Sayfayı yazdır | Close Window

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Eskisehir dışındaki ESES'liler, faaliyetler, haberleşme
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2189
Yazdırma tarihi: 22/May/2024 saat 04:56
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)
Gönderen: kabako74
Konu: Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 14:04
Buradaki EsEsliler bir birliktelik oluşturmak istiyoruz. Lütfen gruba katılmak isteyenler cevap versin.

-------------
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...

Yanıtlar:
Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 14:20
Bende sizden sayılırım. Her sene bir ay ordayım. Bu sene olmadı ama yine de bir kaç günlüğüne önümüzde ki hafta içi bir kaç günlüğüne orda olacağım.

Gönderen: ersöz
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 14:23
2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Oluşumunuz hayırlı olsun Clap

-------------
http://siyahinakirmizina.blogspot.com/ - siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..

Gönderen: kubiliq
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 14:56
iskele mh.den sevgiler !!!!
her yazımız altınoluk,püfür pürüf kaz dağları..

-------------
KIRMIZI PORSUK

Gönderen: caddes
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 15:33
edremitte askerliğimi yaptım.
terzi bi abimiz vardı dukkanında bayrağımız.
nizamiye gelip giderken hep gorur gururlanırdım
hayırlı olsun

-------------
UNİESES
ESOGU-ESES

Gönderen: tüko_eses
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 15:49
hayırlı olsun
artık türkiyenin her ilinde ve ilcesinde kırmızı şimşekler var
ne mutlu bize

-------------
365 gün 6 saat eskişehirspor...

Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 17:19
Alıntı yapılan ersöz

2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Sen Ekaldeki Özgürsün de mi?

Bizde Eskent sitesinde oturuyoruz. Eger agustosta lig baslıdığında orada olursak topluca bir yerde mac izleyebiliriz.

-------------

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 17:37
Alıntı yapılan ersöz

Güzel oluşumlara inşalah bir yenisi daha ekleniyorThumbs%20Up. Hayırlı olsunClap. ES ES taraftarı her yerde. Edi-Koop (Eskişehir Demir Yolu İşçileri Kooperatifi) 1978 li yıllarda 4 sene yazın kampa gittim çok güzel bir yerdi. 3 sene önce yolum o taraflara düştüğünde uğradım çok değişmiş eski hali daha güzeldi şimdi zeytin ağaçları çok az kalmış. 

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderen: ugur26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 17:39
oluşumunuz hayırlı olsun arkadaşlar, BursaESES olarak her zaman desteğe hazırız...

-------------
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...

Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 17:44

esesliler olarak altınoluk u biliyorsanız ortasında eski bir çınar ağacı var.orada toplanıp formalarla meydandaki kahvede macı izleyebiliriz. Yaz boyunca konusalım. Tatil sezonu da geliyor. Cogu kimse tatil yörelerine gitmeye başlar artık. Agustosta lig basladığındada orada olursak beraber mac izlemek gibi aktiviteler yapabiliriz. Ayrıca Edremit Körfezi boyunca( ayvalıkta gibi beldedeki arkadaslarımızıda bekliyoruz)

-------------

Gönderen: blacksoul
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 18:05

Bencede bu yeni oluşum güzel olmuş  yazın formalarımızı giyip altınolukta falan maç izlemek güzel  olur...bu civara yakın arkadaşlarla yaz boyu iletişim halinde olalım bazı günler buluşur egleniriz...Altınoluk Eskent eskişehirliler sitesinden sevgilerle

Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 22:09
Alıntı yapılan kabako74

Alıntı yapılan ersöz

Sen Ekaldeki Özgürsün de mi?

Bizde Eskent sitesinde oturuyoruz. Eger agustosta lig baslıdığında orada olursak topluca bir yerde mac izleyebiliriz.

Evet kardeşim ben Ekaldeki Özgür.. Sen de mi Ekaldeydin? Neyse özelden konusuruz bunu, konu dağılmasın...

Lig 9 Ağustosta başlıyor. Ben fikstüre göre karar vericem. Normalde ordayım Ağustos ayında, ama fikstüre göre h.sonu maça gidip gelmeyi düşünüyorum... Eğer uzak deplasmanla başlarsa lig, yayın olduğu takdirde ilk bi kaç maça gitmeyip orda izlemeyi düşünmüştüm.. Sizlerle izleme ihtimali bile heyecanlandırdı şimdi beni Wink

Mutlaka lig başlamasına yakın orda kimler varsa toplanıp organizasyon yapmalıyız.. Yeterli kalabalığı sağlarsak rakip bulur halı saha maçı falan da yaparız.. Ne de olsa orda rakip olarak 6-7 gs.li buluruz, sonra da yaz kış 4 attığımızı öğretiriz bi güzel  LOL

-------------

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 22:36
Pazartesi Salı günü çubuklu formasıyla gezen birisini görürseniz o benim LOL

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 23:17

Hayırlı olsun...Her sene  belli süreylede olsa gittigim akcayda cok tanıdıgım eskişehirli abilerim var.Edremit-Akcay-Altınoluk cevresindeki eskişehirlileri toplamak cok iyi olur..En azından maclarda yalnız kalınmaz..

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderen: pepino
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 09:41
boyle bir oluşumun içinde bulunmaktan onur duyarım ... Yaşasın eses

ESKENTliler

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 10:06

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 10:09

altınoluk meydanı ..

Gönderen: Darkevil_26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 10:12
dayımın yazlık var bende 2-3 senedir her yaz gittim.. eses formam hep üstümdeydi ama hiç renktaşımı görmedim... bana denk gelmedi heralde :)

-------------
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 17:35
arkadaşlar herkes hangi tarihler arasında orada olabilcekse lütfen yazsın böylece orda yapmak istedigimiz organizasyonları ayarlayabiliriz

-------------
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 17:51
ben temmuz 15 den sonra orada olma durumum var.

-------------

Gönderen: murattan26es
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 18:02
Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan ersöz

Güzel oluşumlara inşalah bir yenisi daha ekleniyorThumbs%20Up. Hayırlı olsunClap. ES ES taraftarı her yerde. Edi-Koop (Eskişehir Demir Yolu İşçileri Kooperatifi) 1978 li yıllarda 4 sene yazın kampa gittim çok güzel bir yerdi. 3 sene önce yolum o taraflara düştüğünde uğradım çok değişmiş eski hali daha güzeldi şimdi zeytin ağaçları çok az kalmış. 
6 yıl çalıştım edi koopta oralar gerçekten mükemmel yerler,akçay,altınoluk,güre de birçok eskişehirli vardı o zamanlar şimdide öyledir bu oluşum oraya renk katacaktır

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 22:57
Alıntı yapılan blacksoul

arkadaşlar herkes hangi tarihler arasında orada olabilcekse lütfen yazsın böylece orda yapmak istedigimiz organizasyonları ayarlayabiliriz

Güzel söylüyorsun ama kimse şimdiden garanti veremez.. misal benim temmuzda gelme ihtimalim var ama belki de ağustosta giderim.. yazlıkçılar her an gidip gelebiliyor malum..

Mühim olan bu ayın sonuna doğru ağustos planı kesinleşenlerin bu sayfaya not düşmesi, malumunuz 9 Ağustos lig başlangıcı.. O zaman daha sağlıklı olur organizasyon planları.. Wink

-------------

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 13:42
Altınoluklu simsekler olarak ilk organizasyonumuzu yapabiliriz fikstür cekiminden sonra.mac izmirde olacagından dolayı, bizde edremit körfezindeki taraftarlar olarak, izmir e toplu bir sekilde gidebiliriz. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 13:45
bence cok iyi olur ilk maçında esesimizi yalnız bırakmamış oluruz hemde izmir yakın  olursa çok iyi olur

-------------
Eskişehir gururuyla

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 13:46
gelebilecek durumda olacak arkadaslar varsa haberleselim.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 13:51
ozamana  kadar gene gündeme getiririz zaten ya...

-------------
Eskişehir gururuyla

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 19:34
kişi sayısını temmuz sonuna kadar belirleyip ona göre araç ayarlanır.. en kötü ihtimalle özel araçlarla veya otobüsle gidilir.. ama gidilir mutlaka Clap

-------------

Gönderen: umutjohn
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 19:47
ordayızSmile

-------------
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...

Gönderen: Gademsiz
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:48
Daha dün Akçay'dan döndüm.  Akçak - Altınoluk arasında Edi-Koop - SSK tesisleri civarında kalıyorum. Normalde Gönen'de ikamet ediyorum. Gerekirse Gönen'den günübirlik bile gelir giderim. Maksat gönüldaşlarımızla birlikte olalım.

-------------
Kendini sevmeyen başkasını,
Kentini sevmeyen vatanını sevemez!

Gönderen: kızılcıklıugur
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 21:19
Alıntı yapılan murattan26es

Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan ersöz

6 yıl çalıştım edi koopta oralar gerçekten mükemmel yerler,akçay,altınoluk,güre de birçok eskişehirli vardı o zamanlar şimdide öyledir bu oluşum oraya renk katacaktır

2 sene calıstım edi-koopta cok güzel zamnlarım gecti ordaSmile

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderen: delibalta
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 22:05
Alıntı yapılan ersöz

Oluşumunuz hayırlı olsun Claparkadaş doğru söylüyor.demiryolları kampı var.genelde yarıdan fazlası eskişehirlidir.üç sene önce bende ordaydım.bir akşam yemekden sonra verandada oturuyoruz.ufakdan kulağıma bizim "işte taraftar işte şampiyon "şarkısı geliyor..hemen arkasına düştüm tabi yukarıdaki gazino personeli gençler açmışlar sesi akşam için hazırlık yapıyorlar.hepsi eskişehirli tayfalar ben içeri girince hemen sesi kıstılar benim kızdığımı zannederek,nede olsa tatil kafa dinleme yeri..anladım tabii.."kısma aslanım kısma aç sesini bütün körfez dinlesin"dedim .oo akşamdan sonra ,her akşam yemekden sonra bizim marşla her yeri inletti coçuklar.çok keyifliydi...
selamlar altınolukClap

-------------
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 22:27
bizim de altınolukda yazlığımız var 2 senedir gidemiyoruz ama inşallah bu sene gidecezz

altınoluğa selamllarrr

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 23:23
nasipse 15 gün sonra altınoluktayım..başka bir yere gitmek istesemde gidemiyorum.. ben istesem araba gitmek istemiyor:))..altınkent sitesinde kalıyorum sürekli..görüşmek isteyenlerle irtibata geçelim...

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 10/Tem/2009 saat 10:47
manisa macından sonra ibb organizasyonu da yapalım..

-------------
sevdan bir ateş...

Gönderi tarihi: 10/Tem/2009 saat 20:02
Alıntı yapılan tepebaşılı26

nasipse 15 gün sonra altınoluktayım..başka bir yere gitmek istesemde gidemiyorum.. ben istesem araba gitmek istemiyor:))..altınkent sitesinde kalıyorum sürekli..görüşmek isteyenlerle irtibata geçelim...

Abicim, bu bahsettiğin Altınkent sitesi hangi bölgede tam olarak? Ben Selin93 Sitesindeyim, yanımızdaki site Altınkent sitesi.. Eğer ordan bahsediyorsanız gerçekten mutlu olurum Smile

Bu arada, ben de muhtemelen önümüzdeki hafta cuma itibariyle gidiyorum.. Organizasyonlar için yavaş yavaş hazırlanmakta fayda var.. 8 ve 9 Ağustos tarihinde orada oluşu kesin olanlar ses versin ki, tahmini sayımız ortaya çıksın. Ona göre nasıl bir araç ayarlayacağımıza karar verelim. Dediğim gibi, en kötü ihtimalle 3-4 kişi bir arabayla gideriz, ama ALKŞLOL olarak ilk organizasyonumuzu yapmış oluruz Clap

-------------

Gönderen: kırımlı
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 17:44
ben akçaydayım ailemle beraber yazları...bu manisa maçınada otostop şekli ile gideceğiz...ama minübüs veya otobüs ayarlanırsa uygun şartlarda ilk tercihimiz olur...ayrıca çok da kişi gibiyiz...pankart ve bayrak şov bile yapabiliriz...(1-2 günlük hazırlığın ardından)

-------------
Es-Esimin emekçisiyim!!

Gönderen: sam@
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:23
babam bugün orda çok güzel bi yer olduğunu dile getirdi.telefonda inşallah bende görürüm..

-------------
İNADINA NEFER

Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:42
Şu öss tercihlerini bi yapayım bende akcayda olucam.Gidecegim günü iple cekiyorum.Öss acıklanmasın diye günlerin gelmesini istemiyodum şimdi akcaya gitmek icin günlerin bitmesini istiyorum ne yaman celişki..!Smile

-------------

Gönderen: esesbto
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:50
edremitteki terziyi bende biliyorum eses bayrağınıda biliyorum

-------------
eskişehirrrrrrrrrrrr

Gönderen: esesbto
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:51
ayvalık cunda adasındanda grubunuza katılabliyormuyuz arkadaşlar....

-------------
eskişehirrrrrrrrrrrr

Gönderen: cagLar_26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 19:03

Evil%20Smile  AyvaLık  Es Essssssssssssssss  AyvaLık Evil%20Smile

-------------
[ FOREVER ][ BLACK & RED ][ FOREVER ]

Gönderen: emrebayindir
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 20:37
merhabalar ben marmarisesesden. muğla üniversitesinden gecen sene mezun oldum. bu sene atamam çanakkale yenice, hamdibey Çok Programlı Lisesine bilgisayar öğretmeni olarak atandım.  ailem akçaya 1 hafta önce taşında bende bu oluşumda sizlerle birlikte olmaktan onur duyarım..

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 20:43
Alıntı yapılan emrebayindir

merhabalar ben marmarisesesden. muğla üniversitesinden gecen sene mezun oldum. bu sene atamam çanakkale yenice, hamdibey Çok Programlı Lisesine bilgisayar öğretmeni olarak atandım.  ailem akçaya 1 hafta önce taşında bende bu oluşumda sizlerle birlikte olmaktan onur duyarım..
Emre kardeşim MarmarisESES bünyesinde bir çok organizasyona katılmış ve emek vermiş değerli bir kardeşimizdir.Şu an mesleği gereği Çanakkale'de görev yapmaktadır.Oluşumunuza elinden geldiği kadar destek olacağından şüphem yoktur.Wink
Bu vesile ile Emre kardeşime ve Çanakkale'deki ES ES sevdalılarına selam ederim..

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderi tarihi: 19/Tem/2009 saat 18:20

TBMM 90. yıL kupası icin bir organizasyon yapıLsa nasıl oLur?En azından bir yer belirlenir ve topluca mac izlenebilir..!Hem önümüzde yapılcak olan organizasyonlara da temel atılmış olur.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 22:53

arkadaşlar su sıralar  altınoluk ve yakınlarında bulunan yada kısa bi süre içinde bu tarafa gelicek olan  arkadaşlarımız varsa eger bir organizasyon yapabiliriz. 

-------------
Eskişehir gururuyla

Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 22:55

artık bi bulusma düzenleyelim tbmm macları öncesinde.gelebilecek olanlar haber verirse daha iyi olur. kesin bi gün belirleyip organizasyonlar icin birtakım hazırlıklar yapalım.herkesden haberlerini bekliyorum

-------------

Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 00:41
ben bi aksilik olmazsa 3-4 gün içinde ordayım.. en mantıklı organizasyon TBMM Kupası İzleme Organizasyonu adı altında Altınoluk veya Akçay merkezinde (veya rahat izleyebileceğimizden emin olduğunuz yerler varsa orda) bir mekanda toplanarak maçı izleme bahanesiyle tanışmak ve Manisa deplasman organizasyonuna zemin hazırlamak olacaktır. Maçların izleneceği mekanı seçerken merkezi bir yerde olmasına özen gösterelim ki, aynı zamanda varlığımız diğer Türkiye'nin dört bir yanından gelen kişilerce de bilinsin... Yani bir nevi gövde gösterisi yapalım

Yanılmıyorsam 31 Temmuz Cuma ilk maçımız.. Bu tarihte orda olacaklar öncelikle nerde olduklarını ve varsa mekan tavsiyelerini yazsın, arasından uygun olanı seçelim.. Ben başlıyorum...

Fener Mahallesi - tavsiyem Güre'de bir mekanda izlemek...

-------------

Gönderi tarihi: 25/Tem/2009 saat 13:46
o tarihlerde ben aktınoluk-Eskent te  olucam maç izlemek için uygun yerler altınoluk meydan olabilir yada akçayda bi yer :S

-------------
Eskişehir gururuyla

Gönderen: 26KIRMIZI
Gönderi tarihi: 25/Tem/2009 saat 20:20

Ben marmarisesesten Bahadır yeni oluşumunuzun tüm es es camiasına hayırlı olmasını diler yeni sezonda sadece kahvelerde kafelerde değil trübünde de sizleri aramızda görmekten mutlluluk duyacağımızı belirtmek isterim özellikle yakın deplasmanları kaçırmamanızı temenni ederim es es manisa maçına izmir e bekliyoruz tekrar hayırlı olsun arkadaşlar.

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 25/Tem/2009 saat 22:06
Altınoluk'lular,Dikili'de de çok Eskişehir'li var.İletişime geçmeniz camiamıza katkı sağlar.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 14:16
Bahadır Bey güzel temennileriniz için teşekkürler. Biz zaten sadece yaz aylarında burdayız. Yaz-kış burda kalan arkadaş sayısı oldukça sınırlı. Sezon içinde kahve-cafe yerine tribünlerdeyiz şüpheniz olmasın

Mehmet Abi, Dikili dediğin yer bize yaklaşık 2 saat uzaklıkta, mesafe olarak da İzmir-ESES oluşumuna daha yakın. Ama evet ben de geçmişte ziyaret amaçlı gittiğimde sadece Eskişehirlilerden oluşan 2 siteyi görmüştüm. Umarım onlar da organize olur, güzel işler yaparlar en azından eylül ayına kadar...

Genel olarak da Ahmet Can dışında reaksiyon gösteren olmadığı için görülen o ki TBMM Kupası maçlarını evimizde izleyeceğiz... Ben şahsım adıma Manisa deplasmanına gidiyorum. Kesin gidecek olanlar özelden mesaj atarsa yol arkadaşı oluruz. İyi niyetli arkadaşlarımı tenzih ederim ama görülen o ki, Altınoluklu Kırmızı Şimşekler sadece forum sayfalarından ibaretmiş

Herkese selamlar...

-------------

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 15:38
Akçayda tatildeyim şimdi Altınoluklu Kırmızı Şimşeklerden sayılırım :)

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: ero_freestyle
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 15:49
Bende akçay fener mahallesinde 1 hafta tatil yaptım .. 1 tane esesli ile tanıstım .. eskişehir sevdası akçayda bile esiyor :)

-------------
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 23:08
arkadaslar bu yörede bulunup maça gitmek isteyen arkadaslar özelden ulaşsın bana.. şu ana kadar 8 kişi toplandık

-------------
sevdan bir ateş...

Gönderi tarihi: 07/Ağu/2009 saat 04:50
Furkan, hoşgeldin.. Eğer maça gelmek istersen haberdar et..

Eray, fener mahallesinde tanıştığın kişi çay bahçesinden biriyse kuvvetle muhtemel ben olabilirim..

Alper, yaklaşık bir aydır burda sesimizi duyurmaya çalışıyoruz toplu organizasyon yapalım diye, ama kimseden ses çıkmadı diye ümidi kesip vazgeçiyoruz... Sonra pat diye 8 kişiyiz diyorsun.. Nasıl bir durum anlamadım açıkçası? Eğer gerçekten bir organizasyon istiyorsan bunu maça 2 gün kala değil bir hafta - 10 gün kala söylemen daha mantıklı olmaz mıydı? Ama yine de yolunuz açık olsun...

Daha önce de dediğim gibi... Altınoluklu Kırmızı Şimşekler adı altında bir oluşum malesef yoktur, olamaz da...

-------------

Gönderen: Kırımlı_Tatar26
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2009 saat 03:29
yeni gördüm bu oluşumu bende yazları akçaydayım...sizlerle tanışıp tsyd maçlarını beraber takip ederdik...seneye inşallah

-------------
Anadolu Efsanesi Kırmızı Şimşekleriz

Gönderen: bloody_eyes
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 03:24
10 temmuz 10 eyLul arası altunoLuktayım...
tam yerını bıLmıyorum ama Mıgrosun Ilersındekı sıteLerde kalacagım..eskısehırsporLu kardeslerım abıLerım ozeLımden ırtıbata gecsın..altunolugu ınletelım bu yaz eses dıye

-------------
Sevdan bambaşka bir ateş

Gönderi tarihi: 05/Tem/2010 saat 18:30
10 Temmuzda akçaya gidiyorum ve ağustosun 15 ine kadarda kalıcam kuzey batı sahiL sitesinde kaLıcam eğer başka orada tatil yapan kalan varsa abilerim kardeşlerim irtibata geçip güzel anlar geçirebiliriz :D Edremitin Kırmızı Şimşeğiyiz .!

-------------

Gönderi tarihi: 15/Haz/2011 saat 16:02
19 Haziran tarihinde altınoluk-akçay-burhaniye-edremit tarafında olan abilerim kardeşlerim varsa acil yazsınlar akçay meydanında veya altınoluk gibi bir yerin meydanında küçük çaplı meşaleli pankartlı 46.yıl kutlaması yapabiliriz 19 haziranda 3 kişi hazırız.

-------------

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 15/Haz/2011 saat 18:22
Bende 3'ünden itibaren Akçay'dayım. Olurda tanışma fırsatı bulursak, bir organizasyona denk gelirsek çok sevinirim.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 15/Haz/2011 saat 20:59
Olur.Zaten bir tanışma organizasyonu yaparız her yaz gelenler veya orda kalanlar için.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com