eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tesislerimize Giriş Yasaklanıyor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dorlion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Tesislerimize Giriş Yasaklanıyor
    Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:07
Bugün Tesislere idmana gittim ve gittiğimde idmanı izledim sonra yeni bir güvenlik müdürü verilmiş tesise emekli polismiymiş neymiş bana orda ahkam kesmeye kalktılar ve bir çok izlemeye gelen tyaraftarları futbolcuların yanına yanaştırmadılar sonra orda klüpte çalışan zurnanın son deliği olan saha bakımını yapan işçiler atar tutar yapmaya başladılar yakınd atesislere güvenlik kapısı yapılacakmış geçenlerde iki kişi rıza hocanın odasına girip eşyalarını çalmaya kalkarken yakalanmışlar ama ne olursa olsun eskişehirsporun tesislerinde bu rezaleti kim yapıyorsa o eses li değildir o bu tesislerin bu takımın düşmanıdır yılalrdır eses için koşturan taraftarlara tesislerde zorluk çıkaracaklarsa bu zihniyete son verilmeli ben yarın veya obürgün bunu eskişehir basınınada yazacağım çünkü biz bu kulübün cefakar taraftarıysak ne o kulüpten birşey çaldırırız nede böyle bizlere zorluk çıkaranlara fırsat vereriz yeri geldi ben eleştirildim yeri geldi yöneticiler ilgilensin denildi ama ben diyorum ki ne olursa diyroum ki bende sizler gibi bu renklerin bu caamianın aşığıyım ve sizden isteğim bu konuda sessiz kalmayalım
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:10
Geçen senede meşale şovda bir futbolcumuz arabasındayken arabası sallanmıştı ve bide silah çekilmiş galiba o futbolcuya sonra tesislere işeyenler filan rezalet işte
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
  Alıntı dorlion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:13
Ya bu tam bi şey topluca tesisleri bassak nasıl duracaklar önümüzde o güvenlik müdürde birnin elinde kalır orası kesin
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
  Alıntı soldier Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:16
Bu yasakların devamı gelecek.Tribüne pankart sokulmayacak, tesislere girilmeyecek vs vs vs.Yasakcı zihniyet ile yönetim olmaz.Başka ülkelerde tesisler taraftara açılıyor ve birçok etkinlik yapılıyor.Kulüp bundan para da kazanıyor.Ama bizim yönetimin de çapı belli.Nerede o akıl. Rıza hocayı da soymayan kalmadı.Bu kadar da saflık olmaz...
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
  Alıntı soldier Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:18
Güvenlik görevlileri de söyleneni yapıyor. Yazık onlara ne yapsınlar.Ekmek parası peşindeler.Maşalar.Asıl maşayı tutanlara tepki gösterelim.
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
  Alıntı dorlion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:23
ne hakkahizmet tesiste taraftara sert yapacaklar ben o tesislere girerim biri bişey dersede cevabımı veririm onlar yiyor biz yemiyoruz biz hep para veriyoruz ama o bir kaç zihniyet hep bizim paramızı yiyor yönetim yönetici klüp müdürü başkan yardmcısı tesis mdürü malzemecisi ya orası tam halil ağanın çiftliğ  olmuş çok şeye sessiz kalınmış malzemecisi bile kuş karşılığında forma veriyor millete ya şu işe bakarmısınız biz birde seviniyroduk tesisimize tek giren tarftarız diye ama görürler bundan sonra o tesiste olaylar çıktığı zaman
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
  Alıntı dorlion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:24
soldier kardeşim güzel söylemişsin ama bunun ekmek parası yanı kalmamış öyle güvenlik değil bu kulübün içinde güvenlik müdürü herkez ona danışıyor kapıdaki güvenlik bile adam sert yapıoo orda tarftara özel oda falan verilmiş
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:41
 Doğrusunu yapıyorlar adamlar.Hadi siz biz efendi efendi gidip , antremanı seyrediyoruz ama futbolculara yalakalık yapıp para isteyenler var , sarhoş gelip ortalığa işeyenler var , hırsızlar , itler ve taraftarlığı çıkar amaçlı güdenler var.Kurunun yanında yaşta yanacaktır ama doğrusunu yapıyorlar.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:43
Alıntı yapılan soldier

Bu yasakların devamı gelecek.Tribüne pankart sokulmayacak, tesislere girilmeyecek vs vs vs.Yasakcı zihniyet ile yönetim olmaz.Başka ülkelerde tesisler taraftara açılıyor ve birçok etkinlik yapılıyor.Kulüp bundan para da kazanıyor.Ama bizim yönetimin de çapı belli.Nerede o akıl. Rıza hocayı da soymayan kalmadı.Bu kadar da saflık olmaz...

Allah senin başına vermesin ama büyük konuşma ne demek saflık hırsızın hiç mi suçu yok...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
zaferr222 Liste gör
Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Kapalı
  Alıntı zaferr222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:01
Tesislere girişin yasak olmasında bir sorun yok bence orda idmanları izlemek için zaten tribün var futbolcuların yanına gitsen ne gitmesen ne onlara desteği tribünde vermen yeterli imza çektirsen foto çekinsen eline ne geçecek yarın öbürgün önemli maçtan önce gelse rakip takım taraftarı taksa bıçağı geçse ne olacak kim verebilcek hesabını burası Türkiye arkadaş olurmu olur..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,471 saniyede hazırlanmıştır