eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cagLar_26 Liste gör
Yeni Yazar

ÇağLar
Yer: Kırklareli
Online Durum: Offline
  Alıntı cagLar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 19:03

Evil%20Smile  AyvaLık  Es Essssssssssssssss  AyvaLık Evil%20Smile

[ FOREVER ][ BLACK & RED ][ FOREVER ]
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 20:37
merhabalar ben marmarisesesden. muğla üniversitesinden gecen sene mezun oldum. bu sene atamam çanakkale yenice, hamdibey Çok Programlı Lisesine bilgisayar öğretmeni olarak atandım.  ailem akçaya 1 hafta önce taşında bende bu oluşumda sizlerle birlikte olmaktan onur duyarım..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 20:43
Alıntı yapılan emrebayindir

merhabalar ben marmarisesesden. muğla üniversitesinden gecen sene mezun oldum. bu sene atamam çanakkale yenice, hamdibey Çok Programlı Lisesine bilgisayar öğretmeni olarak atandım.  ailem akçaya 1 hafta önce taşında bende bu oluşumda sizlerle birlikte olmaktan onur duyarım..
Emre kardeşim MarmarisESES bünyesinde bir çok organizasyona katılmış ve emek vermiş değerli bir kardeşimizdir.Şu an mesleği gereği Çanakkale'de görev yapmaktadır.Oluşumunuza elinden geldiği kadar destek olacağından şüphem yoktur.Wink
Bu vesile ile Emre kardeşime ve Çanakkale'deki ES ES sevdalılarına selam ederim..
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 18:20

TBMM 90. yıL kupası icin bir organizasyon yapıLsa nasıl oLur?En azından bir yer belirlenir ve topluca mac izlenebilir..!Hem önümüzde yapılcak olan organizasyonlara da temel atılmış olur.

Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 22:53

arkadaşlar su sıralar  altınoluk ve yakınlarında bulunan yada kısa bi süre içinde bu tarafa gelicek olan  arkadaşlarımız varsa eger bir organizasyon yapabiliriz. 

Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 22:55

artık bi bulusma düzenleyelim tbmm macları öncesinde.gelebilecek olanlar haber verirse daha iyi olur. kesin bi gün belirleyip organizasyonlar icin birtakım hazırlıklar yapalım.herkesden haberlerini bekliyorum

Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:41
ben bi aksilik olmazsa 3-4 gün içinde ordayım.. en mantıklı organizasyon TBMM Kupası İzleme Organizasyonu adı altında Altınoluk veya Akçay merkezinde (veya rahat izleyebileceğimizden emin olduğunuz yerler varsa orda) bir mekanda toplanarak maçı izleme bahanesiyle tanışmak ve Manisa deplasman organizasyonuna zemin hazırlamak olacaktır. Maçların izleneceği mekanı seçerken merkezi bir yerde olmasına özen gösterelim ki, aynı zamanda varlığımız diğer Türkiye'nin dört bir yanından gelen kişilerce de bilinsin... Yani bir nevi gövde gösterisi yapalım

Yanılmıyorsam 31 Temmuz Cuma ilk maçımız.. Bu tarihte orda olacaklar öncelikle nerde olduklarını ve varsa mekan tavsiyelerini yazsın, arasından uygun olanı seçelim.. Ben başlıyorum...

Fener Mahallesi - tavsiyem Güre'de bir mekanda izlemek...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 13:46
o tarihlerde ben aktınoluk-Eskent te  olucam maç izlemek için uygun yerler altınoluk meydan olabilir yada akçayda bi yer :S
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 20:20

Ben marmarisesesten Bahadır yeni oluşumunuzun tüm es es camiasına hayırlı olmasını diler yeni sezonda sadece kahvelerde kafelerde değil trübünde de sizleri aramızda görmekten mutlluluk duyacağımızı belirtmek isterim özellikle yakın deplasmanları kaçırmamanızı temenni ederim es es manisa maçına izmir e bekliyoruz tekrar hayırlı olsun arkadaşlar.

Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 22:06
Altınoluk'lular,Dikili'de de çok Eskişehir'li var.İletişime geçmeniz camiamıza katkı sağlar.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır