eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Altınoluklu Kırmızı Şimşekler(Edremit Körfezi)
    Tarih: 26/Haz/2009 saat 14:04
Buradaki EsEsliler bir birliktelik oluşturmak istiyoruz. Lütfen gruba katılmak isteyenler cevap versin.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 14:20
Bende sizden sayılırım. Her sene bir ay ordayım. Bu sene olmadı ama yine de bir kaç günlüğüne önümüzde ki hafta içi bir kaç günlüğüne orda olacağım.
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 14:23
2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Oluşumunuz hayırlı olsun Clap
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 14:56
iskele mh.den sevgiler !!!!
her yazımız altınoluk,püfür pürüf kaz dağları..

KIRMIZI PORSUK
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 15:33
edremitte askerliğimi yaptım.
terzi bi abimiz vardı dukkanında bayrağımız.
nizamiye gelip giderken hep gorur gururlanırdım
hayırlı olsun

UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 15:49
hayırlı olsun
artık türkiyenin her ilinde ve ilcesinde kırmızı şimşekler var
ne mutlu bize
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 17:19
Alıntı yapılan ersöz

2001'den beri her yaz en az 1 ay Fener Mahallesi'ne giderim.. Fener Mahallesindeki tek Eskişehirsporlu benim.. Ancak orda Edi-Koop Tesisleri var, sürekli geçici olarak Eskişehirliler geliyor 10 günlüğüne falan.. Bilmiyorum faydası olur mu?

Eğer yaz içinde buluşma yaparsanız burdan duyurun, konuk olarak katılmak isterim Smile

Sen Ekaldeki Özgürsün de mi?

Bizde Eskent sitesinde oturuyoruz. Eger agustosta lig baslıdığında orada olursak topluca bir yerde mac izleyebiliriz.
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 17:37
Alıntı yapılan ersöz

Güzel oluşumlara inşalah bir yenisi daha ekleniyorThumbs%20Up. Hayırlı olsunClap. ES ES taraftarı her yerde. Edi-Koop (Eskişehir Demir Yolu İşçileri Kooperatifi) 1978 li yıllarda 4 sene yazın kampa gittim çok güzel bir yerdi. 3 sene önce yolum o taraflara düştüğünde uğradım çok değişmiş eski hali daha güzeldi şimdi zeytin ağaçları çok az kalmış. 
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 17:39
oluşumunuz hayırlı olsun arkadaşlar, BursaESES olarak her zaman desteğe hazırız...
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 17:44

esesliler olarak altınoluk u biliyorsanız ortasında eski bir çınar ağacı var.orada toplanıp formalarla meydandaki kahvede macı izleyebiliriz. Yaz boyunca konusalım. Tatil sezonu da geliyor. Cogu kimse tatil yörelerine gitmeye başlar artık. Agustosta lig basladığındada orada olursak beraber mac izlemek gibi aktiviteler yapabiliriz. Ayrıca Edremit Körfezi boyunca( ayvalıkta gibi beldedeki arkadaslarımızıda bekliyoruz)

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır