eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya macı 1 tl olmasın...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 13:24
En düşük 10TL olucakdır.. 15TL de olabilir benim düşüncem..
I LOVE YOU ESES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 13:35
Alıntı yapılan ceset

2 milyon 916 bin 271 TL,

bu rakam bize neyi ifade ediyor biliyormusunuz arkadaşlar .eskişehirsporomuzun kesinleşen haciz ve icra borçları ki kesinleşen yani kesinleşmeyen veya bilinmeyen borçlar cabası  böyle bir ortamda 1 ytl maç seyretmek  isteyen arkadaşaların eskişehir ve eskişehirspor  sevgisine şüpheyle bakarım.                                 
Bende böyle bir borç yazıp bu borcun neden, ne şekilde oluştuğunu sormadan, yönetime tek laf etmeyip, yönetimin kulüp gelir ve giderlerini açıklamadığı, çekilen kredileri söylemediği bir ortamda, bunları sorgulamak yerine kulübün borcunu hala taraftara yükletmeye çalışanların Eskişehir ve Eskişehirspor sevgisinden şüphe duyarım.

Bu şüphe duyma sözünü size cevap yazdığım için, siz kullandığınız için kullandım. Kim kimi ne kadar seviyor beni çok fazla ilgilendirmez ama bizim bilinçli taraftar olarak birincil amacımız yönetimin şeffaflaşmasını sağlamak, bu yönde yazılar yazmak olmalı. Borcu yazıp "bakın bu kadar borç var, bunun ödenmesi gerekir, o yüzden bilet fiyatları şu kadar olmalı ya da şu kadar olmamalı" türünden yazılar yönetimin doğrultusunda bir beyanat olur ve bu da birincil amacımızla örtüşmez.

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 13:36
Alıntı yapılan ceset

2 milyon 916 bin 271 TL,

bu rakam bize neyi ifade ediyor biliyormusunuz arkadaşlar .eskişehirsporomuzun kesinleşen haciz ve icra borçları ki kesinleşen yani kesinleşmeyen veya bilinmeyen borçlar cabası  böyle bir ortamda 1 ytl maç seyretmek  isteyen arkadaşaların eskişehir ve eskişehirspor  sevgisine şüpheyle bakarım.                                            
abi farkındamısın ama hep taraftardanmı bişeyler beklemek gerekir.bu taraftarki 15 e 25 e hatta 50 tl ye bile o stadı doldurdu.hep bizmi ödiyecez bütün borçları.afedersiniz ama bu yönetim ne işe yarayacak
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 13:43

Açık tribünün 10 TL , kapalı tribünün 20 TL olması bence uygun bir fiyatlandırma. Ne 50 TL'yken olduğu gibi başka takım sempatizanları gelir , ne de 1 TL'ye maça girip hakeme veya rakip takıma sürekli sövecek tipler gelir diye düşünüyorum. Bunlar benim görüşüm.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 13:54
Alıntı yapılan sezginsecil

Açık tribünün 10 TL , kapalı tribünün 20 TL olması bence uygun bir fiyatlandırma. Ne 50 TL'yken olduğu gibi başka takım sempatizanları gelir , ne de 1 TL'ye maça girip hakeme veya rakip takıma sürekli sövecek tipler gelir diye düşünüyorum. Bunlar benim görüşüm.

7 15 olsun açıktaki maç izlicek abilerimiz nefer kızılcıklı tribünü hariç kapalıya girmeleri çok iyi olur açığada bağırcaklar girer bölece 90 dk susmayaız..
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 13:56
5-10 tl olmalıdır yönetim para kazanma derdine değilde kulubü nasıl düşürtmem demelidir
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:15

Alıntı yapılan tatarserdar

tüm gelirlerimize el konuluyor olacak ki paralar kasamıza degilde başkalarının cebine giriyor.

''Antalya macı 1 TL olsun ama her bilete bağış makbuzu yapıstırılsın, 15 tl lik aynı kayseri macındaki gibi''

Serdar kardeşimizi bu düşüncesinden dolayı kutluyorum.
Eskişehirspor yönetiminin düşünmesi gereken bir konuyu gündeme getirmiş. Bu düşünceyi hemen gazetelere bildirelim. Direkt yönetim ile de konuşulabilir ama yönetimin yaptığı hatalardan sonra para istemeye yüzü olmayabilir.

Clap
Clap
Yukarı
agaby26 Liste gör
Yeni Yazar

agaby26
  Alıntı agaby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:26
Angry Angry Angry bu yönetim taraftarın kanını eme eme eses imi ne hallere düşürdü sadece laf var sonuçlarda ortada biliyolar eses taraftarının eses e olan bağlılığını rahat rahat at koşturuyolar tabi rıza hoca da aklını başına alsın artık kaç maçtır yediğimiz golün haddi hesabı yok hala aynı açıklamayı yapıyo basit goller yedik iyi güzel de hoca madem yiyoruz kaç maçtır engellesene ona göre ayarlama yapsana defansta takımda nasıl hocasın sen son 4 maç kaldı hala yenemeyeceğimiz takım yok diyo boş konuşmada eses imi düşmekten kurtar adam gibi takım kur taktik uygula takımda maçta ona göre değişiklikler yap bu hafta son şansımız antalya maçı eğer yine çıkıp takım yenilecekse ve sen de aynı açıklamayı yapacaksan şimdiden vakit varken çek git bari maçı kurtaralım ........ 
agaby26_eses
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:30

Merhabalar arkadaşlar

Eksileriyle artılarıyla 30. Haftayı geride bıraktık. Tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan hatta iş adamlarımızdan bürokratlarımıza kadar herkesten bir isteğim var!..
Takımımızın Play-off'a kaldığını düşünelim. Kalan son dört maçımız final havasında olsun artık! Play-Off'larda taraftarlarımızın Eskişehir'in ve yönetimimizin yapmış olduğu fedakarlıklar Tüm futbol alemi tarafından bilinmekte ve sık sık dile getirilerek takdir edilmektedir. Tekrar ayni hava yaratılmalıdır. Deplasmana giden binlerce taraftar nasıl götürüldüyse! nasıl bu taraftarın gücü oralarda yansıtılabildiyse, yine başarabiliriz. Yönetim bunun hesabını ortaya çıkarıp buna göre hesabını yapmalı!.. Bu Eskişehir'in, Eskişehirspor camiasının 'olmak.. ya da olmamak'!  Play-Off'udur.
Ankara Cebeci'deki Finallere gittiğimiz zaman, başkanımızın bir açıklaması vardı. Play-Off'a kalacağımız hesapta yoktu! Ankara'ya gidiş geliş masraflarımızı karşılamak için iş adamımızın birinden *** TL 'Dost çeki' aldık demişti!.. Sanki dün gibi..  Aynı başkanımız tekrar görevde, hesabını iyi yapmalıdır! Süper Lig'de Play-Off Yok!!! "Bu bizim onur savaşımız" bunun bedeli olmaz!.. HER TARAF BAYRAKLARLA DONATILMALI, BU HEYECANA TÜM ESKİŞEHİR KATILMALIDIR
Not: Lig başladığında reklam için otagarı bayraklarla süsleyen otagar esnafını ilk göreve davet ediyorum. Zira tatil sezonu başladı! ilk misafirlerimiz de Antalya'dan!..
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 14:33
Bravo Adnan Bey.

Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır