer yerel gazetelerimize ve işini doğru dürüst yapmaya çalışan gazetecilerimizede zarar vermektedirler.

kalender
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 10:57
bunlar entrenman izlemeye değil ,hocanın , futbolcunun veya bir yöneticinin nasıl açığını bulsamda sansasyonel bir  haber
yapsam diye geliyor.eses umurlarında biledeğil.
ŞİMŞEK
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 11:14
Yerel basını savunan forum üyelerinin şöyle bir eski mesajlarına baktım. Oda ne tüm yazıları Rıza hocanın aleyhine..Önceki sayfalarda Rıza hocaya neredeyse özgür basının katili diyen, isminin altında modaratör yazan arkadaş Rıza hocaya Atilla konusunda neler yazmış bir bakın. Bu transferin tamamen Rıza hocanan kişiliksizliğinden yapıldığını yazmış sevgili modaratörümüz.Yani amaç yok özgür basın yok şöyle böyle değil, düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığı var.

Adı yerel basın olan, ama ne yerelliği ne basınlığı olan bu şahsiyetleri bu şekilde savunanlar da onlar kadar Eskişehirspor'a zarar vermektedir.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 11:24
Yanilmiyorsam Fatih Terim gs ye geldigi sene ilk is olarak büyük bir duvar ördürtmüstü ve ilk zamanlar büyük bir tepki almasina ragmen kulaklarini tepkilere tikadi ve isini yapmaya calisti.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 11:59
Alıntı yapılan Dorylaion

Yerel basını savunan forum üyelerinin şöyle bir eski mesajlarına baktım. Oda ne tüm yazıları Rıza hocanın aleyhine..Önceki sayfalarda Rıza hocaya neredeyse özgür basının katili diyen, isminin altında modaratör yazan arkadaş Rıza hocaya Atilla konusunda neler yazmış bir bakın. Bu transferin tamamen Rıza hocanan kişiliksizliğinden yapıldığını yazmış sevgili modaratörümüz.Yani amaç yok özgür basın yok şöyle böyle değil, düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığı var.

Adı yerel basın olan, ama ne yerelliği ne basınlığı olan bu şahsiyetleri bu şekilde savunanlar da onlar kadar Eskişehirspor'a zarar vermektedir.

Zeki adamsın ipliğimi çıkardın pazara,elim ayagım titriyor şu an görmen lazım,forumdan çekilmekle dogru yapmışım zamanında ama duramıyor yazıyor işte insan.

Yalnız dikkat et kimseye hiç bir zaman hakaret etmedim manuple ederken adam gibi manuple edin,mahcup olmayın ondan sonra.

Sen ne yazacağını bana soracak değilsen ben sana hiç soracak değilim. 

Ne hale geldi forum  karşıt görüş bildirilemiyor adeta hemen onun bunun adamı oluyorsun.

Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 12:05
Aslında insanlar kendi özgürlüklerini kendileri kısıtlarlar...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır