Sayfayı yazdır | Close Window

Tesislerimize Giriş Yasaklanıyor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2301
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 16:39
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Tesislerimize Giriş Yasaklanıyor
Gönderen: dorlion26
Konu: Tesislerimize Giriş Yasaklanıyor
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:07
Bugün Tesislere idmana gittim ve gittiğimde idmanı izledim sonra yeni bir güvenlik müdürü verilmiş tesise emekli polismiymiş neymiş bana orda ahkam kesmeye kalktılar ve bir çok izlemeye gelen tyaraftarları futbolcuların yanına yanaştırmadılar sonra orda klüpte çalışan zurnanın son deliği olan saha bakımını yapan işçiler atar tutar yapmaya başladılar yakınd atesislere güvenlik kapısı yapılacakmış geçenlerde iki kişi rıza hocanın odasına girip eşyalarını çalmaya kalkarken yakalanmışlar ama ne olursa olsun eskişehirsporun tesislerinde bu rezaleti kim yapıyorsa o eses li değildir o bu tesislerin bu takımın düşmanıdır yılalrdır eses için koşturan taraftarlara tesislerde zorluk çıkaracaklarsa bu zihniyete son verilmeli ben yarın veya obürgün bunu eskişehir basınınada yazacağım çünkü biz bu kulübün cefakar taraftarıysak ne o kulüpten birşey çaldırırız nede böyle bizlere zorluk çıkaranlara fırsat vereriz yeri geldi ben eleştirildim yeri geldi yöneticiler ilgilensin denildi ama ben diyorum ki ne olursa diyroum ki bende sizler gibi bu renklerin bu caamianın aşığıyım ve sizden isteğim bu konuda sessiz kalmayalım

-------------
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ

Yanıtlar:
Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:10
Geçen senede meşale şovda bir futbolcumuz arabasındayken arabası sallanmıştı ve bide silah çekilmiş galiba o futbolcuya sonra tesislere işeyenler filan rezalet işte

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:13
Ya bu tam bi şey topluca tesisleri bassak nasıl duracaklar önümüzde o güvenlik müdürde birnin elinde kalır orası kesin

-------------

Gönderen: soldier
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:16
Bu yasakların devamı gelecek.Tribüne pankart sokulmayacak, tesislere girilmeyecek vs vs vs.Yasakcı zihniyet ile yönetim olmaz.Başka ülkelerde tesisler taraftara açılıyor ve birçok etkinlik yapılıyor.Kulüp bundan para da kazanıyor.Ama bizim yönetimin de çapı belli.Nerede o akıl. Rıza hocayı da soymayan kalmadı.Bu kadar da saflık olmaz...

Gönderen: soldier
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:18
Güvenlik görevlileri de söyleneni yapıyor. Yazık onlara ne yapsınlar.Ekmek parası peşindeler.Maşalar.Asıl maşayı tutanlara tepki gösterelim.

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:23
ne hakkahizmet tesiste taraftara sert yapacaklar ben o tesislere girerim biri bişey dersede cevabımı veririm onlar yiyor biz yemiyoruz biz hep para veriyoruz ama o bir kaç zihniyet hep bizim paramızı yiyor yönetim yönetici klüp müdürü başkan yardmcısı tesis mdürü malzemecisi ya orası tam halil ağanın çiftliğ  olmuş çok şeye sessiz kalınmış malzemecisi bile kuş karşılığında forma veriyor millete ya şu işe bakarmısınız biz birde seviniyroduk tesisimize tek giren tarftarız diye ama görürler bundan sonra o tesiste olaylar çıktığı zaman

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:24
soldier kardeşim güzel söylemişsin ama bunun ekmek parası yanı kalmamış öyle güvenlik değil bu kulübün içinde güvenlik müdürü herkez ona danışıyor kapıdaki güvenlik bile adam sert yapıoo orda tarftara özel oda falan verilmiş

-------------

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:41
 Doğrusunu yapıyorlar adamlar.Hadi siz biz efendi efendi gidip , antremanı seyrediyoruz ama futbolculara yalakalık yapıp para isteyenler var , sarhoş gelip ortalığa işeyenler var , hırsızlar , itler ve taraftarlığı çıkar amaçlı güdenler var.Kurunun yanında yaşta yanacaktır ama doğrusunu yapıyorlar.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:43
Alıntı yapılan soldier

Bu yasakların devamı gelecek.Tribüne pankart sokulmayacak, tesislere girilmeyecek vs vs vs.Yasakcı zihniyet ile yönetim olmaz.Başka ülkelerde tesisler taraftara açılıyor ve birçok etkinlik yapılıyor.Kulüp bundan para da kazanıyor.Ama bizim yönetimin de çapı belli.Nerede o akıl. Rıza hocayı da soymayan kalmadı.Bu kadar da saflık olmaz...

Allah senin başına vermesin ama büyük konuşma ne demek saflık hırsızın hiç mi suçu yok...

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: zaferr222
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 23:01
Tesislere girişin yasak olmasında bir sorun yok bence orda idmanları izlemek için zaten tribün var futbolcuların yanına gitsen ne gitmesen ne onlara desteği tribünde vermen yeterli imza çektirsen foto çekinsen eline ne geçecek yarın öbürgün önemli maçtan önce gelse rakip takım taraftarı taksa bıçağı geçse ne olacak kim verebilcek hesabını burası Türkiye arkadaş olurmu olur..

Gönderen: Ventisei
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 23:05
Tesislere her elini kolunu sallayan girebiliyordu. Kapıda adam gibi güvenlik yoktu.
İyi olmuş bu uygulama.

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 23:21
Eğer antreman stadda yapılacaksa da stad girişine güvenlik koyulmalı.

Önceki senelerde Metin Diyadin herkesi dışarı çıkarmıştı.Sarhoşun biri salak salak bağırıp duruyordu, hatırlarsanız.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 00:24
tesise girişin yasaklanması olumu ama zaman zaman taraftara açık antrenman olmalı ve takım taraftarla bütünleşmelidir.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 00:36
Hemen hemen bu uygulama 1 seneden beri var.Futbolcular sahaya girmeden içeri almıyorlar bence doğru abuk sabuk insanlar futbolculardan saçma taleplerde bulunuyor.Bugünkü antremana sırf Ademi izlemek için gittim ama Almanyadan yarın gelecekmiş çıplak gözle izlemek nasip olmadı ek olarak belirtmek istedim.

-------------

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 00:50
Kesinlikle en sıkı güvenlik önlemleri alınmalı. Hoca istemeden tesislere antreman izlemeye kimse girememeli....

Her antremana taraftar gidecek diye bir durum yok. Taraftarın antremanı izleme iznini hoca verir ve hocanın istediği antremanları taraftar izleyebilir ve izlenecek antremandada taraftarlar düzenli ve kontrollü bir şekilde tribüne alınmalıdır, herkes elini kolunu sallaya sallaya tesislerde dolaşmamalı dolaştırılmamalıdır...

Bu kararı kim aldıysa kutluyorum, umarım taviz vermeden uygularlar...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: barises
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 04:21
bana göre herşeyin aşırısı kötü. ne yasak olsun nede her antrenmana girilebilinsin.
tamamen yasaklarsanız yarın öbürgün bu sene olduğu gibi kritik maç önceside antrenmanı taraftar izlesin takıma moral versin diye stada aldığınızda tükürdüğünüzü yalamış olursunuz..
haftanın 1-2 günü açık antrenman olur ekstra durum olmadıkça öyle gider. güvenlik önlemleri yeterince alındığında ne sarhoşu kalır ne hırsızı..

Gönderen: GKH_ESES
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 09:43
yasak belli kontrollerle esnemeli,herkeside içeri almamalılar,taraftar var taraftar var...ayırt edebilme kabiliyetine sahip olmalılar kapıdakiler,Eskişehirsporu temsil ettiklerinide unutmamalılar...

-------------
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 18:00
Rıza Çalımbay, yeni sezon öncesinde basın mensuplarına çalışma alanı konusunda sınırlama getirdiğini, idmanlarda sadece saha içinde 10 dakika çekim yapılabileceğini, tribünden veya medya odasından idmanı spor muhabirliğinin izleyebileceğini, provaların ise tamamen basına ve taraftara kapalı olacağını, alınan karara herkesin saygı duyması gerektiğini sözlerine ekledi.

Sakarya Gazetesi

-------------

Gönderen: goethe_minder
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 18:18
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Rıza Çalımbay, yeni sezon öncesinde basın mensuplarına çalışma alanı konusunda sınırlama getirdiğini, idmanlarda sadece saha içinde 10 dakika çekim yapılabileceğini, tribünden veya medya odasından idmanı spor muhabirliğinin izleyebileceğini, provaların ise tamamen basına ve taraftara kapalı olacağını, alınan karara herkesin saygı duyması gerektiğini sözlerine ekledi.

Sakarya Gazetesi

ben olsam yerel basın'dan hiç kimseyi maça bile almam. rıza hoca'nın kaygılarını çok iyi anlıyorum.

-------------
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 18:30
Rıza hocama yapılan eleştirinin 2 kat daha artacağını şimdiden bildiririm.
Basın mensuplarına sınırlama getirmek haaaa.Yandın hocam.Top toplayıcının,futbolcuya geç top vermesini bile senden bilecekler.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 18:38
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Sakarya Gazetesi

Arkandayız hocam..!Thumbs%20Up

10 Dakika izin vermene dua etsin,sözde basın mensupları.Wink

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: atilla
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 23:46
Alıntı yapılan es_emre26

[QUOTE=Cumhuriyet]Rıza Çalımbay, yeni sezon öncesinde basın mensuplarına çalışma alanı konusunda sınırlama getirdiğini, idmanlarda sadece saha içinde 10 dakika çekim yapılabileceğini, tribünden veya medya odasından idmanı spor muhabirliğinin izleyebileceğini, provaların ise tamamen basına ve taraftara kapalı olacağını, alınan karara herkesin saygı duyması gerektiğini sözlerine ekledi.

Sakarya Gazetesi

Arkandayız hocam..!Thumbs%20Up

10 Dakika izin vermene dua etsin,sözde basın mensupları.Wink
Basınımıza bu denli düşmanlık neden ? Anlamıyorum.
Onlarda en az bizim kadar eses li ve eses in iyi olmasını isterler.
Unutmayın Kulüp bizim (taraftar,yönetim,basın ve tüm Eskişehirin)
Biz hancıyız onlar yolcu .Biz işvereniz .Onlar bizim için çalışırlar.Şartlar değişince
başkası için çalışırlar.(eski Gegiç devirleri geçti)

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 23:50
Atilla kardeş Taraftarın SEVDASI karşılıksız basının takibi ise ücret mukabili. Bu teraziye göre sen tart hangisi değerli. Ayrıca idman sahası takımın mahremidir ki her zaman o mahreme girip çıkmak akıl işi değildir.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: atilla
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 23:51
Biz hancıyız onlar yolcu .Biz işvereniz .Onlar bizim için çalışırlar.Şartlar değişince

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 23:56
Alıntı yapılan atilla

Basın basın olsun kalemini akıllı kullansın ..
Sürekli Rıza Hocayı eleştirmeyi bırakıp.
Pek değer verdikleri yönetimi yazsın biraz da ..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 01:30

Şu anki Kocaelispor yönetimi de aynı uygulamayı yapıyor,hazırlık maçında bile 10 dakika izin veriyor basına, basında sansürün kaldırılışının 101. yıl dönümünün oldugu haftada ironik davranışlar bunlar. 

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 01:48
Alıntı yapılan ogur

Şu anki Kocaelispor yönetimi de aynı uygulamayı yapıyor,hazırlık maçında bile 10 dakika izin veriyor basına, basında sansürün kaldırılışının 101. yıl dönümünün oldugu haftada ironik davranışlar bunlar. 

Kocaelideki durumla bizim durum aynı değil ama "ogur". Kocaelispor yönetimi takımın ne denli kötü olduğunu göstermemek için yapıyor bu yasağı.Hazırlık maçlarını bile izlettirmediler kimseye.Hem basın oalrakta yönetime inanılmaz bir muhalefet var.

Bizim durumda Rıza Hocaya yüzde yüz destek veriyorum.Özellikle malum gazete Rıza Hocaya inanılmaz bir tutum içinde. Yarın öbürgün adamın su içmesini bile haber yaparlar.Aslında en güzel hareket yönetimden gelecekti ki nerede o yürek bizim yönetimde.Sakarya gazetesini idamnlara sokmayacaktı 2 gün.Görürdü o zaman herkes asıl tepkiyi.Ama yönetim yandaşı olan Sakarya gazetesine dokunamadı ve tüm basını Rıza Hocayla karşı karşıya getirdi.

Olayın ikinci yanı ise, bütün antremanların herkese açık olması gerçekten iyi değil.taktik çalışmaları kesinlikle taraftar v basına kapalı olması lazım. Taraftara çok az idmana izin verilmeli. Önceki senelerde antremanı seyretmeye gittiğimizde sarhoşun biri yüzünden Metin Diyadin bütün taraftarı dışarı çıkarttırmıştı haklı olarak.Stadda yapılacak antreman,mesala haftada 1 ya da 2 haftada 1 antreman taraftara açık olsun.Herşey içeride kalsın.Olan olaylar aile içinde kalsımn.Günümüz teknolojisinde antremanda bir olay olsa 1 saat içinde tüm Türkiye öğreniyor.Bunun yerine 1 saatte olay tatlıya bağlanabilir.

Taraftardan daha çok basın içerlemiş bu konuya ama ne teknik direktörümüzün ne de futbolcularımızın yerel basına(!) güveni kaldı.Geçen sezonki antremana çıkmama protestosuna basınımızın nasıl yaklaştığını herkes hatırlıyordur.Sahada antreman yapan hiç kimse, güvenmezken yerel basına , onların orada olması futbolcu veteknik heyeti rahatsız eder.Böyle basına böyle muamele.Rıza Hoca 10 dakika demiş, bence fazla demiş.Yalan yanlış haberler okuyacağımıza Rıza Hoca her gün 10 dakika konuşsun tv'de olanları ve durumu anlatsın.Ben Rıza hocanın dürüstlüğüne, bizim yerel basınınkinden bin kat daha fazla inanıyorum

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 02:24

Kocaelispor yönetimi, takımın durumu kötü diye yapmıyor bunu kendilerine muhalefet oldugu için kongrede yaptıklarının hesabı soruldugu için   yapıyor,daha 2 gün önce çıkıp bir yönetici "bizi haber yapmayın" diye kovuyor gazetecileri açıp bakabilirsiniz izmit gazetelerine.

Kocaeli'nde takımın kötü olduğunu skorlar zaten gösteriyor,gazeteci girse ne fark eder içeri girmese ne fark eder ?

Rıza Hoca idmanda minyatür kale çeviriyor diye haber yapılınca birden yasak koyuluyor,bu manidar benim gözümde.Defalarca antreman izledim oralarda defalarca da gördüm bunu hatta bir ara oynamıyorlardı,Konya maçından sonra düşme korkusu kalkınca ortadan yine oynamaya başlamışlardı o gün yanımdakilere bunun latifesini bile yaptıgımı iyi hatırlıyorum.

Kimse eleştirilemez değil,körü körüne de savunulmaz bazı şeyler,

antreman sırasında takım ısınırken ya da bazen de idman sonrasında 2 saat antreman yapmış terli kaleciler alıkonularak zevk için minyatur ya da ufak kale maç yapılmaz. Bu eleştiriliyor diye basına yasak koyulmaz,koyulamaz.

Zaten kurnaz olan gazeteci için farketmeyecek hiç bir sey cünkü oraya sadece güncel fotograf almaya gidiyordur o yoksa geri kalan bilgileri bir telefonla cok rahat toplar.

Foruma  Sakarya Gazetesi'nin Rıza Hoca'yı gönderip Nurullah Hoca'yı  getirmek istediği gibi bir görüş empoze edildi,çoğu kimse de üzülerek görüyorum bunu satın aldı. Olası Rıza Hoca'nın gönderilmesi durumunda gelen hoca Nurullah Hoca olsa bile böyle bir seyin varlıgını göstermeye yetmez. 

Basın yönetimin,taraftarın,hocanın istediği gibi olursa zaten varlığına da gerek kalmaz.

Sana göre 10 bile dakika fazlaysa bilemem tabi...

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 02:25
Şimdi düşündümde bu basın ve yazan yüzler yıllardan beri var ve hangi teknik direktör ile iyi geçindiler acaba?
Cevaplayamadım. Bu takıma coşkun demirbakan, behiç funda, kemal kılıç, metin diyadin, yavuz incedal, nejat biyediç son olarak rıza çalımbay geldi ama iletişimsizlik ve önyargı maalesef basınımızda bitmedi. Ali abinin dediği gibi sadece insanlar ile uğraşıyorlar.
Yalnız kemal hocanın istifa etmeden önce yenilmemize rağmen "biz haklı çıktık" edası ile gülen gazeteciye "ne gülüyorsun, şaşırmış gibi baktın da" şeklinde çıkışını unutamam Kasımpaşa maçı sonu idi yanlış hatırlamıyorsam.  Smile

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 02:30
Alıntı yapılan ogur

Kocaelispor yönetimi, takımın durumu kötü diye yapmıyor bunu kendilerine muhalefet oldugu için kongrede yaptıklarının hesabı soruldugu için   yapıyor,daha 2 gün önce çıkıp bir yönetici "bizi haber yapmayın" diye kovuyor gazetecileri açıp bakabilirsiniz izmit gazetelerine.

Kocaeli'nde takımın kötü olduğunu skorlar zaten gösteriyor,gazeteci girse ne fark eder içeri girmese ne fark eder ?

Rıza Hoca idmanda minyatür kale çeviriyor diye haber yapılınca birden yasak koyuluyor,bu manidar benim gözümde.Defalarca antreman izledim oralarda defalarca da gördüm bunu hatta bir ara oynamıyorlardı,Konya maçından sonra düşme korkusu kalkınca ortadan yine oynamaya başlamışlardı o gün yanımdakilere bunun latifesini bile yaptıgımı iyi hatırlıyorum.

Kimse eleştirilemez değil,körü körüne de savunulmaz bazı şeyler,

antreman sırasında takım ısınırken ya da bazen de idman sonrasında 2 saat antreman yapmış terli kaleciler alıkonularak zevk için minyatur ya da ufak kale maç yapılmaz. Bu eleştiriliyor diye basına yasak koyulmaz,koyulamaz.

Zaten kurnaz olan gazeteci için farketmeyecek hiç bir sey cünkü oraya sadece güncel fotograf almaya gidiyordur o yoksa geri kalan bilgileri bir telefonla cok rahat toplar.

Foruma  Sakarya Gazetesi'nin Rıza Hoca'yı gönderip Nurullah Hoca'yı  getirmek istediği gibi bir görüş empoze edildi,çoğu kimse de üzülerek görüyorum bunu satın aldı. Olası Rıza Hoca'nın gönderilmesi durumunda gelen hoca Nurullah Hoca olsa bile böyle bir seyin varlıgını göstermeye yetmez. 

Basın yönetimin,taraftarın,hocanın istediği gibi olursa zaten varlığına da gerek kalmaz.

Sana göre 10 bile dakika fazlaysa bilemem tabi...

Tamam da ancak Rıza hoca'nın idman öncesi ya da idman sonrası ya da idman sırasında yaptırdıkları kendisini bağlar .Rıza Hocamız idman sonrası terli oyuncularla minyatür kale maç yapıyor olabilir, bunu neden yapıyordur elbet kendine göre bi nedeni vardır.Oyuncularımızın motivasyonunu arttırmak , onların moralini yükseltmek için yapılan bir harekettir.Bu kimseyi bağlamaz işini iyi yaptıktan sonra.Bu yüzden de ben bu kararı doğru buluyorum.

Özellikle malesef sakarya gazetesi gibi Anti Rıza hocacı bir yerel medyamız varken, Hocamızın her fırsatta kuyusunu kazmaya çalışan futbolu çok bildiğini sanan pek değerli (!) köşe yazarlarımız varken bu kararı yerden göğe kadar doğru buluyorum.

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 02:40
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Tamam da ancak Rıza hoca'nın idman öncesi ya da idman sonrası ya da idman sırasında yaptırdıkları kendisini bağlar .Rıza Hocamız idman sonrası terli oyuncularla minyatür kale maç yapıyor olabilir, bunu neden yapıyordur elbet kendine göre bi nedeni vardır.Oyuncularımızın motivasyonunu arttırmak , onların moralini yükseltmek için yapılan bir harekettir.Bu kimseyi bağlamaz işini iyi yaptıktan sonra.Bu yüzden de ben bu kararı doğru buluyorum.

Özellikle malesef sakarya gazetesi gibi Anti Rıza hocacı bir yerel medyamız varken, Hocamızın her fırsatta kuyusunu kazmaya çalışan futbolu çok bildiğini sanan pek değerli (!) köşe yazarlarımız varken bu kararı yerden göğe kadar doğru buluyorum.

"Kimseyi bağlamaz" diye bir görüşü anlayamıyorum şahsen. Eskişehirspor özelleşti de bizim mi haberimiz olmadı  acaba da bizi bağlamıyor ?

Hocanın antreman sırasında yardımcılarıyla maç yapmasını savundugunun farkındasındır umarım ? 

Evet bütün takım duşunu almaya,dinlenmeye giderken kalecileri  göndermeyip motivasyonlarını arttırmak için yaptıkları maçlarda kaleye koyuyordur kendi zevkini tatmin için olacak değil ya.

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 02:50
Alıntı yapılan ogur

"Kimseyi bağlamaz" diye bir görüşü anlayamıyorum şahsen. Eskişehirspor özelleşti de bizim mi haberimiz olmadı  acaba da bizi bağlamıyor ?

Hocanın antreman sırasında yardımcılarıyla maç yapmasını savundugunun farkındasındır umarım ? 

Evet bütün takım giderken kalecileri  göndermeyip motivasyonlarını arttırmak için yaptıkları maçlarda kaleye koyuyordur kendi zevkini tatmin için olacak değil ya.

Bağlamaz diyorum çünkü işini doğru yapıyorsa bu adam idmanlarda ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez , en nihayetinde işini yapıyor.Ha ne zamanki bu olaydan  sonra , Allah korusun takım üst üste kötü sonuçlar almaya başlar , ne bileyim çok fazla sakat vermeye başlarız,takım her maçta 60.dakikadan sonra oyundan düşmeye başlar. İşte o zaman bunun hesabı sorulur , Hocam sen o basına kapattığın idmanlarda bu futbolculara ne veriyosun da  bu takım böyle kötü oynuyor, hiç mi çalıştırmıyorsun bu oyuncuları diye o zaman sorarlar.

Ha bir de unutmadan bir dip not daha ekleyeyim , Mustafa Denizli geçen sezonun ortasında malum takımın başına geçtiğinde yaptığı ilk iş Ümraniye'deki idmanları basına kapatmak , basına kapatmayı bırak kulüp başkanı olan  malum tüpçü şahısın bile tesislere girmesini istemedi karşılıklı konuşarak.Sonucunda ne oldu o malum takım sezonu şampiyon tamamladı...

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:03

Rıza Hoca'nın antreman sırasında minyatur kale maç yapması eleştirildiği için basına yasak koymasını normaldir az  bile yaptı diye kabulleniyorsunuz,ben anlayamıyorum gercekten.

Antremanı basına kapatmak şampiyonluk getiriyorsa stadı kapatalım seyirciye.

Mustafa Denizli ile Rıza Calımbay aynı sebeplerden kapadılar sanki antremanları basına,

örneklerden konuşacaksak Giray Bulak da bizim maç sonrasında 2 Konyalı gazeteciye "bu takım düşmeyecek sizi de kafanızın üzerinde yürütecegim" demişti.Ne Bulak kaldı ne Konyaspor.

Antreman basına kapatılır ama hoca köşe yazısını beğenmedi diye değil. 

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:12
Bu onun kararıdır saygı duymak gerekir. Kendi adıma söyleyeyim , yerel medyamızda ismi lazım olmayan bazı futbolu çok bildiğini sanan , sırf eleştiri yapmış olmak için eleştiri yapan çok saygı değer (!) köşe yazarlarımız varken  Rıza Hoca'nın bu kararını yerden göğe kadar doğru buluyorum..

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:23
olması gereken mantıklı bir karardır. alınan bu kararın sebebi rıza hocanın bizim basına kızgınlığı yada oyuncularla oraya giden kişiler arasındaki olaylar olabilir. antremanlar ara ara açılabilir beli taraftara ama bunun için ayrı bir tribün ve ayrı bir yol yapılmalı. oyuncu, yönetici ve teknik kadro tesislerde taraftarla ne kadar az karşı karşıya gelirse o kadar iyi. profesyonelce alınmış bir karardır.

konuşulduğu gibi basının yazdıklarına karşı bir tepkiyse savaş başlamış demektir. forum kullanıcılarının bir çoğundan daha kötü köşe yazarlığı yapan, 90 ların başından kalma bazı yerel gazete yazarlarıda her fırsatı değerlendirirler bundan sonra. vizyonsuz yazarlardan beklenen şeyi yaparlar şikayet ederler takımı teknik ekibi taraftara. ehhh buna kanarsakta 5-6 hafta sonra rıza gitsinmi kalsınmı tartışmasına gireriz.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:23
Alıntı yapılan ogur

Rıza Hoca'nın antreman sırasında minyatur kale maç yapması eleştirildiği için basına yasak koymasını normaldir az  bile yaptı diye kabulleniyorsunuz,ben anlayamıyorum gercekten.

Antremanı basına kapatmak şampiyonluk getiriyorsa stadı kapatalım seyirciye.

Mustafa Denizli ile Rıza Calımbay aynı sebeplerden kapadılar sanki antremanları basına,

örneklerden konuşacaksak Giray Bulak da bizim maç sonrasında 2 Konyalı gazeteciye "bu takım düşmeyecek sizi de kafanızın üzerinde yürütecegim" demişti.Ne Bulak kaldı ne Konyaspor.

Antremanla stad aynı şeyler değil bir , ikincisi Mustafa Denizli idmanları neden kapattı , çünkü takımıyla maç günlerine kadar tesislerde yalnız kalmak, rahat olmak amacıyla kapattı.Nitekim Rıza hoca da aynı sebepten kapatmıştır.Kaldı ki Mustafa Denizli başkanlarının bile tesislere gelmesini istemedi.Keşke Rıza hocamız da öyle bişey yapsa da bizim başkan da girmese tesislere Smile

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:29

Yigit,

Nasıl bir düz mantık bu ? M. Denizli şundan bundan kapadı Rıza Hoca da  aynı sebeple kapamıştır işte diye mantık yürütüyorsun.

Gün gibi ortada olan şeyleri bile kabul etmiyorsun o yüzden kusura bakma  ben daha fazla girmiyorum bu topa. 

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:36
Düz mantık değil alenen ortada her şey. Bende zaten bu konunun daha fazla üstüne gidilmemesinden yanayım ya ,sonuçta hocamızın verdiği bir karardır , saygı duymak gerekir..

Demin de dediğim gibi ,Allah korusun işler yolunda gitmez bu olaydan sonra takım kötü sonuçlar almaya başlar, saha da hiç bir varlık gösteremez.İşte o zaman bunun hesabı da hocaya sorulur, sen bu oyunculara idmanlarda ne veriyosun,nasıl çalıştırıyorsun diye...

Ancak şimdi bu konunun daha fazla üstüne gitmek çok yersiz.Şahsen ben sonuna kadar da hocamızın arkasındayım, o yerel basınımızın ismi lazım olmayan  yazarlarının değil...

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 03:50
Ben bu konuda gözlemledikleri aktarayım.

İdmana gelen basın ve taraftar yasağının birilerine karşı savaş açmak gibi birşey olduğunu düşünmüyorum.

Öncelikle taraftar. Antrenman da izlenebilsin diye oraya tribün yapılmış ancak bazı kişiler sürekli tesis binasının o tarafa geçmek istiyor. Rıza hocanın bundan rahatsız olduğunu düşünüyorum. Ayrıca birde sürekli futbolculara laf atip onları rahatsız eden çocuklar oluyor. Bırakın sahadaki futbolcuyu tribünde idmanı izleyenleri bile çok rahatsız ediyorlar. Bu yasağın sadece maç provasının yapılacağı günlerde olacağını düşünüyorum.

Basına gelen yasak da haklı. Bazı gazeteci arkadaşlar sahaya girdikleri zaman işlerini bitirdikleri halde çıkmak bilmiyorlar. Tamam gazeteci gözlem yapmak istiyodur ancak bu farklı bişey. Örneğin geçen hafta Youla düz koşu yapıyor, bir gazeteci abimiz oturmuş kenara her turda Youla'ya laf atıyor, yanına çağırıyor. Hal böyle oluncada belli bir süre dışında basının saha içinde yer alması gereksiz.

Rıza hoca ve ekibinede idman sırasında yardımcıları ile birlikte maç yapıyor diye yasak gelmiş. Ben bir çok idman izledim Rıza hocanın takım idman yaparken orda minyatür kale oynadığı görmedim. İdman sonralarında oynuyorlar genelde. Rıza hoca, Bülent hoca, Orhan hoca, Cengiz hoca ve menejerimiz Kerem Atılmaz sürekli takımı takip ediyorlar. Özellikle Rıza hoca ve Bülent hocanın takımın başından biran olsun ayrıldığını görmedim. İdman bitip oyuncular çıkmaya başladıktan sonra kendi aralarında maçlarını oynuyorlar bu kadar. Bundan doğal bişeyde olamaz.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 08:56
Hergün A futbolcuya nazar değdi bileği burkuldu,B fubolcu hırs küpü,C futbolcu idmanın neşe kaynağı yazmaktan başka elle tutulur herhangi bir konuya değinmeyen,çoğu zaman eski fotoğrafları kullanan,isimleri doğru yazmaktan aciz bu çok değerli basın hergün hırsızdır diye haber yaptığı adamın tek hakim olması gereken antrenman sahasında  yönetici ile geyik yapması engellenince sansürlenmiş oluyor öyle mi?
101 yıllık basın özgürlüğü maratonunda bir gazete bu kadar bel altı vurmuş mu tarihte?
Rıza Hocaya başka konularla ilgili bir kızgınlığınız olabilir,sevmediğiniz ve eleştireceğiniz pek çok yönü var ki ben de eleştiriyorum.
Ama sakın ola hergün hasbel kader ele geçirdikleri kalemlerle insanları karalayan tipler üzerinden vumaya kalkmayın.
Çünkü bu adamların hesabı ne zaman değişir bilinmez.Gerçekler farklı dile getirilirse herkes zarar görür.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 09:21
arkadaşlar basın yasağı murat dağtekin yüzünden çıkmıştır kendisi teknik kadronun futbol oynadığını yaz<ınca rıza hocayı kızdırmıştır

-------------

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 09:56
  1 yıldır kendisine abuk subuk,yerli yersiz,haksız yere yapılan eleştiriden sonra artık sabrı taşan hocanın ''basın hürriyetinin 101 yılı''nda tesisleri basına kapatmayı ironik bulmak ironinin en babasıdır herhalde.
  Basına ve taraftara kapatılmanın arkasındaki gerçeğin araştıralacağı,bu kararın takıma yararmı zararmı getireceği konusunun düşünülmesi gerektiği yerde kararı eleştirmek nedir?Rıza hocanın her kararı ''ulen nerden tutayımda eleştireyim'' mantığı hangi basın hürriyetinde geçer.
  Demek ki biz bir aile olamamışız.Aileler herhangi bir olay karşısında yıpranmamak için sorun varsa ''KENDİ İÇİNDE'' çözecekken maşallah bizim ailenin abileri geminin kaptanının en ufak,hatta hatası bile olmayan bazı konularda ''ipliği pazara çıkaralım'' mantığıyla hareket ettiği muddetce bu gemi yol alamaz.değil 12 yıl 30 yıl daha gezer alt tabakada.Ama yapoacak birşey yok böyle ufak ufak önümüze atacaklar kafa bulandıracaklar.Kafası bulanan adamıda ufaktan ufaktan işleyecekler politika bu.
  Yemişim basının hürriyetini.Basın bana DOĞRU TARAFSIZ haber vereceği yerde işine geldiği gibi haber yaparsa o basının hürriyeti tartışılır.Güneşi balçıkla sıvamaya çalışanı görmeyip  hocanın elindeki cep telefonun ışığınındanm rahatsız olan basın hür olmasın tesislerde  de gezmesin kardeşim.Zaten haberi bu siteden yapıyor.Bu zaman kadar gezmişte hangi haberi yapmış okunacak.
Hocamız bir karar vermiştir.Bu karara saygılı olun.Atom karınca çok sabırlıymış.
10 DAKİKA ÇOK BİLE.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: BurakCAN
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 10:04
arkadaşlar tesisler taraftara kapalı değil sadece basına kapalı 10 dk müddet veriliyor basına ama taraftarlar idman snuna kadar kalabilir....

-------------
:.....EskİşeHiR.....:

Gönderen: pasacocuk
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 10:18
bugüne kadar bende hiç tepki almadım bu sebepten ama,çıkar kokusu yakında,öyle olur olmaz atar yapamazlar,gereği yapılır sonunda...

-------------
FOREVER-ESES

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 10:47
   YASAK YALANI

Bugüne kadar böyle bir uygulama yoktu ve isteyen rahatlıkla girip çıkabiliyordu.Son aylarda meydanı boş bulan bazı yerel basın mensupları işi azıttılar ve Rıza hocanın işlerine dolayısıyla kulübün içişlerine karışmaya başladılar. Bu uygulamanın tek sebebi bir kısım yerel basının yanlış tutumudur. 

Aslına bakarsanız kimseye bir yasaklama yok.İsteyen gidip antremanı seyredebilir.Basın mensuplarıda bütün kulüplerde olduğu gibi kendilerine tanınan süre içinde işlerini yapacaklar. Yasaklama var denilerek yalan haber yapılıyor.

Bu gazeteciler sadece Eskişehirsporumuza değil,başta çalıştıkları gazetelere, diğer yerel gazetelerimize ve işini doğru dürüst yapmaya çalışan gazetecilerimizede zarar vermektedirler.

-------------
kalender

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 10:57
bunlar entrenman izlemeye değil ,hocanın , futbolcunun veya bir yöneticinin nasıl açığını bulsamda sansasyonel bir  haber
yapsam diye geliyor.eses umurlarında biledeğil.

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 11:14
Yerel basını savunan forum üyelerinin şöyle bir eski mesajlarına baktım. Oda ne tüm yazıları Rıza hocanın aleyhine..Önceki sayfalarda Rıza hocaya neredeyse özgür basının katili diyen, isminin altında modaratör yazan arkadaş Rıza hocaya Atilla konusunda neler yazmış bir bakın. Bu transferin tamamen Rıza hocanan kişiliksizliğinden yapıldığını yazmış sevgili modaratörümüz.Yani amaç yok özgür basın yok şöyle böyle değil, düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığı var.

Adı yerel basın olan, ama ne yerelliği ne basınlığı olan bu şahsiyetleri bu şekilde savunanlar da onlar kadar Eskişehirspor'a zarar vermektedir.

-------------

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 11:24
Yanilmiyorsam Fatih Terim gs ye geldigi sene ilk is olarak büyük bir duvar ördürtmüstü ve ilk zamanlar büyük bir tepki almasina ragmen kulaklarini tepkilere tikadi ve isini yapmaya calisti.......

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 11:59
Alıntı yapılan Dorylaion

Yerel basını savunan forum üyelerinin şöyle bir eski mesajlarına baktım. Oda ne tüm yazıları Rıza hocanın aleyhine..Önceki sayfalarda Rıza hocaya neredeyse özgür basının katili diyen, isminin altında modaratör yazan arkadaş Rıza hocaya Atilla konusunda neler yazmış bir bakın. Bu transferin tamamen Rıza hocanan kişiliksizliğinden yapıldığını yazmış sevgili modaratörümüz.Yani amaç yok özgür basın yok şöyle böyle değil, düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığı var.

Adı yerel basın olan, ama ne yerelliği ne basınlığı olan bu şahsiyetleri bu şekilde savunanlar da onlar kadar Eskişehirspor'a zarar vermektedir.

Zeki adamsın ipliğimi çıkardın pazara,elim ayagım titriyor şu an görmen lazım,forumdan çekilmekle dogru yapmışım zamanında ama duramıyor yazıyor işte insan.

Yalnız dikkat et kimseye hiç bir zaman hakaret etmedim manuple ederken adam gibi manuple edin,mahcup olmayın ondan sonra.

Sen ne yazacağını bana soracak değilsen ben sana hiç soracak değilim. 

Ne hale geldi forum  karşıt görüş bildirilemiyor adeta hemen onun bunun adamı oluyorsun.

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 12:05
Aslında insanlar kendi özgürlüklerini kendileri kısıtlarlar...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: daytona
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 12:06
   Biz hakediyoruz kardeşim,bir taraftar etkinliği var gidiyoruz tesislere bişeyler yapamaya takıma destek olmaya falan gayret gösteriyoruz ama aramızdaki bazı vatandaşlar gidiyor topçuya zınarıyor,yöneticiden para istiyor,güvenlikçileri yetkililerin yanında zor durumlara sokuyor falan. en bozulduğum da geçen sezon tesislerdeki toplanmamızda zurna olmuş iki 16-17 yaşındaki yeni yetmeye tribün lideri olarak geçinen demirlerde maymunluk yapan vatandaşların gaz verip topçuların,idarecilerin üzerlerine göndermeleriydi.
  Biz hakediyoruz kardeşim. böyle destek olmaz sen bira parası vermedi diye topçuya vurmaya kalkarsan yakında tribünde gasp yapmayada başlarsın.ilahsın ya senClapClapClap

-------------
ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 12:19
o veletlerin ağzını burnunu oracıkta kıracaksın, ama işte olmuyor; onlar kadar çirkefleşemiyoruz... tribünde babası yaşındaki adamlara dayılanmalar, hakaretler; forumda bile saygısızlık yapanlar oluyor; parazitler temizlensin ki bünye nefes alsın, es es'den gayrisi yalan; es es'in başarısından başka çıkarı olan bizden değildir...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 13:09
Nebi Hatipoğlu ilk başkan olduğunda söylemişti. Tesisin tel örgüsü felan yok. Süper lige çıksak nolcak. Koyun otluyo. Antrenmandan önce sürüleri kovalıyoz sahadan diye :)

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 13:30
Basın umarım Rıza hocaya karşı olan tavrını arttırıp savaş başlatmaz.Eğer olayı büyütmeye kalkarlarsa karşılarında taraftarı bulurlar ki buda basın mensupları için hiç iyi olmaz.

Tesislere gitmeden  Telefonla idman kaçta sakat varmı gibi benzeri bilgileri alıp sanki her antremana gidiyormuş gibi yazılar yazanlar çıkıpta şimdi ahkam kesmesinler. 

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: apsuva26
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 13:45
ne tamammen kapatılması taraftarıyım nede hep açık olmasının.birsürü kişide söylemiş zaten hırsızımı dersin kafayı çekip çekip kendini bilmez bi şekilde gelenlerimi dersin...rıza hocada olur bütün yetki istediği antramanı taraftara acar istediğini kapalı yapar.bu dünyanın çoğu yerinde böyledir.teknik direktörün insiyatifindedir antremanı açıp kapamak.

Gönderen: ESESiM026
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 14:02
en iyisini yapmışlar
 oraya gelen herkes  bizden degil

-------------
ESESIM SADECE SEN VARSIN

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 14:07
Doğru bir karar alınmış ne yapılırsa izin almak zorunlu olsun yoksa giren çıkan belli olmaz.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 14:33
Alıntı yapılan ogur

Zeki adamsın ipliğimi çıkardın pazara,elim ayagım titriyor şu an görmen lazım,forumdan çekilmekle dogru yapmışım zamanında ama duramıyor yazıyor işte insan.

Yalnız dikkat et kimseye hiç bir zaman hakaret etmedim manuple ederken adam gibi manuple edin,mahcup olmayın ondan sonra.

Sen ne yazacağını bana soracak değilsen ben sana hiç soracak değilim. 

Ne hale geldi forum  karşıt görüş bildirilemiyor adeta hemen onun bunun adamı oluyorsun.

Rıza hocanın manevi oğlu deyip inat uğruna Atillayı aldı demek hakaret etmek değil midir? Sinanı bilerek oynatmayıp Atillayı zorla aldırdı diyen sen değil misin? Bir insana bunu demek en büyük hakarettir.Ha kişiliksiz demişsin ha böyle şey söylemişsin ne farkeder.

Rıza hocanın karşısında dur, kaleci transferinde komplo teorileri üret.Sonra Rıza hocanın karısında duran yerel basının yanında dur. Bunu da basın özgürlüğü altında söyle.

Galiba forumdan uzak durmaya karar vermişsin.Sadece ve sadece yerel basın oku istiyorsan, 1 hafta sonra Rıza Hocayı gördüğün yerde vurursun zaten.

-------------

Gönderen: cihantamsu
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 15:22

geç alınmış bir karar ben istanbulda cinconunda feybenınde tesıslerıne gıttım metın oktay floryada ılk gırıste x rayden gecıyorsunuz sonra kımlık bırakılıp zıyaretcı kartı alıyorsunuz

ondan sonra bı bolme var ılk gırısten 100 m otede orada zıyaretcı kartınızı gosterıyorsunuz ordada uzerınız aranıyor  ancak 2 aşamadan sonra antrenman sahasına gırılıyor ama burda elını kolunu sallaya sallaya gırılıyor
kapıdakı guvenlıkler cok yetersız 2 yumruk atsan yıkılacaklar
en az 20 guvenlık olması lazım tesıslerde ve gırıste kontrol noktaları olması lazım
belırlı saatler ARALIGINDA gırılmesı lazım tesıslere yoksa daha cok hırsızlıklar olur tesıslerde

-------------
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 16:56
Alıntı yapılan ogur

O köşe yazısını yazanlar her fırsatta inatla ve başka amaçlar doğrultusunda Rıza Çalımbay'a yükleniyorlarsa, bu yasak çok önce getirilmeliydi. Köşe yazısını beğenmeyip yasak getirmek yanlış elbette ancak böyle olduğunu nerden biliyorsunuz? Bu son köşe yazısının abartılı olmadığını ve bardağı taşıran son damla olmadığını nereden biliyorsunuz? Bence Rıza Çalımbay sadece o köşe yazısının kızgınlığıyla yasak getirmemiştir.

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 18:15
Alıntı yapılan dorlion26

Ya bu tam bi şey topluca tesisleri bassak nasıl duracaklar önümüzde o güvenlik müdürde birnin elinde kalır orası kesin

aferin aynen böyle devam..

Gönderen: ÖZKAN
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 18:28

Yasaklanırsa gitmeyiz. Büyütecek bişey yok.

-------------
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 18:30
Çok yerinde bir karar kim almışsa gerçekten teşekkürler güvenlik olmalı vede herkes elini kolunu sallaya sallaya içeri girmemeli basına sınır getiren hocamıza da Teşekkürler....

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: esesim_hasretim
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 19:02
10 numara karar basına kapak olsun.Ey ey muhteşem,olağanüstü,araba devrilmeden yol gösteren (sakarya-köşe yazılarından bir alıntı) , futbol dahisi basın alın bunuda yazın

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com