eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya macı 1 tl olmasın...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Antalya macı 1 tl olmasın...
    Tarih: 04/May/2009 saat 01:23
Herkez gibi bende cok mutsuz vede sinirliyim ama karamsarda degilim. Bu açtıgım ilk konu benim gibi dusunenler icin de önemli oldugunu düsünüyorum.

Mevzuya geleyim bu futbolculara para ödenmemesi konusu canımı cok sıkıyo vede anlayamıyorum mac hasılatlarıyla simdiye futbolcuların tum alacakları ödenmis olmalıydı. Ama oyle olmadıgını gorüyoruz bunun tek bir mantıklı acıklaması olabilir tüm gelirlerimize el konuluyo olacakki paralar kasamıza degilde baskalarının cebine giriyo.

Madem boyle oluyo antalya macı 1 tl olsun ama her bilete bagıs makbuzu yapıstırılsın 15tl lik aynı kayseri macındaki gibi . Bu macta en az 13bin bilet satılacagını düsünürsek 13000x15=195000 tl direk kulup kasasına girsin kesintiye ugramasın en azından biraz olsun rahatlatır düsüncesindeyim. Bizler ucuz bilet pesinde kosan seyirciler degil takımımızın pesinden gücümüzün yettigince kosan kovalayan harc borclada olsun sevdamızı yalnız bırakmayan taraftarlarız baskan kalkıpta göz boyamak icin bulutları ustune cekmemek icin macın biletlerinde indirim yapacak YAPMASIN bu dedigim gibi bi sistemle biraz olsun vergisiz vede kesintisiz 200bin tl biraz isimize yarasın . artı 1 tl ye seyirci olarak gelecekleride engellesin.

Bu kez biletlere 1 tl zam yapılsın diyorum isin özeti bakalım bu kez 200bin tl futbolculara gidecekmi hep beraberde gorelim!!!
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:34
Alıntı yapılan tatarserdar

Bu kez biletlere 1 tl zam yapılsın diyorum isin özeti bakalım bu kez 200bin tl futbolculara gidecekmi hep beraberde gorelim!!!
Diyosun...Big%20smile (Kusura bakma bir dizideki karaktere çok uydu)
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:36
Kimsenin bu maçı 1tl yapacağı olmadığı gibi, 15 tl olunca da paranın futbolculara gideceği de yok zaten. 
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:43
Galiba insanlar bu maçın ucuz olacağına inanıyor Big%20smile
1 ytl yerine 10 ytl diyecektiniz heralde..0 eksik Smile

Bu yönetimin fiyat indirimi en en fazla açık 10 kapalı 20 olur,onuda zannetmiyorum.
Nefer
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:47
15-30 şaşmaz yine..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:53
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Galiba insanlar bu maçın ucuz olacağına inanıyor Big%20smile
1 ytl yerine 10 ytl diyecektiniz heralde..0 eksik Smile

Bu yönetimin fiyat indirimi en en fazla açık 10 kapalı 20 olur,onuda zannetmiyorum.

tamamen katılıyorum.
ben 1 tl olmasını istiyorum. yönetim kendince günah çıkarmak için bunu yapmalı.
taraftarımız da 90 dk bu sezon görülmemiş şekilde futbolcuları son nefesine kadar desteklemeli.
buna rağmen yönetimin bilet fiyatlarında değişiklik yapıcagını da düşünmüyorum. takım bu durumdayken nasılsa taraftar maça gelir diye indirim yapmazlar.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:54
İş yine yönetime gidiyorBig%20smile
Bırakın şu adamları diyorum "diyosun"diyorsunuz ama şaka bir yana,Bu takımın ahını alıpta gidenleride görüyorsunuz...Umarım ibret alırlar :(((
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:54
ister 1 lira olsun ister 100 lira.Yinede bunun içinden 1 kuruş bile futbolcuların cebine girmeyeceği kesin.O yüzden 1 lira yapılsın biletlerki stad cehennem yerine dönsün.

SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 01:54
indirim olacak yada olmayacak demiyorum bagıs makbuzuna verelim biz 15 tl mac 1 tl olsun  yanı maca girerken 16 tl ödeyerek girelim bakalım topcularamı gidecek para yoksa yine baska yerleremi ???
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 02:01
Allah aşkına 1 ytl ile maça girmekle nasıl çok güzel destek verilecek ?

1 ytl olduğunu duyan gelir,yoldan geçen adam maça girer.Böyle bir şeyi yaparsak diğerlerinden ne farkımız kalır ? Bizim 1 ytl yapıp taraftara çağrı yapmaya ihtiyacımız yok,hiçbir zamanda olmadı.

Pazar günü fiyat 15 ytl olsa bile o stad dolacaktır,1 ytl yapıp önümüze geleni stada alacağımıza 10-15 tl'ye oynar gerçek Eskişehirspor taraftarları stadta yerini alır.
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır