eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
Online Durum: Offline
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 22:05
Alıntı yapılan ersöz

2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Oluşumunuz hayırlı olsun Claparkadaş doğru söylüyor.demiryolları kampı var.genelde yarıdan fazlası eskişehirlidir.üç sene önce bende ordaydım.bir akşam yemekden sonra verandada oturuyoruz.ufakdan kulağıma bizim "işte taraftar işte şampiyon "şarkısı geliyor..hemen arkasına düştüm tabi yukarıdaki gazino personeli gençler açmışlar sesi akşam için hazırlık yapıyorlar.hepsi eskişehirli tayfalar ben içeri girince hemen sesi kıstılar benim kızdığımı zannederek,nede olsa tatil kafa dinleme yeri..anladım tabii.."kısma aslanım kısma aç sesini bütün körfez dinlesin"dedim .oo akşamdan sonra ,her akşam yemekden sonra bizim marşla her yeri inletti coçuklar.çok keyifliydi...
selamlar altınolukClap
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 22:27
bizim de altınolukda yazlığımız var 2 senedir gidemiyoruz ama inşallah bu sene gidecezz

altınoluğa selamllarrr
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 23:23
nasipse 15 gün sonra altınoluktayım..başka bir yere gitmek istesemde gidemiyorum.. ben istesem araba gitmek istemiyor:))..altınkent sitesinde kalıyorum sürekli..görüşmek isteyenlerle irtibata geçelim...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 10:47
manisa macından sonra ibb organizasyonu da yapalım..
sevdan bir ateş...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 20:02
Alıntı yapılan tepebaşılı26

nasipse 15 gün sonra altınoluktayım..başka bir yere gitmek istesemde gidemiyorum.. ben istesem araba gitmek istemiyor:))..altınkent sitesinde kalıyorum sürekli..görüşmek isteyenlerle irtibata geçelim...

Abicim, bu bahsettiğin Altınkent sitesi hangi bölgede tam olarak? Ben Selin93 Sitesindeyim, yanımızdaki site Altınkent sitesi.. Eğer ordan bahsediyorsanız gerçekten mutlu olurum Smile

Bu arada, ben de muhtemelen önümüzdeki hafta cuma itibariyle gidiyorum.. Organizasyonlar için yavaş yavaş hazırlanmakta fayda var.. 8 ve 9 Ağustos tarihinde orada oluşu kesin olanlar ses versin ki, tahmini sayımız ortaya çıksın. Ona göre nasıl bir araç ayarlayacağımıza karar verelim. Dediğim gibi, en kötü ihtimalle 3-4 kişi bir arabayla gideriz, ama ALKŞLOL olarak ilk organizasyonumuzu yapmış oluruz Clap

siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 17:44
ben akçaydayım ailemle beraber yazları...bu manisa maçınada otostop şekli ile gideceğiz...ama minübüs veya otobüs ayarlanırsa uygun şartlarda ilk tercihimiz olur...ayrıca çok da kişi gibiyiz...pankart ve bayrak şov bile yapabiliriz...(1-2 günlük hazırlığın ardından)
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
sam@ Liste gör
Yazar

samet
Yer: bahçelievler
  Alıntı sam@ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:23
babam bugün orda çok güzel bi yer olduğunu dile getirdi.telefonda inşallah bende görürüm..
İNADINA NEFER
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:42
Şu öss tercihlerini bi yapayım bende akcayda olucam.Gidecegim günü iple cekiyorum.Öss acıklanmasın diye günlerin gelmesini istemiyodum şimdi akcaya gitmek icin günlerin bitmesini istiyorum ne yaman celişki..!Smile
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
esesbto Liste gör
Yazar

BURAK
Yer: GURBETTE
  Alıntı esesbto Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:50
edremitteki terziyi bende biliyorum eses bayrağınıda biliyorum
eskişehirrrrrrrrrrrr
Yukarı
esesbto Liste gör
Yazar

BURAK
Yer: GURBETTE
  Alıntı esesbto Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 18:51
ayvalık cunda adasındanda grubunuza katılabliyormuyuz arkadaşlar....
eskişehirrrrrrrrrrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır