eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 14:16
Bahadır Bey güzel temennileriniz için teşekkürler. Biz zaten sadece yaz aylarında burdayız. Yaz-kış burda kalan arkadaş sayısı oldukça sınırlı. Sezon içinde kahve-cafe yerine tribünlerdeyiz şüpheniz olmasın

Mehmet Abi, Dikili dediğin yer bize yaklaşık 2 saat uzaklıkta, mesafe olarak da İzmir-ESES oluşumuna daha yakın. Ama evet ben de geçmişte ziyaret amaçlı gittiğimde sadece Eskişehirlilerden oluşan 2 siteyi görmüştüm. Umarım onlar da organize olur, güzel işler yaparlar en azından eylül ayına kadar...

Genel olarak da Ahmet Can dışında reaksiyon gösteren olmadığı için görülen o ki TBMM Kupası maçlarını evimizde izleyeceğiz... Ben şahsım adıma Manisa deplasmanına gidiyorum. Kesin gidecek olanlar özelden mesaj atarsa yol arkadaşı oluruz. İyi niyetli arkadaşlarımı tenzih ederim ama görülen o ki, Altınoluklu Kırmızı Şimşekler sadece forum sayfalarından ibaretmiş

Herkese selamlar...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 15:38
Akçayda tatildeyim şimdi Altınoluklu Kırmızı Şimşeklerden sayılırım :)
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
  Alıntı ero_freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 15:49
Bende akçay fener mahallesinde 1 hafta tatil yaptım .. 1 tane esesli ile tanıstım .. eskişehir sevdası akçayda bile esiyor :)
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 23:08
arkadaslar bu yörede bulunup maça gitmek isteyen arkadaslar özelden ulaşsın bana.. şu ana kadar 8 kişi toplandık
sevdan bir ateş...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 04:50
Furkan, hoşgeldin.. Eğer maça gelmek istersen haberdar et..

Eray, fener mahallesinde tanıştığın kişi çay bahçesinden biriyse kuvvetle muhtemel ben olabilirim..

Alper, yaklaşık bir aydır burda sesimizi duyurmaya çalışıyoruz toplu organizasyon yapalım diye, ama kimseden ses çıkmadı diye ümidi kesip vazgeçiyoruz... Sonra pat diye 8 kişiyiz diyorsun.. Nasıl bir durum anlamadım açıkçası? Eğer gerçekten bir organizasyon istiyorsan bunu maça 2 gün kala değil bir hafta - 10 gün kala söylemen daha mantıklı olmaz mıydı? Ama yine de yolunuz açık olsun...

Daha önce de dediğim gibi... Altınoluklu Kırmızı Şimşekler adı altında bir oluşum malesef yoktur, olamaz da...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Kırımlı_Tatar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: BalkES
  Alıntı Kırımlı_Tatar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2009 saat 03:29
yeni gördüm bu oluşumu bende yazları akçaydayım...sizlerle tanışıp tsyd maçlarını beraber takip ederdik...seneye inşallah
Anadolu Efsanesi Kırmızı Şimşekleriz
Yukarı
bloody_eyes Liste gör
Yazar

kürşat
Yer: eskişehir
  Alıntı bloody_eyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 03:24
10 temmuz 10 eyLul arası altunoLuktayım...
tam yerını bıLmıyorum ama Mıgrosun Ilersındekı sıteLerde kalacagım..eskısehırsporLu kardeslerım abıLerım ozeLımden ırtıbata gecsın..altunolugu ınletelım bu yaz eses dıye
Sevdan bambaşka bir ateş
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 18:30
10 Temmuzda akçaya gidiyorum ve ağustosun 15 ine kadarda kalıcam kuzey batı sahiL sitesinde kaLıcam eğer başka orada tatil yapan kalan varsa abilerim kardeşlerim irtibata geçip güzel anlar geçirebiliriz :D Edremitin Kırmızı Şimşeğiyiz .!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2011 saat 16:02
19 Haziran tarihinde altınoluk-akçay-burhaniye-edremit tarafında olan abilerim kardeşlerim varsa acil yazsınlar akçay meydanında veya altınoluk gibi bir yerin meydanında küçük çaplı meşaleli pankartlı 46.yıl kutlaması yapabiliriz 19 haziranda 3 kişi hazırız.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2011 saat 18:22
Bende 3'ünden itibaren Akçay'dayım. Olurda tanışma fırsatı bulursak, bir organizasyona denk gelirsek çok sevinirim.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır