eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirde Doğdum Eskişehirsporluyum !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
Online Durum: Offline
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 22:56
ben eskişehirde doğdum eskişehirde  yaşıyorum ve bundan  büyük bir qurur duyuyorum ve esesli olmaktanda
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
  Alıntı 26eseses1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan semihakkaya26

Eskişehirde doğdum, Bursada yaşıyorum ama eskişehirsporluyum

Uygulanabilirliği nasıl olur bilmem ama bursanın stadında ÇOCUK TRİBÜNÜ diye ayrılmış hatırı sayılır bir tribün var. Bizde küçük kardeşlerimizin kalbine eskişehispor sevdası aşılamak için böyle bir uygulama yönetimden talep edilebilir...

Ali Durmaz çocuk tribünü.Her maç için seçilen bir okuldan 100 kadar minik taraftar her türlü ihtiyaçları karşılanarak maça alınır.Sadece çocuklar o tribüne girdiği için ebeveynlerin içi rahattır.Hemen yanıbaşında ablaları Yeşil İnciler yer alır:)
Yukarı
es olcay Liste gör
Deneyimli Yazar

OLCAY SARI
Yer: Turkey
  Alıntı es olcay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 23:04
eskişehirde doğdum antalyada yaşıyorum ama son nefesime kadar esesliyim bizler öyle taraftarlarızki yeni doğan çocuğuna eses forması alan onu doğuştan esesli yapan taraftarız kendımızle ne kadar grur duysak azdır
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 23:04
Kim olursan ol ESESi tut Wink
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
  Alıntı ESESLİTURGUT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 23:08

eskişehirde doğdum eskişehirsporluyum yanı sıra doyanlar,doğmasada babası annesi vs... esk li olanlarda ESESLİDİR

BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 23:12
Alıntı yapılan Oldcity26

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Oldcity26

Tam gaza gelecek bir başlık daha. LOL 

Ben bu lafi bir yerden taniyorum ya neyse...Bir gün burada "Su an saat kac "diye baslik acilacak bak Ibrahim demedi deme.........LOLLOL

Yazarken geçen yazdığınız yazı aklıma gelmedi değil. LOL

Öncelikle bu konu başlığı "sizin için şu an saat kaç?" konusuyla aynı değerde olabilir.Ancak bugün şehrimizde bir çok bizans sempatizanı var.Eğer afiş konusunu beğenmediyseniz;Dikkat ederseniz başlığı açarkende herkesin görüşünü söylemesi gerektiğini yazdım.Yani afiş olmazda başka birşey olur ama bu sorun için çözümleyici nitelikte olur.Eğer şehrimizde bizanslı çocuk yok diyorsanızda çıkıp parkları gezip çocuklara hangi takımlı olduklarınıda sorun.Es-Es formalı görürseniz Es-Es diye cevap verecektir.Onlarada başka diye sorun.Ben şu ana kadar sadece Eskişehirsporlu görmedim..!

Bir başka konuda,bu başlıktaki olası kampanyanın amacı;Eskişehirde Bizans sempatisi olan küçük kardeşlerimizin içindeki o bombayı patlatmak için bir kıvılcım çakmaktır.Yoksa Eskişehirsporluluk ruhu;yer,zaman gibi kavramların içine sığdırılamaz.Biz burada Eskişehirli olmayan Eskişehirsporlu olamaz gibi bir şey kullanmadık,kullanmamızda mümkün değildir..!
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:25
Bu etkinliği burada bırakmayıp üstüne gitmek lazım . Yapılacak iş çokta zor değil , alttarafı afişleri bastırıp herkesin görebileceği minibüs , otobüs  durakları ve araçları , cafe , esnaf dükkanlarına vs.. dağıtmak.. Smile

Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm
2-Trym                      

(Yok mu gönüllü Eskişehirspor sever ?? Devamı gelsin lütfen bu konuyu güncel tutalım)
Eskişehirli isen gurur duy , Değilsen İtaat Et

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:33
Yapılacak olanlar sonucunda Eskişehirli çocukları
bizans hegemonyalarından korumaksa amaç, ben varım.

3 - Hüsnü
# Direnmüdavim....

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:39
Alıntı yapılan trym

Bu etkinliği burada bırakmayıp üstüne gitmek lazım . Yapılacak iş çokta zor değil , alttarafı afişleri bastırıp herkesin görebileceği minibüs , otobüs  durakları ve araçları , cafe , esnaf dükkanlarına vs.. dağıtmak.. Smile

Afişleri basmak ve dağıtmak işinde varım diyen arkadaşlarla beraber birşeyler yapabiliriz.Ben varım..!

1-Sephodyrm
2-Trym                      

(Yok mu gönüllü Eskişehirspor sever ?? Devamı gelsin lütfen bu konuyu güncel tutalım)

Hiç olur mu Ozan ?

Buradan alakasız şeyler yazmak varken niye gönüllü olalım ki ? Ouch Bak ne güzel sabote ediyoruz konuyu,ne gerek var konuyu sanaldan reele taşımaya ? Dead

1-Sephodyrm
2-Trym
3-Hüsnü
4-Emre ANGI
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:42
afiş basmak konusunu pek anlamam ama dağıtım konusunda elimden geleni yaparım benide ekleyebilirsiniz listeye
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır