eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya macı 1 tl olmasın...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:39
Müjdat Bey,

Eskişehirspor sevdalısı birisi olarak, yeniden bir el atıp bu başlığı hedefe gidecek şekilde taşıyın lütfen.

Aklı başında düşünenler kendilerini geriye çekemezler. Bizden istediğiniz herşeye varız.

Selamlar.

Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:47

abi bagırmayan taraftar gelmesin. 100 kişide 5 kişide 1 kişide kalsak ginede destek bu zor durumdeyken birde beste bilmiyor. macı izlemeye gelior bu zor durumdeyken kusura bakma ihtiyacımız yok.

HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:54
Wink
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:59
Antalya macı Eskişehirin gercek anlamda final macıdır aynı bir play off finali gibi ne kadar fazla taraftar olursa rakip takımda o kadar bunalır anlamıyorum yok 1 tl olmasn 15 tl olsun alın size 50 lirada oldu ne deişti futbolcuların paraları ödendimi hayır peki nerde bu kadar para yok stadyuma mı yatırım yapıyolar yok sa Confused
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 15:03
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan sarp_nefer

cebindeki parayımı düşünüyorsun yoksa eskişehirsporumuzumu düşünüyorsun hangisi????
ben eskişehirsporumuzu düşünüyorum

eskişehirspor karın doyurmuyor malesefLOL

eskişehir doyuruyor ama
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 15:03
ben halil ünalın yerinde olsam antalya maçını açık 50 , kapalı 100 yaparım. nasıl olsa bu halil ünalın başkanlıktaki son 2 maçı, nasıl olsa bu taraftar bu 2 maça da gider, nasıl olsa kimse sesini de çıkarmaz... nasıl olsa bu kulüp bazılarının gözünde ticarethane... kısa günün karı değil mi arkadaşlar???    BÜYÜK BAŞKAN AÇIĞI 50 LİRA YAP!!!
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 15:04
ben size maç fiyatlarını söleyeyim arkadaslar hiç yanılmamışımdır bu konuda açık 5tl kapalı 10 tl vip 40 tl
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 15:25
Konu ilk açıldığında biletler 1 TL olsun diye mi açıldı bilemiyorum ama,
konuyu açan arkadaş;
 biletler 1 TL olsun ama arkasına 14 TL bağış makbuzu yapıştırılsın 14 TL kesintiye uğramadan direk kulübe kalsın demiş..Kanunu yönünün bilmiyorum ama olursa yönetimin futbolcuların alacaklarına karşılık kullanabileceği bir yöntem olabilir...

Bir çok renktaşımda biletlerin 1 TL olması yönünden tartışmaya başlamış...

Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 15:45
Alıntı yapılan oredius

Konu ilk açıldığında biletler 1 TL olsun diye mi açıldı bilemiyorum ama,
konuyu açan arkadaş;
 biletler 1 TL olsun ama arkasına 14 TL bağış makbuzu yapıştırılsın 14 TL kesintiye uğramadan direk kulübe kalsın demiş..Kanunu yönünün bilmiyorum ama olursa yönetimin futbolcuların alacaklarına karşılık kullanabileceği bir yöntem olabilir...

Bir çok renktaşımda biletlerin 1 TL olması yönünden tartışmaya başlamış...

bencede
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
sonnefes26 Liste gör
Yazar

üzeyir
  Alıntı sonnefes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 15:51
Alıntı yapılan dangerofayder

abi bagırmayan taraftar gelmesin. 100 kişide 5 kişide 1 kişide kalsak ginede destek bu zor durumdeyken birde beste bilmiyor. macı izlemeye gelior bu zor durumdeyken kusura bakma ihtiyacımız yok.

Kardeşim Eskişehirspor taraftarına kimse laf etmesin!.Kayserinin, Sivasın ve diğerlerinin bizden daha cok ve atşli taraftarı mı var sence?Taraftar da bir yere kadar etkili oluyor .Sonuçta futbolu sahadaki futbolcular oynuyor.

Çektiğim her duman seni anlatır, gözümden yaş akar annem kıskanır; alsa da bu sevda canlarımızı, hayatın anlamı siyah kırmızı

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır