eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Yeni Sezon Ürünler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan Batuu

Hocam kupa istiyorum bende mutlaka ilk esk ziyaretimde konuyla ilgili rahatsızlık vericem :D

Batuhan 15-25 Haziran arası bir gün, (tam tarih kesinleşmedi) Eskişehirde Gurbetteki arkadaşlarla birlikte bir akşam üstü toplanacağız. Bursadaki arkadaşların da gelmesini istiyorum.

Merak etmeyin hocam ya ben ya da bir arkadaşım o toplantıda olacak. Kupamızıda alırız hem Wink
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 00:24
Alıntı yapılan delibasozi

Kupadan ben de istiyorum. Yine yapılırsa forma-atkı-fular da almak istiyorum.

Ben de Anadolu Üniversitesinde öğrenciyim, ünieses forumuna da (çok giremesem de) üyeyim ama bu yıl ÜniEsEs'le hiç bir ilişkim olmadı. E bir yerden başlamak lazım; kupa, forma, fular, atkı, deplasman(ki ne yazık ki bitti) vs de şu an bunun için ideal. Herhangi bir renktaşım ile irtibat kurmak için gereken girişimi yapacağım; tabi önce şu finaller bi bitsinSmile

Kolay gelsin herkese finallerinde başarılar.WinkWink
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 12:22
Alıntı yapılan MuratHoca

Atkı tasarımını unieses.org'a koyacağım merak etmeyin. Semih hocam da ifade etmiş, kupa bardaklar satılsın yeni sezonda SICAK havalarda atkısız bırakmayacağız sizleri.
sağolun hocam sıcak yaz günlerinde atkısız bırakmayın biziLOL
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
DebiAN Liste gör
Yeni Yazar

rıdvan
Yer: eskişehir
  Alıntı DebiAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:46
beyler bende konyada okuyorum maçları konkş grubuyla izledim fakat samimiyet eksik kaLdı maLeseF maçLara çağıran arklara burdan özellikle teşk ediyorum benim şu an kızılcıklı polar we atkım eksik nasıl temin edebilirim? konya görsün en büyüğü! ayrıca bu ürünleri nereden temin edebilirim yardımcı oLursanız teşk ederim(:
alayına isyan
Yukarı
reply2hasan Liste gör
Yazar

Hasan
  Alıntı reply2hasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 19:41
Kusura bakmayın arkadaşalr ama şu kupa bardak olayı tam rezalet olmuş.

"Eskişehir sporlular" böyle bir imla hatası üniversiteliler için kabul edilemez.Millet o kadar üniversite okumuşlar daha düzgün yazamamışlar demez mi?
esesim benim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır