eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 18:05

Bencede bu yeni oluşum güzel olmuş  yazın formalarımızı giyip altınolukta falan maç izlemek güzel  olur...bu civara yakın arkadaşlarla yaz boyu iletişim halinde olalım bazı günler buluşur egleniriz...Altınoluk Eskent eskişehirliler sitesinden sevgilerle

Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 22:09
Alıntı yapılan kabako74

Alıntı yapılan ersöz

2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Oluşumunuz hayırlı olsun Clap

Sen Ekaldeki Özgürsün de mi?

Bizde Eskent sitesinde oturuyoruz. Eger agustosta lig baslıdığında orada olursak topluca bir yerde mac izleyebiliriz.

Evet kardeşim ben Ekaldeki Özgür.. Sen de mi Ekaldeydin? Neyse özelden konusuruz bunu, konu dağılmasın...

Lig 9 Ağustosta başlıyor. Ben fikstüre göre karar vericem. Normalde ordayım Ağustos ayında, ama fikstüre göre h.sonu maça gidip gelmeyi düşünüyorum... Eğer uzak deplasmanla başlarsa lig, yayın olduğu takdirde ilk bi kaç maça gitmeyip orda izlemeyi düşünmüştüm.. Sizlerle izleme ihtimali bile heyecanlandırdı şimdi beni Wink

Mutlaka lig başlamasına yakın orda kimler varsa toplanıp organizasyon yapmalıyız.. Yeterli kalabalığı sağlarsak rakip bulur halı saha maçı falan da yaparız.. Ne de olsa orda rakip olarak 6-7 gs.li buluruz, sonra da yaz kış 4 attığımızı öğretiriz bi güzel  LOL

siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 22:36
Pazartesi Salı günü çubuklu formasıyla gezen birisini görürseniz o benim LOL
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 23:17

Hayırlı olsun...Her sene  belli süreylede olsa gittigim akcayda cok tanıdıgım eskişehirli abilerim var.Edremit-Akcay-Altınoluk cevresindeki eskişehirlileri toplamak cok iyi olur..En azından maclarda yalnız kalınmaz..

Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 09:41
boyle bir oluşumun içinde bulunmaktan onur duyarım ... Yaşasın eses

ESKENTliler
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 10:06
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 10:09

altınoluk meydanı ..
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 10:12
dayımın yazlık var bende 2-3 senedir her yaz gittim.. eses formam hep üstümdeydi ama hiç renktaşımı görmedim... bana denk gelmedi heralde :)
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 17:35
arkadaşlar herkes hangi tarihler arasında orada olabilcekse lütfen yazsın böylece orda yapmak istedigimiz organizasyonları ayarlayabiliriz
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 17:51
ben temmuz 15 den sonra orada olma durumum var.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,410 saniyede hazırlanmıştır