Sayfayı yazdır | Close Window

Manisaspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2124
Yazdırma tarihi: 09/May/2024 saat 02:55
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Manisaspor
Gönderen: Cumhuriyet
Konu: Manisaspor
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 13:22

Manisaspor ile ilgili her türlü haberleri bu başlıkta toplayalım

Yanıtlar:
Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 13/Haz/2009 saat 14:28

Levent Eriş ikinci kez Süper Lig'e çıkardığı Manisaspor ile yollarını ayırdı.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 13/Haz/2009 saat 14:38
geldikleri gibi yolcu olurlar

-------------
fethi , nihat , ender filelere gönder

Gönderen: harun 26
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 15:01
Lige bu sezon tekrar çıkan Manisaspor Levent Eriş'ten boşalan teknik direktörlük görevine Mesut Bakkal'ı getirdi. Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına telefonla katılan Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı yeni sezon  için Mesut Bakkal ile anlaşmaya vardıklarını belirtti

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 16:26
bu manisadada kendi çapında bir eses hazımsızlıgı seziyorum deplasmanda görücez artık

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 16:33
Alıntı yapılan serdareses

bu manisadada kendi çapında bir eses hazımsızlıgı seziyorum deplasmanda görücez artık
Bu kanıya nereden vardınız?anlatında bizde bilelim.Yoksa durup dururken kendimize yeni düşmanlar yaratmayalım.Wink

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: umur26
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 16:54
Alıntı yapılan eses şahin

Bu kanıya nereden vardınız?anlatında bizde bilelim.Yoksa durup dururken kendimize yeni düşmanlar yaratmayalım.Wink

bencede yani nerden çıktı şimdi bu hazımsızlık olayıSmile

-------------
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...

Gönderen: ÖZKAN
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 17:22
gidecez görecez.. Hazmedemezlerse soda içsinler..

-------------
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...

Gönderen: nrcrew
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 17:24
OOO DİREKT BAŞLADIK YİNE İLGİNÇ MUHABBETLERE..

Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 17:45
Alıntı yapılan eses şahin

adres ajansspor bütün haberimize salça olmuslar
ortam gericek ara bozucak kadar holigan değilim
2 yıldır burdayım Wink

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 18:04
manisada 6 sene bulundum. manısa halkı kadar futbola uzak ve takımın desteklemekten aciz bir halk zor bulunur.

bu sezon holosko, uğur inceman, selçuk inan, hakan balta, burak yılmaz'ın paraları sayesinde lige çıktılar ancak kaynağın devamı yok. halkında desteği olduğu söylenemez.

süper ligde kalıcı olmalarını beklemiyorum. 

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 18:37
Manisa kurulurkenmi,yada çıkarken mi geçmişte Sakarya'nın isim hakkınımı almışmış.
Sakarya ile Manisa'nın bir kankalığı var.O yüzden demiştir arkadaş.
Ama bildiğim Manisa taraftarı kendi takımından çok üç ezikleri tutuyor.Çok takıntılı olmayan genelde centilmen ve toplu tezauratı bilmeyen taraftarları var.
Birçok deplasmana göre oldukça iyidir.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: es_PaSHa
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 18:43
Alıntı yapılan 65es26

Manisa kurulurkenmi,yada çıkarken mi geçmişte Sakarya'nın isim hakkınımı almışmış.
Sakarya ile Manisa'nın bir kankalığı var.O yüzden demiştir arkadaş.
Ama bildiğim Manisa taraftarı kendi takımından çok üç ezikleri tutuyor.Çok takıntılı olmayan genelde centilmen ve toplu tezauratı bilmeyen taraftarları var.
Birçok deplasmana göre oldukça iyidir.

o kankalıkları bu yıl manisa'da oynanan maçta bitti. bir nevi kocaeli ve bizim aramızdaki duruma döndü... şu anda sakarya göztepeyle kanka... bu yıl kardeş kardeş aynı ligdeler...

-------------

Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 18:48
ben manisanın tatangalara hayranlıkla baktıgını ve bunun sonun kardeş olduklarını biliyorum

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: toci26
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 16:14

Manisa'nın hedefi ilk 5

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içinde yer almayı amaçladıklarını bildirdi.

Yaralı ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Kenan Yaralı, ziyarette yaptığı konuşmada, geçici maddi yardım ve desteklerden ziyade, kulübe kalıcı gelir getirmek için çalışma yürüttüklerini söyledi.

Valilik, belediye, odalar, dernekler ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki marka şirketlerin katkılarıyla gelir getirici bir yönetim planının hazırlanabileceğini belirten Yaralı, şöyle devam etti:

''İlk etapta Manisaspor altyapısını kuvvetlendirmek lazım. Hedefimiz, takımımızın Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içerisinde yer almasıdır. Kalıcı, gelir getirici kaynakların sağlanması amacıyla İl Genel Meclisi'nden gerekli desteğin sağlanmasını talep ediyoruz. Takımın, Süper Lig'e çıkmasının şehre ekonomik getirileri göz ardı ediliyor. İzmir de bu ekonomik getirilerden nasibini alacak ve Manisaspor'a daha fazla sahip çıkması gerekir.''

Yaralı, taraftarların her zamankinden daha fazla takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

''A protokol listesinde yer alan kişilerin dışında maçlarda yönetim kurulunun 10 kişilik kontenjanı var. Bunların dışında maça giriş ücreti ödenmesine özen gösterilecek. 'Tarzanlar'ın arasında tribünden maç seyretmek bana ayrı zevk veriyor. Kapalı tribünlerin yapımı devam ediyor. İstenilen tüm şartların yerine getirilmesine özen gösteriliyor. Stat inşaatı beklenenden daha hızlı sürüyor. İnşallah tüm maçlarımızı kendi sahamızda oynayacağız. Kapalı tribünün yapımının sona ermesinin ardından seyircimizin her türlü konfora ulaşması amacıyla diğer tribünlerde de iyileştirme yapılacak.''

Dursun Ali Yıldız da kulübe gelir getirecek projeler üretilmesi durumunda de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Kentin, Manisaspor için birlikte hareket etmesi gerektiğini kaydeden Dursun Ali Yıldız, Vestel başta olmak üzere Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde (MOSB) bulunan fabrikaların da takıma gereken desteği vermelerini beklediklerini anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Vestel şimdiye kadar takıma desteğini verdi ve bundan sonra da vereceğini düşünüyoruz. Bizler de İl Genel Meclisi olarak Vestel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu beyin, TBMM Üstün Hizmet Madalyası almayı hak ettiğini biliyoruz ve bu yıl kendilerini seçtik. Vestel dahil tüm MOSB fabrikalarının da destek vereceklerini umut ediyor ve bekliyoruz. Manisaspor'a kalıcı, gelir sağlayıcı proje hazırlasınlar, getirsinler. Bizler de nereye elimizi ve kafamızı sokmamız gerekiyorsa, üzerimize düşen neyse, imkanlar dahilinde yapmak için söz veriyoruz.''

22.06.2009
Kaynak : AA

Bu açıklama bana bi yerden tanıdık geldi :)

-------------
SADECE SİYAH KIRMIZI!

Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 17:14

ben manisanın tatangalara hayranlıkla baktıgını ve bunun sonun kardeş olduklarını biliyorum

Manisaspor, bazı kaynaklarda 1932 geçse de, 1931 yılında http://tr.wikipedia.org/wiki/Manisa_Sakaryaspor_Gen%C3%A7lik_Kul%C3%BCb%C3%BC - Manisa Sakaryaspor Gençlik Kulübü adıyla kurulmuştur. Daha sonra 1965 yılında Manisaspor, son olarak da, 2000 yılında http://tr.wikipedia.org/wiki/Vestel - Vestel 'in sponsorluğunda http://tr.wikipedia.org/wiki/Vestel_Manisaspor - Vestel Manisaspor adını almıştır. 29 Ağustos 2007 tarihinde http://tr.wikipedia.org/wiki/Vestel - Vestel sponsorluktan çekilme kararı almıştır ve takımın adı yeniden Manisaspor olmuştur.

Manisaspor kurulurken Sakaryaspor'un isim hakkını almış......

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: çoko
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 17:20
sakaryayla aralarının bozulma sebebi manisa tarzanlarının karşıyaka maçında karşıyakalı öldürülen gence hırsız diye tezahurat etmeleridir..

-------------
NEFER!

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 17:36
Alıntı yapılan toci26

Manisa'nın hedefi ilk 5

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içinde yer almayı amaçladıklarını bildirdi.
22.06.2009

Az bile söylemiş. Kupa finalini unutmuş.Wink

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 17:41
Alıntı yapılan toci26

Manisa'nın hedefi ilk 5

Yaralı ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Kenan Yaralı, ziyarette yaptığı konuşmada, geçici maddi yardım ve desteklerden ziyade, kulübe kalıcı gelir getirmek için çalışma yürüttüklerini söyledi.

Valilik, belediye, odalar, dernekler ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki marka şirketlerin katkılarıyla gelir getirici bir yönetim planının hazırlanabileceğini belirten Yaralı, şöyle devam etti:

''İlk etapta Manisaspor altyapısını kuvvetlendirmek lazım. Hedefimiz, takımımızın Turkcell Süper Lig'de ilk 5 içerisinde yer almasıdır. Kalıcı, gelir getirici kaynakların sağlanması amacıyla İl Genel Meclisi'nden gerekli desteğin sağlanmasını talep ediyoruz. Takımın, Süper Lig'e çıkmasının şehre ekonomik getirileri göz ardı ediliyor. İzmir de bu ekonomik getirilerden nasibini alacak ve Manisaspor'a daha fazla sahip çıkması gerekir.''

Yaralı, taraftarların her zamankinden daha fazla takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

''A protokol listesinde yer alan kişilerin dışında maçlarda yönetim kurulunun 10 kişilik kontenjanı var. Bunların dışında maça giriş ücreti ödenmesine özen gösterilecek. 'Tarzanlar'ın arasında tribünden maç seyretmek bana ayrı zevk veriyor. Kapalı tribünlerin yapımı devam ediyor. İstenilen tüm şartların yerine getirilmesine özen gösteriliyor. Stat inşaatı beklenenden daha hızlı sürüyor. İnşallah tüm maçlarımızı kendi sahamızda oynayacağız. Kapalı tribünün yapımının sona ermesinin ardından seyircimizin her türlü konfora ulaşması amacıyla diğer tribünlerde de iyileştirme yapılacak.''

Dursun Ali Yıldız da kulübe gelir getirecek projeler üretilmesi durumunda de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Kentin, Manisaspor için birlikte hareket etmesi gerektiğini kaydeden Dursun Ali Yıldız, Vestel başta olmak üzere Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde (MOSB) bulunan fabrikaların da takıma gereken desteği vermelerini beklediklerini anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Vestel şimdiye kadar takıma desteğini verdi ve bundan sonra da vereceğini düşünüyoruz. Bizler de İl Genel Meclisi olarak Vestel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu beyin, TBMM Üstün Hizmet Madalyası almayı hak ettiğini biliyoruz ve bu yıl kendilerini seçtik. Vestel dahil tüm MOSB fabrikalarının da destek vereceklerini umut ediyor ve bekliyoruz. Manisaspor'a kalıcı, gelir sağlayıcı proje hazırlasınlar, getirsinler. Bizler de nereye elimizi ve kafamızı sokmamız gerekiyorsa, üzerimize düşen neyse, imkanlar dahilinde yapmak için söz veriyoruz.''

22.06.2009

Manisaspor bile stadında düzenlemeler yapıyor bizde hala birşey yokAngry. Birde ligde hedefleri ilk 5 miş. Her halde akşam uyurken üstü açık kalmış LOLLOLLOL bir doktora görünmesi lazım herhalde rüyalarını anlatsın belki bir faydası dokunur Big%20smile  

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 17:48
geldiklere yere geri giderler

-------------

Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 18:56
Bana göre kocaeli,sakarya,antalya,ordu olacağına manisa gibi şehir takımları olsun daha iyi.Mesala Denizli maçı.Gittik rahat rahat maça girdik.Ne olay var nede taş maş.
Bunlar yumuşak deplasmanlar.Her zaman lazım.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 24/Haz/2009 saat 15:52

Manisa'ya Kanadalı sol kanat!

Manisaspor, Almanya 2. Ligi takımlarından Kaiserslautern'de forma giyen Kanadalı sol kanat oyuncusu Joshua Simpson ile 2 yıllık sözleşme imzaladı..

Tarık Almış Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve Asbaşkan Zeki Ayaydın'ın da hazır bulunduğu imza töreninde 26 yaşındaki Kanadalı sol kanat oyuncusu Joshua Simpson, kendisini 2 yıllığına Manisasporlu yapan sözleşmeye imza attı.

Asbaşkan Ayaydın, imza töreninde yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını titiz bir şekilde yürüttüklerini belirterek, "İlk transferimizi gerçekleştirdik. Almanya'nın Kaiserslautern takımında forma giyen Kanadalı Joshua Simpson'u bir süredir takip ediyorduk. Kendisiyle anlaştık ve 2 yıllık sözleşme imzaladık. Manisaspor'a faydalı olacağına inanıyorum" dedi.

Kanada Milli Takımı'nda da forma giyen Joshua Simpson ise, Manisapor'da başarılı olacağına inandığını söyledi. Türk futbolu hakkında araştırma yaptığını, Türkiye liginin kuvvet ve tekniğe dayalı bir lig olduğunu ifade eden Simpson, "Takıma
katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım. Bu konuda söz veriyorum" diye konuştu.

İmza töreni sonrası Simpson, Tarık Almış Spor Tesisleri antrenman sahasında Manisaspor formasıyla basın mensuplarına mini bir gösteri yaptı.

26 yaşındaki Joshua Simpson, futbola Kanada'nın Porland takımında başladı. 2004 yılında Millvall takımına transfer olan Joshua Simpson, iki yıl burada oynadıktan sonra Almanya'nın Kaiserslautern takımına transfer oldu. Kaiserslautern'de forma giydiği 60 maçta 12 gol atan Simpson, Kanada Milli Takımı'nda 19 kez forma giydi. Oynadığı takımlarda sol açık olarak görev yapan Simpson, imza töreninin ardından ülkesinin milli
takım kampına katılmak üzere ABD'ye gitti
kaynak:ajansspor

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: moveklor 26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 12:16
ligin zayıf halkalarından biri olucak gibi geliyor

-------------
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 12:29
Alıntı yapılan moveklor 26

ligin zayıf halkalarından biri olucak gibi geliyor

İlk çıktıkları senede öyle düşünmüştük ..
Ancak ilk yarı fırtınalar estirdiler ..
O yüzden belli olmuyor.
Takımda ne kadar parlak oyuncu olmasada futbol takım oyunu eğer o ruhu yakalarlarsa her takımın eşit şansı var diye düşünüuorum..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 12:29
Alıntı yapılan 65es26

Bana göre kocaeli,sakarya,antalya,ordu olacağına manisa gibi şehir takımları olsun daha iyi.Mesala Denizli maçı.Gittik rahat rahat maça girdik.Ne olay var nede taş maş.
Bunlar yumuşak deplasmanlar.Her zaman lazım.

biz en sert deplasmanlarıda yumuşatmadıkmı LOLLOL

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 14:21
Manisa yeni kapalı tribün yaptırıyor.
http://www.tarzanlar.net/?p=170 - http://www.tarzanlar.net/?p=170

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: civileng
Gönderi tarihi: 28/Haz/2009 saat 14:22
bence önyargı ile yaklaşmamak lazım kendi çaplarında tutunmaya çalışacaklar lige ama işleri oldukça zor...

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 15:58
Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Manisaspor, Gençlerbirliği'nden Mehmet Nas ve Eren Aydın ile anlaşmaya vardı.

Manisaspor Basın Sözcüsü Zeki Ayaydın, Gençlerbirliği'nden Mehmet Nas ile 1 yıllık, Eren Aydın ile 2 yıllık anlaşmaya vardıklarını bildirdi. Ayaydın, sporcular ile sözleşmelerin yarın imzalanacağını söyledi.

www.ajansspor.com

transfer listemizdeki isimlerden biriydi Mehmet Nas....

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: night_raider
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:06
Isaac Manisaspor'da

http://www.sporx.com/futbol/superlig/159228/?ref=AKM2 - http://www.sporx.com/futbol/superlig/159228/?ref=AKM2

-------------
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:09
Çok iyi kadro ilk hafta işimiz zor..........

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:13

Isaac Manisaspor'da!

Trabzonspor, Nijeryalı oyuncusu Isaac Promise'nin kiralık verilmesi konusunda Manisaspor Kulübü ile anlaştı.

Manisaspor'un bir süredir istediği Isaac için yapılan son görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve bordo-mavili kulübün bu oyuncunun transferine onay verdiği bildirildi.

Manisaspor'un akşam bordo-mavili takımın idmanında yer alan Isaac ile görüşüp anlaşması halinde transferin resmiyet kazanacağı belirtildi

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderen: sml_cvsgl
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:15
İlk hafta olması avantaj manisanın kadrosu iyi. Bence çıkan takımlardan en iyisi. Kadro birbirini tanımadan, onlara göre daha güçlü ve oturmuş bir ekip olduğumuzdan maçta izmir de olacağından seyirci üstünlüğü de fazla olamayacağından. Bence Manisayla deplasmanına ilk hafta gitmemiz çok iyi. Kaznamaya yakın olan taraf biz oluruz diye düşünüyorum.

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:23
Manisaspor çok iyi transferler yapıyor.Hem yerli olsun hem yabancı olsun...

Mehmet Nas, Jovanovic, Isaac, Joshua Simpson, Dilaver Güçlü gibi oyuncuları aldılar.Çok zevkli bir karşılaşma olacağını düşünüyorum.

Hak eden kazansın!

-------------

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 20:32
Manisaspor'da geçen sezonki Eskişehirspor gibi olacak sanırım.Güzel transferler yaptı ama tahminimce 1 veya 2 topçusu çürük çıkacak ve elinde patlayacak aynı bizim gibi,bekleneni veremeyecekler,gene 1 veya 2 topçusuda patlama yapacak,süper performans ortaya koyacaklar aynı bizim gibi ;D ve ligi zorlansalarda kümede kalarak bitirecekler Aynı :D

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 19:53
Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan toci26

Manisa'nın hedefi ilk 5

22.06.2009

Manisaspor bile stadında düzenlemeler yapıyor bizde hala birşey yokAngry. Birde ligde hedefleri ilk 5 miş. Her halde akşam uyurken üstü açık kalmış LOLLOLLOL bir doktora görünmesi lazım herhalde rüyalarını anlatsın belki bir faydası dokunur Big%20smile  

Geçen yıl TSL'e çıktığımızda bizim yöneticilerin açıklamaları da 2008-2009'da ilk 5'te olacağımız yönündeydi, oynadıkça, haftalar geçtikçe hedefler de değişiyor sonra..

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 04:28
Manisaspor'un taraftar grubu Tarzanlar, yenilemesi süren Manisa 19 Mayıs Stadı'nın bir an önce tamamlanması için eylem yaptı.
Taraftarlar, Manisaspor lehine sloganlar atarak stadın bitirilmemesi halinde maçların Uşak'ta oynanmasını talep ettiler.

Fotomaç

-------------

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 09:19
Manisa düşmez bu yıl her ne kadar taraftar gibi önemli bir destekten yoksun da olsalar. Hoş bir takım kurmuşlar.

-------------

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 23:20

Dixon resmen Manisaspor'da!

Turkcell Süper Lig ekibi Manisaspor, İsveç'in Malmö takımından Liberyalı Jimmy Dixon ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Manisaspor Basın Sözcüsü Zeki Ayaydın yaptığı açıklamada Dixon ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirterek, futbolcunun İsveç'e geri döneceğini ve Cuma günü Hollanda kampına katılacağını söyledi.

2007'den beri İsveç'in Malmö takımında stoper olarak görev yapan Dixon, Liberya (A) Milli Takımı'nda da oynadı.

Ajansspor

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: harun 26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2009 saat 12:12

Hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Manisaspor'da teknik direktör Mesut Bakkal, kamp ortamını iyi değerlendirmeye çalıştıklarını bildirdi.

ORTAM MÜKEMMEL
Bakkal, yaptığı yazılı açıklamada, Hollanda'daki çalışmalarına günde iki antrenmanla devam ettiklerini belirtti.

Bundan önce Davraz'da da çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade eden Bakkal, ''Şimdi çalışmalarımızı Hollanda'da sürdürüyoruz. Burada gerçekten mükemmel bir ortam var. Bu ortamı iyi değerlendirmeye çalışıyoruz'' dedi.

İLK MAÇINI KAZANDI
Bu arada, Manisaspor, Hollanda'daki ilk hazırlık maçında Bulgaristan 1. Lig ekibi Lokomotif Mezdra'yı Ergin, İsaac ve Kemal'in golleriyle 3-1 mağlup etti.

SİNAN'DAN MANİSA'YA ZİYARET
Öte yandan, bir dönem Manisaspor forması da giyen Sinan Kaloğlu, takımın Hollanda kampını ziyaret etti. Alman ligi ekiplerinden Bochum'dan Hollanda'nın Vitesse Arnheim takımına transfer olan Sinan, Manisaspor'da çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, ''Manisaspor camiasının bende ayrı bir yeri var. Burada çok yakın dostlarım. Onlarla yeniden birlikte olmak çok güzel bir duygu'' diye konuştu.

var tmp; tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a"); for(i=0; i.target = "_blank";

-------------
ne zaman gelecek o büyük gece

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2009 saat 19:08
BursaESES Grubumuzudan Bülent Özen abimiz tatilinde Hollanda'da Manisaspor kafilesi ile karşılaşmş ve futbolcularla muhabbet etme fırsatı yakalamış.Rakibimizin bizim kadromuzu ve taraftarlarımızı beğendiğini maçın İzmir'de oynanıp çok zor geçeceğini belirtip karşılıklı iyi görüş dileklerini sunup kafilenin yanından ayrılmışlardır

-------------
BursaESES

Gönderen: 26BK222
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 04:06
manisaspor'da hazırlık maçlarında iyi gidiyor zannedersem;
Manisaspor,Rapid Bucuresti'yi 5-1 yenmiş livescore'da bakınırken gördüm,maç hakkında bir bilgim yok ama skor etkileyici...
havalarını biz söndürcez

-------------
Maziyi Savura Savura ES !!!

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 04:33
Alıntı yapılan 26BK222

manisaspor'da hazırlık maçlarında iyi gidiyor zannedersem; Manisaspor,Rapid Bucuresti'yi 5-1 yenmiş 
Manisaspor'a 5-1 maglup olan Rapid Bukres, iki gun once Gaziantepspor'u 3-1 maglup etmisti.

Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 05:01
Hazırlık maçları hiçbir zaman ölçü değildir.Bazen takımlar hazırlık maçlarında as oyuncularına yer verirken bazıları ise yedek oyuncuları sahaya sürüyorlar.Bunun için resmi maçlar hazırlık maçlarından çok farklı olur.

Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 12:12
dün 5-1 yendiler rapidi şaşırtıcı

-------------

Gönderen: apples26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 14:18
manisa iyi tkım ama ilk maç oynamamız ve özellikle izmirde olması ibreyi bize çeviriyor.inşlaah 3 puanla başlarız ilk 4 hafta 12 puan olsun hedefimiz.

-------------
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR

Gönderen: esesfun
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 15:35
manisa maçımız manisada oynanacak,manisada oturan akrabam bizzat klübü aramış öğrenmiş.
biliyorsunuz kapalı tribünle onarımda,bizim maçta kapalı tribünde seyirci olmayacak,2 kale arkası ve açık tribünleri dolu olacak.
bizden sonraki içerdeki maçları 3.hafta sivas maçı,bu maçta kapalı tribünleri hazır hale gelicekmiş ve seyirci alcaklarmış.

-------------
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: AsosyaL
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 17:07
manisa çok can yakacağa benziyor iyi transferLeri var ama daha iLk sezonLarı bekLeyip göreceğiz

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 17:30
isterse 10'a 1 yensin sonuçta hazırlık maçı bu.Zamanında  kocaelispor arsenali 4-1 yenmişti.Ayrıca o maçı arsenal ideal 11i ile oynamıştı ve o sezon premier ligi kazanmıştı diye hatırlıyorum.

Gönderen: ECKER26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 17:32
o senede kocaeli küme düşmüştü.

Gönderen: erem
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 18:10

:D

-------------
HER ZAMAN ES ES...

Gönderi tarihi: 26/Tem/2009 saat 20:49

Manisa’nın 19 Mayıs ısrarı

Murat Özel´in 19 Mayıs için, “Stat, 5. hafta maçına yetişir” demesi Kenan Yaralı´yı harekete geçirdi.

Manisa Gençlik Spor İl Müdürü Murat Özel’in 19 Mayıs için, “Stat, 5. hafta maçına yetişir” demesi Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı’yı harekete geçirdi. Ligin ilk haftasındaki Eskişehir maçı da dahil olmak üzere iç sahadaki bütün karşılaşmaları 19 Mayıs’ta oynamak istediklerini belirten Yaralı, “Protokol, basın tribünü ve soyunma odaları lig başlamadan tamamlanacak. Federasyon yöneticileriyle görüşüp maçlarımızı evimizde oynamak için izin isteyeceğiz. Tesiste gelip incelemelerde bulunacaklar” açıklamasını yaptı.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/S%C3%9CPER-L%C4%B0G-Manisan%C4%B1n-19-May%C4%B1s-%C4%B1srar%C4%B1_4_HDetail_88_139900_16.htm

-------------
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 15:02

3 büyüklere farklı tarife

Manisaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal İşler Sorumlusu Rahim Renan Çapra, üç büyüklerle yapacakları maçların bilet fiyatlarını 40 ila 200 TL arasında tespit ettiklerini bildirdi
Çapra, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, sezon boyunca kendi sahalarında oynanacak olan maçlara ait biletlerle kombine kart fiyatlarını belirlediklerini söyledi.

Üç büyük olarak nitelendirilen Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile yapılacak olan maçlarda bilet fiyatının protokol tribünü 200, VIP 150, kapalı A-B 100, kapalı alt 70, açık tribün 50 ve kale arkası tribünlerin 40 TL olarak saptandığını kaydeden Çapra, diğer takımlarla oynanacak karşılaşmalardaysa protokol 70, VIP 50, Kapalı A-B 30, Kapalı Alt 20, Açık tribün 10 ve Kale arkası tribün bilet fiyatının 5 TL'den satılacağını ifade etti.
Çapra, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Kombine kartların satışına 4 Ağustos'tan itibaren stadyum önünden ve Manisaspor Kulübü irtibat bürosundan başlanacaktır. Kombinede protokol bin, VIP 700, kapalı A-B 600, kapalı alt 300, açık tribün 200, kale arkası tribünler 100 TL olacak. Kombine kartlara 4 taksit ödeme kolaylığı sağlanacak. Kombine kartlar Fortis Türkiye Kupası maçlarında grup ve eleme maçlarında kullanılabilecek. Ancak üst tura çıkıldığında geçerli olmayacak. Manisa 19 Mayıs Stadı'nda devam eden çalışmalar nedeniyle iki ya da üç maçımızı federasyonun belirleyeceği yerde oynayacağız. Bu maçlarda kombine kartları geçerli olacak. 6 yaşından büyük çocuklara bilet alınması zorunluğunu getirdik.''

-------------
BursaESES

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 09:44

Habertürk Gazetesi Ege ekine göre Sezer ve Ufuk Cincon'a gitmek için yönetime rest çekmiş ve bu iki futbolcunun kadro dışı bırakılma durumu varmış...

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:29
Kadro dışı kalmasalar bile istekli oynamayacaklardır.

Manisa deplasmanında, sezona iyi başlayacağımızı düşünüyorum...

-------------

Gönderen: mr26
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:31
Manisa yeni bir ekip çok sayıda transfer yaptı!Uyum uzun sürecektir!Manisa'yı rahat yeneriz diye düşünüyorum!

-------------
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:57
ümit karan o şık golünün daha şıkkını atacaktır belki tarzanların hafızasından silinmeye başlamıştır

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: mgd
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:58
Bütün maçlar ayın 9 unda görünüyor 7-8 inde maç yokmu varsa bizim maçımız hangi gün ve kaçta. Bilgi sahibi olan varsa lütfen yazsın.

-------------
MGD

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 13:05
İlk hafta programı açıklanmadı daha. İlk hafta maçlarının gün ve saatleri belli değil..

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: mgd
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 13:07
Teşekkürler kardeşim.

Gönderen: Erman
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 13:10
Alıntı yapılan EsEsliyim

İlk hafta programı açıklanmadı daha. İlk hafta maçlarının gün ve saatleri belli değil..

Avrupa lulüpleri 1 ay içinde hangi kulüple hangi gün saat kaçta oynayacaklarını biliyorlar.Bizde lige 1 hafta kaldı daha maç günü ve saati belirsiz.

-------------
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    

Gönderen: teamsah87
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 14:36
maçlar 21.30 da oynanacak ağustos sonuna kadar.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 00:59

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=110">
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=110 - MANİSASPOR

Turkcell Süper Lig
Maç Kodu: 1006

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=394&stadId=137 - MANİSA 19 MAYIS

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3">
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3 - ESKİŞEHİRSPOR

-------------
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 01:00
tff nin sitesinde maçımız öncedende söylediğim gibi manisasporun sahasında oynanacak.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=79507

-------------
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: mike
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 15:55

http://milarsiv.milliyet.com.tr/Manisa/1/1123497/ - Manisa 'da Ufuk ve Sezer kadro dışı...

M.Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)

http://milarsiv.milliyet.com.tr/Manisaspor/1/1123497/ - Manisaspor yönetimi Galatasaray'la flört eden, sezon sonunda bitecek sözleşmelerini uzatmaya yanaşmayan Kaptan Sezer Öztürk ve http://milarsiv.milliyet.com.tr/kaleci/1/1123497/ - kaleci http://milarsiv.milliyet.com.tr/Ufuk%20Ceylan/1/1123497/ - Ufuk Ceylan 'ı kadro dışı bıraktı. http://milarsiv.milliyet.com.tr/Hollanda/1/1123497/ - Hollanda kampı dönüşü izin yapan Manisasporlu futbolcular Tarık Almış Tesisleri'nde dün akşam yeniden start alırken, Kaptan Sezer ile kaleci Ufuk idmana alınmadı.

Manisaspor Başkanı Kenan http://milarsiv.milliyet.com.tr/Yaral%C4%B1/1/1123497/ - Yaralı , Galatasaray'ın iki futbolcunun aklını çeldiğini belirterek, "Galatasaray, iki futbolcuyu bedavaya getirmeye çalışıyor. Kaleci Ufuk'a daha önce talip olmuşlardı. Kaptan Sezer'i de sonra istediler. Takas artı http://milarsiv.milliyet.com.tr/para/1/1123497/ - para öneriyorlar. Manisaspor'un menfaatlerini korumak zorundayız. Galatasaray ciddi bir teklifle gelmezse bu iş olmaz. Futbolcularımızın kafası karışık. Kendilerini antrenmana veremiyorlar. Pazar günü http://milarsiv.milliyet.com.tr/Bursaspor/1/1123497/ - Bursaspor 'un sezon açılışına konuk olacağız. Sezer ve Ufuk'u http://milarsiv.milliyet.com.tr/Bursa/1/1123497/ - Bursa 'ya da götürmeyeceğiz. Teknik Direktör http://milarsiv.milliyet.com.tr/Mesut%20Bakkal/1/1123497/ - Mesut Bakkal 'ın göstereceği bir antrenörün nezaretinde çalışacaklar. Kafalarını toplayana kadar takımda yer almayacaklar" dedi. Galatasaray'ın iki futbolcuya karşılık Aykut, Alpaslan, Mehmet Güven, Necati gibi isimleri teklif ettiği, ancak iki tarafın isimler konusunda ve parada anlaşamadıkları bildirildi.

Manisaspor'da sergilediği performansla (A) http://milarsiv.milliyet.com.tr/Milli%20Tak%C4%B1m/1/1123497/ - Milli Takım 'a kadar yükselen kaleci Ufuk, Galatasaray'a gitmek istediğini belirterek "Manisaspor'a para kazandırarak ayrılmayı arzu ediyorum. Bizi dünkü antrenmana almadılar. Sözleşmemizi iki yıl daha uzatmak istiyorlar. Galatasaray'a gitmek istediğimi söyleyip bu teklifi kabul etmedim" dedi.

Geçen sezon Bank http://milarsiv.milliyet.com.tr/Asya/1/1123497/ - Asya 1.Ligi'nin en iyi futbolcusu seçilen Kaptan Sezer Öztürk, Manisaspor'a üç yıldır hizmet verdiğini belirterek şunları söyledi: "Bizim kafamız karışık falan değil. Yönetim, (Ya sözleşmeni uzatırsın ya da oynayamazsın) diyerek baskı yapıyor. Sözleşmemizi uzatmak istemiyoruz. Galatasaray'a gitmek istiyorum. Herkesin bir hedefi var. Benim hedefim de daha büyük takıma gitmek. Kulübüm para kazansın istiyorum. Birkaç gün içinde bu transferin çözüleceğine inanıyorum. Ben Manisaspor'a karşı vecibelerimi yerine getirmeye hazırım. Bir yıl daha oynarım ve serbest kalırım. Bizi şimdi vermeleri kulübün de menfatine olur."

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 17:26
manisa'nın ilk 11inde direk oynayan bu 2 adamın kadro dışı kalması kadar güzel bir haber olamaz. yenmemiz farz oldu artık

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 03:02
çok iyi haber bu, sezer öztürk çok çok iyi bir topçu, ufuk ceylanda bildiğim kadarıyla bütün 21 yaş altı milli takımlarda oynamış bir kaleci. yener geliriz inşallah Smile

-------------

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 02:31
Artık Önümüzdeki maç Lig macı...

Manisaspor Bugun  Bursasporun sezon açılısına katıldı.2-1 öndeyken bursa son dklarda penaltıdan 2-2 yi yakaladı ve öylece bitti.manisasporu küçümsememek lazım.Dikkat diyorum.

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: Vega
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 17:39

Manisaspor Hollanda'da şov yapıyor

Manisaspor, Hollanda kampındaki son hazırlık maçında, Hollanda 2. Lig ekiplerinden Haarlem'i 3-0 mağlup etti. Haarlem takımının sezon açılış töreninin ardından oynanılan karşılaşmada Siyah-beyazlılar, 19. dakikada Isaac'le 1-0 öne geçti. 34. dakikada Kurreman'ın kendi kalesine attığı golle farkı ikiye çıkaran Manisaspor, 77. dakikada Adem Büyük'ün fileleri havalandırmasıyla sahadan 3-0 galip ayrıldı.

Bu arada Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, Galatasaray'dan sadece kaleci Ufuk için teklif aldıklarını, Sezer için Sarı-kırmızılı kulüpten talep gelmediğini belirterek, "Ufuk ve Sezer'in menajerlerinin aynı kişi olması, bu tür dedikoduların çıkmasına sebep olmuş olabilir. Galatasaray, Ufuk için takas teklif etti. İşin doğrusu, kulübün menfaati için her futbolcu satılabilir. Ancak mevcut durumda, çok ufak paralara, böyle değerli futbolculaır bırakmayız" dedi

-------------
Eskişehirspor Cumartesi,Pazar eğlencesi DeğiL Bir Yaşam Felsefesidir!

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 20:10

http://spilnet.blogspot.com/2009/08/sezer-ve-ufuk-galatasarayda.html - SEZER VE UFUK GALATASARAY'DA

Ufuk Ceylan İle Sezer Öztürk’ün transferlerinde Galatasaray ile anlaşmaya varıldı

Galatasaray, uzun süredir peşinde olduğu iki futbolcu için Manisaspor’la anlaşmaya vardı. Bu transfere karşılık Yaser ve Alparslan bonservisiyle, Aydın ve Fırat da kiralık verilecek.

Sarı-Kırmızılı kulübün yurt içi transferinde uzun süredir peşinde olduğu Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan’da mutlu son. Galatasaray ile Manisaspor arasında krize yol açan ve iki futbolcunun kadro dışı kalmasıyla devam eden sürecin sonunda taraflar nihayet anlaşmaya vardı.

Galatasaray, iki oyuncu için Yaser ve Alparslan’ı bonservisiyle, kaleci Fırat ve Aydın’ı da 1 yıllığına kiralık olarak Manisaspor'a verecek. Bu takasa ek olarak düşük de olsa bir bonservis bedelinin de ödeneceği belirlendi.

Sezer ile Ufuk’un birkaç gün içinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde resmi sözleşme imzalaması beklenirken, Manisaspor yönetiminin de Alpaslan, Yaser, Aydın ve Fırat'la hafta içinde sözleşme imzalaması ve Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın uygun görmesi halinde, bu oyuncuların Pazar günü oynanacak Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmaları bekleniyor.

http://www.spilnet.blogspot.com/ - http://www.spilnet.blogspot.com/

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: emrahblk_26
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 20:51
manısayı hafıfe alıyoruz fakat bence iyi bir takım hatta gecen yıl bizim cıktıgımız kadrodan daha ıyı bir kadroya sahıpler, umarım kazanırız manısada

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 21:02
Geçen yıl bir arkadaşım Manisalı olduğu için Manisa'yı takip etme fırsatım oldu. İzlediğim kadarıyla Sezer Öztürk takımın her şeyiydi. Takıma o yaşında kaptanlık yapan, oyunu açan, yönlendiren, gerçekten çok iyi bir oyuncu. Kalecileri Ufuk Ceylan da aynı şekilde, Süper Lig'in bile üstünde isimler bu isimler. Bunun dışında forvetlerinde Rafael ve Cenk İşler de iyi işler yaptı. Ortasahada Nizo dedikleri Nizamettin Çalışkan, Dortmund'un altyapısından gelmiş sanırım, iyi bir performans sergiledi izlediğim karşılaşmalarda.

Kimler gitti bilmiyorum ama, çok da rahat olmamalıyız çünkü geçen seneki Manisa'nın kadrosu Süper Lig kalitesinde bir kadroydu bu sene üzerine takviye yaptılar. Sezer ve Ufuk'un ayrılması bizim için avantaj ama yine de temkinli olmalıyız. Yine 12. adam olarak orada olacağız ve umarım desteğimizle lige 3 puanla başlayacağız.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2009 saat 20:37

Manisa'da Tufan şoku!

Manisaspor'da pazar günü Eskişehirspor'la oynanacak sezonun ilk maçı öncesi Tufan şoku yaşanıyor. Son antrenmanda dizinden sakatlanan tecrübeli savunma oyuncusunun yan bağlarında esneme olduğu ve bu karşılaşmada takımdaki yerini alamayacağı bildirildi.

sezer ve ufuk kadro dısı tufan sakat umarım avantaja cevirebiliriz

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2009 saat 17:48

Manisanın yapım aşamasında olan kapalı tribünü:

/img200/4729/p0808091504.jpg">

TEk kelime ile süper olmuş.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2009 saat 17:58
Bu tribün üst katının en arka sıralarında oturan kişiler sahanın önünü pek göremez gibi. Açılar biraz bana öyle geldi.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2009 saat 18:24
Alıntı yapılan ekukrer

Manisa'da Tufan şoku!

Manisaspor'da pazar günü Eskişehirspor'la oynanacak sezonun ilk maçı öncesi Tufan şoku yaşanıyor. Son antrenmanda dizinden sakatlanan tecrübeli savunma oyuncusunun yan bağlarında esneme olduğu ve bu karşılaşmada takımdaki yerini alamayacağı bildirildi.

Bu Tufan'ın bir ara bizim defanstaki Tufan ile alakası yok değilmi?

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2009 saat 19:10
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan ekukrer

Manisa'da Tufan şoku!

Bu Tufan'ın bir ara bizim defanstaki Tufan ile alakası yok değilmi?

Alakası var  bir zamanlar bizim defansta oynayan Tufan şimdi Manisanın defanstaki bel kemiği...

-------------

Gönderen: samet26eses
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2009 saat 19:52

Manisa'da 17 taraftara ceza!

Manisa İl Spor ve Güvenlik Kurulu, Manisaspor-Eskişehirspor maçında 5149 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanuna muhalefet ettikleri gerekçesiyle 17 taraftara çeşitli cezalar verdi.

Manisaspor-Eskişehirspor maçına ilişkin, Emniyet Müdürlüğü kameralarının görüntüleri ve görevlilerin tespitleri İl Spor Güvenlik Kurulunda değerlendirildi.

Tribüne yanıcı madde (meşale) soktuğu tespit edilen İ.N, O.S, S.K, O.Y, E.S, V.I, E.Ç, Y.Ş, S.K, İ.O ve S.S'ye 6 ay süre ile müsabakaları seyirden men ve bin 680'er TL idari para cezası verildi.

Ayrıca tribünde kapılara ve tel örgülere zarar verdiği için M.A.Y'ye 6 ay müsabakaları seyirden men ve bin 578 TL idari para cezası, saha içerisine konfeti attığı tespit edilen A.I'ya 4 ay süreyle müsabakaları seyirden men ve bin 120 TL idari para cezası, kötü tezahürat yaptığı tespit edilen T.B. ve M.A'ya bin 578 TL idari para cezası, A.R.A ve R.İ'ye 3 bin 158 TL idari para cezası verilmesi kararlaştırıldı.
ajansspor

-------------
Sadece ESES

Gönderen: baltraES
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2009 saat 19:54
cezalara bak

-------------
ES   ES

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2009 saat 19:57
iyi olmuş,stadı o hale sokanlar cezasını çekmek zorunda,1maç saha kapamada gelir diye bekliyordum ama o olmadı.

-------------
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2009 saat 21:25
Ağlıyorlar orda burda çok ceza diye.Az bile vermişler,onca çirkefliğe...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 09:15

http://milarsiv.milliyet.com.tr/Galatasaray/1/1134676/ - Galatasaray , transferin son gününde milli file bekçisi http://milarsiv.milliyet.com.tr/Ufuk%20Ceylan/1/1134676/ - Ufuk Ceylan ’ı kadrosuna kattı.

Bu http://milarsiv.milliyet.com.tr/transfer/1/1134676/ - transfer için http://milarsiv.milliyet.com.tr/Manisaspor/1/1134676/ - Manisaspor ’a Yaser, http://milarsiv.milliyet.com.tr/Mehmet%20Guven/1/1134676/ - Mehmet Güven ve Orkun bonvervisleri ile verilirken, ayrıca 1 milyon http://milarsiv.milliyet.com.tr/Euro/1/1134676/ - euro ödeneceği bildirildi. Cim-Bom, genç kaleciyi 5 yıllığına renklerine bağlarken, sözleşmeyi Ufuk’un menajeri Ahmet Bulut imzaladı. Milli kaleciye de senelik 800 bin euro verileceği öğrenildi. Öte yandan Alparslan da http://milarsiv.milliyet.com.tr/Kayserispor/1/1134676/ - Kayserispor ’a kiralandı.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: 26_Serdar_26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 09:52
görüşüm; manisa çok kârlı bir transfer yaptı.

-------------
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 12:01
Ufuk Ceylan'ı hiç izlemedim,bu kdaar değerli bir oyuncu olduğunu bilmiyordum.Kaldı ki Franco'nun yedeği olacak.Ayrıca Aykut var kalede.Gs'nin parası boldu bu sene.Hep fakir edebiyatı yaparlardı şimdi de parayı basarım istediğimi alırım diyor.
Manisa karlı bir alış veriş yaptı.Orta düzeydeki kadrolarını güçlendirip ligdeki yerlerini sağlamlaştırdılar bence.Daha Sezer yeni yeni dönüyor.İlk haftaki maçtan sonra da söyledim.Manisa bu ligde kalacaktır.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: ÖZKAN
Gönderi tarihi: 04/Eki/2009 saat 12:00
Az önce Manisa - Bursa maçının özetini izledim. Manisa tribünlerinde FB, GS formalılar vardı. Çok fark aramızda çok..

-------------
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 02/Oca/2010 saat 23:15

Ersen Martin Manisaspor'da!

Ersen Martin’in menajeri Nihat Doğancı, yaptığı açıklamada, "Biz Manisaspor ile 1,5 senelik sözleşme imzaladık, tranferi bitti" dedi.

Ersen Martin’in Sivas’a uyum sağlayamadığını, kente alışamadığını ifade eden Doğancı, bu nedenle takımdan ayrıldığını söyledi. Ersen’in Sivasspor ile bir sıkıntısının olmadığını belirten Doğancı, Ersen’in ayrılma isteğini kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz’a ilettiğini, Otyakmaz’ın da bu isteği anlayışla karşıladığını ifade etti. Doğancı, devre arası tatilini Almanya’da geçiren Ersen’in, yeni takımı Manisaspor’un ikinci yarı hazırlık çalışmalarına katılmak üzere bugün Türkiye’ye geleceğini kaydetti.

yazık şimdi Ersen 2.yarının ilk maçında buraya bi daha geliyo ha LOL 

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 02/Oca/2010 saat 23:59
Alıntı yapılan ÖZKAN

Az önce Manisa - Bursa maçının özetini izledim. Manisa tribünlerinde FB, GS formalılar vardı. Çok fark aramızda çok..

Manisa'da deplasman tribününden dahi belli oluyordu zaten.

-------------
Nefer

Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 20:48
Mehmet Batdal Manisaspor'da..

Sezon sonuna kadar Bucaspor'da forma giyecek ve parasını Manisaspor'dan alacak.Sezon sonunda ise Manisaspora geçecek.

Ligtv

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 12/Oca/2010 saat 00:54

Mehmet Batdal'ı Manisa kaptı!

Trabzonspor'un kendisiyle anlaşıp takımını ikna edemediği Bucasporlu Mehmet Batdal'ı Manisaspor renklerine bağladı.. Siyah beyazlılar, İzmir ekibinden Bekir'i de kadrosuna kattı..

Bucaspor Başkanı Erdal Gündoğan, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Mehmet Batdal ve Bekir'in Manisaspor'a transferinin tamamlandığını belirterek, iki futbolcu için Manisaspor'la imzalanacak protokol konusunda anlaşmaya vardıklarını kaydetti.

Gündoğan, şu bilgiyi verdi:
''Mehmet Batdal ve Bekir'in transferi için yarın Manisasporlu yöneticilerle resmi imzaları atacağız. Bu transferden 150 lirası peşin, kalan

500 lirayı da 125 bin liralık 4 taksit halinde ücret alacağız. Ayrıca Mehmet Batdal ve Bekir sezon sonun kadar takımımızda forma giyecek, ikinci yarı için ücretlerini Manisaspor'dan alacaklar.''

13 Ocak Çarşamba günü yapılacak genel kurula da değinen Gündoğan,
yeni yönetim kurulu listesinin henüz oluşmadığını söyledi.

Birçok isimle temaslarının bulunduğunu kaydeden Gündoğan, ''Belediye başkanımız Ercan Tatı'nın da görüştüğü bazı adaylar var. Başkanlık için henüz bir isim netleşmedi. Açıkçası ben de henüz bir karar vermedim. Ancak Salı günü (yarın) akşamına kadar her şey açığa kavuşur'' dedi.

ajanspor.

Bir manisa kadar olamadık eyy yönetimbasiretinizmi bağlandı nrede trabsferler nerede??

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: ESginHaLiL
Gönderi tarihi: 12/Oca/2010 saat 01:00
bu transferi biz yapsaydık eminim forumda şöyle diyenler olacaktı. "bizde oynamayan oyuncunun parasını niye biz veriyoruz?"

kendi fikrim keşke alsaydık bu oyuncuyu şartlar da çok ağır değil bence. ümit karan için 2.7m tl para verdi bu yönetim.

-------------
İyi gün dostu değiliz...

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 14/Oca/2010 saat 05:11
Bucasporlu Mehmet Battal'in transferi gerceklesmemis:
http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2010/01/14/manisaspor_taarruzu - http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2010/01/14/manisaspor_taarruzu

Gönderen: Frequency
Gönderi tarihi: 14/Oca/2010 saat 05:28
Alıntı yapılan ÖZKAN

Manisa'ya gittiğimizde maç saatini beklerken yanımızdan bir amca ve 2 çocuğu geçmişti. Amcada manisa forması çocuklarında gs forması vardıLOL

-------------
Kalsada son nefes, din iman ESES

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 25/Oca/2010 saat 15:05
Manisaspor Mesut Bakkal ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Teknik direktörlüğe ise Bülent Uygun getirildi.

http://www.tarzanlar.net/?p=1790 - http://www.tarzanlar.net/?p=1790

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 26/Oca/2010 saat 19:13

...

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 02/Şub/2010 saat 16:33
Manisaspor'un başına Karşıyaka'dan ayrılan Reha Kapsal getirildi.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100202/manisa_kapsala_emanet.html?ref=flas - Manisa Kapsal'a Emanet

Gönderen: Mc_PrOdAtOr
Gönderi tarihi: 04/Şub/2010 saat 23:29
yaralanan manisalı kardesimize ALLAH acil şifalar versin__

keşke hiç taşlama olayına girişmeselerdi..

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 05/Şub/2010 saat 15:03
Manisalılar dün adını dahi anmak istemediğim birisine iyi bağırdırlar.. Smile

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: Murat1965
Gönderi tarihi: 23/Şub/2010 saat 19:51

Turkcell Süper Lig'de 28 Şubat Pazar günü oynanacak Manisaspor-Diyarbakırspor maçında, kale arkası tribünü biletlerinin 1 lira, açık tribün biletlerinin de 2 lira olacağı belirtildi.

Manisaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, müsabakanın bilet fiyatlarında indirime gitme kararı alındığı bildirildi. Buna göne 28 Şubat Pazar günü saat 14:00'de Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak karşılaşmanın biletleri 27 Şubat Cumartesi gününden itibaren Belediye Kültür Sitesi Manisaspor Kombine Satış Ofisi'nde satışa çıkarılacak.

Bilet satışı maç günü stadyum gişelerinde de devam edecek. Kale arkası tribün bileti (Spil-Gediz) 1 lira, açık tribün bileti 2 lira, kapalı tribün alt 10 lira, kapalı tribün üst A-B 20 liradan satışa sunulacak.

Ligde 20 puanla 16. sırada bulunan Manisaspor, küme düşme hattından kurtulma mücadelesi veriyor. Diyarbakırspor da 21 puanla 15. sırada yer alıyor. Pazar günü yapılacak karşılaşma her iki takım açısından da büyük önem taşıyor.

kaynak : mynet

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 28/Şub/2010 saat 22:52
Manisa tribünlerinde bu hafta "Aşk-ı Manisa" pankartı dikkatimi çekti.

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 02/Mar/2010 saat 15:45

Manisaspor-Denizlispor bilet fiyatları açıklandı..

Turkcell Süper Lig'de Manisaspor ile Denizlispor arasında 7 Mart Pazar günü Manisa 19 Mayıs Stadı'nda yapılacak maçın bilet fiyatları belirlendi.

Manisaspor Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, kale arkası (Spil) ve kale arkası (Gediz-misafir) tribün bileti 1 TL, açık tribün bileti 2 TL, kapalı tribün alt 10 TL, kapalı tribün üst A-B 20 TL'den satılacak.

http://www.ajansspor.com - www.ajansspor.com

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: EjderHudsy
Gönderi tarihi: 24/Mar/2010 saat 23:02

manisaspor da ki nizamettin i mutlaka almamiz gerek.cok saglam futbolcu.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com