Sayfayı yazdır | Close Window

Antalya macı 1 tl olmasın...

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1991
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 11:23
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Antalya macı 1 tl olmasın...
Gönderen: tatarserdar
Konu: Antalya macı 1 tl olmasın...
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:23
Herkez gibi bende cok mutsuz vede sinirliyim ama karamsarda degilim. Bu açtıgım ilk konu benim gibi dusunenler icin de önemli oldugunu düsünüyorum.

Mevzuya geleyim bu futbolculara para ödenmemesi konusu canımı cok sıkıyo vede anlayamıyorum mac hasılatlarıyla simdiye futbolcuların tum alacakları ödenmis olmalıydı. Ama oyle olmadıgını gorüyoruz bunun tek bir mantıklı acıklaması olabilir tüm gelirlerimize el konuluyo olacakki paralar kasamıza degilde baskalarının cebine giriyo.

Madem boyle oluyo antalya macı 1 tl olsun ama her bilete bagıs makbuzu yapıstırılsın 15tl lik aynı kayseri macındaki gibi . Bu macta en az 13bin bilet satılacagını düsünürsek 13000x15=195000 tl direk kulup kasasına girsin kesintiye ugramasın en azından biraz olsun rahatlatır düsüncesindeyim. Bizler ucuz bilet pesinde kosan seyirciler degil takımımızın pesinden gücümüzün yettigince kosan kovalayan harc borclada olsun sevdamızı yalnız bırakmayan taraftarlarız baskan kalkıpta göz boyamak icin bulutları ustune cekmemek icin macın biletlerinde indirim yapacak YAPMASIN bu dedigim gibi bi sistemle biraz olsun vergisiz vede kesintisiz 200bin tl biraz isimize yarasın . artı 1 tl ye seyirci olarak gelecekleride engellesin.

Bu kez biletlere 1 tl zam yapılsın diyorum isin özeti bakalım bu kez 200bin tl futbolculara gidecekmi hep beraberde gorelim!!!

-------------
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES

Yanıtlar:
Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:34
Alıntı yapılan tatarserdar

Bu kez biletlere 1 tl zam yapılsın diyorum isin özeti bakalım bu kez 200bin tl futbolculara gidecekmi hep beraberde gorelim!!!
Diyosun...Big%20smile (Kusura bakma bir dizideki karaktere çok uydu)

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:36
Kimsenin bu maçı 1tl yapacağı olmadığı gibi, 15 tl olunca da paranın futbolculara gideceği de yok zaten. 

-------------

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:43
Galiba insanlar bu maçın ucuz olacağına inanıyor Big%20smile
1 ytl yerine 10 ytl diyecektiniz heralde..0 eksik Smile

Bu yönetimin fiyat indirimi en en fazla açık 10 kapalı 20 olur,onuda zannetmiyorum.

-------------
Nefer

Gönderen: Emrecan |
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:47
15-30 şaşmaz yine..

-------------
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Gönderen: tcatu
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:53
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Galiba insanlar bu maçın ucuz olacağına inanıyor Big%20smile
1 ytl yerine 10 ytl diyecektiniz heralde..0 eksik Smile

Bu yönetimin fiyat indirimi en en fazla açık 10 kapalı 20 olur,onuda zannetmiyorum.

tamamen katılıyorum.
ben 1 tl olmasını istiyorum. yönetim kendince günah çıkarmak için bunu yapmalı.
taraftarımız da 90 dk bu sezon görülmemiş şekilde futbolcuları son nefesine kadar desteklemeli.
buna rağmen yönetimin bilet fiyatlarında değişiklik yapıcagını da düşünmüyorum. takım bu durumdayken nasılsa taraftar maça gelir diye indirim yapmazlar.

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 01:54
İş yine yönetime gidiyorBig%20smile
Bırakın şu adamları diyorum "diyosun"diyorsunuz ama şaka bir yana,Bu takımın ahını alıpta gidenleride görüyorsunuz...Umarım ibret alırlar :(((

-------------

Gönderen: eseserkan26
ister 1 lira olsun ister 100 lira.Yinede bunun içinden 1 kuruş bile futbolcuların cebine girmeyeceği kesin.O yüzden 1 lira yapılsın biletlerki stad cehennem yerine dönsün.

-------------
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ

indirim olacak yada olmayacak demiyorum bagıs makbuzuna verelim biz 15 tl mac 1 tl olsun  yanı maca girerken 16 tl ödeyerek girelim bakalım topcularamı gidecek para yoksa yine baska yerleremi ???

-------------

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 02:01
Allah aşkına 1 ytl ile maça girmekle nasıl çok güzel destek verilecek ?

1 ytl olduğunu duyan gelir,yoldan geçen adam maça girer.Böyle bir şeyi yaparsak diğerlerinden ne farkımız kalır ? Bizim 1 ytl yapıp taraftara çağrı yapmaya ihtiyacımız yok,hiçbir zamanda olmadı.

Pazar günü fiyat 15 ytl olsa bile o stad dolacaktır,1 ytl yapıp önümüze geleni stada alacağımıza 10-15 tl'ye oynar gerçek Eskişehirspor taraftarları stadta yerini alır.

-------------
Nefer

Gönderen: belaes
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 02:05

Bu maç 10-20 şeklinde olacaktır.Zaten yönetimin tarzını biraz tahmin etmek yeterli öyle bağış olsun falan işine girmez bu saatden sonra yönetim sezon boyu maç izlediğimiz fiyatları göz ününde bulundurursak 10-20 makul fiyatlardır.Bu maçta yerimizi almak hatta yapabiliyorsak hafta içi organizasyon yapıp tesislere gitmek düşünmemiz ve konusmamız gereken şeylerdir...

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 02:05
konu dondü dolastı 1 ytl ye mac izleyelime geldi hayret bisey ya...

-------------

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 02:45
yaniiii biz taraftarı olmayan takımmıyızda 1 tl ye mac ızlıyecez, yoldan gecen maca gelırse ne olur o stadın hali :(
benım ıcın bılet fıyatının ne oldugunun hic bir önemi yok, yeter kı sahadan 3 puan cıksın.... 

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 02:48
yönetim tam destek istiyorsa bilet fiyatlarını 5-10 lira yapması gerekir,bu saatten sonra oluru da budur,50 liraya maç izledikte ne oldu ?

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderen: şimşek26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 03:03
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Allah aşkına 1 ytl ile maça girmekle nasıl çok güzel destek verilecek ?

1 ytl olduğunu duyan gelir,yoldan geçen adam maça girer.Böyle bir şeyi yaparsak diğerlerinden ne farkımız kalır ? Bizim 1 ytl yapıp taraftara çağrı yapmaya ihtiyacımız yok,hiçbir zamanda olmadı.

Pazar günü fiyat 15 ytl olsa bile o stad dolacaktır,1 ytl yapıp önümüze geleni stada alacağımıza 10-15 tl'ye oynar gerçek Eskişehirspor taraftarları stadta yerini alır.

ClapClapClapkesinlikle katılıyorum 1 ytl ye ipini koparan gelir afedersiniz de gerçek bağıracak tezahüratları bilen formalı kaşkollu taraftar gelmez Angry

-------------
yer siyah gök kırmızı şimşekler çakıyor dört biryanda

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 03:06
Alıntı yapılan SeRDaR2626

yaniiii biz taraftarı olmayan takımmıyızda 1 tl ye mac ızlıyecez, yoldan gecen maca gelırse ne olur o stadın hali :(
benım ıcın bılet fıyatının ne oldugunun hic bir önemi yok, yeter kı sahadan 3 puan cıksın.... 
Çekirdekçiler zaten sıkıya gelemez baktı olmadı maç çok ucuz,hem güzelleşirler hemde maçı dinlerler.
Bangır,bangır bağıranlar açığı doldurur daha ne istersiniz....

-------------

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 03:08

Ne kadar saçma bir topic burası lütfen kapansın böyle tartışmalar bize zarar verir böylesi düşmeme maçında stad boşmu kalacak 10 bin kombineli var Angry bilet fiyatları da normal olur zaten 15 ytl gibi , 80 bin ytl küfürden para cezası geliyor biz hala neleri tartışıyoruz bu kafayla düşmememiz içten değil artık bankasya kafasını aşmamız gelişmemiz lazım süper lig burası boru değil AngryAngryAngry

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 04:42
içerdeki 16. maçımız.Bu maçların yarısı 25 lira idi açık tribün için konusuyorum.kalan yarısının 3 tanesi hariç 15 lira idi.kalan 3 maç ise 50 lira idi..Bu maçlarda topculara para ödenmediyse antalya macı 100 lirada olsa ÖDENMEZ!!!Ancak başkan zengin olur.biletede başkana yardım pulu yapıştırsınlar!!

Ama Düşüncem 10-20-50 olması..

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: eSeSLee_26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 08:17
adam ne anlatmaya çalışmış,siz ne tartışıyorsunuz? Allah'ım Ya Rabbim yaSmile

-------------
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!

Gönderen: upsidedown
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 10:22
Ben 1 tl. gibi ucuz fiyattan olmasını istemiyorum çünkü alakalı,alakasız herkes maça gelecek 1 tl. olursa.Sonuç ne olacak belli 90 dakika susan maç izleyen seyirci.Taraftar değil seyirci gelir anca 1 tl.ye

Gönderen: knighteses26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 10:32
1 TL olMasın Çekirdek Çitlemeye gElirler MaÇa

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 10:36
Alıntı yapılan eSeSLee_26

adam ne anlatmaya çalışmış,siz ne tartışıyorsunuz? Allah'ım Ya Rabbim yaSmile

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: es08es26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 10:37
ClapClapClap evet yönetim şimdi sıra sende kombinem var ama 1 ytl olmasını istiyorum haydi arkadaşlar yöentime baskı

-------------
eses1965

Gönderen: gokberk226
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 10:47
BAKIN 15 DE OLSA 50 DE cekirdekçi bir acık war 1 ytl olsun da ayder bali dolsun tribün yaparız  hiç yokken

-------------
SEWMEYE SENDEN BAŞLAMASAYDIM HERKEZİ SEWEBİLİRDİM...kalsada son nefes yinede es- es OSMANGAZİLİ KIRMIZI ŞİMŞEKLER

Gönderen: esinti_026
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 10:49
takıma hep destek  yapacak arkadaşlar gelsin  özellikle acıkta kızılcıga ayak uyduracak  taraftarlazım bence  takımı heryerden ateşlicek maca 1-0 önde başlayalım haydi es es im macı rahat almamızlazım antalya kümeye sen buralara layık degilsinClap

-------------
slm tüm es es sevdalısı arkadaşlar hepinize

Gönderen: sarp_nefer
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 11:11
cebindeki parayımı düşünüyorsun yoksa eskişehirsporumuzumu düşünüyorsun hangisi????
ben eskişehirsporumuzu düşünüyorum

-------------
DİE FOR YOU ESES

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 11:21
Takımıda Düşünüyoruz Ama Geçen Sene Fortis Türkiye Kupasında 1 TL Di Konya Maçında Stad Dolmuştu Ve iTalyano Şampiyon Şimşekler Siyah Kırmızı Şampiyon EsEs Diye StaD Değil Eskişehir İnledi.4-3 Yenmiştik O Maçıda

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:04
biletler 1 lira olsun ama ardına bağış makbuzu yapıştırılsın 14 liralık. çok çok iyi olur

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:07
Alıntı yapılan sarp_nefer

cebindeki parayımı düşünüyorsun yoksa eskişehirsporumuzumu düşünüyorsun hangisi????

eskişehirspor karın doyurmuyor malesefLOL

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:12
H-A-Y-E-L
H-A-Y-E-L
hayel sadece burda konusulur ama uygulanmaya geldıgı zaman ses soluk cıkmaz abılerım kardeslerım
herkez burda atıp tutar aynen ole olsun bole olsun ama ıcrata geldıgı zaman yonetım gene kendı bıldıgını yapıyor
ZATEN BU YONETIM GITMEDIKCE STADA ADIMIMI ATMICAM DEMISTIM ve kac mactır bunuda gerceklestırıyorum ne zaman kı yonetm degısır o zaman staddakı yerımı alırım

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:20
bencede 1tl olmasın en azından 5tl olsun

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:20
Neden kendi kendinize gelin ,güvey oluyorsunuz. Sanki bilet fiyatları açıklandı da onun üzerine tartışma yapıyoruz. Tribünler dolsun da nasıl dolarsa dolsun illaki bu maçta susanı allah affetmez takımın top oynasın bakalım stadda oturan veya bağırmayan kalacakmı.

-------------

Gönderen: cetho26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:22

açık 5 kapalı 10 olsun... 1 tl olmasın..

-------------
NE ZAMAN GOOL DİYE AYAĞA KALKSAK..ELİNDE OFSAYT BAYRAĞI İLE YİNE BEKLİYOR HAYAT!

Gönderen: dangerofayder
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:24
1 tl olmasın. nerde beste bilmeyen maça gelecek. bence 5 tl olsun gine biraz bilenler gelir.

-------------
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf

Gönderen: albayrak
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:28
Konuyu açan arkadaşa teşekkürler ama yönetim biletleri 1 tl yapsın tamam da daha hala yardım adı altında para toplamaya yüzü varmı diye sormak istiyorum.Ne yardımı arkadaşlar 14tl değil biz bu stadda ne paralar harcadık bu geri kafalı yönetimde bunun üzerine çıkamayacağını ıspatladı bize.fiyatlar değişmez emin olun.15-30 diyorum ben.
Saygı ve sevgilerimle...

-------------
amigo orhan'ın torunlarıyız...

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:35
bencede 1 TL OLSun Biletler Kapalı 2 TL Ayderi Doldurcaz Bu Maçta İnşallah

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:42
Alıntı yapılan dangerofayder

1 tl olmasın. nerde beste bilmeyen maça gelecek. bence 5 tl olsun gine biraz bilenler gelir.
Demekki parası olanlar beste biliyor olmayanlar bilmiyor.Koçum bırakın böyle luzumsuz işleri,Neredeyse beste bilmiyenler maça gelmesin diyeceksiniz.Denizli maçına Eskişehirden iki otobüs kalktı gelenlerin içinde beste bilende vardı,bilmiyende.Bu müzik yarışması değil futbol maçı ESES'i seven herkes gelsin beste bilen söylesin,bilmiyende alkışlasın.LOL

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: albayrak
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 12:58
Alıntı yapılan eses şahin

Demekki parası olanlar beste biliyor olmayanlar bilmiyor.Koçum bırakın böyle luzumsuz işleri,Neredeyse beste bilmiyenler maça gelmesin diyeceksiniz.Denizli maçına Eskişehirden iki otobüs kalktı gelenlerin içinde beste bilende vardı,bilmiyende.Bu müzik yarışması değil futbol maçı ESES'i seven herkes gelsin beste bilen söylesin,bilmiyende alkışlasın.LOL

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

-------------
amigo orhan'ın torunlarıyız...

Gönderen: alper_ytu
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:01
bilet 50 ytl de olsa stat doluyo ama açık kuru kalabalık.. biz açığı organize edebilsek çok daha baskılı bir stad olur....bilet 1 ytl de olsa 1000 ytl de olsa bu stad haftaya dolacak..artık işin şakası kalmadı.. antalya yı yenemezsek bu iş biter....

-------------
BKaldırıŞ

Gönderen: ceset
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:20
                                               2 milyon 916 bin 271 TL,

bu rakam bize neyi ifade ediyor biliyormusunuz arkadaşlar .eskişehirsporomuzun kesinleşen haciz ve icra borçları ki kesinleşen yani kesinleşmeyen veya bilinmeyen borçlar cabası  böyle bir ortamda 1 ytl maç seyretmek  isteyen arkadaşaların eskişehir ve eskişehirspor  sevgisine şüpheyle bakarım.                                            

-------------
SEVENİN SEVDASI SEVMEYENİN BELASI

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:24
En düşük 10TL olucakdır.. 15TL de olabilir benim düşüncem..

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:35
Alıntı yapılan ceset

2 milyon 916 bin 271 TL,

bu rakam bize neyi ifade ediyor biliyormusunuz arkadaşlar .eskişehirsporomuzun kesinleşen haciz ve icra borçları ki kesinleşen yani kesinleşmeyen veya bilinmeyen borçlar cabası  böyle bir ortamda 1 ytl maç seyretmek  isteyen arkadaşaların eskişehir ve eskişehirspor  sevgisine şüpheyle bakarım.                                 
Bende böyle bir borç yazıp bu borcun neden, ne şekilde oluştuğunu sormadan, yönetime tek laf etmeyip, yönetimin kulüp gelir ve giderlerini açıklamadığı, çekilen kredileri söylemediği bir ortamda, bunları sorgulamak yerine kulübün borcunu hala taraftara yükletmeye çalışanların Eskişehir ve Eskişehirspor sevgisinden şüphe duyarım.

Bu şüphe duyma sözünü size cevap yazdığım için, siz kullandığınız için kullandım. Kim kimi ne kadar seviyor beni çok fazla ilgilendirmez ama bizim bilinçli taraftar olarak birincil amacımız yönetimin şeffaflaşmasını sağlamak, bu yönde yazılar yazmak olmalı. Borcu yazıp "bakın bu kadar borç var, bunun ödenmesi gerekir, o yüzden bilet fiyatları şu kadar olmalı ya da şu kadar olmamalı" türünden yazılar yönetimin doğrultusunda bir beyanat olur ve bu da birincil amacımızla örtüşmez.

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: mutu_eses
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:36
Alıntı yapılan ceset

2 milyon 916 bin 271 TL,

abi farkındamısın ama hep taraftardanmı bişeyler beklemek gerekir.bu taraftarki 15 e 25 e hatta 50 tl ye bile o stadı doldurdu.hep bizmi ödiyecez bütün borçları.afedersiniz ama bu yönetim ne işe yarayacak

-------------

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:43

Açık tribünün 10 TL , kapalı tribünün 20 TL olması bence uygun bir fiyatlandırma. Ne 50 TL'yken olduğu gibi başka takım sempatizanları gelir , ne de 1 TL'ye maça girip hakeme veya rakip takıma sürekli sövecek tipler gelir diye düşünüyorum. Bunlar benim görüşüm.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:54
Alıntı yapılan sezginsecil

Açık tribünün 10 TL , kapalı tribünün 20 TL olması bence uygun bir fiyatlandırma. Ne 50 TL'yken olduğu gibi başka takım sempatizanları gelir , ne de 1 TL'ye maça girip hakeme veya rakip takıma sürekli sövecek tipler gelir diye düşünüyorum. Bunlar benim görüşüm.

7 15 olsun açıktaki maç izlicek abilerimiz nefer kızılcıklı tribünü hariç kapalıya girmeleri çok iyi olur açığada bağırcaklar girer bölece 90 dk susmayaız..

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 13:56
5-10 tl olmalıdır yönetim para kazanma derdine değilde kulubü nasıl düşürtmem demelidir

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: eski_ESES_li
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:15

Alıntı yapılan tatarserdar

tüm gelirlerimize el konuluyor olacak ki paralar kasamıza degilde başkalarının cebine giriyor.

''Antalya macı 1 TL olsun ama her bilete bağış makbuzu yapıstırılsın, 15 tl lik aynı kayseri macındaki gibi''

Serdar kardeşimizi bu düşüncesinden dolayı kutluyorum.
Eskişehirspor yönetiminin düşünmesi gereken bir konuyu gündeme getirmiş. Bu düşünceyi hemen gazetelere bildirelim. Direkt yönetim ile de konuşulabilir ama yönetimin yaptığı hatalardan sonra para istemeye yüzü olmayabilir.

Clap
Clap

-------------

Gönderen: agaby26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:26
Angry Angry Angry bu yönetim taraftarın kanını eme eme eses imi ne hallere düşürdü sadece laf var sonuçlarda ortada biliyolar eses taraftarının eses e olan bağlılığını rahat rahat at koşturuyolar tabi rıza hoca da aklını başına alsın artık kaç maçtır yediğimiz golün haddi hesabı yok hala aynı açıklamayı yapıyo basit goller yedik iyi güzel de hoca madem yiyoruz kaç maçtır engellesene ona göre ayarlama yapsana defansta takımda nasıl hocasın sen son 4 maç kaldı hala yenemeyeceğimiz takım yok diyo boş konuşmada eses imi düşmekten kurtar adam gibi takım kur taktik uygula takımda maçta ona göre değişiklikler yap bu hafta son şansımız antalya maçı eğer yine çıkıp takım yenilecekse ve sen de aynı açıklamayı yapacaksan şimdiden vakit varken çek git bari maçı kurtaralım ........ 

-------------
agaby26_eses

Gönderen: Fermandel
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:30

Merhabalar arkadaşlar

Eksileriyle artılarıyla 30. Haftayı geride bıraktık. Tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan hatta iş adamlarımızdan bürokratlarımıza kadar herkesten bir isteğim var!..
Takımımızın Play-off'a kaldığını düşünelim. Kalan son dört maçımız final havasında olsun artık! Play-Off'larda taraftarlarımızın Eskişehir'in ve yönetimimizin yapmış olduğu fedakarlıklar Tüm futbol alemi tarafından bilinmekte ve sık sık dile getirilerek takdir edilmektedir. Tekrar ayni hava yaratılmalıdır. Deplasmana giden binlerce taraftar nasıl götürüldüyse! nasıl bu taraftarın gücü oralarda yansıtılabildiyse, yine başarabiliriz. Yönetim bunun hesabını ortaya çıkarıp buna göre hesabını yapmalı!.. Bu Eskişehir'in, Eskişehirspor camiasının 'olmak.. ya da olmamak'!  Play-Off'udur.
Ankara Cebeci'deki Finallere gittiğimiz zaman, başkanımızın bir açıklaması vardı. Play-Off'a kalacağımız hesapta yoktu! Ankara'ya gidiş geliş masraflarımızı karşılamak için iş adamımızın birinden *** TL 'Dost çeki' aldık demişti!.. Sanki dün gibi..  Aynı başkanımız tekrar görevde, hesabını iyi yapmalıdır! Süper Lig'de Play-Off Yok!!! "Bu bizim onur savaşımız" bunun bedeli olmaz!.. HER TARAF BAYRAKLARLA DONATILMALI, BU HEYECANA TÜM ESKİŞEHİR KATILMALIDIR
Not: Lig başladığında reklam için otagarı bayraklarla süsleyen otagar esnafını ilk göreve davet ediyorum. Zira tatil sezonu başladı! ilk misafirlerimiz de Antalya'dan!..

-------------
http://www.esesonline.tr.cx/ - http://www.esesonline.tr.cx/ & http://users1.jabry.com/ayder/ayderhaber/ - http://users1.jabry.com/ayder/ayderhaber/

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:33
Bravo Adnan Bey.

Clap

-------------

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:39
Müjdat Bey,

Eskişehirspor sevdalısı birisi olarak, yeniden bir el atıp bu başlığı hedefe gidecek şekilde taşıyın lütfen.

Aklı başında düşünenler kendilerini geriye çekemezler. Bizden istediğiniz herşeye varız.

Selamlar.

-------------

Gönderen: dangerofayder
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:47

abi bagırmayan taraftar gelmesin. 100 kişide 5 kişide 1 kişide kalsak ginede destek bu zor durumdeyken birde beste bilmiyor. macı izlemeye gelior bu zor durumdeyken kusura bakma ihtiyacımız yok.

-------------
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:54
Wink

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 14:59
Antalya macı Eskişehirin gercek anlamda final macıdır aynı bir play off finali gibi ne kadar fazla taraftar olursa rakip takımda o kadar bunalır anlamıyorum yok 1 tl olmasn 15 tl olsun alın size 50 lirada oldu ne deişti futbolcuların paraları ödendimi hayır peki nerde bu kadar para yok stadyuma mı yatırım yapıyolar yok sa Confused

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 15:03
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan sarp_nefer

eskişehirspor karın doyurmuyor malesefLOL

eskişehir doyuruyor ama

-------------
DİE FOR YOU ESES

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 15:03
ben halil ünalın yerinde olsam antalya maçını açık 50 , kapalı 100 yaparım. nasıl olsa bu halil ünalın başkanlıktaki son 2 maçı, nasıl olsa bu taraftar bu 2 maça da gider, nasıl olsa kimse sesini de çıkarmaz... nasıl olsa bu kulüp bazılarının gözünde ticarethane... kısa günün karı değil mi arkadaşlar???    BÜYÜK BAŞKAN AÇIĞI 50 LİRA YAP!!!

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 15:04
ben size maç fiyatlarını söleyeyim arkadaslar hiç yanılmamışımdır bu konuda açık 5tl kapalı 10 tl vip 40 tl

-------------
DİE FOR YOU ESES

Gönderen: oredius
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 15:25
Konu ilk açıldığında biletler 1 TL olsun diye mi açıldı bilemiyorum ama,
konuyu açan arkadaş;
 biletler 1 TL olsun ama arkasına 14 TL bağış makbuzu yapıştırılsın 14 TL kesintiye uğramadan direk kulübe kalsın demiş..Kanunu yönünün bilmiyorum ama olursa yönetimin futbolcuların alacaklarına karşılık kullanabileceği bir yöntem olabilir...

Bir çok renktaşımda biletlerin 1 TL olması yönünden tartışmaya başlamış...

Gönderen: esesliso_26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 15:45
Alıntı yapılan oredius

Konu ilk açıldığında biletler 1 TL olsun diye mi açıldı bilemiyorum ama,
konuyu açan arkadaş;
 biletler 1 TL olsun ama arkasına 14 TL bağış makbuzu yapıştırılsın 14 TL kesintiye uğramadan direk kulübe kalsın demiş..Kanunu yönünün bilmiyorum ama olursa yönetimin futbolcuların alacaklarına karşılık kullanabileceği bir yöntem olabilir...

Bir çok renktaşımda biletlerin 1 TL olması yönünden tartışmaya başlamış...

bencede

-------------
kalsada son nefes yinede ESES

Gönderen: sonnefes26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 15:51

abi bagırmayan taraftar gelmesin. 100 kişide 5 kişide 1 kişide kalsak ginede destek bu zor durumdeyken birde beste bilmiyor. macı izlemeye gelior bu zor durumdeyken kusura bakma ihtiyacımız yok.

Kardeşim Eskişehirspor taraftarına kimse laf etmesin!.Kayserinin, Sivasın ve diğerlerinin bizden daha cok ve atşli taraftarı mı var sence?Taraftar da bir yere kadar etkili oluyor .Sonuçta futbolu sahadaki futbolcular oynuyor.

-------------

Çektiğim her duman seni anlatır, gözümden yaş akar annem kıskanır; alsa da bu sevda canlarımızı, hayatın anlamı siyah kırmızı

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 16:40
1 TL olmamalı açık tribün . Açık fiyatı maksimum 10 lira olmalıdır . 5-7,5-10 gibi bir fiyat belirlenebilir . VIP denilen bölümde bile bağıracak adamlar olmalıdır . Oranın fiyatı da çok yüksek olmamalı . Son 2 maçımızda stadda 1 tane boş koltuk kalmamalı herkes gırtalığı yırtılırcasına bağırmalıdır . Yukarıda bir abimiz demiş bağırmak herşey değil diye haklı ama şu da unutulmamalıdırki bu taraftar gününde oldumu kimse bizden kolay kolay puan alamaz .

-------------

Gönderen: ases
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 16:50
Bütün stad 10 lira olmalı şu durumda. Kapalı da, sosyeteden alınmış olur lig bitene kadar.

Gönderen: ogü es es
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 17:03
Maç 19.00'da gece maçı olacak.Süper bir atmosfer olur.İnşallah yüzümüzün akıyla şu maçı alırız.

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 17:13
Maçın kaç lira olacağı önemli değil..Önemli olan VİP tribününde de bağıracakların olması...VİP dolsun da kaça dolarsa dolsun...  
En makul fiyatlar 10-20 TL dir...VİP Kapalı ayrımı yapmadan...Erken gelen VİP'e oturur...Gelmeyen kenar kapalıya gider...Bu kadar basit...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: süperligeS
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 17:19
Antalya maçı çok önemli belkide bu ligde oynayacağımız en önemli maç,paragöz yönetimimiz bu maçı kesinlikle getiri maçı yapmamalı!!acık en fazla 10 lira olmalı!!diğer kulüplerin bilet fiyatlarına gördükçe eskişehir halkı bu kadar zenginmi sorusu akla geliyor,yazıklar olsun!!yeter artık taraftarımız rahatlıkla girebilsin,bu takım hepimizin....

Gönderen: Esborahan
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 17:32

V.i.P tarafını doldurmak pek olası gelmiyor keşke olsada geçen seneki Kaf-Kaf maçının atmosferi yakalansa.Ya Tamam Ya Devam ..!

-------------
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 17:34
biletler bu sefer 5-10 lira olacak gibi geliyor bana desteğe ihtiyaç var onun için düşük olacaktır biletler

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: tüko_eses
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 17:53
halil bey hiç fiyatları düsürmeyi hiç düsünmez bence gece macıyaa masraf olacak sonra nerden öder o kadar parayı

-------------
365 gün 6 saat eskişehirspor...

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:02
Biletler cok ucuz olur 1TL olursa. etraf coluk cocuk dolar en az 15TL falan olsa iyi olur.
Maci Lig TV verecek mi, vermes herhalde

Gönderen: cetho26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:05
biletler ya 5-10  lira olur ya da 10 - 20   bunun üstü olmayacaktır bence..

-------------
NE ZAMAN GOOL DİYE AYAĞA KALKSAK..ELİNDE OFSAYT BAYRAĞI İLE YİNE BEKLİYOR HAYAT!

Gönderen: Cengaver26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:16

15 ytl'ye kadar olan bilet fiyatlarında bu sene ilk kez 7 kişi maça gidecegiz ve ölmüne takımımızı destekleyecegiz..

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:17
5 veya 10 tl olduğunda ve gece olduğunu düşünürsek gece çok güzel bir atmosfer yaratabilriz .

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:18
arkadaşlar adam 1 tl olsun demiyor konuyu saptırmayın 1 tl bilet olsun 14 tl de bağış makbuzu olsun diyor. yani 14+1 =15 yani bilet yine 15 tl olacak ama görünüşte 1 tl bilet parası 14 tl de bağış makbuzu

1 tl değilAngry

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: sinan_esk
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:21
1 tl olmalı!!!
en fazla 5 tl olsun..
Yoksa pişman oluruz hepimiz o kadar diyorum... 

Gönderen: yenirakı 26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:26
nasıl olsa bu maça herkes gelecek yönetimde bunu biliyor ve onun için bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir.bence 15 tlden aşşağı olmaz bilet fiyatları..

-------------
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:29
Alıntı yapılan yenirakı 26

nasıl olsa bu maça herkes gelecek yönetimde bunu biliyor ve onun için bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir.bence 15 tlden aşşağı olmaz bilet fiyatları..

Off takım düşme hattında hala çıkar düşünüyorsa bu yönetim ama yeter artık ya 15 olmasın bu zorlu bir dönemde off 5veya 10 olsun artık ya CryCry

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: yenirakı 26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:36
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan yenirakı 26

Off takım düşme hattında hala çıkar düşünüyorsa bu yönetim ama yeter artık ya 15 olmasın bu zorlu bir dönemde off 5veya 10 olsun artık ya CryCry

maalesef yönetim bizim kadar duygusal düşünmüyor.giderayak cebi ne kadar fazla doldurursam o kadar iyi mantığıyla düşünüyor..aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum ama eğer düşersek bi 12 yıl daha biz bekleyeceğiz,halil ünal değil..

-------------
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:50
kocaeli b.ş belediyesinin yapyığı gibi yapsın eskişehir b.ş belediyesi.
galibiyete 250 bin tl prim vermişti kocaeli.
büyükerşende galibiyet halinde kulube değil takıma prim versin.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: orhanyavuz
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 18:57
Buyuk Yonetim 100 YTL yapsin bu maci,kimse gitmesin maca,takımda dussun...Yorgan gitsin kavga bitsin...Kasaba tuccarı zihniyetli yonetim,taraftarı mac parası ile yolacagım diye ugrasacagına,ürünlerin pazarlaması konusuna kafa yorsa cok daha fazlpara vede puanlar kazanırdık....Bu macı alacak olan taraftardır,tabi Yonetim izin verirse.... 

-------------
ALWAYS ESES

Gönderen: mertes
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:14
yönetim kesinlikle bu maçta bilet fiyatlarını indirecektir herkes herşeyin farkında

Gönderen: taner_es
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:19
en fazla 10 tl ye indirirler ki onu yaparlarsa şükür etmek lazım.. yine 15-30 dan biletimizi alıp gireriz maça

-------------

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:49
   Tarihte kurulan Türk devletlerinin hepsi iç hesaplaşmalar sonucunda yıkılmış.Şimdi bizde çok kritik bir konumdayız,yönetimi,futbolcuları,hocayı ve bilet parasını bir kenara bırakalım ve bu hafta Antalyayı yenelim.

Allah korusun,bu maçı kaybettiğimiz takdirde kulübün uğruyacağı manevi zarar daha büyük olacaktır.

Eskişehirsporu ya kurtaracağız yada küme düşüreceğiz.

-------------
kalender

Gönderen: Estatar
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:51
girişlere kasa koysunlar kasanın kilidinide kaptan sezgine versinler üstündede buraya atılan her giriş ücreti futbolculara gidecektir desinler ben maaşımı vermeye razıyım yeterki futbolcuları aç bırakmasınlar. hepimizin olduğu gibi onlarında ailesi var be kardeşim

-------------
seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:53
10 lira olur umarım biletler.

-------------

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:55
Bu zor zamanda hala 1 TL.gibi rakamlar telaffuz ediliyor ya,başka bir şey demeye hacet yok zaten!

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 19:57
Alıntı yapılan Estatar

girişlere kasa koysunlar kasanın kilidinide kaptan sezgine versinler üstündede buraya atılan her giriş ücreti futbolculara gidecektir desinler ben maaşımı vermeye razıyım yeterki futbolcuları aç bırakmasınlar. hepimizin olduğu gibi onlarında ailesi var be kardeşim
sezgni gördüm bugün sanayide hıc ac acıkda veya moralı bozuk gibi durmuyodu antnda jeep dalasıyodu yanı maaşını verirsen sen ac kalırsın abı

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:00
kombinemi satıyorum  bidahada maclara gidmiyorum genc yasta göctüm giddim butakım sayesinde

-------------

Gönderen: eseserkan26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:02
bir kere olsun taraftarı dinleyin.Şu bilet fiyatlarını 1 ytl yapın.İlla pahalı bilet satmak istiyorsanız deplasman tribünü biletlerini pahalıya satın.Millet bize öyle yapıyor.Kendi taraftarına 1 ytl bize 25 ytl yapıyorlar.

Açık:1
kapalı:2
misafir takım:50 ytl olsun.

-------------
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan eseserkan26

bir kere olsun taraftarı dinleyin.Şu bilet fiyatlarını 1 ytl yapın.İlla pahalı bilet satmak istiyorsanız deplasman tribünü biletlerini pahalıya satın.Millet bize öyle yapıyor.Kendi taraftarına 1 ytl bize 25 ytl yapıyorlar.

Böyle birşey yok, açık tribün 1 ise rakip tribünde 1 olacak.. Buna hem federasyon hem de futbol ahlakı izin vermez..

Gönderen: Estatar
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:05
Alıntı yapılan güven

Alıntı yapılan Estatar

sezgni gördüm bugün sanayide hıc ac acıkda veya moralı bozuk gibi durmuyodu antnda jeep dalasıyodu yanı maaşını verirsen sen ac kalırsın abı

anladım kardeşim demek istediğini ona bakarsan serdar gibi adamda range rover jeep var benim anlatmak istediğim birazda şu şekildeydi; aç ayı oynamaz hesabı bu adamlar bu işten para kazanıyorlar para verirsen oynar.ama dersekki forma aşkı o aşklar 65 - 70 lerde gömülü kaldı.boşyere bu adamlar beşikteş maçı öncesi idmana 4 saat geç çıkıyorlar para vermeyince bu işler ortaya çıkıyor.bizim yönetim apartman bile yönetemeyeceği için malum bu sorunlar olacak Smile

-------------
seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Böyle birşey yok, açık tribün 1 ise rakip tribünde 1 olacak.. Buna hem federasyon hem de futbol ahlakı izin vermez..
herkez izin verir kimse bişey diyemez biz salihli eses macına zamanında 2bilete birkişi girdik misafır takıma istedigin fiatdan bilet satabilirsin

-------------

Gönderen: muglaeses
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:32
bu hafta denizli misafir tribün yerini kapalıya aldıkı ESES seyircisi gelmesin diye istediğinide almış gibi çünkü eskişehirden 1 otobüs (unıeses) birde zannedersem minibüs geldi gerisi ısparta tayfası marmaris tayfası ankara tayfası antalya tafası ankara tayfasıydı birde denizlide yaşayan hemşerilerimizdi demek istediğim kısaca şudur eğer misafir taraftar açığa girecekse açık ücrati öder kapalıya girecekse kapalı ücreti öder AMA herşeye rağmen bu hafta biletler makul olmalı en azından misafir taraftarı kapalıya alınrak kapalı fiyatı 30 gibi olamlı açık tribünde denizlinin yaptığı gibi 3 lira olabilir

-------------
SeNsİz FETHİYE BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:40
Alıntı yapılan güven

Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

herkez izin verir kimse bişey diyemez biz salihli eses macına zamanında 2bilete birkişi girdik misafır takıma istedigin fiatdan bilet satabilirsin

Yanlış biliyorsun, Tff' de böyle bir madde var.

14- Misafir seyircilere, aynı seyir kalitesindeki yerler için  ev sahibi seyircilere uygulanan bilet fiyatından farklı bir bilet fiyatı ygulanamaz.

Bizim rakip tribünde açık tribün olarak geçiyor. Belirlenen fiyatlar maçtan önce Tff' ye bildirilir ve tff tarafından incelendikten sonra onaylanır. Hatta bırakın 50 tl' yi 5 tl bile yapılması imkansız. Ama şöyle birşey yapılabilir. Kendi açık tribünü 50 yaparsan o zaman Antalyaspor'a da 50 yaparsın Wink

Gönderen: 2şimşek6
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 20:59
1 TL de olsa 15 TL de olsa o stat dolacak.10 tl olursa heyacanınını ve coşkusunu yitirmiş abilerimiz amcalarımız radyo başına....Smile

-------------

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 21:04
açık 10 kapalı 20 maküldür bence saçmalamaya gerek yok,taraftarlık fedakarlık gerektirir,1lirayı yolda düşürsen üzülmezsin,kötü gün de takımımızın yanında olmamız gerekir bunun için 1lira olmasını bekliyorsak yazık bize tabi çokta pahalı olmaması imkanları da zorlatmaması gerekir.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 21:05
Alıntı yapılan muglaeses

bu hafta denizli misafir tribün yerini kapalıya aldıkı ESES seyircisi gelmesin diye istediğinide almış gibi çünkü eskişehirden 1 otobüs (unıeses) birde zannedersem minibüs geldi gerisi ısparta tayfası marmaris tayfası ankara tayfası antalya tafası ankara tayfasıydı birde denizlide yaşayan hemşerilerimizdi demek istediğim kısaca şudur eğer misafir taraftar açığa girecekse açık ücrati öder kapalıya girecekse kapalı ücreti öder AMA herşeye rağmen bu hafta biletler makul olmalı en azından misafir taraftarı kapalıya alınrak kapalı fiyatı 30 gibi olamlı açık tribünde denizlinin yaptığı gibi 3 lira olabilir
Denizli deplasmanına giden bütün taraftarlar kapalıda seyrediyor maçı. Bize özel bir uygulama değil. Zaten federasyona sezon başında bildiriliyor misafir takım yeri belirlidir. Her maç ayrı bir yer kulüplerin ayırması olamaz.

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 21:07
Alıntı yapılan 2şimşek6

.....heyacanını ve coşkusunu yitirmiş
abilerimiz amcalarımız radyo başına....Smile

Ben senin abinmi amcanmı dedenmi olurum bilemem ama,
artık şu en eski Eskişehirsporlularla uğraşmasanız diyorum..

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: muhammed
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 21:16
açık 10 kapalı 20 normal...

-------------
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden

Gönderen: tarık26
Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 21:19
Alıntı yapılan muglaeses

'Biliyorsan konuş ki senden ibret alsınlar, bilmiyorsan sus ki seni adam sansınlar.'

-------------
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Gönderi tarihi: 04/May/2009 saat 21:19
Para Yokki Kimsede Bu Krizde beceke Maçı Zor Doldu
1 TL OLsun Maç Bizim Olsun

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com