Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirde Doğdum Eskişehirsporluyum !

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
Forum Açıklaması: Eskişehirspor ve futbol dışındaki her türlü konu, eğlence, fikir alışverişi, sohbet
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2261
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 14:49
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirde Doğdum Eskişehirsporluyum !
Gönderen: Sephodyrm
Konu: Eskişehirde Doğdum Eskişehirsporluyum !
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 16:17
Çocuklar nasıl Es-Es'li yapılır konusunda yazmıştım aslında.Birkaç abim daha yazmştı ama konu kaybolup gitmişti.Bundan birkaç sene önce şehrimizin birçok yerinde(hatta belediye otobüslerinin arka camlarında bile) afişler vardı.Birkaç çeşitti bu afişler:

-Eskişehirde doğdum,Eskişehirsporluyum.
-Eskişehirde doydum,Eskişehirsporluyum.

Bunlar hatırladığım iki tanesi sadece.İlkinde Es-Es formalı bir çocuk fotoğrafı ve slogan yazıyordu,ikincisinde ise bir işçi(kafasında bir işçi kaskı ile birlikte) ve slogan vardı.Arşivlerinde fotoğrafı olan arkadaşlar burada paylaşırsa çok iyi olur.

Asıl konu ise,12 sene Süper lige çıkmamıza rağmen birçok çocuk Bizans takımlarını tutuyor.Üstünde forma ile birçok çocuk görüyorum şehrin farklı yerlerinde.Ama küçücük çocuk laftanda anlamıyor.Aslında sadece çocuklarda değil,Efsane'nin Süper Lig'de estiği vakitlerde her deplasmana giden;içerde dışarda takımımızı yalnız bırakmayan birçok renktaşımız,şimdi Bizans sempatizanı olmuş durumdalar.

Bizimde bu olaylar için birşey yapmamız gerek diye düşündüm ve aklıma yukarıdaki afişler geldi ilk olarak.Burada gönüllü herkes düşüncesini belirtirse daha güzel düşünceler çıkacağınada eminim.

Tasarım yapan arkadaşlar yeniden bu afişlerden tasarlayabilirler.Burada gönüllü arkadaşlarla ve abilerimiz ile birlikte afişleri bastırıp;şehrimizin birçok yerine bu afişlerden asabiliriz.Hatta esnaflarımızın dükkanlarının camlarına ve belediyeden izin alarak otobüslere bile astırabiliriz.

Ne dersiniz?

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Yanıtlar:
Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 16:19
Tasarıma gerek yok.Bahsettiğin afişler sanırım 1965'liler tarafından yaptırılmıştı.Böyle bir projede bize ön ayak olacaklarına eminim.Thumbs%20Up

Ama şöyle birşey de yapabiliriz.ESES'li minikler diye bir konu başlığımız vardı.Oradaki ESES formalı minikleri afişe yerleştirerek ''Eskişehir'de Doğduk,ESKİŞEHİRSPORluyuz...'' yazabiliriz.Wink

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 16:26
Evet yapabiliriz tabiki.Ancak tek slogan değil,birkaç afiş yapsak daha iyi olur diye düşünüyorum.Mesela "Eskişehirde doydum Eskişehirsporluyum!" gibi birşey yapıp esnafların camlarına bunu asmak mantıklı bence.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 16:30
Alıntı yapılan Sephodyrm

Evet yapabiliriz tabiki.Ancak tek slogan değil,birkaç afiş yapsak daha iyi olur diye düşünüyorum.Mesela "Eskişehirde doydum Eskişehirsporluyum!" gibi birşey yapıp esnafların camlarına bunu asmak mantıklı bence.

Doğdum,doydum,büyüdüm,yaşıyorum,ESKİŞEHİRSPORluyum...Wink

Otobüslere,minibüslere,dükkanlara vs.vs. asabiliriz.Thumbs%20Up

-------------

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 16:36
belki büyükler için yapılabilecek pek birşey yok ama sokaklarda başka takım formalı küçük çocuklar görmeyi yüreğim kaldırmıyor. biara başlatılan bütün çocuklara ESES forması kampanyasıda devam etse çok iyi olur. bunlara benzer, her güzel kampanya ve girişime ihtiyacımız var...

-------------
ES-ES

Gönderen: SELCUK26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 16:41

Konu çoçukları EsEs li yapmak ise cevap stadtan geçer. Çoçukluğumu hatırlıyorum "amca bizide içeriye alırmısınSmile" diye içeriye giriyorduk. Çoçuk yaşlarda Atatürk satdını teneffüs eden  o çoşkuyu görenler yaş 33 de olsa benim gibi unutmazlar. Bence çoçukları stada yönlendirecek projeler üzerinde düşünmek lazım.

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: ceset26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:02

ben Antalya'da doğdum büyüdüm ama bende ES-ES liyim :D

Gönderen: kabako74
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:05
hep fikir veriyoruz.artık biraz da icraata dökmemiz lazım...

-------------
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:19
Ben kendi adıma söyleyim, benim çevremdeki bütün çocukları mümkün olduğunca maçlara götürüyorum. Ki şu son 5 yılda Isparta'da olmama rağmen.Önümüzdeki sene Allah izin verirse Eskişehirime geldiğimde her hafta deplasmanlara götürmeyi düşünüyorum.Tabi bu konuda biz taraftara büyük görev düşüyor. Açıkça söylemek gerekirse deplasmana götürecem diyorum ama içimde bi korku da yok değil hani  olay çıkacak ve bunun sonucunda kardeşlerimin gözünde ES-ESim değer kaybedecek diye.

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:29
Bugun en az 2 tane kupa bizim cart bizim bilmemneyinci şampiyonluk, yazan bir sürü bejeke T-Shirt lü genç gördüm,dalıcaktım hepsinede dedim konuyu enine boyuna düşüneyim sonra gider yaparım dedim :D

Bu İstanbul çakması çocuklara bir dur demeliyiz.Gerçek taraftarı göstemeliyiz.Artık pankart mı açıcaz duvarlara Es-Es mi yazıcaz,bildiri mi dağıtacaz yada bunları döverek mi adam edicez bilmiyorum ama birşeyler yapılmalı.Birlikteliği dosta düşmana göstermeliyiz bence.

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderen: Oldcity26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:38
Tam gaza gelecek bir başlık daha. LOL 

-------------
Yer Siyah Gök Kırmızı

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:49
EsEs le yaşıtım ve EsEsle Yaşadım, ESESlede ölecem

-------------

Gönderen: melihes26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:56
Eskişehirde doydum,Eskişehirsporluyum!

-------------
İzmir EsEs

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 17:58
Eskişehirde doğmadım ama aslen eskişehirliyim ve eskişehirsporluyum bende :D

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: fransali1991
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:00
Fransa'da dogdum ama eskisehirsporluyum

-------------
You will never walk alone!!!

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:09
Karabük'te doğdum ama Eskişehirsporluyum..

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:10
Alıntı yapılan melihes26

Eskişehirde doydum,Eskişehirsporluyum!

yeri burası değil ama bildiğim kadarıyla imzalara resim koymak yasakWink

8-İmzalarda resim, animasyon, fotoğraf, flash, banner, avatar gibi öğeler kullanmak yasaktır...

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:11
Alıntı yapılan Oldcity26

Ben bu lafi bir yerden taniyorum ya neyse...Bir gün burada "Su an saat kac "diye baslik acilacak bak Ibrahim demedi deme.........LOLLOL

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: oaae
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:14
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Oldcity26

Ben bu lafi bir yerden taniyorum ya neyse...Bir gün burada "Su an saat kac "diye baslik acilacak bak Ibrahim demedi deme.........LOLLOL
LOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan SELCUK26

<FONT style=": #000000">Konu çoçukları EsEs li yapmak ise cevap stadtan geçer. Çoçukluğumu hatırlıyorum "amca bizide içeriye alırmısınSmile" diye içeriye giriyorduk. Çoçuk yaşlarda Atatürk satdını teneffüs eden  o çoşkuyu görenler yaş 33 de olsa benim gibi unutmazlar. Bence çoçukları stada yönlendirecek projeler üzerinde düşünmek lazım.

Çocukları stada çekebilmek içinde brşeyler yapmak gerekir.Onların içinde büyük bir bomba var aslında.Tek yapmamız gereken o bombayı patlatıcak bir kıvılcım çakmak.Mesela afişi gören bir çocuk babasının başının etini yiyebilir beni maça götür diye.Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm

-------------

Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 23:07
Abilerim,doğduğumuz yer önemli değil tabi.Ama buradaki kardeşlerimizinde şehrinin takımını tutması için birşeyler yapmak gerekli

-------------

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 00:09
Bravo,işi gırgıra,makaraya vurmaya devam edin.Böylesine önemli bir konuyu bazı saçma sapan konularla karıştırıp alay konusu yapan abilerimizi görmek daha da üzücü.

16 yaşında birisi birşeyler yapmak için çabalıyor,bunun yalan olmaması için uğraşıyor,ama destek beklerken,köstek olan renkdaşlarıyla karşılaşıyor.

Bu bize yakışmıyor sayın abilerim...

-------------

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 00:29
Alıntı yapılan SELCUK26

Konu çoçukları EsEs li yapmak ise cevap stadtan geçer. Çoçukluğumu hatırlıyorum "amca bizide içeriye alırmısınSmile" diye içeriye giriyorduk.

Kesinlikle abi..
Küçük yaşta bizde "abi önüne alırmısın" diye giriyorduk içeriye.. Ve o zamandan beri stadyumdayım..
Çocukları Esesli yapmak stadtan geçer.

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: oFa-eSeS
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 00:41
ben 13 yaşındayım ve 2. ligdeyken bile eskişehirin maçlarına giderdim :) .. Eskiden maalesef çok utanarak söylüyorum , bejekeliydim :( ama artık Köküne kadar Es-Es liyim ..  iyiki Es-Es ' liyim diyorum şimdi , iyiki gerçeği biraz geçte olsa anladım !Ben sürekli arkadaşlarıma söylüyorum tutmayın şu 3 küçükleri diye ama , kimisi dinliyor , kimisi ise kulak arkası ediyor .. ama ben elimden geleni yapıyorum :) İnşallah birgün herkes DOĞRU YOLU bulur :)

-------------
öLüMüNe eSeS !

Gönderen: emremix26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 00:43
beyler bu sevdayı aşılamanın bir çok yolu olabilir
stada götürmek bu yolların en etkilisi olabilir
ki zaten konuyu açan kardeşimizin amacıda anladığım kadarıyla afiş vs tanıtıcı dökümanlar sayesinde bu sevdayı yaymaya çalışmak, sevdası için bişeyler yapmak...
bu konuda kardeşimize yardımcı olmak isteyen abilerimiz , maddi destek verecek gönüldaşlarımız ve dağıtım vs işler ile ilgilencek genç arkadaşlarımız aramızda olabilir , eğer yardım edebilecekler varsa konuyu açan kardeşimizin çağrısına kulak verirse güzel işler ortaya çıkacaktır sanırım...

son olarakta konuyu açan mehmet kardeşime kolaylıklar diliyorum, emre angı gibi eses aşıkları ile bir olurlarsa ve eses için birşeyler yapmak için çalışmaya devam ederlerse güzel çalışmalara imza atacaklarına gönülden inanıyorum...

-------------
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...

Gönderen: zaferr222
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 00:50
Bugün Bursa'dan geldim afişleri geçtim adamlar ana caddelerdeki kaldırımların hepsini yeşil beyaza boyamışlar gayette güzel olmuş reklamın iyisi kötüsü olmaz derler, bizim ana caddelerin hiç birinde maç olmadan Eskişehirspor havası olmuyor caddelere en azından bir kaç Eskişehirspor bayrağı fena olmaz Kızılcıklı'da falan vardı onlarda yıprandı kaldırıldı. Bir tek İki Eylül caddesinde Şömine Kebap'ın reklam panosunda var siyah-kırmızı diğer esnaflarda el atsa çok güzel olur. Afiş konusunda ise yanılmıyorsam Bando EsEs'e yardım kampanyasında kalan para vardı 300-400 Liraya Eskişehir'e yetecek kadar afiş asılabilir Bandonun o paraya ihtiyacı kalmadıysa tabiki

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 01:27
Alıntı yapılan eskan

1965 liler derneğini ve emeği geçenleri tebrik ediyorum.

1965 liler derneğinin ve çok çok öncesinde,kızılcıklı tribünün daha ilk kurulduğu yıllarda mustafa abimin ve yanındaki arkadaşlarının en önemli misyonu,"bu şehrin tek takımı vardır o da,ESKİŞEHİRSPORDUR"oldu..
kızılcıklının ilk kurulduğu yıllar bilindiği gibi kulübün çöküş yıllarıdır.
ciddi anlamda sevenlerin haricinde şehirin takıma sırtını dönüp,
istanbul takımlarına karşı duyulan sempati ve taraftarlık duygusunun
yer yer eskişehirspor'un da önüne geçtiği yıllarda,
tatar mustafa ve arkadaşları,3 lige kadar düşen ve futbol nam'ına şehre hiçbir şey veremeyen bu takımın uğrunda herzaman mücadelesini vermiş,
hep kıvılcımı çakan,
meşelayi körükleyen,
insanların sırtını dönmesini engelleyen,
şehri hep birlikteliğe sevkeden organizasyonlar üstlenmişti..
şaka değil o zamanki çabaları olmasaydı,belki yeni nesilin tamamı istanbul takımı taraftarı olacaktı."eskişehirde doğdum eskişehirsporluyum","eskişehirde yaşıyorum,eskişehirsporluyum" afişleri ile bir zamanlar bütün esnafların camlarını donatarak,sürekli "bu şehrin tek takımı vardır,o da ESKİŞEHİRSPORDUR"görüşünü yaymaya,benimsetmeye hatta sevdirmeye çalıştı..yıllar geçti misyon değişmedi..şimdide bu misyonun temeline inip yeni neslin tamamını eskişehirsporlu yapmak için güzel bir kampanya başlattılar..

sonuçta 1965 liler derneği bunun öncülüğünü yaptı.hani derler ya, bombanın pimini çekti ve muhatapların kucağına bıraktı.artık o muhataplar kimlerse onlar düşünsün,eğer sırtını dönerlerse bu onların ayıbı olacaktır..

Google'da eski afişleri ararken Yasin Konak abimizin forumda yazdığı bu yazıyı buldum.Aslında bunun ne kadar önemli olduğunu anlatmış.Bu arada destek veren abilerimede binlerce şükranlarımı sunuyorum.İnşallah hep beraber başarabiliriz.

-------------

Gönderen: semihakkaya26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 02:28

Eskişehirde doğdum, Bursada yaşıyorum ama eskişehirsporluyum

Uygulanabilirliği nasıl olur bilmem ama bursanın stadında ÇOCUK TRİBÜNÜ diye ayrılmış hatırı sayılır bir tribün var. Bizde küçük kardeşlerimizin kalbine eskişehispor sevdası aşılamak için böyle bir uygulama yönetimden talep edilebilir...

-------------
esesim... bak işte....
taraftarın her zaman ki yerinde...

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 02:54
Alıntı yapılan semihakkaya26

Uygulanabilirliği nasıl olur bilmem ama bursanın stadında ÇOCUK TRİBÜNÜ diye ayrılmış hatırı sayılır bir tribün var. Bizde küçük kardeşlerimizin kalbine eskişehispor sevdası aşılamak için böyle bir uygulama yönetimden talep edilebilir...
Bu uygulamayı geçen sene karşıyaka yapmıştı.Çocuk tribünün biletleri 1 TL idi.Sezonun ikinci devresinde çocuk tribün kombine çalışmaları başlattılar.Ne oldu ne bitti gerisini bilmiyorum.

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 03:40
Belçika'nin küçük bi kasabasinda dogdum ama Eskisehirsporluyum çok sükür Smile

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 21:02
Sadece birimiz değil duyarlı herkesin bu işe bir el atması lazım.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: wolfalone41
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 21:09
peki benim gibiler ne olacak... kahramanmaraşta doğdum ......31 senedir eskişehirsporluyum..

-------------
Bana esmeyi anlat.Esip geçmeyi anlat.Ezip geçmeyi anlat.

Gönderen: 26 ES ES 1965
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 21:14
ESkişehir de dogmuş olmak ESkişehir li olmaya yetmez.ESkişehirspor lu olmakla ESkişehir li olunur.
ESkişehirspor taraftarı olmayan,ESkişehir liye ben hemşehrim demem.

-------------
Tek Büyük ES ES

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 21:40
Başlık Eskişehirli olup da başka takım tutmaya meyilli hemşehrilerimizi nasıl ESESli yaparız yönünde bir çalışmaya yönelik.

Kimseye sen x şehirlisin,ESES'i tutma diyen yok.

Buradaki amaç,çocuklara ESKİŞEHİRSPOR sevgisini aşılamak,diğer virüsler bulaşmadan...

-------------

Gönderen: eren2616
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:04
Eskişehirli olanın en büyük özelligi es es li olmaktır.nerde dogarsa dogsunKENDİNİ ESKİŞEHİRLİ GİBİ GÖRDÜKTEN ES ES İ DESTEKLEDİKTEN SONRA FARK ETMEZ.

-------------
BursaESES

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:06
EsEs li olmak için Eskişehirli olmak gerekmez ama Eskişehirli evlatlara "Eskişehir'de doğdum,Eskişehirspor'luyum" mesajını yerleştirmek biz büyüklerin görevidir,bu işde aslında çok hassas bir durumdur,yani kolay değil.
Yaşatmalı,yaşamalı,tatmalı...Lafla olacak bir şey değil yaniSmile

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: Oldcity26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:08
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Oldcity26

Yazarken geçen yazdığınız yazı aklıma gelmedi değil. LOL

-------------
Yer Siyah Gök Kırmızı

Gönderen: wolfalone41
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:16
Alıntı yapılan es_emre26

Başlık Eskişehirli olup da başka takım tutmaya meyilli hemşehrilerimizi nasıl ESESli yaparız yönünde bir çalışmaya yönelik.

Kimseye sen x şehirlisin,ESES'i tutma diyen yok.

Buradaki amaç,çocuklara ESKİŞEHİRSPOR sevgisini aşılamak,diğer virüsler bulaşmadan...
ok Smile

-------------
Bana esmeyi anlat.Esip geçmeyi anlat.Ezip geçmeyi anlat.

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:23
Alıntı yapılan wolfalone41

peki benim gibiler ne olacak... kahramanmaraşta doğdum ......31 senedir eskişehirsporluyum..

Bende Bilecik'liyim abim.
Ama herşey ortada.. Esesliyiz.

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:44
Eskişehirde doğmadım ama son nefesimi verene kadar SEVDAM ın peşindeyim.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: esesLK
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 22:56
ben eskişehirde doğdum eskişehirde  yaşıyorum ve bundan  büyük bir qurur duyuyorum ve esesli olmaktanda

-------------
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER

Gönderen: 26eseses1965
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 23:01

Ali Durmaz çocuk tribünü.Her maç için seçilen bir okuldan 100 kadar minik taraftar her türlü ihtiyaçları karşılanarak maça alınır.Sadece çocuklar o tribüne girdiği için ebeveynlerin içi rahattır.Hemen yanıbaşında ablaları Yeşil İnciler yer alır:)

Gönderen: es olcay
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 23:04
eskişehirde doğdum antalyada yaşıyorum ama son nefesime kadar esesliyim bizler öyle taraftarlarızki yeni doğan çocuğuna eses forması alan onu doğuştan esesli yapan taraftarız kendımızle ne kadar grur duysak azdır

Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 23:04
Kim olursan ol ESESi tut Wink

-------------

Gönderen: ESESLİTURGUT
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 23:08

eskişehirde doğdum eskişehirsporluyum yanı sıra doyanlar,doğmasada babası annesi vs... esk li olanlarda ESESLİDİR

-------------
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 23:12
Alıntı yapılan Oldcity26

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Oldcity26

Yazarken geçen yazdığınız yazı aklıma gelmedi değil. LOL

Öncelikle bu konu başlığı "sizin için şu an saat kaç?" konusuyla aynı değerde olabilir.Ancak bugün şehrimizde bir çok bizans sempatizanı var.Eğer afiş konusunu beğenmediyseniz;Dikkat ederseniz başlığı açarkende herkesin görüşünü söylemesi gerektiğini yazdım.Yani afiş olmazda başka birşey olur ama bu sorun için çözümleyici nitelikte olur.Eğer şehrimizde bizanslı çocuk yok diyorsanızda çıkıp parkları gezip çocuklara hangi takımlı olduklarınıda sorun.Es-Es formalı görürseniz Es-Es diye cevap verecektir.Onlarada başka diye sorun.Ben şu ana kadar sadece Eskişehirsporlu görmedim..!

Bir başka konuda,bu başlıktaki olası kampanyanın amacı;Eskişehirde Bizans sempatisi olan küçük kardeşlerimizin içindeki o bombayı patlatmak için bir kıvılcım çakmaktır.Yoksa Eskişehirsporluluk ruhu;yer,zaman gibi kavramların içine sığdırılamaz.Biz burada Eskişehirli olmayan Eskişehirsporlu olamaz gibi bir şey kullanmadık,kullanmamızda mümkün değildir..!

-------------

Gönderen: trym
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 00:25
Bu etkinliği burada bırakmayıp üstüne gitmek lazım . Yapılacak iş çokta zor değil , alttarafı afişleri bastırıp herkesin görebileceği minibüs , otobüs  durakları ve araçları , cafe , esnaf dükkanlarına vs.. dağıtmak.. Smile

Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm
2-Trym                      

(Yok mu gönüllü Eskişehirspor sever ?? Devamı gelsin lütfen bu konuyu güncel tutalım)

-------------
Eskişehirli isen gurur duy , Değilsen İtaat Et

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 00:33
Yapılacak olanlar sonucunda Eskişehirli çocukları
bizans hegemonyalarından korumaksa amaç, ben varım.

3 - Hüsnü

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 00:39
Alıntı yapılan trym

Bu etkinliği burada bırakmayıp üstüne gitmek lazım . Yapılacak iş çokta zor değil , alttarafı afişleri bastırıp herkesin görebileceği minibüs , otobüs  durakları ve araçları , cafe , esnaf dükkanlarına vs.. dağıtmak.. Smile

Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm
2-Trym                      

(Yok mu gönüllü Eskişehirspor sever ?? Devamı gelsin lütfen bu konuyu güncel tutalım)

Hiç olur mu Ozan ?

Buradan alakasız şeyler yazmak varken niye gönüllü olalım ki ? Ouch Bak ne güzel sabote ediyoruz konuyu,ne gerek var konuyu sanaldan reele taşımaya ? Dead

1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI

-------------

Gönderen: zawur
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 00:42
afiş basmak konusunu pek anlamam ama dağıtım konusunda elimden geleni yaparım benide ekleyebilirsiniz listeye

-------------

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 00:46
5-Yiğit ÖZEN...

Belki şu an dağıtamam ama eylülden sonra her yere dağıtabilirim afişleri.... :))

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 01:15
Sayımızın yavaş yavaş arttığını görmek ümit veriyor.İnşallah daha fazla olucaz ve şehrin heryerini donatacağız.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 01:17
1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI
5-Zawur
6-Esparta_yigit

-------------

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 01:22

Çok güzel bir iş.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 01:27
Destek olanlar için şimdiden teşekkürler herkese iyi geceler

-------------

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 01:28

1-Sephodyrm

2-Trym

3-Hüsnü

4-Emre ANGI

5-Zawur

6-Esparta_yigit

7-CyberSheyTaN (Cihat BEKDEMİR)

Her türlü destek ve dağıtım işine yardım ederim.

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 01:56
Katın benide 8'e yapacağımız işler vardır herhalde bizimde,göbeğimize bakmadanCool

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 02:08
1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI
5-Zawur
6-Esparta_yigit
8-üç26(Ahmet Yurtsever)

-------------

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 02:12

herşeyiyle bu kadar güzel bi şehir kaçımıza nasip olmuş. bir defa değil 1000 defa es es

es es te doğdum

es es i tutuyorum

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 22:50

Ben ilkokuldayken okulda sınıfca gittiğimiz tüm gezilerde ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES diye bağırırdık. Hey gidi günler. Ama bence biraz sportif başarılar ses getiren skorlar bunu tekrar başlatacaktır.

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 22:58
1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI
5-Zawur
6-Esparta_yigit
8-üç26(Ahmet Yurtsever)
9-erman_26

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 22:59
Verin afişi söyleyin bozdağların tepesine asılacak, gider asarım. Yazın listeye
10.Hasan

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:00
Biri bana mı seslendi?

11 numara...Yine ileri uçtayımLOL

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: ultras
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:01
12.ultras

-------------
dostmu dedin sen:@:@

Gönderen: oaae
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:09
13. Uğrsuz rakam bana denk geldi

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:12
Eskişehir'de olduğum sürece yapılacak herşeye elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ben de..

1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI 
5-Zawur
6-Esparta_yigit
8-üç26(Ahmet Yurtsever)
9-erman_26
10-Hasan Balaban
11-ESkisigibiES
12-ultras
13-Turgut Şahin
14-Semih Bektaş

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: redhell26
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:14
Eskişehirde olduğum sürece elimden geleni bende yaparım.

1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI 
5-Zawur
6-Esparta_yigit
8-üç26(Ahmet Yurtsever)
9-erman_26
10-Hasan Balaban
11-ESkisigibiES
12-ultras
13-Turgut Şahin
14-Semih Bektaş
15-Barış Can İlgicioğlu

-------------
Arkanızda biz varız, biz taraftarlar !...

Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:21
15 Kişi olmuşuz.Bu ekiple bırakın Eskişehir'i Türkiye'yi afişe boğarız Tongue Sezon başlayana kadar harekete geçeceğiz inşallah.

-------------

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 18/Tem/2009 saat 23:23
Ankara'da doğdum; Aksaray, Bolu, Ankara'da büyüdüm; Eskişehir'de yaşadım; ESKİŞEHİRSPORLU OLMAMA YETTİLOL

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 00:52

-------------

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 01:21
16-erahnes

elimden geleni yapmaya hazırım

Gönderen: _efsane26_
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 01:36
Alıntı yapılan Sephodyrm

Çocukları stada çekebilmek içinde brşeyler yapmak gerekir.Onların içinde büyük bir bomba var aslında.Tek yapmamız gereken o bombayı patlatıcak bir kıvılcım çakmak.Mesela afişi gören bir çocuk babasının başının etini yiyebilir beni maça götür diye.Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm

geçen sene ben de babamın başının etini yemiştim kombine için ama dersler ve okul vardı.. Unhappy bu senede hiç lafını etmedim anlaşılan 2 sene daha bekleyeceğim ESESim için.. yani demek istediğim çocukları maçlara alıştırırken derslerinden de etmeyin WinkBig%20smile

Gönderen: çoko
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 02:32
17- kerem güler.. keşke lafta kalmıyacağından emin olsak da bişeyler yapsak..

-------------
NEFER!

Gönderen: çoko
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 02:34
Alıntı yapılan 16bursa1963

Ali Durmaz çocuk tribünü.Her maç için seçilen bir okuldan 100 kadar minik taraftar her türlü ihtiyaçları karşılanarak maça alınır.Sadece çocuklar o tribüne girdiği için ebeveynlerin içi rahattır.Hemen yanıbaşında ablaları Yeşil İnciler yer alır:)

bence mükemmel bi uygulama, bunun üstünde durulsa bence her şeyden çok bunun faydası dokunur.. bursalıları tebrk ediorm cidden.. Clap

-------------
NEFER!

Gönderen: okyees
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 03:11
geçtiğimiz günlerde sakarya gaztesi arşivlerinde mithat körler cezaevine konsere gitmiş.Konserde ilgi büyük olmuş ESES tezahüratları bitmemiş.Bunun üzerine Mithat KÖRLER Halil Ünal'a telefon etmiş.Başkanda o zaman başkan yine kendisine durumu bildirmiş.Başkan da cezaevi yönetimine kader mahkumu arkadaşları davet edip bir maç için çağırmış
Sosyal proje örnegi
bir haberde yanlış park eden araçlar için çekicilerin ihalesini belediye başkanı halil ünalla çekici ihalesi ve otopark ihalesi için anlaşmışlar geliri Emniyet,Kulüp,Belediye,Özel idare paylaşacakmış
Özel idare para istememiş
ETO ve Belediye bu şehirde yaşamakta destek hep destek
Buda spora destek

-------------
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES

Gönderen: Mustang1965
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 09:50
bende varım kesinlikle  afişlerde şöyle yazılabilir BU ŞEHİRDE TEK TAKIM TUTULUR ESKİŞEHİRSPOR  veya  İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA ESKİŞEHİRSPORU TUTSULAR  veya ŞAMPİYONLUKLARIN DEĞİL BİZ ESKİŞEHİR İN TARAFTARIYIZ veya İSTANBUL HEGOMANYASINA SON!! ESES veya BİR BAŞ KALDIRIŞ ESKİŞEHİRSPOR  NASIL AMA

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 13:16

kambersiz dugun olmazTongue

19-alikan

kesin olcak bi istir insallah

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: xxvıESES
Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 13:16
bende varım

20- xxvıESES

-------------
GERÇEKÜSTÜ ŞEYLERİ GERÇEKTE YAŞAMAKTIR ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK!

HAYAT=SİYAH+KIRMIZI

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 05:50

Abiler bende ES-ES'li oldum.....

http://img401.imageshack.us/i/38470961.jpg/"> http://g.imageshack.us/img401/38470961.jpg/1/">

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderen: onuronat
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 06:18
güzel bir konuya değinmişsiniz. bende her türlü yardıma sonuna kadar koşarım. hatta daha geniş kapsamlı şeylerde yapılabilir. mesela çarşının ortasında biryerlerde stand falan kurabiliriz.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im

Gönderen: doringo
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 10:34
Alıntı yapılan Mustang1965

bende varım kesinlikle  afişlerde şöyle yazılabilir BU ŞEHİRDE TEK TAKIM TUTULUR ESKİŞEHİRSPOR  veya  İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA ESKİŞEHİRSPORU TUTSULAR  veya ŞAMPİYONLUKLARIN DEĞİL BİZ ESKİŞEHİR İN TARAFTARIYIZ veya İSTANBUL HEGOMANYASINA SON!! ESES veya BİR BAŞ KALDIRIŞ ESKİŞEHİRSPOR  NASIL AMA

bence İstanbul lafını bile etmemek lazım. reklamın kötüsü olmaz derler. İstanbul lafı, akıllarına daha çok sokacaktır istanbul takımlarını. Direk Eskişehirspordan bahseden bi slogan daha iyi olur. bir de burda büyük eksiklerden bi tanesi de çocukların çakma forma giymesi. adam gibi güzel formalarla yada tişörtlerle de benimsetmek lazım. mesela kırmızı siyah futbol topu. ben aslen Trabzonlu olup, gs yi tutan bacanağın çocuklarına öyle iyi aşılamışım ki kırmızı siyah oyuncak top alıyor çocuklar. (Mithat Körler'den Allah razı olsun )

Gönderen: daytona
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 12:04
   trabzonda doğdum ama 8 yaşımdan beri es-es imin peşindeyim
 deplasman-iç saha farketmez.murat gider affetmez.

-------------
ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.

Gönderen: dangerofayder
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 13:13
eskişehirliyim eskişehirsporluyum

-------------
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf

Gönderen: riader247
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 13:26
adam gibi 35 000 lik stad yapacaksın ; sonra ilk orta ve lise öğrencileriiçin KİMLİKLE girilebilen özel ucuz kart veya bilet vereceksin o zaman bütün maçları full çekeriz....!...,,,,

Gönderen: ulyo_eses
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 13:39
Bursa'da yaptığımız gibi Eskişehir'de de çiçek dağıtabiliriz yada başka bir şey fikir olarak söyleyeyimde aklımızın bir köşesinde bulunsun bayanlarında ilgisini çekmek lazım

-------------
bir içsinde görsün platon ES-ES felsefesini...

Gönderen: 2şimşek6
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 14:00
Çocuklar en çok kendine verilen hediyelerden hoşlanırlar.Onların hoşuna gidecek ömrü boyunca unutamayacağı Eskişehirspor ile alakalı herhangi bir hediye olabilir.Bir tarih belirlenip
o gün bu hediyelerin dağıtımı yapılabilir.Yanlız sadece şehir merkezinde değil bence öncelikle
kenar mahallelerde yapılmalıdır.Çok basit bir hediye bile onların yüreğinin bir kenarında uyandrılmayı bekleyen ES ES aşkının açığa çıkmasına yardımcı olacaktır.

-------------

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR

Gönderen: eses_kayhan
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 14:56
eskişehirde doğdum eskişehirsporluyum .....  bizim tuttuğumuz takım nufus cüzdanımızda yazar..

-------------
ölümüne eses

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 15:12
Aynı sloganı birçok şehir kullandı..

Örnek;

-------------

Gönderen: emr26e
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 15:16
Alıntı yapılan riader247

adam gibi 35 000 lik stad yapacaksın ; sonra ilk orta ve lise öğrencileriiçin KİMLİKLE girilebilen özel ucuz kart veya bilet vereceksin o zaman bütün maçları full çekeriz....!...,,,,

bu fikre karşıyım bu fikir küçükten beleşçi yetiştirmeye yarar sadece

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 15:26
Alıntı yapılan emr26e

Alıntı yapılan riader247

bu fikre karşıyım bu fikir küçükten beleşçi yetiştirmeye yarar sadece

Belediye otobüslerinde öğrencilerin daha düşük ücret ödüyor olması, sende otobüse beleş binme eğilimine mi sebep oldu?

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 15:37

Eskişehirde doğdum ..büyüdüm ...Eskişehirsporlu doğdum...Eskişehirsporlu yaşıyorum...Ama  İstanbulda yaşıyorum ....Şİmdi dersenizki Eskişehirde doyan Eskişehirsporu tutmak zorunda o zaman demezlermi bize senin çocuklar istanbulsporu veye ibbyi yada sarıyeri tutsun diye : )

Boşverin isteyen istediğini tutsun ....Esesi tutmayanın tuttuğu bizi ilgilendirmez...
Dedikya herkes Eskişehirsporlu olmasın , o ayrıcalık bize kalsın...

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: Yusuf_eses
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 16:12
Alıntı yapılan Essfor

Eskişehirde doğdum ..büyüdüm ...Eskişehirsporlu doğdum...Eskişehirsporlu yaşıyorum...Ama  İstanbulda yaşıyorum ....Şİmdi dersenizki Eskişehirde doyan Eskişehirsporu tutmak zorunda o zaman demezlermi bize senin çocuklar istanbulsporu veye ibbyi yada sarıyeri tutsun diye : )

Boşverin isteyen istediğini tutsun ....Esesi tutmayanın tuttuğu bizi ilgilendirmez...
Dedikya herkes Eskişehirsporlu olmasın , o ayrıcalık bize kalsın...

Boşverin demek olmaz. Eskişehirsporun gelecekteki taraftar potansiyelini etkileyecek fikirler bunlar. Sadece bir kaç kelimeye takılıp kalmayın. Eskişehirli ne kadar çocuk ve genç varsa hepsini kazanmaya çalışmamız demek, 6-7 sene sonraki taraftar gücümüzü kuvvetlendirmemiz demek.

Gönderen: İzzet26
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 17:32
Benim ailem de aslen konyalı babam futbolla ilgilenmez esesliyim der ama febe ye sempati duyar abim ofsaytın ne olduğunu bilmez ama Allaha şükürler olsun Bende ESKİŞEHİRde doğdum ESKİŞEHİRde doydum ESKİŞEHİRde büyüdüm ESKİŞEHİRSPORLUYUM !!!

-------------
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219

Gönderen: emre1965
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 18:22
Ankara'da doğdum bu yaşıma kadar ankarada yaşadım Ankaradaki hiç bi takıma sempatim yok(5 yıl genlerde oynamama rağmen) Nüfus cüzdanımda Eskişehir yazması bana yeter zaten. ESKİŞEHİRLİYİM ESKİŞEHİRSPORDAN BAŞKASINI TUTMUYORUM

-------------
AnkaraESES / Emre

Gönderen: onuronat
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 19:56
arkadaşlar burda bu konuyu tartış tartış bi yere varamayız ve tartışmalarda bitmez. icraat lazım. konuyu açan arkadaşın aklındaki fikir neyse onun üzerine konuşalım ve en yakın zamanda hayata geçirelim. Lütfen buraya da "yok efendim kim hangi takımı tutarsa tutsun bizi ilgilendirmez" gibi yazılar yazmayalım. Yapacağımız bu organizasyonla bir tane çocuğu Eskişehirsporlu yaparsak ne mutlu bize..

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 20:48
Geçen gün 3 çocuğu futbol oynarken gördüm.Bizde bahçede basketbol oynuyorduk.Çocuklardan birinin üstünde Bjk birinin üstünde EsEs forması vardı.Kalecidede Türkiye forması vardı.EsEsli çocuğu yanıma çağırdım hangi takımlısın dedim eses dedi sadece eses ama dimi dedim.O da evet abi sadece esesliyim dedi.Aferin sana dedim başını okşadım.Diğer bjkli çocukta bizi izledi ve kıskandığını anladım.Kesin eve gidince baba banada eses forması al demiştirTongue

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 16:16
Alıntı yapılan onuronat

güzel bir konuya değinmişsiniz. bende her türlü yardıma sonuna kadar koşarım. hatta daha geniş kapsamlı şeylerde yapılabilir. mesela çarşının ortasında biryerlerde stand falan kurabiliriz.

Önceki sayfalarıda okuduysanız otobüs minibüs durakları ve araçların içleri vs .. yazmıştm standda  on numara olur. Bu şehirde yaşayan herkesin içerisinde bir Eskişehirspor sevgisi zaten var önemli olan bunu açığa çıkarmak . Çarşıda bazen kulak misafiri oluyoruz biz taraftar olarak bir bütün tutuluyoruz ve serseri gibi sıfatlara giriyoruz =) Çoğu kişide bu yüzden Eses maçlarına gelmiyor başka takım tutuyorlar.

-------------

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 16:49
Şehrimizi Bayraklarla süslemeye başlasak artık zamanı gelmedimi. Gelincik tarlası gibi olsa

-------------

Gönderen: Emrock
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 16:55
evet bayrak işine girelim artık caddelere büyük bayraklarda asılmaya başlar biz başlarsak. Hatta bu işi gazeteden duyurma imkanımız varsa dahada güzel olur bütün şehri kırmızı siyah yapalım hem yeni sezona hazırlık hemde bu sene yeni gelecek bir sürü öğrenciye şehir tanıtımı açısından iyi olur LOL

-------------
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...

Gönderen: semihk
Gönderi tarihi: 25/Tem/2009 saat 21:19
bilecik te bir arabada gördüm bu yazıyı.
Eskişehirliyiz Eskişehirsporluyuz

vay be..

-------------
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com