eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirde Doğdum Eskişehirsporluyum !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:21
16-erahnes

elimden geleni yapmaya hazırım
Yukarı
_efsane26_ Liste gör
Yazar

Gökhan ÇETİN
Yer: Eskişehir
  Alıntı _efsane26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:36
Alıntı yapılan Sephodyrm

Çocukları stada çekebilmek içinde brşeyler yapmak gerekir.Onların içinde büyük bir bomba var aslında.Tek yapmamız gereken o bombayı patlatıcak bir kıvılcım çakmak.Mesela afişi gören bir çocuk babasının başının etini yiyebilir beni maça götür diye.Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm

geçen sene ben de babamın başının etini yemiştim kombine için ama dersler ve okul vardı.. Unhappy bu senede hiç lafını etmedim anlaşılan 2 sene daha bekleyeceğim ESESim için.. yani demek istediğim çocukları maçlara alıştırırken derslerinden de etmeyin WinkBig%20smile
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı çoko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 02:32
17- kerem güler.. keşke lafta kalmıyacağından emin olsak da bişeyler yapsak..
NEFER!
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
  Alıntı çoko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 02:34
Alıntı yapılan 16bursa1963

Alıntı yapılan semihakkaya26

Eskişehirde doğdum, Bursada yaşıyorum ama eskişehirsporluyum

Uygulanabilirliği nasıl olur bilmem ama bursanın stadında ÇOCUK TRİBÜNÜ diye ayrılmış hatırı sayılır bir tribün var. Bizde küçük kardeşlerimizin kalbine eskişehispor sevdası aşılamak için böyle bir uygulama yönetimden talep edilebilir...

Ali Durmaz çocuk tribünü.Her maç için seçilen bir okuldan 100 kadar minik taraftar her türlü ihtiyaçları karşılanarak maça alınır.Sadece çocuklar o tribüne girdiği için ebeveynlerin içi rahattır.Hemen yanıbaşında ablaları Yeşil İnciler yer alır:)

bence mükemmel bi uygulama, bunun üstünde durulsa bence her şeyden çok bunun faydası dokunur.. bursalıları tebrk ediorm cidden.. Clap
NEFER!
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 03:11
geçtiğimiz günlerde sakarya gaztesi arşivlerinde mithat körler cezaevine konsere gitmiş.Konserde ilgi büyük olmuş ESES tezahüratları bitmemiş.Bunun üzerine Mithat KÖRLER Halil Ünal'a telefon etmiş.Başkanda o zaman başkan yine kendisine durumu bildirmiş.Başkan da cezaevi yönetimine kader mahkumu arkadaşları davet edip bir maç için çağırmış
Sosyal proje örnegi
bir haberde yanlış park eden araçlar için çekicilerin ihalesini belediye başkanı halil ünalla çekici ihalesi ve otopark ihalesi için anlaşmışlar geliri Emniyet,Kulüp,Belediye,Özel idare paylaşacakmış
Özel idare para istememiş
ETO ve Belediye bu şehirde yaşamakta destek hep destek
Buda spora destek
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 09:50
bende varım kesinlikle  afişlerde şöyle yazılabilir BU ŞEHİRDE TEK TAKIM TUTULUR ESKİŞEHİRSPOR  veya  İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA ESKİŞEHİRSPORU TUTSULAR  veya ŞAMPİYONLUKLARIN DEĞİL BİZ ESKİŞEHİR İN TARAFTARIYIZ veya İSTANBUL HEGOMANYASINA SON!! ESES veya BİR BAŞ KALDIRIŞ ESKİŞEHİRSPOR  NASIL AMA
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 13:16

kambersiz dugun olmazTongue

19-alikan

kesin olcak bi istir insallah

Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
xxvıESES Liste gör
Yazar

hüseyin kafalı
Yer: eskişehir
  Alıntı xxvıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 13:16
bende varım

20- xxvıESES
GERÇEKÜSTÜ ŞEYLERİ GERÇEKTE YAŞAMAKTIR ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK!

HAYAT=SİYAH+KIRMIZI
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 05:50

Abiler bende ES-ES'li oldum.....

ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 06:18
güzel bir konuya değinmişsiniz. bende her türlü yardıma sonuna kadar koşarım. hatta daha geniş kapsamlı şeylerde yapılabilir. mesela çarşının ortasında biryerlerde stand falan kurabiliriz.
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır