eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Manisaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 18:04
manisada 6 sene bulundum. manısa halkı kadar futbola uzak ve takımın desteklemekten aciz bir halk zor bulunur.

bu sezon holosko, uğur inceman, selçuk inan, hakan balta, burak yılmaz'ın paraları sayesinde lige çıktılar ancak kaynağın devamı yok. halkında desteği olduğu söylenemez.

süper ligde kalıcı olmalarını beklemiyorum. 
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 18:37
Manisa kurulurkenmi,yada çıkarken mi geçmişte Sakarya'nın isim hakkınımı almışmış.
Sakarya ile Manisa'nın bir kankalığı var.O yüzden demiştir arkadaş.
Ama bildiğim Manisa taraftarı kendi takımından çok üç ezikleri tutuyor.Çok takıntılı olmayan genelde centilmen ve toplu tezauratı bilmeyen taraftarları var.
Birçok deplasmana göre oldukça iyidir.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 18:43
Alıntı yapılan 65es26

Manisa kurulurkenmi,yada çıkarken mi geçmişte Sakarya'nın isim hakkınımı almışmış.
Sakarya ile Manisa'nın bir kankalığı var.O yüzden demiştir arkadaş.
Ama bildiğim Manisa taraftarı kendi takımından çok üç ezikleri tutuyor.Çok takıntılı olmayan genelde centilmen ve toplu tezauratı bilmeyen taraftarları var.
Birçok deplasmana göre oldukça iyidir.

o kankalıkları bu yıl manisa'da oynanan maçta bitti. bir nevi kocaeli ve bizim aramızdaki duruma döndü... şu anda sakarya göztepeyle kanka... bu yıl kardeş kardeş aynı ligdeler...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 18:48
ben manisanın tatangalara hayranlıkla baktıgını ve bunun sonun kardeş olduklarını biliyorum
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 16:14

Manisa'nın hedefi ilk 5

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içinde yer almayı amaçladıklarını bildirdi.

Yaralı ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Kenan Yaralı, ziyarette yaptığı konuşmada, geçici maddi yardım ve desteklerden ziyade, kulübe kalıcı gelir getirmek için çalışma yürüttüklerini söyledi.

Valilik, belediye, odalar, dernekler ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki marka şirketlerin katkılarıyla gelir getirici bir yönetim planının hazırlanabileceğini belirten Yaralı, şöyle devam etti:

''İlk etapta Manisaspor altyapısını kuvvetlendirmek lazım. Hedefimiz, takımımızın Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içerisinde yer almasıdır. Kalıcı, gelir getirici kaynakların sağlanması amacıyla İl Genel Meclisi'nden gerekli desteğin sağlanmasını talep ediyoruz. Takımın, Süper Lig'e çıkmasının şehre ekonomik getirileri göz ardı ediliyor. İzmir de bu ekonomik getirilerden nasibini alacak ve Manisaspor'a daha fazla sahip çıkması gerekir.''

Yaralı, taraftarların her zamankinden daha fazla takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

''A protokol listesinde yer alan kişilerin dışında maçlarda yönetim kurulunun 10 kişilik kontenjanı var. Bunların dışında maça giriş ücreti ödenmesine özen gösterilecek. 'Tarzanlar'ın arasında tribünden maç seyretmek bana ayrı zevk veriyor. Kapalı tribünlerin yapımı devam ediyor. İstenilen tüm şartların yerine getirilmesine özen gösteriliyor. Stat inşaatı beklenenden daha hızlı sürüyor. İnşallah tüm maçlarımızı kendi sahamızda oynayacağız. Kapalı tribünün yapımının sona ermesinin ardından seyircimizin her türlü konfora ulaşması amacıyla diğer tribünlerde de iyileştirme yapılacak.''

Dursun Ali Yıldız da kulübe gelir getirecek projeler üretilmesi durumunda de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Kentin, Manisaspor için birlikte hareket etmesi gerektiğini kaydeden Dursun Ali Yıldız, Vestel başta olmak üzere Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde (MOSB) bulunan fabrikaların da takıma gereken desteği vermelerini beklediklerini anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Vestel şimdiye kadar takıma desteğini verdi ve bundan sonra da vereceğini düşünüyoruz. Bizler de İl Genel Meclisi olarak Vestel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu beyin, TBMM Üstün Hizmet Madalyası almayı hak ettiğini biliyoruz ve bu yıl kendilerini seçtik. Vestel dahil tüm MOSB fabrikalarının da destek vereceklerini umut ediyor ve bekliyoruz. Manisaspor'a kalıcı, gelir sağlayıcı proje hazırlasınlar, getirsinler. Bizler de nereye elimizi ve kafamızı sokmamız gerekiyorsa, üzerimize düşen neyse, imkanlar dahilinde yapmak için söz veriyoruz.''

22.06.2009
Kaynak : AA

Bu açıklama bana bi yerden tanıdık geldi :)
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 17:14
Alıntı yapılan serdareses

ben manisanın tatangalara hayranlıkla baktıgını ve bunun sonun kardeş olduklarını biliyorum

Manisaspor, bazı kaynaklarda 1932 geçse de, 1931 yılında Manisa Sakaryaspor Gençlik Kulübü adıyla kurulmuştur. Daha sonra 1965 yılında Manisaspor, son olarak da, 2000 yılında Vestel'in sponsorluğunda Vestel Manisaspor adını almıştır. 29 Ağustos 2007 tarihinde Vestel sponsorluktan çekilme kararı almıştır ve takımın adı yeniden Manisaspor olmuştur.

Manisaspor kurulurken Sakaryaspor'un isim hakkını almış......

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
  Alıntı çoko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 17:20
sakaryayla aralarının bozulma sebebi manisa tarzanlarının karşıyaka maçında karşıyakalı öldürülen gence hırsız diye tezahurat etmeleridir..
NEFER!
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 17:36
Alıntı yapılan toci26

Manisa'nın hedefi ilk 5

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içinde yer almayı amaçladıklarını bildirdi.
22.06.2009

Az bile söylemiş. Kupa finalini unutmuş.Wink
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 17:41
Alıntı yapılan toci26

Manisa'nın hedefi ilk 5

Yaralı ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Kenan Yaralı, ziyarette yaptığı konuşmada, geçici maddi yardım ve desteklerden ziyade, kulübe kalıcı gelir getirmek için çalışma yürüttüklerini söyledi.

Valilik, belediye, odalar, dernekler ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki marka şirketlerin katkılarıyla gelir getirici bir yönetim planının hazırlanabileceğini belirten Yaralı, şöyle devam etti:

''İlk etapta Manisaspor altyapısını kuvvetlendirmek lazım. Hedefimiz, takımımızın Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içerisinde yer almasıdır. Kalıcı, gelir getirici kaynakların sağlanması amacıyla İl Genel Meclisi'nden gerekli desteğin sağlanmasını talep ediyoruz. Takımın, Süper Lig'e çıkmasının şehre ekonomik getirileri göz ardı ediliyor. İzmir de bu ekonomik getirilerden nasibini alacak ve Manisaspor'a daha fazla sahip çıkması gerekir.''

Yaralı, taraftarların her zamankinden daha fazla takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

''A protokol listesinde yer alan kişilerin dışında maçlarda yönetim kurulunun 10 kişilik kontenjanı var. Bunların dışında maça giriş ücreti ödenmesine özen gösterilecek. 'Tarzanlar'ın arasında tribünden maç seyretmek bana ayrı zevk veriyor. Kapalı tribünlerin yapımı devam ediyor. İstenilen tüm şartların yerine getirilmesine özen gösteriliyor. Stat inşaatı beklenenden daha hızlı sürüyor. İnşallah tüm maçlarımızı kendi sahamızda oynayacağız. Kapalı tribünün yapımının sona ermesinin ardından seyircimizin her türlü konfora ulaşması amacıyla diğer tribünlerde de iyileştirme yapılacak.''

Dursun Ali Yıldız da kulübe gelir getirecek projeler üretilmesi durumunda de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Kentin, Manisaspor için birlikte hareket etmesi gerektiğini kaydeden Dursun Ali Yıldız, Vestel başta olmak üzere Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde (MOSB) bulunan fabrikaların da takıma gereken desteği vermelerini beklediklerini anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Vestel şimdiye kadar takıma desteğini verdi ve bundan sonra da vereceğini düşünüyoruz. Bizler de İl Genel Meclisi olarak Vestel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu beyin, TBMM Üstün Hizmet Madalyası almayı hak ettiğini biliyoruz ve bu yıl kendilerini seçtik. Vestel dahil tüm MOSB fabrikalarının da destek vereceklerini umut ediyor ve bekliyoruz. Manisaspor'a kalıcı, gelir sağlayıcı proje hazırlasınlar, getirsinler. Bizler de nereye elimizi ve kafamızı sokmamız gerekiyorsa, üzerimize düşen neyse, imkanlar dahilinde yapmak için söz veriyoruz.''

22.06.2009

Manisaspor bile stadında düzenlemeler yapıyor bizde hala birşey yokAngry. Birde ligde hedefleri ilk 5 miş. Her halde akşam uyurken üstü açık kalmış LOLLOLLOL bir doktora görünmesi lazım herhalde rüyalarını anlatsın belki bir faydası dokunur Big%20smile  
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 17:48
geldiklere yere geri giderler
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır